VIP Sport

4. dubna 2020 • 05:00

Život v luxusu pracháče Beckhama. Hnízdečko si našel v nebi. Dal za něj 617 milionů!

Autor: tad
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Takhle nějak vypadá ráj! David Beckham (44) se v Americe stará o svůj fotbalový tým Inter Miami a spolu s manželkou Victorií (45) si pořídil byt v jednom z nejluxusnějších mrakodrapů na celé Floridě!Takhle nějak vypadá ráj! David Beckham (44) se v Americe stará o svůj fotbalový tým Inter Miami a spolu s manželkou Victorií (45) si pořídil byt v jednom z nejluxusnějších mrakodrapů na celé Floridě!

Se svým klubem, který svoje historicky první utkání odehrál teprve začátkem března (Inter padl s Los Angeles FC 0:1), by rád byl brzy nejlepší. Aby Beckham nováčka americké MLS pozvedl mezi fotbalovou elitu, mluví se o příchodu hvězd Cavaniho nebo Modriče.

Pokud by jim šéf David nabídl stejný byt, jaký obývá se svou chotí Victorií, hvězdy by musely být na vážkách! Královna křivek Parametry 213 metrů vysokého mrakodrapu jsou úchvatné!

Luxusní bazén, posilovna, přistávací plocha pro vrtulník na střeše, toť jen nepatrný zlomek luxusu z dílny světoznámé architektky Zahy Hadidové (†65), přezdívané »Královna křivek«.

Takhle pózuje David Beckham pro výrobce spodního prádla v roce 2014
Takhle pózuje David Beckham pro výrobce spodního prádla v roce 2014

Beckhamovi za svoje hnízdečko o rozloze 930 čtverečních metrů zaplatili 617 milionů korun. Mohou použít pět ložnic, sedm záchodů, bankovní trezor na šperky a cennosti nebo superrychlé výtahy. Obří kuchyně zas nabízí monumentální výhled na celé Miami včetně přístavu.

Do práce to má Beckham pouhých deset minut autem, které může parkovat na střeše apartmánu. Sport jde stranou V koronavirových časech však má hvězdný pár úplně jiné starosti, než je fotbal a luxusní bydlení.

„V téhle chvíli jde sport na zadní sedadlo. Buďte v bezpečí a dávejte pozor na sebe a své rodiny,“ vzkázal David svým příznivcům. Americká MLS byla kvůli koronaviru přerušená do 10. května.

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud