Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Stoke : Brentford - 27. října 2021   20:45

Stoke
Stoke
57' Sawyers
1:2
(0:2)
Brentford
Brentford
22' Canos   • 40' Toney
Stoke
Bursik – Ostigard (81. Brown), Souttar, Wilmot – Duhaney, Sawyers, Thompson (81. Ince), Tymon, Doughty (56. Vrancic)– Fletcher (63. Surridge), Campbell (63. Sima)
Davies – Brown, Chester, Ince, Oakley-Boothe, Sima, Smith, Surridge, Vrancic
Salisbury – West, Lewis
Bet365 Stadium, Stoke on Trent
Brentford
Fernandez – Ajer, Goode, Jorgensen – Rasmussen, Bidstrup (63. Norgaard), Jensen (72. Onyeka), Ghoddos, Canos (72. Henry) – Forss (72. Fosu) – Toney
Cox – Fosu, Henry, Maghoma, Norgaard, Onyeka, Oyegoke, Stevens, Thompson

To je pro tuto chvíli ode mě vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou!
Fauly: 14:2
Je za námi dnešní osmifinálový duel mezi Stoke City a Brentfordem. Z postupu se nakonec radují hosté, kteří důležité kroky k výhře udělali už v prvním poločase. Po brankách Sergi Canose a Ivana Toneyho vedli po první půli o dvě branky. Domácí zvládli během druhého poločasu už pouze snížit, na vyrovnání nedošlo. Brentford tak potvrdil roli favorita a zaslouženě si dokráčel pro postup do čtvrtfinále.
90+5'
90+5'
Další nepřesnost domácích jim odebírá balon.
90+5'
Další cenné sekundy ušetřené dobrou prací Toneyho.
90+4'
Fernandez dobře přečetl hru a sbírá nákop domácích.
90+4'
Toney zůstává ležet na hřišti, domácí fanoušci pískají.
90+3'
Toney si pokryl balon a vynutil si faul. Další cenné sekundy pro hosty.
90+3'
Wilmotova přihrávka byla velmi nepřesná, domácí ztrácejí balon.
90+2'
Toney drží balon u rohového praporku, hostující kapitán sbírá důležité setinky.
90+2'
Ani Fosu neuspěl v samostatném úniku proti Bursikovi!
90+1'
Centr Wilmota nenašel ve vápně nikoho v pruhovaném dresu.
90'
Hlavní sudí Salisbury nastaví nad rámec základní hrací doby pět minut!
90'
Sima přehlavičkoval Jorgensena, domácí jsou v tlaku.
89'
Tvrdé střety uprostřed hřiště, ani jeden rozhodčí nepíská. Hra se dále na útočné polovině Stoke.
88'
Ivan Toney hraje skvělý zápas, podržel v těžkém souboji balon a vybídl Fosua, toho zradilo zpracování.
88'
Nedorozumění mezi Vrancicem a Sawyersem, míč končí v zázemí. Fernandez rozehrává.
87'
Centr Browna odvrací Ajer do autu.
87'
Sawyerse ustál napadání dvou hostujících hráčů a dokonce si vynutil faul.
86'
Norgaardova přihrávka na Ghoddose nepřesná. Bursik rozehrává od své branky.
86'
Toney se řítil sám na Bursika, domácí brankář vytáhl skvělý zákrok!
83'
Rohový kop ohrožení domácí branky nepřinesl.
83'
Po teči Duhaneyho je tu další roh Brentfordu.
83'
Faulem se provinil Vrancic, hosté zklidňují hru.
82'
Sima padá po kontaktu s Onyekou, žádný faul se nekonal, hosté spěchají dopředu.
81'
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Jordan Thompson, přichází Tom Ince.
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Jacob Brown, přichází Leo Ostigard.
80'
Deset minut zbývá do konce základní hrací doby, podaří se domácím srovnat?
80'
Zajímavým balonem hledal Vrancic za obranou Surridge, ten na jeho nabídku jen těsně nedosáhl.
79'
Nepřesný balon Souttara sbírá Goode, hosté kombinují na své polovině.
79'
Jorgensenovi vyklouzl při autu balon, domácí rozjíždějí další akci.
78'
Ajer poslal do vápna další zajímavý centr, Ostigard celou situaci řeší hlavičkou daleko od branky.
77'
Po Toneyho přistrčení pálil nejprve Tosu do bloku, následný pokus Henryho zamířil vysoko na branku. To byla velká šance hostů!
76'
Saman Ghoddos si za zdržování hry vysloužil žlutou kartu.
76'
Hosté nechvátají při autovém vhazování, což se nelíbí domácím fanouškům.
75'
Na centr Ghoddose si naskočil Goode, jeho hlavička mířila daleko od branky.
74'
Fosu si vynutil faul Sawyerse, hosté budou rozehrávat volný přímý kop.
74'
Henry se snažil uvolnit na levé straně, jeho klička mu nevyšla.
73'
Na centr Tymona si naskočil Simona, jeho hlavička prolétla těsně vedle hostující branky!
72'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Sergi Canos, přichází Rico Henry.
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Mathias Jensen, přichází Frank Onyeka.
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Marcus Forss, přichází Tariqe Fosu.
70'
Ghoddos nepřesně hledal Toneyho, Souttar skluzem balon vypíchl.
69'
Sima dohrál Jorgensena a vyslechl si od hlavního sudího varování.
68'
Hosté po dlouhé době kombinují v delším časovém horizontu, nikam nespěchají.
68'
Z velkého vápna pálil Vracic. Jeho pokus zamířil vysoko nad branku.
66'
Norgaard hledal za obranou Toneyho, Souttar skvěle zakročil.
66'
Sima nedokázal zpracovat nákop od Bursika, hosté budou vhazovat.
65'
Centr Vrancicovi vůbec nevyšel. Fernandez bude odkopávat.
64'
Domácí více a více dostávají hosty pod tlak.
64'
Další centr Thompsona zablokován, rohový kop pro Stoke.
63'
Abdallah Sima je na place, uvidíme, co nám tento sengalský záložník dnes ukáže.
63'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Mads Bidstrup, přichází Christian Norgaard.
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Tyrese Campbell, přichází Abdallah Sima.
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Steven Fletcher, přichází Sam Surridge.
62'
V ofsajdu Forss, domácí opět mají balon.
61'
Centr Jensena odvrací domácí obrana. Následná střela Bidstrupa neměla patřičnou razanci. Domácí akci rozjíždí Bursik.
60'
Prúnik Ghoddose sražen na roh.
60'
Už už to vypadalo, že Thompson bude postupovat sám na Fernandéze, Goode předvedl skvělý obranný zákrok a zmařil šanci.
59'
Sawyersovi nevyšlo zpracování, hosté mají balon na svých kopačkách.
58'
Domácí jsou namlsaní snižují brankou, rozjíždějí další.
57'
Stoke City právě vstřelilo branku!
Domácí snižují! Po rohovém kopu se balon odrazil na kopačky ROMAINEHO SAWYERSE, který skrytou střelou k pravé tyči snižuje!
57'
Další roh pro domácí.
56'
Střídání na domácí straně. Domácí fanoušci věří, že zkušený Vrancic by mohl přispět k zvětšení tlaku.
56'
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Alfie Doughty, přichází Mario Vrancic.
55'
Campbellova rána do bloku, následně se domácí útočník provinil faulem.
54'
Závar před hostující brankou po rohovém kopu. Ani jeden z domácích hráčů nedokázal míč vyslat na hostující branku. Hráči Brentfordu dva pokusy skvěle zablokovali.
54'
Chybná rozehrávka Toneyho, následuje roh domácích.
53'
Hra se nám na startu druhé půle přitvrdila, týmy si nedávají nic lacino.
52'
Už už se do zakončení dostával Toney, hostující forvard při snaze zpracovat balon uklouzl.
52'
Canos utekl po levé straně, za ruční brzdu zatáhl Ostigard, který za svůj prohřešek vidí žlutou kartu.
51'
Goode musel řešit slibně rozjíždějící akci domácích. Stoper Brentfordu odkopává do bezpečí.
50'
Další velká šance hostů! Střelu Toneyho vyrazil Bursik pouze před sebe, dorážka Jensena mezi tři tyče nezamířila.
49'
Napadání domácích nepřineslo úspěch, faulem se provinil Sawyers.
47'
Nepovedený nákop Wilmota, hosté budou vhazovat.
47'
Exekuce se chopil Thompson, jeho centr nedolétl ani do vápna, trefil hned prvního stojího soupeře před sebou.
46'
Faul hostů, domácí budou zahrávat volný přímý kop.
46'
První akce domácích končí u Campbell, kterého zradilo zpracování a ztratil balon.
46'
Oba celky už se vrací na hrací plochu, za chvilku nám odstartuje druhý ppločas.
Fauly: 4:0
Je za námi první poločas dnešního osmifinálového duelu. Do kabin odchází jednoznačně spokojenější hosté, kteří vstřelili dvě branky a sebevědomě si kráčí za postupem. Skóre otevřel ve 22. minutě Sergi Canos, ve 40. minutě na něj navázal kanonýr Ivan Toney. Pokud chtějí domácí zabojovat o postup, budou muset ve druhém poločase výrazně přidat. Zapojí se do hry třeba Abdallah Sima, který je známý díky svému působení v pražské Slavii?
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí Salisbury nastaví nad rámec prvního poločasu jednu minutu!
45'
Celá akce Stoke končí střelou Thompsona, přízemní střela neměla moc šancí na úspěch.
45'
Rasmussen zastavil další domácí akci skluzem, domácí zůstávají na balonu.
