Africký pohár národů -  ONLINE PŘENOS -  Senegal : Egypt - 6. února 2022   20:00

Senegal
E. Mendy – B. Sarr, Koulibaly (C), A. Diallo, Ciss – Kouyaté (66. P. Gueye), N. Mendy – Sarr (77. Dia), I. Gueye, Mané – Diédhiou (77. B. Dieng).
Cisse – Siwela, Phatsoane
Paul Biya Stadium, Olembé, Kamerun
Egypt
Gabaski – Ášůr, Abdelmonem, Mahmúd Hamdí, al-Futúh – Alnaní, Fathí (99. Lášín), as-Súlija (59. Trézéguet) – M. Salah (C), Mohamed (59. Marwán), Marmúš (59. Sajid).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost!
Hráčem utkání byl velmi zaslouženě zvolen egyptský brankář Gabaski, ale to je jen mála útěcha na finálové prohře.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 23:30.
Obrovské drama je u svého konce. Senegalci se poprvé v historii radují z triumfu.
Pojďme se podívat jak celé dramatické utkání probíhalo.
Už ve 4. minutě se dopustil faulu v pokutovém území Mohamed Abdelmonem a následně se k penaltě postavil Sadio Mané. Jeho pokus doprostřed ale vyrazil gólman Gabaski. Následně byli Senegalci o něco lepším celkem, ale o jedinou další vážnější možnost se postaral ve 43. minutě Salah, kterého ovšem vychytal Mendy.
Ve druhé půli těch situací ke vstřelení branky bylo ještě méně. V 53. minutě se Senegalci dostali do zajímavé šance uvnitř vápna po přízemním centru z pravé strany, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného. Následně byla k vidění vyčkávaná na chybu soupeře a ani jeden tým si nevypracoval gólovku.
V první části prodloužení byly k vidění šance na straně Senegalu, ale Boulaye Dia ani jednu z dvou velkých šancí nedokázal proměnit v branku po skvělých zákrocích Gabaskiho.
Ve druhé části prodloužení byla k vidění šance na obou stranách. Ovšem jak Edouard Mendy, tak Gabaski vytáhli další velmi dobré zákroky.
Následně došlo na pokutové kopy, kde jako první neproměnil ve 2. sérii Egypťan Mohamed Abdelmonem, ale to stejné zopakoval hned posléze Bouna Sarr. Ve 4. sérii ale Mendy vychytal Mohanada Lášína a následně rozhodla hvězda Senegalu Sadio Mané.
Senegal poprvé v historii vítězí na Africkém poháru národů, když poráží Egypt na pokutové kopy v poměru 4:2!
Střílení penalt začíná.
Po dvou hodinách času jsme nebyli svědky ani jednoho gólu a finále Afrického poháru národů tak půjde do penaltového rozstřelu!
Ve druhé části prodloužení byla k vidění šance na obou stranách. Ovšem jak Edouard Mendy, tak Gabaski vytáhli další velmi dobré zákroky a penalty tak budou velmi zajímavé, neboť zatím je to utkání brankářů.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Kalidou Koulibaly byl zfaulován egyptským útočníkem a to je v prodloužení vše.
119'
Muhammad Alnaní nedokázal udržet míč na hrací ploše a Senegal tak bude mít k dispozici autové vhazování.
118'
Po rohu se Mahmúd Hamdí snažil prodrat ke hlavičce, ale tu poslal jen do zámezí vedle brány.
117'
Nyní se zaskvěl také Edouard Mendy na druhé straně, ale tvrdou ránu pod horní tyč soupeře dokázal vyrazit na rohový kop!
116'
Posléze Senegal sice získal rohový kop, ale ten nepřinesl nic nebezpečného a dopředu jde Egypt.
115'
Další fantastický zákrok Gabaskiho, který vyrazil tvrdou ránu Bamby Dienga!
113'
Saliou Ciss neposlal dobrou patičku a míč tak skončil jen v zámezí, což znamená autové vhazování pro Egypt.
112'
Pomalu se nám celé vyvrcholení šampionátu blíží do pokutových kopů.
