Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : Arsenal - 10. ledna 2018   21:00

Chelsea
Courtois – Azpilicueta (C), Christensen, Rüdiger – Moses, Kante, Fàbregas, Drinkwater (68. Willian), Alonso – Hazard (84. Bakayoko), Morata (88. Batshuayi)
Eduardo – David Luiz, Zappacosta, Bakayoko, Willian, Pedro, Batshuayi
Martin Atkinson – Stephen Child, Peter Kirkup – Jonathan Moss
Stamford Bridge, London
Arsenal
Ospina – Chambers, Mustafi, Holding – Bellerín, Wilshere (59. Elneny), Xhaka, Maitland-Niles – Iwobi, Welbeck – Lacazette (66. Sánchez)
Macey – Mavropanos, Mertesacker, Elneny, Nelson, Walcott, Alexis Sánchez

Děkuji za sledování textového přenosu a přeji hezký zbytek večera.
Úvodní duel semifinále anglického ligového poháru mezi Chelsea a Arsenalem je u konce. Ze zápasu budou odcházet šťastnější jednoznačně hosté, neboť Chelsea nevyužila výhodu domácího prostředí, ani velkou marodku Arsenalu. Odvetný zápas se odehraje 24. 1. na Emirates stadium. Utkání budete moct sledovat zde na Onlajnech.com.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 7:15.
90+5'
90+4'
Arsenal je momentálně stažen v pokutovém území a pouze se brání nátlaku Chelsea. Domácí se snaží, ale skulinka v obraně Arsenalu není.
90+3'
Domácí fotbalisté stále s míčem na kopačkách. Chelsea se ještě může pokusit o založení jednoho z posledních útoků v zápase.
90+2'
Chelsea kombinuje s míčem na polovině Arsenalu. Do zakončení se ale fotbalisté Blues nemohou dostat.
90+1'
Hlavní sudí se rozhodl nastavit celkem pět minut navíc. Poslední tři sta sekund hry.
90'
Martin Atkinson po komunikaci s video rozhodčím nenařizuje pokutový kop a utkání bude pokračovat rohovým kopem Chelsea.
89'
Fàbregas byl v pokutovém území sestřelen Welbeckem a domácí se dožadují penalty. Rozhodčí při přerušení hry využívá podruhé v zápase pomoc VAR.
88'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Alvaro Morata, přichází Michy Batshuayi.
87'
Elneny zatáhl za dres pronikajícího Moratu přímo před očima hlavního sudího. Jasná žlutá karta pro hostujícího fotbalistu.
86'
Aktuální statistika střel:
Chelsea FC – 19
Arsenal FC – 6
85'
Morata byl v souboji rychlejší než Iwobi, jenže španělský fotbalista s balónem zaběhl pouze do autu. Šikovně to teď vyřešil hostující hráč.
84'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Tiemoue Bakayoko.
83'
Willian zastavil sprintujícího Alexise Sáncheze pouze za cenu faulu. Hosté začínají přebírat otěže zápasu.
82'
Fàbregas nedokázal zpracovat skákavou přihrávku, která nakonec skončila až za postranní čárou. Hosté budou vhazovat na vlastní polovině.
81'
Vstupujeme do poslední desetiminutovky zápasu. Arsenal se v posledních minutách dostal více do hry a hned to vypadá o poznání zajímavěji.
80'
Kanté zatáhl za záchranou brzdu a zastavil pronikajícího Welbecka i za cenu faulu. Hosté budou rozehrávat těsně za hranicí poloviny hřiště.
78'
Xhaka hodně nebezpečně atakoval pronikajícího Williana. Hostující hráč by neměl zapomínat, že již na svém kontě má jednu žlutou.
77'
Welbeck se snažil prosadit střelou z otočky, jenže i jeho rána byla zablokována obětavým zákrokem obránce.
76'
Hazard nedokázal protlačit míč přes bránícího Mustafiho. S blížícím se koncem zápasu se nám tempo hry poměrně zvyšuje.
75'
Nebezpečná rána Williana z poměrně velké vzdálenosti docela vystrašila Ospinu. Ten se musel hodně natáhnout, aby chytil střelu brazilského fotbalisty.
74'
Domácí tentokráte rozehráli rohový kop nakrátko. Po pár přihrávkách ale stejně přišli o balón. Opět jsme se dostali do pasáže hry, kdy až zbytečně moc chybují oba týmy.
73'
Na druhé straně už vypadal brejk o poznání nebezpečněji. Centr byl ale sražen obranou a Chelsea bude zahrávat rohový kop.
72'
Arsenal se dostal do přečíslení tři na dva, ale Iwobi celou akci hostů zpackal. Místo střely ze středu hřiště přišla přihrávka rovnou do náruče Courtoise.
71'
Chambers zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů. Vypadá to na nějaký problém s kolenem. Snad to nebude nic vážného.
70'
Tak tuhle akci si Hazard za rámeček rozhodně nedá. Rychlý protiútok belgický fotbalista překombinoval a k míči se dostali zase hráči Arsenalu. Sledujeme nyní hodně svižnou pasáž zápasu.
69'
Alexis Sánchez svým příchodem na trávník poměrně výrazně oživil hru Arsenalu. Hosté po delší pauze na polovině soupeře.
68'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Danny Drinkwater, přichází Willian.
67'
Ospina teď podběhl centrovaný míč a může být hodně rád, že dánský obránce Christensen neuklidil balón do odkryté brány.
66'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alexandre Lacazette, přichází Alexis Sánchez.
65'
Welbeck si pomohl v souboji s Azpilicuetou hodně okatě rukama, což mu nemohlo u rozhodčího projít. Domácí budou rozehrávat těsně za polovinou hřiště.
64'
Holding bez problémů odhlavičkoval centrovaný míč Azpilicuety z pravé strany. Domácí ale i nadále zůstanou v držení balónu.
63'
Přihrávka Elnenyho skončila pouze v autu a pokračovat tak budou opět hráči Chelsea. Ve druhé půli to je stále pouze na jednu bránu.
62'
Morata se hnal do rychlého brejku středem hřiště, jenže v poslední fázi si nešikovně ukopl míč a zbyly mu tak jen oči pro pláč.
61'
Po hodně dlouhé odmlce se s míčem představili také hráči Arsenalu. Po chvilce ale o balón na polovině soupeře přišli.
60'
Ve druhém poločase zatím sledujeme na trávníku pouze jedno mužstvo. Hráči Chelsea jsou na hřišti ve všech soubojích o krok napřed.
59'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Jack Wilshere, přichází Mohamed Elneny.
59'
Tak nakonec ne. Wilshere nebude moct pokračovat ve hře. Další zraněný hráč Arsenalu? To musí být pro fanoušky už noční můra.
58'
Nakonec to ale nebude tak vážné, jak se zprvu zdálo. Wilshere už je opět na nohou a bude připraven pokračovat ve hře.
57'
Po souboji v pokutovém území zůstává na trávníku ležet kapitán Arsenalu Wilshere. Rozhodčí nechává přerušit hru a přivolává na hřiště zdravotníky.
56'
Centrovaný míč od rohového praporku našel před bránou Moratu, který na to ale nebyl vůbec připravený. Od španělského útočníka se nakonec míč pouze odrazil do zámezí. Velká škoda pro hráče v modrých dresech.
55'
Sražený centr Drinkwatera skončil za brankovou čárou. Chelsea bude zahrávat další rohový kop.
54'
Z následné standardní situace ale domácí nevymysleli vůbec nic. Střela Alonsa skončila pouze ve zdi hráčů.
53'
Xhaka zezadu sestřelil pronikajícího Kanteho a po právu je za tento čin odměněn žlutým kartónkem.
52'
Arsenal ve druhém poločase zatím míče moc neužil. Svěřenci Antonia Conteho nastoupili do druhé části ve velkém stylu.
51'
Azpilicueta dobře přečetl hru a šikovně vypíchl míč soupeři. K jeho smůle ale balón odskočil pouze za postranní čáru.
50'
Welbeck si počínal na polovině hřiště pomocí nedovoleného zákroku. U míče tak budou pokračovat opět hráči Blues.
49'
Christensen měl na hlavě úvodní branku zápasu! Parádní centr našel na zadní tyči zcela osamoceného dánského obránce, který trestuhodně netrefuje bránu. V hledišti na Stamford Bridge to jenom zahučelo.
48'
Střela Kanteho hodně smolně trefila pouze Moratu. Hráči Chelsea i přes to zůstávají v držení míče.
47'
Domácí vstoupili do druhé části zápasu hodně aktivně. Po sraženém centru Alonsa budou zahrávat rohový kop.
46'
Ani jeden z trenérů neudělal o poločasové přestávce žádnou změnu a my tak pokračujeme ve druhém poločase ve stejných sestavách.
46'
Úvodních pětačtyřicet minut nám příliš ofenzivního fotbalu nenabídlo. Fotbalisté Chelsea ale byli jednoznačně aktivnější a nebezpečnější. Jejich tlak vygradoval v závěru poločasu, kdy mohli jít po hlavičce Fàbregas do vedení. Ospina si ale připsal dobrý zákrok a do druhé polovinu zápasu půjdeme za bezbrankového stavu. Rozhodně se máme na co těšit. Druhý poločas začíná v 22:03.
45+1'
45+1'
Nyní se velké šanci ocitl Fàbregas! Jeho hlavičku ale Ospina chytil na poslední chvíli na brankové čáře. Příznivci hostů si v závěrečných minutách první půle hodně oddychli.
45'
Centr Fàbregase našel hlavu Alonsa, který ale netrefil míč ideálně a balón tak končí opět v zámezí.
44'
Mustafi se hodně diví odpískání nedovoleného zákroku proti Moratovi. Domácí budou zahrávat standardní situaci z velkého úhlu.
43'
Jednoduchá kombinace Chelsea na jeden dotek a Hazard už se dostával do pokutového území. Na poslední chvíli si ale nešikovně ukopl balón.
42'
Xhakův centr doplachtil pohodlně pouze do rukavic připraveného Courtoise. Velice jednoduchý míč pro belgického brankáře.
41'
Domácí nyní kombinují s míčem u půlící čáry. Ani jeden z týmů se momentálně absolutně nikam nežene.
40'
Parádní zákrok Courtoise! Iwobi natáhl ke střele z nějakých dvaceti metrů a parádní střelou protáhl belgického gólmana.
39'
Azpilicueta ztratil míč na polovině Arsenalu a taktickým faulem zabrzdil rozvíjející se protiútok hostí.
38'
A nakonec ano. Fàbregas naznačil střelu a přihrál míč volnému Kantemu. Ten ale poslal balón směrem k nebi.
37'
Balón si k rozehrávce nachystal Fàbregas. Uvidíme, zda uvidíme nějakou secvičenou akci Chelsea.
36'
Morata byl stáhnutý k zemi před pokutovým územím Arsenalu. Domácí budou mít možnost přímo ohrozit bránu Ospiny.
34'
Po jednom ze soubojů zůstává na trávníku ležet Fàbregas. Rozhodčí raději přerušuje hru a nechává španělského fotbalistu ošetřit.
33'
Hazard teď vzal zodpovědnost na sebe a rozhodl se pro střelu. Rána belgickému hráči ale vůbec nesedla a míč tak skončila vysoko nad bránou.
32'
Fàbregas odcentroval míč z pravé strany, jenže žádný z jeho spoluhráčů se nedokázal vložit do centru. Míč tak končí až v zámezí.
30'
Rozehrávka rohového kopu Arsenalu vypadala velice nadějně, ale Courtois si vysoký míč našel a vyboxoval jej do bezpečné vzdálenosti od své brány.
29'
Martin Atkinson poprvé v utkání využil systém VAR, aby si ověřil souboj mezi Azpilicuetou a Chambersem. Nakonec to vše skončilo pouze domluvou.
28'
Moses teď provětral obranu Arsenalu, ale veškeré střely hráčů Blues byly zablokovány. Hosté se již ženou do protiútoku.
27'
Chelsea se teď zabydlela na polovině Arsenalu. Domácí sice kombinují velice hezky, ale do zakončení se ne a ne dostat.
26'
Sražená střela Alonsa skončila vedle brány Arsenalu. Domácí se tak můžou připravovat na rozehrávku dalšího rohu.
25'
Propagační střela Welbecka nemohla ohrozit urostlého gólmana Courtoise. Tuhle ránu by belgický brankář chytil i o půlnoci.
24'
Ospina teď vystrašil všechny příznivce Arsenalu. Hodně jednoduchý balón dlouho krotil ve svém náručí.
23'
Tuhle dlouhou přihrávku nedokázal doběhnout ani rychlonohý Moses. Ospina bude odkopávat od brány.
22'
Lacazette se opřel do míče z voleje, ale svou ranou vystrašil maximálně diváky na tribuně. Courtois míč zkontroloval pouze pohledem.
21'
Mustafi si tento souboj bravurně pohlídal a nedal sebemenší šanci získat Fàbregasovi míč pro Blues.
20'
V úvodních dvaceti minutách zápasu jsme měli možnost sledovat velké množství nepřesností na obou stranách. Zatím nesledujeme příliš pohledný fotbal.
19'
Ostrá rána Xhaky trefila pouze dobře postavenou zeď. Hosté ale zůstanou u míče.
18'
Nedovolený zákrok také na druhé straně. Kante si v souboji přidržel Iwobiho a hosté budou zahrávat velice zajímavý přímý kop.
17'
Hazard byl při svém pronikání atakován nedovoleně a Holding může být hodně rád, že sudí nechal žlutou kartičku v kapse.
16'
Welbeck si počínal v hlavičkovém souboji pomocí faulu a k balónu se tak opětovně přesunou domácí.
15'
Azpilicuetova přihrávka nenašla svého adresáta a míč tak skončil až v reklamních panelu vedle brány. Ospina bude rozehrávat od své svatyně.
14'
Domácí nyní kombinují s balónem na polovině hřiště. Po delší době sledujeme klidnější pasáž utkání.
13'
Londýnská Chelsea se hodně rychle stihla vrátit do defenzívy a hosté to tak budou mít opět velice těžké s přechodem do útoku.
12'
Ani domácím se ale první rohový kop nepovedl podle představ. Chambers si našel vysoký míč a bezpečně jej zpacifikoval do zámezí.
11'
Holding nechtěl ponechat nic náhodě a tak odhlavičkoval centrovaný míč za bránu. Rohový kop si vyzkouší také domácí.
10'
Lacazette si špatně načasoval svůj náběh za obranu Chelsea a dostal se do ofsajdu. Domácí budou rozehrávat na vlastní polovině.
9'
Přízemní centr od rohového praporku ale nenašel žádného z fotbalistů v červeném. Hosté tak musí akci začínat znovu z vlastní poloviny.
8'
Bellerín se snažil prohodit míč mezi nohama bránícího Alonsa. Hráč Chelsea balón srazil do zámezí a Arsenal bude mít první rohový kop.
7'
Chelsea dobře kombinovala před šestnáctkou svého soupeře. Drinkwater se ale nechal hloupě obehrát a Arsenal se tak zmocňuje míče.
6'
V úvodních minutách semifinálového duelu jsou zatím zcela jasně aktivnější domácí hráči Blues.
5'
Morata se snažil svým dlouhým pasem najít rozběhnutého Hazarda, jenže míč skončil pouze u obránce Mustafiho.
4'
Hráči Chelsea dělají svým vysokým napadáním veliké problémy. Arsenal si neví rady jak přejít na útočnou polovinu.
3'
Do první vážnější situace se dostal Morata, který pronikl obranou Arsenalu po pravé straně. Jeho přízemní střela ale skončila jen v boční síti.
2'
Po nepřesné přihrávce Iwobiho se k balónu dostávají domácí fotbalisté.
1'
Hosté začínají hodně opatrně. Rozehrávka začíná až u gólmana Ospiny.
1'
Londýnský Arsenal začal dnešní duel výkopem.
1'
Kapitáni obou týmů již přivádí své celky na zelený pažit. Utkání nám zanedlouho začne.

Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta (C), Christensen, Rüdiger – Moses, Kante, Fàbregas, Drinkwater, Alonso – Hazard, Morata
Náhradníci: Eduardo – David Luiz, Zappacosta, Bakayoko, Willian, Pedro, Batshuayi

Arsenal FC: Ospina – Chambers, Mustafi, Holding – Bellerín, Wilshere (C), Xhaka, Maitland-Niles – Iwobi, Welbeck – Lacazette
Náhradníci: Macey – Mavropanos, Mertesacker, Elneny, Nelson, Walcott, Alexis Sánchez

Rozhodčí: Martin Atkinson – Stephen Child, Peter Kirkup – Jonathan Moss.
A co všechno bude moct hlavní arbitr s video rozhodčím konzultovat? VAR bude moci rozhodovat o ofsajdovém postavení, o posouzení pokutového kopu, o gólech, o červených kartách a také o správné identifikaci hráče.

ČF: Arsenal FC – West Ham 1:0
Oba celky se společně střetly přesně před týdnem. Chelsea dokázala dvěma góly otočil vývoj zápasu, jenže v nastavení se dokázal prosadit španělský fotbalista Hector Bellerin, který stanovil konečný výsledek 2:2. Tentokráte však nebudeme sledovat zápas v Premier League a také nebudeme sledovat zápas na Emirates Stadium, nýbrž na Stamford Bridge.
Nádherný středeční večer při sledování druhého semifinálového duelu z anglického ligového poháru! Budeme mít tu čest sledovat londýnské derby mezi Chelsea FC a Arsenalem FC. Úvodní výkop zápasu je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.