44'
Domácí se hnali do zajímavého přečíslení, vše zazdil Campbell, který celou akci zbrzdil a hosté se dokázali vrátit.
43'
Na hřiští zůstává ležet Tymon, domácí záložník si vyžádal ošetření.
42'
Hosté hrají ve velké pohodě, momentálně na hřišti dominují.
42'
Fletcher padá za vápnem, ani tentokrát sudí pískat nebude.
40'
Brentford právě vstřelil branku!
Hosté navyšují vedení! Forss vybídl ke střele IVANA TONEYHO, který nedal domácímu brankáři šanci.
39'
Jensen faulován za vápnem, zajímavá standardní situace pro hosty.
38'
Forss se nedokázal uvolnit přes Ostigarda, i přesto z toho bude autové vhazování pro Brentford.
37'
Domácí dobře zavírají mezírky v obraně, hosté nemají moc možností dostat se do šance.
36'
Ghoddos si vyměnil balon s Canosem, následný centr druhého jmenované na velké vápno nenašel potřebného adresáta.
35'
Domácí dělají velké chyby při rozehrávce, žádnou zatím nedokázali hosté potrestat.
34'
Rasmussen centroval do vápna, na jeho nabídku těsně nedosáhl Toney.
33'
Fletchera zradilo při přebírání balonu zpracování, hosté jsou opět na balonu.
31'
Dobře zabojoval Duhaney, vybojoval balon a domácí rozjíždějí další útočnou akci.
31'
Hosté získali při napadání balon a kombinují na své polovině.
30'
Toney padá ve vápně, hosté si žádají penaltu. Rozhodčí ukazuje, že penaltu pískat nebude.
29'
Souttar zakončoval po následném rohu, jeho střela neměla gólové parametry.
28'
Fletcher se dostal ke střele, jeho pokus vyráží Fernandez na roh.
28'
Nepřesná rozehrávka Fernandeze, vše zachránil dobrým obranným zákrokem Jorgensen.
26'
Další centr do vápna domácích posílal Jensen. Jeho nákop byl moc dlouhý, nenašel nikoho ze spoluhráčů.
25'
Čistým skluzem se předvedl Wilmot, který dokonce vybojoval autové vhazování pro domácí.
24'
Jensen vypálil z velké dálky. Střela mu nesedla, Bursik bude odkopávat.
24'
Hosté se hnali do další šance. Jensen nedokázal přejít přes domácího Ostigarda.
22'
Hosté se ujímají vedení! Po rohovém kopu se ke střele po přiťuknutí Toneyho dostal na velkém vápně SERGI CANOS, který tvrdou ranou propálil vše co mu stálo v cestě.
21'
Po rychlém protiútoku střelu Toneyho skvěle zablokoval Ostigard. Následnou střelu Canose vyráží Bursik na roh.
20'
Domácí mají slibné náznaky protiútoku, zatím vše ztroskotává na nepřesných nahrávkách.
19'
Toney protečoval balón za obranu domácích, kam si nabíhal Forss. Vše skvěle přečetl Bursik, který vyběhl a odkopl balon na útočnou polovinu.
17'
Rychle rozehranou standardní situaci zakončoval Forss. Střelu z jedné poslal hostující útočník těsně vedle branky Stoke.
17'
Hosté mají balon na svých kopačkách, domácí nedovolují Brentfordu dostat se do šance.
16'
Pasáž plná nepřesností, ani jeden z týmů nedokáže podržet balon na svých kopačkách.
13'
Hosté jsou pod tlakem, první delší kombinace domácích před vápnem Brentfordu.
13'
Po rychlém protiútoku se dostal ke střele Fletcher, jeho pokus obrana hostů zablokovala.
12'
Ajer se snažil přenést hru na Canose, jeho dlouhý balon byl nepřesný.
11'
Hosté jsou na balonu, další postupná kombinace z jejich strany.
11'
Doughty hledal ve vápně domácí útočníky. Fernandez neměl problém jeho centr sebra ze vzduchu.
10'
Skvělý obranný zákrok od Ajera. Norský obránce zabránil Campbellovi dostat se do šance.
9'
Ghoddos nedosáhl na nabídku Rasmussena, Bursik bude odkopávat od branky.
8'
Hosté se snaží tlačit do šancí, obrana domácích je zatím bezchybná.
6'
Doughty dobře zablokoval nákop Ajera, hosté budou vhazovat.
5'
Brentford při rozehrávce nikam nespěchá, postupnou kombinací se snaží dostat do šance.
5'
Hosté začali utkání velmi aktivně, ukazují své kvality.
4'
Jorgensenovi se centr nevyvedl, domácí odkopávají do autu.
3'
Wilmot hledal za obranou Fletchera, ten na jeho nabídku nedosáhl.
2'
První velká šance hostů! Ghoddos poslal zajímavý centr do vápna, který tečoval Toney těsně vedle domácí branky!