111'
Hosté nyní přerušili útok Senegalu a domácí budou pokračovat s míčem na kopačkách.
110'
Posléze přišel faul domácího hráče ve středu hrací plochy, i když ho nakopl soupeř.
109'
Standardní situace ale nepřinesla nic nebezpečného a Senegal si v defenzívě poradil.
108'
Tentokrát přišel faul ze strany Senegalu a následuje volný kop hostujícího celku.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První poločas prodloužení skončil.
104'
Sadio Mané zkoušel spadnout po kontaktu s Mohamedem Abdelmonemem, ale rozhodčí správně rozhodl a bude to jen odkop od egyptské svatyně.
103'
Další faul Marwána, ale tentokrát Senegal dlouho u míče nezůstal a provinil se faulem.
102'
Mahmúd Hamdí nyní poslal k zemi Bambu Dienga a Senegal bude zahrávat volný kop.
101'
Po následném rohovém kopu se dostal ke hlavičce také Abdou Diallo, ale ten poslal své zakončení jen nad bránu.
100'
Saliou Ciss se dostal na levé straně přes soupeře a následně našel ve vápně Boulaye Diu, ale jeho zakončení hlavou vyrazil Gabaski!
99'
Střídání v týmu Egypt: ze hřiště odchází Hamdí Fathí, přichází Mohanad Lášín.
98'
Pape Gueye byl nyní zfaulován ve středu hrací plochy a Senegal tak bude u balónu i nadále.
97'
Ovšem domácí to zkoušejí velmi těžce nákopy, které nemají vůbec smysl a končí pouze v zámezí. Senegal riskuje, že se půjde na pokutové kopy, které Egypt zvládl 2x na tomto turnaji.
96'
Nedovolený zákrok Marwána na Maného a Senegal bude znovu na míči.
94'
Nyní je to spíše překopávaná z jedné strany na druhou a u míče bude Senegal, neboť se posléze Mohamed Salah nachytal v ofsajdu.
93'
Muhammad Alnaní tentokrát zezadu poslal protihráče k zemi a Senegal získal volný kop z pravé strany.
92'
Pokud bychom spočítaly časy zápasů obou mužstev, tak Egypťané za sebou mají v playoff o jedno utkání navíc oproti Senegalu. Uvidíme jestli se to podepíše na jejich kondici.
91'
Boulaye Dia dostal fantastickou přihrávku za obranu od Maného a následně mířil ke vzdálenější pravé tyči, ale Gabaski předvedl veledůležitý zákrok na začátku prodloužení!
91'
Začal první poločas prodloužení.
Druhá polovina zápasu je za námi a stále nevíme kdo vyhraje letošní Africký pohár národů. Stav zápasu mezi Senegalem a Egyptem je totiž nerozhodný a bez branek.
Ve druhé půli těch situací ke vstřelení branky bylo ještě méně. V 53. minutě se Senegalci dostali do zajímavé šance uvnitř vápna po přízemním centru z pravé strany, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného. Následně byla k vidění vyčkávaná na chybu soupeře a ani jeden tým si nevypracoval gólovku. Senegal tak půjde na letošním turnaji poprvé do prodloužení, zatímco pro Egypt je to už rutina, neboť hrál prodloužení zápasu v osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a dnes i ve finále.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Saliou Ciss se vydal po levé straně znovu do vápna, ale Ahmed Sajid si s ním skvěle poradil a nepustil ho k centru.
90+2'
Ani jeden z týmů nespěchá ke konci základní hrací doby a s velkou pravděpodobností se půjde do prodloužení.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
90'
Egypt získal volný kop, který poslal Ahmed Sajid do vápna, ale Marwán na něj nedosáhl a následuje odkop od brány Mendyho.
88'
Sadio Mané po chvíli uviděl žlutou kartu, protože se dopustil šlapáku na Imáma Ášůra.
88'
Mohamed Abdelmonem si poradil se Sadio Maném na levé straně a následovat tak bude autové vhazování Senegalu.
86'
Domácí celek se provinil faulem ve středu hrací plochy a Egypt bude mít k dispozici míč na svých kopačkách.
85'
Po centru Senegalu z levé strany přišla střela z voleje Bamba Diengy, ale ta letěla jen nad bránu egyptského brankáře.
83'
Nepřesný nákop Hamdí Fathího skončil jen u Edouarda Mendyho.
82'
Gabaski ale zůstává na hrací ploše a postará se tak o odkop od své svatyně.
81'
Muhammad Subhí se rozcvičuje u postranní čáry a možná tak bude muset jít do brány a čelit případným pokutovým kopům, pokud nepadne gól v následujících deseti, respektive čtyřiceti minutách.
80'
Saliou Ciss se ujal exekuce přímého kopu, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Gabaskiho. Hostující brankář si navíc zavolal lékaře a má nějaké zdravotní problémy.
79'
Hamdí Fathí se dopustil faulu na Maného dva metry od hranice šestnáctky a Senegal tak bude mít přímý kop z velmi dobré pozice.
78'
Senegal celý zápas předvádí velmi nebezpečné akce po pravé straně a opět se dostal do vápna, ale ani tentokrát přihrávka neskončila zakončením.
77'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Ismaïla Sarr, přichází Boulaye Dia.
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Famara Diédhiou, přichází Bamba Dieng.
76'
Po chvíli získal Egypt také rohový kop z levé strany, ale ten nepřinesl nic vážnějšího. Pomalu nám tak bezbrankové utkání míří do prodloužení.
75'
Mohamed Salah kouzlil s míčem uvnitř vápna a následně ho posunul na levou stranu odkud přišel centr do vápna, ale ten byl zblokován.
74'
Marwán se dostal před Abdou Dialla a zakončoval hlavou, ovšem jeho pokus letěl jen vedle brány Mendyho, který si mohl oddychnout.
72'
Sadio Mané tentokrát dohrál Imáma Ášůra ve středu pole a může být rád, že neuviděl od sudího kartu žluté barvy.
71'
Senegal se také po delší době dostal do vápna soupeře, ale nebylo z toho nakonec žádné zakončení na svatyni Gabaskiho.
70'
Mohamed Abdelmonem se po centru Salaha sice dostal ke hlavičce, ale tu poslal jen nad domácí bránu a nebylo z toho tak nic vážnějšího.
69'
Kalidou Koulibaly si nyní přidržel Mohameda Salaha a následuje tak volný kop pro Egypt.
68'
Balón opět zavítal po špatné přihrávce Senegalu jen do zámezí a poslední minuty není k vidění téměř nic zajímavého.
66'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Cheikhou Kouyaté, přichází Pape Gueye.
64'
Nyní jsou k vidění jen nedovolené zákroky ve středu hracího pole a tempo hry se ve druhé půli uklidnilo.
63'
Domácí nadále pokračují v obklopování soupeřova vápna, ale přihrávka Bouny Sarra zavítala pouze do zámezí.
62'
Senegal nikdy v historii nevyhrál Africký pohár národů. Nejblíže k tomu byl v roce 2002, kdy ve finále podlehl Kamerunu. Největší úspěch byl na Mistrovství světa, kde se dostali Senegalci v roce 2002 až do čtvrtfinále, ovšem tam nestačili na Japonsko.
61'
Standardní situace nakonec byla rozehrána signálem, ale ten nevedl k ničemu vážnějšímu a tohle se Senegalu nepovedlo.
60'
Mahmúd Hamdí přebrousil nohy Ismaïly Sarra a Senegal získal další volný kop po hodině bezbrankového utkání.
59'
Střídání v týmu Egypt: ze hřiště odchází Amrú as-Súlija, přichází Trézéguet.
Střídání v týmu Egypt: ze hřiště odchází Umar Marmúš, přichází Ahmed Sajid.
Střídání v týmu Egypt: ze hřiště odchází Mustafa Mohamed, přichází Marwán.
58'
Po delší době se Egypt dostal k míči na polovině soupeře, ale nedokázal si vypracovat nic nebezpečného.
56'
Saliou Ciss se dostal na levé straně přes svého obránce a posléze hledal ve vápně spoluhráče, ale ten se nedostal k balónu.
55'
Domácí mužstvo je ve druhé půli rozhodně aktivnějším celkem a drží soupeře pod tlakem. Egypt je hodně zatažený.
54'
Abdou Diallo se s ničím moc nepáral ve středu hrací plochy tvrdě atakoval Mohameda Salaha, za což uviděl kartu žluté barvy.
53'
Sadio Mané se snažil zakončit po přízemním centru z pravé strany společně se svým spoluhráčem, ale Gabaski opět chytil míč.
52'
Mohamed Salah se snažil dostat za obranu Mustafu Mohameda, ale ten se nacházel v těsném ofsajdu a navíc nedokázal s míčem vymyslet nic vážnějšího.
51'
Umar Marmúš se na levé straně neprodral přes Bouna Sarra a u míče tak bude v podobě autového vhazování Senegal.
50'
Idrissa Gueye se znovu dostal ke střele po přihrávce z levé strany, ale jeho přízemní pokus letěl do připraveného Gabaskiho.
49'
Idrissa Gueye se ujal exekuce přímého kopu, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Gabaskiho.
47'
Sadio Mané byl zfaulován nebezpečně blízko hranice vápna Hamdí Fathím a Senegal bude mít k dispozici přímý kop.
46'

Fauly: 7:9
První polovina utkání je za námi a Senegal zatím hraje s Egyptem bez branek. Vše ale mohlo být jinak, protože už ve 4. minutě se dopustil faulu v pokutovém území Mohamed Abdelmonem a následně se k penaltě postavil Sadio Mané. Jeho pokus doprostřed ale vyrazil gólman Gabaski. Následně byli Senegalci o něco lepším celkem, ale o jedinou další vážnější možnost se postaral ve 43. minutě Salah, kterého ovšem vychytal Mendy.
45+2'
45+2'
Cheikhou Kouyaté se dostal k odraženému míči a z dálky jej vypálil, ovšem ten se nakonec stočil vedle pravé tyče.
45+1'
Salah přišel o míč a hostující hráč následně poslal soupeře k zemi, čímž přerušil brejk, ale kartu neobdržel.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
45'
Na žluté karty je srovnáno 2:2, protože Kalidou Koulibaly v hlavičkovém souboji udeřil zezadu Mustafu Mohameda a uviděl kartónek.
44'
Následně Egypt zahrával rohový kop, ovšem ten nepřinesl žádné vážnější zakončení a míč skončil jen v rukou brankáře Mendyho.
43'
Mohamed Salah se z pravého křídla dostal do vápna a následně to velmi dobře zkoušel do levé šibenice, ovšem Edouard Mendy potvrdil své kvality a jeho pokus vyrazil!
42'
Už to vypadalo, že se domácí celek dostane do velké šance po chybě soupeře, ale nakonec z toho ani tentokrát nebylo nic vážnějšího.
41'
Nyní už se opět pokračuje v utkání, ale Senegalu se tentokrát nepodařilo vymyslet něco vážnějšího po pravé straně.
39'
Nyní je hra přerušená, protože Nampalys Mendy zůstal ležet na hrací ploše po souboji se soupeřem.
38'
Famara Diédhiou se po centru Senegalu z volného kopu opřel do míče hlavou, ale tu poslal jen doprostřed brány, kde byl připraven Gabaski.
36'
Hamdí Fathí uviděl od sudího za předešlý faul žlutou kartu, což se snažil vyreklamovat u rozhodčího Mohamed Salah, ale neuspěl.
35'
Sadio Mané byl tentokrát zdvojen protihráči, kteří se ale dopustili faulu.
34'
Ismaïla Sarr dostává na pravém křídle celkem dostatek místa, ale tentokrát mu pokus o centr sjel a skončil jen v zámezí za bránou Egypta.
33'
Nepřesná přihrávka liverpoolského hráče v dresu Senegalu, která skončila jen u brankáře Gabaskiho.
32'
Egypt se znovu snažil něco vymyslet na útočné polovině soupeře, ale opět z toho nebylo nic nebezpečného.
30'
Půl hodina utkání tohoto finále je za námi a Senegal zatím hraje s Egyptem bez branek. Vše ale mohlo být jinak, ovšem Mané neproměnil pokutový kop v 7. minutě.
