Play-off AutoCont extraligy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Tatran Střešovice - 12. března 2019   18:00

Vítkovice
Vítkovice
08:21' Děček (Jastřembský) • 10:10' Besta (Jastřembský) • 26:39' Řezanina (Rýpar) • 42:24' Bräuer (Řezanina) • 58:03' Hubálek (Besta) • 59:57' Hubálek
6:4
(2:1, 1:0, 3:3)
Stav série: (4:1)
Tatran Střešovice
11:59' Marek Beneš  (Langer) • 44:14' Sládeček  (Tlapák) • 45:14' Marek Beneš  (Meliš) • 53:37' Langer  (Meliš)
Vítkovice
Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička
SC Dubina Ostrava

To je ode mě vše a přejí hezký zbytek večera.
Střely ve třetí třetině 7:7. Střely celkem: 19:27.
Je konec! Vítkovice poráží Tatran počtvrté a postupují přes ně znovu do semifinále! Dnešní utkání bylo vyrovnané a rozhodlo se až v samotném závěru zásluhou JAKUBA HUBÁLKA, který se nejprve akrobaticky trefil dvě minuty před koncem na bližší tyč a posléze prázdnou bránu při power-play pečetil postup domácích.
Nejlepší hráči: Jakub Hubálek (Vítkovice) – Marek Beneš
60:00'
59:57'
Vítkovice právě vstřelily branku!
JE ROZHODNUTO! Střelou do prázdné brány posílá Vítkovice do Semifinále JAKUB HUBÁLEK. Bez asistence.
59:20'
Hosté stále drží míček, ale čas se jim krátí.
58:50'
Tatran okamžitě kombinuje s míčkem na polovině Vítkovic.
58:06'
Tatran v šesti!
58:03'
Oddechový čas pro hosty.
58:03'
Vítkovice se necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny vrací do vedení! Pomalu akrobatickým skokem se prosazuje z pravé stranyJAKUB HUBÁLEK. Asistence: Jiří Besta.
57:40'
Hájek teď mohl potrestat Tatran za chybnou rozehrávku! Bohužel pro domácí trefuje pouze připraveného Rebra!
56:41'
Jednalo se o Bestu a ten teď za potlesku diváků odchází střídat.
56:41'
Hra je přerušena. Na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů.
56:06'
Oba týmy teď hrají hodně kombinačně a tlačí se rozhodující šanci.
55:00'
Domácí fanoušci teď hlasitě povzbuzují svůj tým a ženou je znovu k soupeřově bráně.
53:37'
Tatran právě vstřelil branku!
Máme vyrovnáno! Střela FILIPA LANGERA z dálky končí až za bezmocným Součkem! Ostravský gólman nemohl nic dělat, neboť míček byl před ním tečován. Začínáme tak znovu od nuly. Asistence: Milan Meliš.
53:00'
Hosté to teď zkouší z vlastní poloviny postupným útokem.
51:20'
Na hřišti nám začínají přibývat drobné zákroky na obou stranách. Je vidět že jde do tuhého.
50:50'
Střela Hubálka nebyla nijak nebezpečná.
50:01'
Třetina se nám dostala do své druhé části. Tatran už tak na vyrovnání nemá ani ddeset minut.
49:30'
Domácí se k zakončení z této standardní situace nedostali.
49:21'
Řezanina teď rozehrál volný úder z pravé strany z rohu hřiště.
48:24'
Vítkovičtí drží míček a snaží se s ním kombinovat.
47:20'
Hra se nám teď uklidnila a oba týmy hrají hodně opatrně.
45:14'
Vítkovice propadly v rozehrávce, Tatran se dostal k míčku a po rychlé kombinaci se vrátil zpátky do zápasu zásluhou MARKA BENEŠE. Asistence: Milan Meliš.
44:14'
Hosté z nenápadné střely snižují na rozdíl dvou branek. Střela z pravé strany PAVLA SEDLÁĆKA od mantinelu zapadla k překvapením všem do ostravské brány.Asistence: Adam Tlapák.
43:40'
Vítkovicím teď byl odpískán útočný faul.
42:24'
Vítkovice trestají chybnou rozehrávku Tatranu čtvrtou branku. Rychlou kombinační akci zakončuje MAREK BRÄUER. Asistence: Lukáš Řezanina.
41:05'
Zatím sledujeme plno nepřesností, případně takových nahození na gólmany. To jim samozřejmě žádné nebezpečí nedělá.
40:08'
Začala nám poslední třetina, ve které musí Tatran vstřelit minimálně dva góly. Pokud se jim to nepodaří, sezóna pro ně končí.
40:01'
Vítkovice úspešní na úvodním buly.
40:01'
Střely na bránu ve druhé třetině: 6 – 11.
40:00'
39:01'
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40'
Tatran ale i nadále je na míčku a snaží se postupným útokem něco vymyslet.
38:30'
Martin Mühlfait zkoušel hledat před bránou své spoluhráče. Našel tam ale pouze domácí obránce.
37:28'
Domácím se ho podařilo získat, ale moc dlouho na balónku nezůstali. Je jim k nelibě fanoušků odpískán útočný faul.
37:05'
Tatran drží balónek na polovině Vítkovic a kombinuje s ním.
35:30'
Opět se nám hráči obou týmů začali trápit v koncovce. Hraje se nám nahoru – dolů, ale chybí tomu lepší produktivita v zakončení.
34:05'
Langer trefuje horní tyč Součkovi brány.
32:30'
Hra nám teď mírně upadla, k vidění je dost nepřesností.
32:23'
Šebesta teď předvedl výborný obranný zákrok.
30:40'
Prověřit Součka se rozhodl Sládeček. Ten byl ale své tyče připraven.
30:01'
Zápas se nám dostal do své druhé poloviny.
29:40'
Domácím se daří držet míček a snaží se s ním prosadit na polovině Tatranu.
28:05'
Vítkovičtí třetí branka nabudila a jsou teď lepší.
26:39'
Vitkovičtí proměňují svůj tlak třetím gólem. O ten se postaral po přituknutí Rýpara LUKÁŠ ŘEZANINA. Asistence: Josef Rýpar.
26:19'
Po pár přihrávkách si volný úder zopakují z levé strany z rohu hřiště.
25:45'
Volný úder pro útočném faulu Tatranu. Vítkovice tak budou rozehrávat z vlastní poloviny.
24:55'
Nyní jsme viděli několik rychlých akcí na obou stranách. Nebylo to ale nic nebezpečného a tak gólmani neměli příliš práce.
24:10'
Bräeur na levé straně u mantinelu netrefil balónek.
23:20'
Vítkovičtí to zkoušeli kombinační hrou, ale opět s ním tak dlouho kombinovali mezi sebou, až se k němu dostal soupeř.
22:30'
Zatím sledujeme plno nepřesností na obou stranách.
21:05'
Druhá třetina je zatím hodně opatrná z obou stran.
20:01'
Na buly úspěšnější hosté ve druhé třetině.
20:01'
Střely na bránu v 1. třetině: 6 – 9.
20:00'
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:50'
Jastřembský se teď málem na brankovišti dostal do zakončení. Míček ale jen těsně minul.
17:30'
Před malou chvíli Rebro a teď i Souček podrželi své spoluhráče dobrými zákroky.
16:08'
Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu. Akce střídá akci.
14:55'
Vítkovičtí to zkouší další kombinační akci. Tatran ale dobře napadá a nepouští je na dostřel brány.
13:28'
Rýpar mohl vrátit domácím dvoubrankové vedení. Mířil ale jen těsně vedle.
13:05'
Oba týmy teď předvádějí útočnou hru. Je vidět že hosty snížení nabudilo.
11:59'
Ztráta míčku domácích na útočné polovině je přišla příliš draho. Hosté dokázali míček rychle dostat na útočnou polovinu a přesnou střelou MARKA BENEŠE překonali Součka. Asistence: Filip Langer.
11:07'
Domácí teď ožili a jsou hodně aktivní. Dokážou podržet míček a zatlačit Tatran.
10:10'
Druhá branka nenechala na sebe dlouho čekat. Další povedená rychlá akce, kterou zakončuje z pravé strany od mantinelu přesně k tyči JIŘÍ BESTA. Asistence: Jan Jastřembský.
08:21'
Vítkovicím vyšla kombinační akce. Tu po přihrávce Jastřembského na levé straně střelou z první uklidil do branky Rebra ADAM DELONG. Asistence: Jan Jastřembský.
07:18'
Kreysa z otočky na levé straně u mantinelu netrefil před odkrytou domácí bránou míček.
06:30'
Hra se nám teď přesunula do středu hrací plochy. Sledujeme sérii nepřesností.
05:20'
Šebesta se málem dostal do střelecké pozice, dostal se ale už mimo ideální pozici a tak se rozhodl že jen míček podrží a zkusí něco vymyslet za bránou Rebra.
04:30'
Moc dlouho tam nezůstali, bylo jim odpískano provinění proti pravidlům.
04:20'
Hájek před bránou Rebra na pravé straně neuspěl. U míčku domácí ale zůstanou.
03:10'
Ten se jim příliš nepovedl. Naopak Vítkovice se dostaly do rychlého brejku, Rebro byl u své brány připraven a míček si pohlídal.
02:45'
Tatran teď bude zahrávat volný úder z rohu hřiště.
01:23'
To se jim po chvilce podařilo, za branou Rebra si ale pomohli útočným faulem.
00:55'
Rytířům se daří držet míček, ale zatím mají problém se s ním dostat z vlastní poloviny.
00:15'
Hned do první akce se málem dostali hostující florbalisté, zakončení ale nebylo přesné.
00:01'

