VIP Sport

2. dubna 2020 • 05:00

Trénink plný erotiky! Krásná zápasnice posiluje úplně nahá i s přítelem

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Paige VanZantová (26) patří k největším hvězdám UFC. Není divu, že ji fanoušci zbožňují, když jim nabízí takovou podívanou. Americká zápasnice se rozhodně nestydí a tak se naposledy podělila se svými obdivovateli o fotku z tréninku, na který si nevzala jediný kousek oblečení.Ani karanténa kvůli zhoubnému koronaviru neznamená chvilku oddychu. Šampioni musí trénovat pořád a Paige to moc dobře ví. Když jí navíc společnost dělá její miláček Austin Vanderford, který stejně jako ona bojuje v kleci, tak se hned dře příjemněji. Přece jen ve dvou se to lépe táhne. A díky domácí tělocvičně si můžou dovolit cvičit tak, jak je Pán Bůh stvořil.

Fanoušci ocenili jejich trénink mnoha kladnými reakcemi. Jediné nad čím se pozastavovali, bylo, kdo tento snímek vyfotil. Ale to nechává kráska obestřeno tajemstvím. Vzhledem k tomu, že už se zotavila z děsivé zlomeniny ruky, tak opět zásobuje své fanoušky sexy fotkami. Zároveň jistě doufá, že nucená omezení co nejrychleji odezní a bude se moci opět představit přímo v akci.

Paige VanZantová si se svým přítelem Austinem Vanderfordem zaposilovali zcela nazí
Paige VanZantová si se svým přítelem Austinem Vanderfordem zaposilovali zcela nazí

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud