Play-off AutoCont extraligy - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : FbŠ Bohemians - 5. března 2019   18:45

Sparta
Sparta
03:28' Ujhelyi (Kareš) • 19:14' Marvánek (Košir) • 20:20' Ujhelyi (Kareš) • 26:30' Zouzal (Pruner) • 35:02' Kalaš (Ujhelyi)
446 diváků

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou.
Sparťané si po výborném výkonu připisují druhý bod v sérii s Bohemians. Vše napovídá tomu, že by série s klokany mohla skončit už příští neděli po čtvrtém zápase.

V úvodu utkání se prosadil po rychlé akci na jednu přihrávku Ujhelyii, sparťané se ale neradovali dlouho. Už ve 12. minutě si hráči Bohemians udělali ze sparťanských obránců kužely a Šebek zakončil nádhernou akci střelou do růžku domácí branky. Na závěr třetiny Marvánek střelou z otočky opět přisoudil vedení domácím sparťanům.

Už po dvaceti sekundách svůj druhý gól zápasu přidal Ujhleyi. O šest minut později na něj navázal po rychlém brejku Zouzal. Krásný gól vsítil v 36. minutě po přihrávce vzduchem Kalaš.

Třetí třetina nenabídla už žádný gól. Bohemians to pět minut zkoušeli bez brankáře, do žádné vážnější se ale nedostali.

Hráči utkání: Michal Kareš (Sparta) a Kryštof Krbec (Bohemians)

Střely: 18:9.
59:58'
Na závěr dnešního utkání si ještě jeden zákrok připsal Beneš!
59:37'
Tribuny sparťanského stánku jsou v jednom ohni! Sparta slaví druhý vítězný zápas v sérii s Bohemians.
59:33'
A další zákrok pro Beneše!
58:49'
Košir si vyměnil míček se svým spoluhráčem na středu hřiště a vydal se do přímo gólové pozice. Bekhendem nakonec ale nedokázal překonat ležícího Kotoučka.
58:40'
Vysoká hůl Bohemians. Sparťané opět u míčku!
58:14'
Vzal to na sebe nejproduktivnější hráč Bohemians Krebner, ani on ale nepřekonal skvěle chytajícího Beneše.
58:09'
Šebek na zemi. Zajímavý úder pro Bohemians z osy hřiště.
58:00'
Právě probíhají poslední dvě minuty první třetiny.
57:42'
A Beneš opět zasahuje, tentokrát po střele střední vzdálenosti!
57:18'
Beneš nadvakrát vychytal hostujícího útočníka!
57:00'
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:16'
Sparťané si v poklidu kombinují a vůbec nikam nespěchají.
55:58'
Krejča zabojoval o míček a málem rozhodl dnešní utkání. Hostující obrana ale ustála i tenhle nápor.
55:49'
Oddechový čas pro hosty.
55:49'
Košir obětavě srazil střelu hostujícího hráče až někam na tribunu, za což ho sparťanští fanoušci odměnili hlasitým aplausem.
55:14'
Garčar při pokusu vyhodit míček z vlastní poloviny strefil jednoho ze svých spoluhráčů na střídačce.
54:57'
Bohemians hrají bez brankáře.
54:24'
Svatoš zalehl svého soupeře u mantinelu. Bohemians budou rozehrávat zpoza domácí branky.
53:35'
Nechybělo mnoho, aby si Čihák přihrávku vzduchem na vzdálenější tyč málem srazil do vlastní branky. A aby toho nebylo málo, po souboji u mantinelu se to zase pere. Na své si přijdou i nadšenci bojových strkanic a šarvátek. V nejbližších dnech by tak kádr jednoho z celků mohl posílit Luděk Vejmola.
53:23'
Série sražených střel z poloviny. Sparťané stále v útoku.
52:51'
Lukáš Ujhelyi ukázal proč je florbal stále populárnější a krásným únikem po levé straně málem přidal šestý gól do hostující sítě. Chybělo mu k tomu trochu štěstí a možná i o něco pomalejší obránce, který by ho celou dobu tak dobře nestíhal.
52:35'
52:31'
Tentokrát to na sebe vzal Pruner. Ani on ale neuspěl.
51:42'
Hostující střídačka není zrovna místem klidu a odpočinku, a trenér hostujících hráčů si o rozhodčích zřejmě nemyslí mnoho dobrých věcí. Většina sparťanských fanoušků se alespoň dobře baví.
51:14'
Všechnu zodpovědnost na sebe vzal po sérii přihrávek Marvánek. Hostující branku z několika metrů ale tentokrát netrefil.
50:45'
Dlouhá sparťanská dvojnásobná přesilovka odstartovala vyhraným domácím buly.
50:35'
Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Vojtěch Zezulka – 2 min., Hrubost).
Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Tomáš Kindl – 2 min., Nesportovní chování).
50:35'
Marvánkova tvrdá střela mířila přesně tam, kde Kotouček už jednou pochybil. Tentokrát byl ale úspěšnější hostující brankář.
50:02'
Rozhodčí zdviženou pravicí signalizuje, že se bude vylučovat. Sparta bude hrát přesilovku.
49:22'
Sparťané nechávají odpočívat své nejlepší hráče, postupně se tak do tlaku dostávají Bohemians.
48:26'
Po nedovoleném zacházení jednoho z domácích budou Bohemians rozehrávat z poloviny. Zápas ztratil ve třetí třetině na tempu.
47:56'
Beneš si odvážně vyskočil pro míček za sparťanskou brankou.
47:25'
Kindl umínil, že si ze svého soupeře udělá sekanou. Tentokrát mu to ještě rozhodčí prominuli, otázka je, jak to dopadne příště.
46:51'
Kapitán domácích Milan Garčar řeší nepříjemnou situaci v rohu hřiště až s děsivým klidem a zahajuje tak zajímavý brejk sparťanů.
45:51'
Krejča měl nakročeno k dalšímu sparťanskému gólu. Kotouček už bezmocně klečel na zemi. Sparťanský útočník ale nedokázal přetlačit v souboji čepele na čepel svého protihráče, který nakonec dokázal uklidit míček do bezpečí.
45:32'
Po nedovoleném zákroku Časara budou Bohemians rozehrávat zpoza sparťanské branky.
45:29'
45:19'
Garčarova střela z pravého křídla letí mimo tři tyče Kotoučkovi branky.
44:39'
Ani tentokrát si Bohemians moc neodpočinuli. Sparta opět na hostující polovině.
44:27'
Další závar před brankou klokanů ukončuje nedovolený zákrok Svatoše.
44:10'
Nepřesná sparťanská střela letí vysoko nad hostující branku. Netrvalo ale dlouho a sparťané si opět budují další nápor na hostující branku.
43:52'
Garčar dostal dobrou přihrávku na pravou tyč. Nezpracoval si ale ideálně míček a dal možnost Kotoučkovi zakročit.
43:29'
Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Patrik Šebek – 2 min., Sekání).
43:29'
Svatošova střela neprošla ke Kotoučkovi. Navíc zákrok hostujícího obránce znamená ukončení sparťanské výhody.
42:30'
Časarova střela sice neprošla až ke Kotoučkovi, bude se ale vylučovat na hostující straně.
42:04'
Martin Beneš si zkušeně pohlídal míček mířící okolo jeho pravé tyče .
41:51'
Pruner si vyšlápl na svého soupeře a tvrdě ho poslal do mantinelu. Volný úder pro Bohemians.
40:53'
Sparta kombinuje na vlastní polovině a nikam nespěchá. Ani o hostujících hráčích se ale nedá říct, že by o míček nějak moc stáli.
40:04'
Až napotřetí byl Milan Garčar na úvodním buly poražen, svého přemožitele našel v Tomášovi Kindlovi.
40:01'
Třetí třetina začne zhruba v 20:10.
Už i druhá třetina je za námi. Sparta výborným výkonem zřejmě rozhodla dnešní zápas a připsala si tak druhý bod ve čtvrtfinálové sérii.

Střely: 13:6.
40:00'
39:45'
Sparťané kombinují na vlastní polovině a zřejmě mají touhu tuhle třetinu zakončit o něco bezpečnějším způsobem, než by se hodilo hostujícím Bohemians.
39:00'
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
Dnešní utkání sleduje 446 diváků.
38:46'
Zajímavá střela Josefa Juhy! Beneš skvěle roztáhl nohy a přízemní střelu mířící k pravé tyči vykryl vlastní nohou.
38:18'
Pruner se málem protlačil až ke střele z osy hřiště. Jeden z obránců mu ale za pět minut dvanáct ještě stihl vypíchnout míček.
37:59'
Ďopan se dostal ke střele z bekhendu, sparťanskou branku však minul.
37:30'
Nepřesná přihrávka ve sparťanském útoku. Rozehrávat budou Bohemians.
36:32'
Sparťané kombinují před vlastní brankou. Fanoušci hráčů s rudým "S" na hrudi zřejmě nejsou jediní, kdo myslí na desetigólový příděl, se kterým by mohli být obtěžkáni hostující hráči.
35:02'
Sparta právě vstřelila branku!
Pátá právě teď odbila! Lukáš Ujhelyi kompletuje svůj bodový hattrick přihrávkou vzdušnou přihrávkou na MICHALA KAREŠE, který obtížný úder ze vzduchu zvládl na jedničku a rozvlnil síť hostující branky.
34:40'
Sparťané jako gesto fair-play odevzdávají míček Bohemians.
34:35'
Rozhodčí omylem ovlivnil trajektorii letícího míčku. Hra bude pokračovat jako buly za sparťanskou brankou.
34:08'
Riskantní přihrávku před domácí branku do své náruče lapil Beneš.
33:47'
Další série nepřesných přihrávek a Bohemians jsou opět u vlastní branky.
33:35'
Kuncmanův průnik po mantinelu dokázala sparťanská obrana zastavit, jedině ale za cenu volného úderu.
33:14'
Bohemians kombinují na vlastní polovině.
32:26'
Ondřej Svatoš v souboji o míček svého protihráče popostrčil, což se nelíbilo jednomu z arbitrů, který ihned přisoudil míček hostujícím Bohemians.
31:44'
Sparťané se nakonec ke střele nedostali. Bohemians mají teď šanci zahájit útok, který by ještě mohl zdramatizovat vývoj dnešního zápasu.
31:14'
Časar se prokličkoval až k volnému úderu ze zajímavé vzdálenosti od hostující branky.
30:43'
Na hřišti to vře. Zejména Kindl zřejmě dvakrát dobře nenese už třígólovou ztrátu.
29:55'
Jan Krejča odražený míček jeho směrem ještě stihl vyslat na hostující branku. K samotnému Kotoučkovi ale míček nedoputoval, do cesty se mu totiž postavil jeden z hostujících obránců.
28:49'
Sparta ve smrtícím náporu. Další závar před hostujícím gólmanem, ale ani tentokrát z toho nebude gól.
28:23'
Jan Krejča se přímo protlačil ke střele z osy hřiště. Kotoučkovi pomohla dobře postavená branka, levá tyč hostující branky se přesto třese ještě teď.
27:56'
Zezulka dostal úder holí do obličeje, hra je přerušena. Po fair-play gestu od Bohemians, ale budou opět útočit sparťané.
27:50'
Sparta obléhá zeleno-bílou branku a sebevědomě si jde za pátou brankou.
27:44'
Košir pálí z otočky, trefuje ale pouze před sebou stojícího obránce.
26:30'
Pruner odčinil svoje předchozí vyloučení výbornou přihrávkou na volného MARKA ZOUZALA, který míček nelítostně poslal do šibenice hostující branky! Sparta vede už rozdílem třídy. Asistence: Matěj Pruner.
25:18'
Teď jsou to pro změnu Bohemians, kdo se ženou do útoku. Čihák obránce před sebou ale neprostřelil.
25:01'
Sparťané kombinují na vlastní polovině, obrana hostujících Bohemians se už ale opět zformovala, takže se skulinka v zeleno-bílém obranu hledá velmi obtížně.
24:37'
24:28'
Sparťané vysoko napadají hostující rozehrávku a získávají tak cenný čas do konce přesilovky.
23:51'
Už to vypadalo, že se střelba Ďopana zatočí do branky. nakonec ale míček se ve vzduchu zajímavě zatočil a těsně minul pravou spojnici domácí branky.
23:24'
Bohemians kombinují na domácí polovině, jejich snažení zatím ale nemá žádný valný efekt.
22:37'
Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Matěj Pruner – 2 min., opakované přestupky).
22:19'
Zouzal poslal míček na Bartoše na osu hřiště. Sparťanský útočník namířil svou střelu do pravé šibenice, hostující gólman byl přesto tentokrát ten, kdo souboj se sparťanským útočníkem vyhrál.
21:48'
Dobisík poslal pomocí hokejky svého soupeře na zem. Vylučovat se nebude. Sparta přesto má zajímavý volný úder.
20:48'
Gól napumpoval do sparťanských žil další rudé krvinky a hráči s "S" na hrudi teď opět tlačí na rozhozenou hostující obranu.
20:20'
Snový vstup do třetiny. Rychlý brejk Sparty. Michal Kareš našel v přečíslení LUKÁŠE UJHELYIHO, který nemilosrdně zakončil přes přemisťujícího se Kotoučka. Sparta vede o dvě branky! Asistence: Michal Kareš.
20:04'
Úvodní buly druhé třetiny je minulostí. Na středovém kruhu je opět úspěšnější Milan Garčar.
20:01'
První třetina je za námi. Lépe ji zvládli domací hráči, kteří zaslouženě vedou po dvaceti minutách hry o jednu branku.

