VIP Sport

25. března 2020 • 18:12

Napravený bouřlivák Fenin? V době krize je zamilovaný a koná dobré skutky!

Autor: om
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ten chlap se lepší! Není to tak dlouho, kdy bývalý fotbalový reprezentant Martin Fenin (32) vypil všechno, co před ním neschovali. Loni v listopadu dokonce ležel v nemocnici na přístrojích.Letos si ovšem našel slečnu Betku a hned je na tom světě líp! Zdá se, že zažívá lepší časy, zase je v kondici, a tak své síly napnul pro správnou věc.

Dal se k dobrovolníkům, kteří v Praze pomáhají během mimořádného stavu kvůli zhoubnému koronaviru. Výpomoc se týká zejména nákupů a pomoci pro seniory, kteří jsou nejvíce ohroženou skupinou.

„Motivuje mě, když vidím, jak lidé pomáhají. Máma je doktorka, přítelkyně policistka. Bylo mi trapné, že nic nedělám, proto jsem se k tomu odhodlal. Taky mě štve, že jsou někteří lidé bezohlední,“ odůvodnil své rozhodnutí.

Martin Fenin se stal dobrovolníkem a pomáhá
Martin Fenin se stal dobrovolníkem a pomáhá

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud