Dnešní zápas je u konce. Bayern potvrdil roli favorita a porazil Brémy na venkovní půdě 2:1. Domácí byli ve druhém poločase lepším týmem, ale na soupeře se už nedotáhli. Bayern tak zůstává nadále první, Brémy jsou šestnácté. Pro tuto chvíli je to ode mne vše, děkuji vám za pozornost, na přečtenou.
90+3
90+3
Coman vidí žlutou kartu za faul na středu hřiště. Poslední šance pro Brémy.
90+1
Bayern Mnichov zahrával rohový kop, jeden z hostujících hráčů se dostal k zakončení, ale Wiedwald míč za svá záda nepustil.
90
Nastavovat se budou 3 minuty.
90
Eggstein zastavil unikajícího Comana pouze za cenu žluté karty.
90
Zápas se chýlí ke svému konci, uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec základní hrací doby.
88
Ofsajdové pravidlo nyní zastavilo útočnou akci domácího týmu. Bayern tak může s poklidem rozehrávat.
87
Neuer si nyní bravurně vyběhl a zachytil centrovaný míč. Čas je nyní hlavním soupeřem pro Brémy.
84
Kainz to nemyslel zle, ale jeho centrovaný míč nenašel nikoho z domácích hráčů. Werder nadále zůstává u míče a kombinuje.
83
Brémy nyní mají problémy s poziční hrou Bayernu. Na hřišti skutečně není příliš mnoho prostoru a čas plyne velmi rychle.
81
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Santiago García, přichází Florian Kainz.
81
Gnabry nyní možná zakončoval až příliš zbrkle. Jeho rána skončila úplně mimo, domácí budou před rozehráním střídat.
80
Werder nyní kooperuje s míčem na malém prostoru, avšak k vápnu soupeře se stále nemůže dostat.
79
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Douglas Costa.
78
Santiago García faulovaný Alonsem, Werder bude rozehrávat poblíž středové čáry.
77
Gnabry sice dokázal uprchnout obraně Bayernu, avšak při přebírání míče se dle pomezního nacházel v ofsajdovém postavení.
75
Junuzović potrestán žlutou kartou za svůj faul proti unikajícímu Comanovi.
73
Domácí nyní měli problémy s rozehrávkou, ale brankář Wiedwald nakonec vše zvládl a míč odkopl daleko od své svatyně.
72
Santiago García poslal soupeře nedovoleně k zemi, sudí Stegemann vytahuje další žlutou kartu pro domácí hráče.
71
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Robert Bauer, přichází Fin Bartels.
69
Kruse střílel z ostrého úhlu, ale branku trefit nedokázal. Bayern Mnichov s rozehrávkou rozhodně nespěchá.
68
Do vápna Bayernu přilétly hned dva centry, avšak ani jeden z nich nenalezl adresáta. Werder však stále drží míč.
66
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arjen Robben, přichází Kingsley Coman.
66
Gnabryho přízemní rána z pětadvaceti metrů neměla špatnou razanci, avšak nemířila mezi tři tyče.
64
Lewandowski se hnal do rychlé akce Bayernu, předal míč Robbenovi, avšak ten už nedokázal v akci pokračovat a míč ztratil.
62
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Renato Sanches.
61
Útočný faul Gnabryho, Bayern se tak ubránil bez problémů. Nyní mírně uklidní hru střídáním.
60
Werder bude zahrávat standardní situaci z dobrých třiceti metrů. K míči se staví Junuzovič.
59
Tlak Werderu bude na chvíli pozdržen, neboť se hosté ubránili a míří s míčem vpřed.
58
Brémy dotlačily soupeře k chybě, následně vybojovaly rohový kop. Podaří se jim vyrovnat?
55
Werder je nyní hodně aktivní, což dělá Bayernu velké problémy. Nejvíce v rozehrávce, avšak vše se zatím obchází bez chyb.
53
Werder právě vstřelil branku!
Zápletka je tady! Zlatko Junuzović vymyslel pěknou přihrávku na MAXE KRUSEHO, který se ve vápně velmi pohledně zbavil svého strážce a z velmi výhodné pozice překonal bezmocného Neuera.
52
Gnabry dostal výbornou přihrávku do vápna, měl před sebou pouze brankáře Neuera, avšak branku netrefil.Tohle by mohlo Brémy velmi mrzet.
51
Bayern drží míč u středové čáry a nedá se říct, že by příliš spěchal do útoku. Zatím skutečně pouze kombinuje na středu hřiště.
49
Gnabry se prohnal do vápna soupeře, na nic nečekal a tvrdě vypálil. Jeho přízemní střela ale nebyla problémová pro brankáře Bayernu.
48
Následný rohový kop nepřinesl ovoce v podobě gólu, Bayern však nadále drží míč na svých kopačkách.