Střely: 7:2.
Druhá třetina začne přibližně v 19:31.
20:00'
19:14'
Tak to byla trefa. JAN MARVÁNEK se řídil příslovím, že když nevíš co, tak vystřel. A tentokrát mu to vyšlo. Míček propadl Kotoučkovi mezi tělem a paží až do brankové sítě. Sparta se opět ujímá vedení. Zaslouží si to, zatím je jasně lepším týmem. Asistence: Robert Košir.
18:54'
Sparťané už nehrají v početní výhodě, přesto stále obléhají hostující branku. Bohemians ale skvěle brání a každou sparťanskou akci zastaví už v jejím zárodku.
18:08'
Teď jde na plac věhlasná první sparťanská pětka, uvidíme, co vymyslí.
18:04'
Boj před hostující branka, Sparta ve smrtícím náporu. Gól přesto ne a ne přijít.
17:00'
Marvánkova střela z půlící lajny sice nepostrádala na přesnosti. Kotouček si s ní přesto poradil.
16:58'
16:27'
Sparťané dlouho kombinovali na půlce Bohemians, až se nakonec dostali ke střele, kterou srazil jeden ze zeleno-bílých obránců.
14:58'
Hra bude pokračovat jako buly za sparťanskou brankou.
14:58'
Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Pavel Čihák – 2 min., Hrubost).
14:58'
Už se to pere. A bude se vylučovat. za tuhle roztržku ale zřejmě ne.
14:19'
Sparta bude po nedovoleném počínaní jednoho z obránců Bohemky rozehrávat zpoza hostující branky.
13:50'
Míček na tribuně, oba týmy jdou střídat.
13:15'
Další povedená kombinace hostujících hráčů. Pavel Čihák ale trefil pouze nohu přesouvajícího se Martina Beneše, Gól Bohemians by mohl být zajímavý zvrat v dnešním utkání.
12:41'
Na hřišti se postupně dostávají emoce. Menší pozdvižení rozpoutal tvrdý souboj u mantinelu.
11:56'
Bohemians právě vstřelili branku!
A je srovnáno! Pohlednou kombinaci na jeden zakončuje PATRIK ŠEBEK do pravé šibenice sparťanské branky. Martin Beneš neměl šanci. Sparťané tak opět nastoupí na plac v pěti lidech. Asistence: Jakub Buršík
11:08'
Půlka oslabení za námi a Bohemians se stále nedostali z vlastní poloviny.
10:41'
Sparťanům se v oslabení daří a tráví v útoku více času než Bohemians.
10:21'
Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Milan Garčar – 2 min., Hrubost).
09:39'
Obrovskou chybu hostujících hráčů teď málem potrestal Jan Krejča. Potom co odebral míček nerozvážnému obránci a pádil na osamoceného Koutoučka, si povodil míč do strany a posadil si hostujícího brankáře na ze. Nakonec ale nedokázal střelu dostatečně zvednout, což umožnilo zeleno-bílému gólmanovi ještě do střely vložit ruku.
09:21'
Další střela Bohemians a opět mimo. Martin Beneš zatím příliš zábavný zápas nezažívá.
09:09'
Tvrdý souboj u hrazení, Pruner svého soupeře malém shodil nebohého fotografa klečícího u mantinelů.
08:38'
Milan Garčar do zkušeně položil do přihrávky mířící podél mantinelu a míček vyrazil mimo vyznačenou hrací plochu.
07:51'
Pruner si v souboji o míček počínal nedovoleně a svého soupeře natlačil na mantinely hřiště. Bohemians budou rozehrávat zpoza vlastní branky.
07:03'
Další nedovolený zákrok, tentokrát odpískaný v prospěch hostujících hráčů, kteří se tak pokusí snížit nepříjemně se vyvíjející stav utkání.
06:33'
Po faulu na polovině bude rozehrávat Sparta.
06:24'
Patrik Kieler se protlačil ke střele, která k brance sparťanského gólmana ani nedošla. Srazil ji totiž jeden z hráčů s rudým "S" na hrudi.
05:44'
Dvě hostující střely, první skončila sražená domácím obráncem. Ta druhá rozvlnila pouze vnější síťku sparťanské branky.
05:27'
Ani Čihák nebyl po krátkém potažení míčku do strany úspěšný při nahození. Po tvrdém zákroku ale budou mít Bohemians výhodu volného úderu.
05:09'
Formanovo nahození končí mimo tři tyče Martina Beneše.
04:14'
Bohemians opět kombinují na vlastní polovině. Už jednou z toho byla ztráta, která skončila v hostující brance. Zeleno-bílým hráčům se proto zřejmě těžko přihrává do riskantnějších pozic.
03:28'
Tak tohle bylo rychlé! Sparta vstoupila do utkání jako správný favorit. Kareš našel LUKÁŠE UJHELYIHO , který poslal míček za záda Kotoučka. Rudé ochozy propukly v jásot! Sparta má teď mnohem blíže postupu. Asistence: Michal Kareš.
02:48'
Jedna nepřesná přihrávka před branku a Bohemians jsou zase zpátky u vlastní branky. Mezírka ve sparťanské obraně se nehledá snadno.
02:15'
Bohemians budou po nedovoleném zákroku rozehrávat zpoza domácí branky.
01:25'
Střídání v obou týmech, na plac jde druhá pětka obou týmu. Tentokrát budou útočit Bohemias.
00:48'
A je tu první střela zápasu! Ondřej Svatoš se z ničeho nic zjevil úplně volný u levé tyče hostující branky. Z první to bekhendem tlačil do pravé šibenice, hostující branku ale těsně přestřelil.
00:32'
Sparta kombinuje zatažená na vlastní polovině.
00:04'
Kapitán domácích Garčar je na buly úspěšnější než Zezulka. Sparta bude mít k dispozici první útok.
00:01'