29'
Mohamed Salah opět kouzlil s míčem, když se famózně dostal přes tři hráče do zakončení, ale tomu chyběla razance a Edouard Mendy si poradil.
28'
Sadio Mané z levé strany hledal Famara Diédhioua uvnitř vápna, ale ten se nedostal k míči po skvělém obranném zákroku soupeře.
27'
Imám Ášůr nyní zůstal sedět na hrací ploše a rozhodčí pozastavil hru. Nakonec to ale vypadá, že hostující hráč nebude potřebovat ošetření.
26'
Abdou Diallo si sběhl za obranu soupeře a snažil se zpracovat těžký míč, ale ten byl příliš dlouhý a zatím obě mužstva nedokážou ve finálních fázích poslat ten správný balón.
25'
Kalidou Koulibaly šel do souboje s Mustafou Mohamedem příliš tvrdě a dopustil se nedovoleného zákroku.
24'
Ismaïla Sarr zatím dělá obraně Egypta velké problémy, ale tentokrát se nedostal v souboji s Ahmadem Abú al-Futúhem k míči.
23'
Idrissa Gueye skvěle zabojoval směrem zpět a získal míč od Mohameda Salaha.
22'
Další zajímavé šance Senegalu, když Ismaïla Sarr znovu hledal na zadní tyči Sadia Maného, ale ten opět těsně nedosáhl na míč.
20'
Egyptu se nepovedla přihrávka za obranu a míč tak skončil jen u brankáře Edouarda Mendyho.
18'
Ismaïla Sarr se dostal po pravém křídle k nebezpečné přihrávce do vápna, ale na tu Sadio Mané nedokázal dosáhnout.
17'
Tentokrát už uviděl Nampalys Mendy za svůj nedovolený zákrok na Umara Marmúše kartu žluté barvy.
16'
Nampalys Mendy se následně dopustil faulu, když zezadu podrazil Mustafu Mohameda.
15'
Nepřesný nákop ze strany domácích skončil pouze v zámezí a Egypťané budou zahrávat autové vhazování.
13'
Mohamed Salah se postaral o zahrání volného kopu a hledal na zadní tyči spoluhráče, který se dostal ke hlavičce, ale ta letěla do výšky a následně skončila v rukou Edouarda Mendyho.
12'
Famara Diédhiou posunul míč na Ismailu Sarra, který to vyzkoušel zpoza vápna, ale jeho pokus byl zblokován.
11'
Egypt se ovšem od úvodního výkopu spíše jenom brání a Senegalci získali autové vhazování blízko rohového praporku. O vhození se postará Saliou Ciss, který před pár minutami vybojoval pokutový kop.
9'
Domácí mužstvo sice přeneslo hru na pravé křídlo, ale tam nedokázalo vymyslet nic nebezpečného.
8'
Tlak ze strany Senegalu následně ještě trval nějakou chvíli, ale nakonec z něj nevytěžil nic vážnějšího.
7'
Sadio Mané se postavil k pokutovému kopu, který poslal doprostřed brány, což ale Gabaski čekal a vyrazil jeho tvrdý pokus! Rady Mohameda Salaha tak přinesly úspěch.
6'
Mohamed Salah následně říkal něco svému brankáři, mezitím se to konverzace připletl také Sadio Mané. Egyptský bůh totiž svého kolegu, ale dnes protihráče velmi dobře zná.
5'
Mohamed Abdelmonem ještě uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.
4'
Byla nařízena penalta pro Senegal! Saliou Ciss dostal míč za obranu a tentokrát jej Mohamed Abdelmonem poslal skluzem k zemi.
3'
Sadio Mané dostal míč na levé křídlo a posléze se snažil prodrat do vápna přes Mohameda Abdelmonema, ale ten jej odstrčil svým tělem.
2'
Senegal se snažil něco vymyslet po levé straně, ale tam nakonec přišel jen faul.
1'

Senegal: E. Mendy – B. Sarr, Koulibaly (C), A. Diallo, Ciss – Kouyaté, N. Mendy – Sarr, I. Gueye, Mané – Diédhiou.
