To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Ano, je to tak, sudí Brych sice nechal hosty rozehrát, ale hned poté zápas ukončil. Oba týmy si rozdělí po bodu za bezbrankovou remízu, což je výsledek, který berou hlavně hosté. Ti totiž hráli většinu času pouze o deseti při vyloučení Spahiće. Domácí ale nijak této výhody nevyužili, naopak, sami se museli bránit při nebezpečných akcích soupeře a když pak dostal druhou žlutou i domácí Pavel Krmaš, začali zdržovat i domácí fotbalisté.
90+2
90+2
Faul s pořadovým číslem 47 zřejmě zakončí tento duel mezi Freiburgem a Leverkusenem.
90+2
Bürki nijak nespěchá s rozehrávkou, do konce zápasu zbývají poslední vteřiny.
90+1
Dnes se kartami rozhodně nešetří, hosté útočí středem, ale po nepřesném nákopu se sami připravují o možnost ohrozit branku Freiburgu.
90+1
Žlutou kartu dostává Karim Bellarabi (Bayer Leverkusen).
90+1
Dvě minuty se ještě bude hrát v dnešním utkání.
90
Žlutou kartu dostává Oliver Sorg (SC Freiburg) za stažení Bellarabiho za dres.
88
Son Heung-min, dnes zřejmě nejnebezpečnější hráč Leverkusenu, rozehrává volný kop a posílá míč jen těsně nad branku Freiburgu!
87
Jedvaj rozehrává, ale je napadán dvěma protihráči, míč raději vrací do obrany.
85
Po útočném faulu Leverkusenu mají míč domácí, kteří rozehrají z vlastní půle, míč se však vrací až k brankáři Bürkimu.
82
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lars Bender, přichází Josip Drmić.
82
Probíhá poslední desetiminutovka utkání, hosté kombinují na polovině Freiburgu, komu se podaří vstřelit rozhodující gól?
80
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Jonathan Schmid, přichází Marc Torrejón.
79
Pro českého obránce ve službách Freiburgu tak dnešní utkání končí předčasně, poměr sil na hřišti se tak vyrovná.
78
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Pavel Krmaš (SC Freiburg).
77
Útočná akce Leverkusenu končí odpískaným ofsajdem, v němž uvízl Stefan Kießling.
76
Nákop domácích na pravou stranu, Wendell sráží míč raději do autu.
74
Gólová šance hostů, po střele Sona, kterou ještě Bürki vyrazil, přichází střela Bellarabiho zpoza vápna, která končí na břevně, odkud se odráží na brankovou čáru, není to gól!
72
S nepříjemnou křečí tam u postranní čáry bojuje Wendell (LEV).
71
Domácí to zkouší po pravé straně, ale po nepřesném centru má míč ve své moci Leno.
70
Son Heung-min svým pohybem na obranu Freiburgu platí, soupeř ho často zastavuje jen za cenu faulu, jako nyní.
70
Míč se postupně dostává až na polovinu Leverkusenu, hosté ho okamžitě vrací zpět.
69
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině.
68
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Karim Guédé, přichází Sebastian Freis.
68
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Ömer Toprak.
66
Odkop od branky Leverkusenu, hraje se stále bez branek, s blížícím se závěrem utkání se tempo zápasu zvyšuje.
64
Bellarabi se dostává do zakončení, jeho střelu ze středu ale gólman Bürki skvěle vyráží.
63
Domácí nakopávají míč dopředu, ale nepřesně, míč končí u Lena, který rozehraje.
61
Je za námi hodina hry, stav je stále nerozhodný, paradoxně mají ale více ze hry fotbalisté Leverkusenu, kteří hrají oslabeni, ale druhá půle zatím patří právě jim.
60
Hosté se ale v pohodě ubránili a míč se dostává až na polovinu Freiburgu.
59
Rohový kop pro Freiburg, domácí rozehrají z levé strany.
58
Pavel Krmaš dobře odstavil od míče Kießlinga, ten nakonec sice odhlavičkoval, ale pouze nad branku.
57
Žlutou kartu dostává Julian Schuster (SC Freiburg) za držení Sona za dres.
56
Leverkusen se ale rozhodně nesoustředí pouze na defenzivu, byť hrají hosté oslabeni o vyloučeného Spahiće.
55
Bellarabi pronikl po pravém křídle až do zakončení, ale z úhlu nedokázal přelstít gólmana Bürkiho.
54
Nepřesný pas hostů, míč získává obránce Oliver Song.
52
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Felix Klaus, přichází Sascha Riether.
50
Před Philippem zasahuje gólman Leno, který chytá míč.
49
Çalhanoğlu rozehrál volný kop z pravé strany, tam hlavičuje Bellarabi, ale Roman Bürki chytá.
48
Míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině Freiburgu.
47
Son Heung-min faulován na polovině Freiburgu, volný kop Leverkusenu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:32 hodin.
V prvním poločase jsme branku neviděli, oba týmy bojovaly hlavně sami se sebou, k vidění bylo velké množství nepřesností a faulů, hosté navíc hrají od 28. minuty oslabeni o vyloučeného Spahiće. Do kabin tak oba týmy odchází za stavu 0:0, doufejme, že ve druhé půli to bude o něco lepší podívaná.
45+3
45+3
Ten ještě nechal sudí rozehrát, ale ihned poté první poločas ukončil.
45+2
Maximilian Philipp rozehrál, velmi dobrá střela, Leno vyráží na roh.
45+1
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) neunesl nyní situaci, kdy jeho zákrok u vlastní šestnáctky posoudil sudí jako faul a dostává žlutou kartu za řeči.
45+1
Sudí Brych nastaví ještě dvě minuty.
45
Poslední minuta prvního poločasu, domácí nakopávají míč do vápna Leverkusenu, tam se Schmid nedostal k hlavičce.
44
Çalhanoğlu rozehrál další volný kop Leverkusenu, ale opět, stejně jako při předchozích kopech, nepřesně.
42
Další útočná akce hostů končí odpískaným ofsajdem, Bürki rozehrává po zemi.
41
Çalhanoğlu rozehrál volný kop, ale celá akce Leverkusenu končí útočným faulem hostů.
40
Žlutou kartu dostává Pavel Krmaš (SC Freiburg) za faul na Kießlinga.
39
Sorg nepřesně přihrával na polovině soupeře, Leverkusen má autové vhazování z levé strany.
37
A právě Felix Klaus se dostal do zakončení u branky Leverkusenu, ale vysoký centr nedokázal nohou lépe usměrnit, než pouze mimo branku hostů.
36
Žlutou kartu dostává Son Heung-min (Bayer Leverkusen) za faul na Felixe Klause.
36
Domácí nedokázali rozehrát, míč se tak vrátil k Bürkimu, který ho nakopl tak, že skončil v autu, v podstatě odevzdaný míč soupeři.
34
Další nepřesnost v kombinaci hostů, Kießling na míč nedosáhl, Bürki může rozehrát.
32
Çalhanoğlu rozehrál volný kop z pravé strany, ale míč nikdo nezasáhl, odkop od branky Freiburgu.
31
Bellarabi faulován na polovině Freiburgu, hosté získávají míč.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav je stále bezbrankový, ale z pohledu Leverkusenu nastala před pár okamžiky pořádná komplikace, když byl za dvě žluté karty vyloučen Spahić. Leverkusen tak bude dohrávat zbytek utkání oslaben!
29
Domácí útočí po pravé straně, ale Oliver Sorg nedokázal přejít přes bránícího hráče hostů.
28
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Emir Spahić (Bayer Leverkusen) za další ostrý faul ve středu hřiště, správně posouzené!
28
Centr z pravé strany na Guédého, před nímž ale zasahuje gólman Leverkuenu Leno.
27
A na druhé straně útočný faul v podání Bellarabiho, domácí získávají míč.
27
To se povedlo nyní, kdy ale nakonec Karim Guédé ztrácí míč na pravém křídle, byť signalizuje, že při tom byl faulován.
26
Hosté převzali iniciativu a jsou nyní aktivnější, domácí mají velké problémy s tím, dostat se za půlící čáru.
24
Hakan Çalhanoğlu rozehrál rohový kop Leverkusenu z pravé strany, z hranice pokutového území Freiburgu střílí z voleje Wendell, ale střela mu vůbec nesedla.
23
I tak se ale hostující Stefan Kießling dostal z pravé strany k pokutovému území, odkud přihrával Sonovi, ale míč je zblokován na roh.
22
Míč nyní létá z jedné strany na druhou, ani jedno z mužstev v podstatě nehraje, hrají pouze brankáři.
21
Žlutou kartu dostává Hakan Çalhanoğlu (Bayer Leverkusen) za ostrý skluz na pronikajícího Felixe Klause, který mohl založit rychlý protiútok Freiburgu.
20
Hilbert nepřesně centruje z pravé strany, hrají domácí.
19
První šance v zápase, Son Heung-min se dostal s míčem před branku Freiburgu, vyběhnuvší Bürki ho dostal z úhlu, Son zkusil ještě kličku do levé strany, ale nakonec se mu pod nohy gólman vrhnul a bylo po šanci.
17
Jedvaj si tak dlouho zahrával s míčem na vlastní polovině, až se málem Philipp dostal do šance, míč nakonec skončil v autu.
15
A z levé strany, zpoza šestnáctky Freiburgu, střílí Hakan Çalhanoğlu, ale míč končí vedle branky.
14
Faul domácího Christiana Güntera ve středu hřiště, Jedvaj rozehrává.
14
Nepřesný nákop hostů, Bürki má míč a rozehrává.
13
A další komplikace v sestavě Leverkusenu, tentokrát musí být u postranní čáry ošetřován Lars Bender.
12
Domácí Karim Guédé v ofsajdu, je pískáno.
10
Gólman Freiburgu má míč ve své moci a rozehrává.
9
Freiburg nevyužil nabídnuté možnosti, Schmid trefuje pouze bránící zeď.
8
Žlutou kartu dostává Emir Spahić (Bayer Leverkusen).
8
Spahić se jen za pomoci Bellarabiho zvedá z trávníku a s jeho dalším působením v zápase to rozhodně nevypadá nijak růžově.
7
Na hřišti lékařský tým Leverkusenu, který ošetřuje Spahiće, jehož zákrok byl nedovolený a domácí tak budou mít k dispozici zajímavou standardku.
6
Spahić s Reinartzem zůstávají ležet po vzájemném souboji u pokutového území Leverkusenu.
5
Hosté napadají rozehrávku Freiburgu, domácí jsou tak pod tlakem.
4
Gólman Roman Bürki se nyní zapojil do rozehrávky daleko před svým vápnem.
3
A český obránce Pavel Krmaš hlavičkuje v pokutovém území Leverkusenu, ale posílá míč pouze nad branku.
2
Hned ve druhé minutě se zahrává rohový kop, a to z pravé strany, rozehrávají domácí.
1

SC Freiburg: Bürki – Sorg, Krmaš, Kempf, Günter – Schmid, Schuster, Frantz, Klaus – Guédé, Philipp.
Náhradníci: Mielitz – Torrejón, Riether, Mujdža, Höfler, Kerk, Freis.

Bayer Leverkusen: Leno – Hilbert, Spahić, Jedvaj, Wendell – Reinartz, L. Bender – Son Heung-min, Çalhanoğlu, Bellarabi – Kießling.
Náhradníci: Krešić – Toprak, Donati, Öztunali, R. Kruse, Jurčenko, Drmić..
Vzájemné zápasy
Ze tří vzájemných setkání se dvakrát radoval Leverkusen (doma liga 3:1, venku DFP-Pokal /OF/ 2:1) a jednou Freiburg, to bylo v jarní odvetě, kterou domácí zvládli poměrem 3:2.
Bayer Leverkusen
Bayer nastoupí na hřiště Mage Solar Stadionu v pozici favorita, ale kouč Roger Schimdt tuto roli odmítá a poukazuje na výsledky a hlavně výkony Freiburgu, které rozhodně neodpovídají současnému postavení hostícího klubu. Navíc Leverkusen až "hubenou" domácí výhrou 1:0 v posledním kole nad Augsburgem přerušil neúspěšnou třízápasovou sérii, během níž získal pouze bod za remízu ve 3. ligovém kole s Brémy. Pak přišla porážka v LM v Monaku (0:1) a hlavně těžk debakl ve 4. ligovém kole ve Wolfsburgu (1:4).
SC Freiburg
Domácí budou chtít v dnešním utkání s Leverkusenem konečně na plno bodovat, což se jim zatím v nové sezóně ještě nepovedlo. Z pěti zápasů totiž Freiburg tři zremizoval a dva prohrál. Hlavně remízy z posledních dvou zápasů musí fotbalisty SC hodně mrzet. V obou případech, nejprve doma s Herthou a poté i v Hoffenheimu, totiž ztratili tři body v nastaveném čase! S Herthou v šesté (!!) a v Hoffenheimu ve třetí.
V dnešním utkání, v rámci šestého bundesligového kola, přivítá v Mage Solar Stadion ve Freiburgu domácí SC FREIBURG hostující BAYER LEVERKUSEN.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.