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Garčar, Marvánek, Zeman, Křenek, Kalaš – Ujhelyi, Zouzal, Bína – Košir, Pažák, Svatoš – Burian, Kareš, Krejča – Časar, Pruner.

FbŠ Bohemians: Kotouček (Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Forman, Šefčík, Čihák, Kuncman, Cabejšek, Ďopan, Krbec – Šebek, Krebner, Juha – Netrefa, Buršík, Lehečka – Kieler, Kindl, Růžek.

Rozhodčí: Martin Both, Vladimír Černín.
FBŠ BOHEMIANS – 8. místo, 35 bodů, skóre 145:143

Sezóna Bohemians se nesla v duchu boje o play-off. Zatímco v osazenstvu Ostravy, Otrokovic a České Lípo bylo klokanům příliš těsno, rozuzlení zápletky přinesla až děsivá forma severočeského Liberce, který ještě po Vánocích bojoval o páté místo. Liberec nakonec v posledním kole ostrouhal a na Děkance propukly vášnivé oslavy, Bohemians nebudou v nelítostném play-off chybět ani letos.

Klub s dlouholetou mládežnickou tradicí a největší hráčskou základnou u nás byl nakonec vybrán pražskou Spartou. Opět po roce se tak proti sobě postaví Sparta s Bohemians. I tentokrát se všechny zápasy sehrají na hřišti Sparty, jelikož na vysoké návštěvy v play-off by současný svatostánek zeleno-bílých hráčů nevystačil.

Velmi zajímavý zápas to bude pro hostující jedničku Michala Kotoučka(75,83% úspěšnost zákroků, 5,12 gólu na zápas), který ještě donedávna oblékal barvy rivala z Vysočan. I proto možná nastoupí brankářský náhradník Tomáš Hyršl(71,05% úspěšnost zákroků, 5,18 gólu na zápas).