Náhradníci: S. Dieng, A. Gomis – K. Baldé, Ballo-Touré, Cissé, Dia, B. Dieng, P. Gueye, Lopy, Loum, Mbaye, P. M. Sarr.
Trenér: Aliou Cisse

Egypt: Gabaski – Ášůr, Abdelmonem, Mahmúd Hamdí, al-Futúh – Alnaní, Fathí, as-Súlija – M. Salah (C), Mohamed, Marmúš.
Náhradníci: M. Subhí, Gád – Alá, Ašraf, Dáwud, Marwán, Lášín, as-Saíd, Šeríf, R. Sobhí, Trézéguet, Sajid.
Trenér: Carlos Queiroz.
Egypt

Egyptu se nepovedl vstup do šampionátu, protože v úvodním zápase skupiny D klopýtl s Nigérií a prohrál 0:1. Ve druhém zápase si chuť zpravil, neboť porazil Guinea-Bissau 1:0. V posledním zápase skupiny dokázal porazit Súdán rovněž 1:0 a postoupil tak z 2. místa.
V osmifinále se Egypt utkal s Pobřežím slonoviny. První poločas byl celkem vyrovnaný ovšem branka nepadla. Ve druhé půli mělo Pobřeží slonoviny převahu, ale nedokázalo vstřelit branku a po 90. minutě byl stav bezgólový. Šlo se tak do prodloužení, kde rovněž branka nepadla a došlo až na penalty. Tam jako jediný neproměnil Bailly a Egypt postoupil.
Ve čtvrtfinále se Egypt utkal s Marokem. Ovšem už v 7. minutě poslal Maroko do vedení Boufal a po prvním poločase Egypt prohrával 0:1. V 53. minutě ale jejich bůh Mohamed Salah dokázal srovnat. Také tady byl stav po 90. minutách srovnán a šlo se do prodloužení. Tam rozhodl ve 100. minutě Trezeguet.
No a v semifinále přišel na řadu Kamerun. Opět první půle nepřinesla takřka nic. Druhý poločas už byl o něco zajímavější, ale branka nepadla. Šlo se tak i tady do prodloužení, ale gól nepadl a následovaly penalty. Hned tři hráči Kamerunu neproměnily pokutové kopy a Egypt se tak dostal až do finále.
Senegal

Senegal začal letošní turnaj ve skupině B velmi dobře, jelikož zvítězil nad Zimbabwe v poměru 1:0. Následně ale bezbrankově remizoval jak s Guineou, tak Malawi. I přes skóre 1:0 a s 5 body nakonec skončil na 1. místě a postoupil do osmifinále, kde se utkal s Kapverdy.
Ty měly velký problém hned od 21. minutě, kdy musely hrát v deseti. V 57. minutě šly Kapverty dokonce do devíti hráčů a to už v 63. minutě potrestala hvězda Sadio Mané. V 90+2. minutě vše potvrdil Dieng a Senegal vyhrál 2:0.
Ve čtvrtfinále přišla na řadu Rovníková Guinea. Do zápasu Senegal vstoupil velmi dobře a ve 28. minutě otevřel brankový účet Diedhiou. V 57. minutě sice srovnal Buyla, ale v 68. minutě vrátil vedení na stranu Senegalců Kouyaté a v 79. minutě potvrdil výhru Sarr. Senegal tak zvítězil 3:1.
No a v posledním zápase narazil Senegal v semifinále na Burkinu Faso. První poločas toho moc nenabídl a branka nepadla. Úvodní gól totiž padl až v 70. minutě, kdy se trefil Diallo a poslal Senegal do vedení. O šest minut později zvýšil vedení Dieng. V 82. minutě sice snížil Toure, ale v 87. minutě pojistil výhru Mané. Senegal vyhrál 3:1.
Máme tady vyvrcholení Afrického poháru národů, jelikož se proti sobě ve finále střetnou týmy Senegal a Egypt. Naposled se spolu tato mužstva utkala před 8 lety v kvalifikaci, kdy Senegal zvítězil na půdě Egyptu těsně 1:0. Dnes se bude hrát v Kamerunu na Paul Biya Stadium ve městě Olembé. Úvodní výkop je naplánován na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.