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Rýpar, Nehera, Hubálek, Jan Šebesta, Děček – Jastřembský, Besta, Delong – Bräuer, Řezanina, Hájek – Oborák, Firda, Černý – Herblich, Sladký.

Tatran Teka Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Tlapák, Sládeček, Ullmann, Mühlfait, Sádlo, Vítovec – Meliš, Marek Beneš, Langer – Komárek, Jak. Kolísko, Kreysa – Pixa, Švéda, Řezník – Piták.

Rozhodčí: Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
Utkání budou řídit Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička a začíná v 18:00. Vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Vítkovice se mohou opřít v play-off o Adama Delonga, který za čtyři utkání nasbíral 8 kanadských bodů za 4 góly a 4 asistence. To Tatran spolehá na Filipa Langera, ten má na svém kontě rovněž 8 bodů za 3 branky a 5 asistencí.
Po čtyřech odehraných zápasech čtvrtfinále jsou na tom lépe hráči Vítkovic. Ti vyhráli první dva domácí utkání v poměru 8:3 a 5:2. Třetí čtvrtfinále Rytířům nevyšlo, neboť v Praze prohráli těsně 4:5. Chuť si ale spravili ve čtvrtém utkání v Praze, to vyhráli a soupeře rozstříleli 6:0. Vybojovali si tak dva matchbally, které jistě budou chtít proměnit už v dnešním pátém zápase.
Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z 5. čtvrtfinále Tipsport Superligy, ve kterém se představí florbalisté Vítkovic a Tatranu Střešovice. Utkánním vás provede Michal Chadim