Zeleno-bílý útok sice nemá zkušeností na rozdávání, jen podle věku všech produktivních útočníků je ale jasné, že nejlepší florbal se bude do pár let hrát na Bohemce. Nejproduktivnějšího hráče Matyáše Krebnera(17 + 22) doplňuje Patrik Šebek(19 + 8) nebo teprve sedmnáctiletý Jakub Buršík(20 + 13). Nesmíme opomenout ale ani rodící se hvězdu Josefa Juhu(15 + 9).

BRANKÁŘI:

1. Michal Kotouček (75,83% úspěšnost zákroků, 5,12 gólu na zápas)
2. Tomáš Hyršl (71,05% úspěšnost zákroků, 5,18 gólu na zápas).
ACEMA SPARTA PRAHA – 2. místo, 63 bodů, skóre 160:98

Sparťané zažívají historicky nejúspěšnější sezónu. Prezidentský pohár za vítězství v základní části jim utekl až v nájezdech posledního zápasu s Chodovem. Sparta si měla možnost vybírat soupeře jako druhá. Hráči z Vysočan nakonec dali přednost odvěkým pražským rivalům a to zeleno-bílým Bohemians, se kterými se ve čtvrtfinále potkali už minulou sezónu.

Stálou brankářskou oporou je Martin Beneš (83,17% úspěšnost zákroků, 3,58 gólu na zápas), karlovarský rodák se řadí k oblíbencům sparťanských fanoušků. Do branky místo něj občas zaskočí talentovaný Jan Eckhardt(83,78% úspěšnost zákroků, 3,60 gólu na zápas).

Sparťanské pole je napěchované oddanými srdcaři a bojovníky, jenž nevypustí ani jeden souboj. V kanadském bodování jim vévodí Marek Zouzal(19 + 17), nesmíme ale opomenout ani živoucí legendu a sparťanského kapitána Milana Garčara(21 + 13), Lukáše Ujhelyiho(19 + 14) nebo obránce s tvrdou střelou Jana Marvánka(16 + 12).

BRANKÁŘI:

1. Martin Beneš (83,17% úspěšnost zákroků, 3,58 gólu na zápas)
2. Jan Eckhardt ((83,78% úspěšnost zákroků, 3,60 gólu na zápas).
PREVIEW ZÁPASU

Úterní dohrávkou mezi Spartou a Bohemians se kompletně ukončí druhé kolo čtvrtfinálových bojů. Mimo domácí prohru Chodova s Ostravou, je zatím největším překvapením první čtvrtfinálový souboj mezi Spartou a klokany. Hostující tým dlouhou dobu vedl, po dvou trefách Šebka dokonce o dvě branky. Nakonec se ale sparťanům povedlo dvě minuty před konce bez brankáře srovnat na 4:4, a následně v nájezdech otočit první zápas ve svůj prospěch.

I přes klopýtnutí v prvním utkání jsou hráči pražské Sparty považování jako jasní favorité. Série s Bohemians by tak mohla být ukončena už po čtvrtém zápase, který se příhodně kvůli dohodě obou klubů hraje na domácím hřišti Sparty.

Letošní statistiky vzájemných zápasů obou týmů jsou velmi vyrovnané, Zatímco úvodní zápas v přípravě na Czech Open dopadl po nájezdech lépe pro Bohemians. První ligový duel si na svou stranu připsali sparťané, těsně před Vánoci klokani nadělili na domácí půdě sparťanům osmigólovou nadílku. Poslední vzájemný zápas se odehrál v neděli a výsledek již všichni určitě známe.

Úterní zápas odpíská Martin Both a Vladimír Černín.

VZÁJEMNÉ ZÁPASY V LETOŠNÍ SEZÓNĚ:

10.08.2018 Sparta – Bohemians4:5 po nájezdech
08.10.2018 Sparta – Bohemians 4:3
17.12.2018 Bohemians – Sparta 8:2
Krásný podvečer všem florbalovým fanatikům! Vítáme Vás u on-line přenosu z 2. zápasu čtvrtfinálové série mezi ACEMA Sparta Praha a Fbš Bohemians. Utkání začíná v 18:45 a bude Vás jím provázet Libor Kokoška.