47
Bayern se hned z kraje druhé půle dostal do zajímavé šance, ale Robbenův pokus byl sražen do zámezí.
46
První poločas skončil dle předpokladů, Bayern Mnichov jasně přehrával Werder Brémy. Úvodní gól zápasu dal ve třicáté minutě Robben, druhý přidal v pětačtyřicáté Alaba. Uvidíme, zdali se Werder postará o překvapení v druhé půli, zůstaňte s námi!
45
45
Bayern právě vstřelil branku!
A je to o dvě branky. DAVID ALABA vzal standardní situaci na sebe a trefil to milimetrově. Brankář Wiedwald se jen marně natahoval za míčem, tohle už bude mít Werder velmi těžké.
45
Robben faulovaný u vápna soupeře, je tu velká šance pro Bayern Mnichov.
44
Do vápna Bayern přilétl velmi nepřesný centr, obrana mnichovského celku se tak nemusela obávat nebezpečí.
43
Hra může pokračovat, polský kanonýr je již na vlastních nohách.
43
Žlutou kartu dostává Robert Bauer (Werder Brémy).
41
Hra je nyní už delší dobu přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet Robert Lewandowski.
39
Robben byl sražen k zemi Eggsteinem, avšak dle sudího to bylo přesně naopak. Rozehrávat tak bude domácí celek.
37
Bayern Mnichov přišel po nepřesné kombinaci o míč, Werder bude vhazovat u vlastního vápna.
36
Ribéry faulovaný na středu hřiště. Hra je tak přerušena, hostující celek bude rozehrávat.
34
Bayern Mnichov je po vstřelené brance aktivnějším týmem. Hráči v červených dresech okupují vápno soupeře, ale zatím bez zakončení.
32
Robben uvolnil Müllera, ten ihned pálil, ale trefil prvního clonícího obránce.
30
Bayern Mnichov otevírá skóre dnešního zápasu! Ribéry našel milimetrovým pasem nabíhajícího si ARJENA ROBBENA, který se opřel z první do míče a nedal brankáři Wiedwaldovi žádnou šanci zasáhnout.
29
Rohový kop Bayernu nepřinesl zakončení, neboť Kimmich zkoušel signál, který však vůbec nevyšel.
28
Ribéry si obhodil soupeře, následně ale narazil na obrannou zeď Werderu. Dokázal však vybojoval alespoň roh.
27
Gnabry dostal přihrávku na hranici velkého vápna, pokusil se ihned vypálit, ale jeho míč skončil v náruči brankáře Neuera.
24
Werder je nyní tím týmem, který se tlačí do ofenzívy. Zatím však pouze na vlastní polovině, neboť Bayern napadá na jedničku.
23
Ribéry centroval do vápna, tam však nikdo nebyl. Nicméně si míč doběhl Alonso, ale jeho rána byla zblokovaná.
21
Bayern se na středové čáře dostal k míči, mířil do rychlého brejku, ale finální pas Robbena nebyl přesný a skončil u obrany.
19
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Claudio Pizarro, přichází Maximilian Eggestein.
19
Ani tento roh nestačil na úvodní gól zápasu. Werder se nyní dostal k míči a pokouší se přelstít defenzívu soupeře.
18
Bayern si vypracoval výhodu dalšího rohu. K míči se znovu staví Kimmich.
17
Bayern zahrával další rohový kop, avšak ani tentokrát nedokázal ohrozit branku soupeře. Nutno však dodat, že pokračuje s míčem na kopačkách.
16
Odražený míč doputoval až ke Kimmichovi na samou hranici velkého vápna, mladičký talent zkoušel zakončit, ale míč zblokovala pozorná obrana.
15
Robben faulovaný u postranní čáry, Bayern Mnichov bude zahrávat standardní situaci ze třiceti metrů.
13
Junuzovič si nabíhal do vápna, kam také směřoval míč, avšak na poslední chvíli zakročil Martínez a odkopl jej.
11
Gnabry se dostal ve vápně Bayernu k zakončení, avšak míč netrefil vůbec ideálně, a tak neměl Neuer vůbec žádnou práci.
10
Prvních deset minut je za námi, zatím nesledujeme žádnou ofenzivní podívanou. Werder si hraje s balónem na středové čáře.
8
Bayern opět drží míč ve své moci a snaží se přetlačit defenzívu soupeře.Ta ale zatím nepovoluje.
7
Bayern Mnichov zahrával standardní situaci z dobrých pětatřiceti metrů, avšak centrovaný míč nenašel nikoho v červených dresech.
5
Ribéryho zakončení nebylo příliš povedené, míč skončil v rukavicích Wiedwalda. Ten ihned rozehrál útočnou akci domácích.
5
Werder zahrával rohový kop, avšak nedokázal se z něj prosadit, neboť přihrávka po nepovedeném centru mířila do ofsajdu.
4
Lahm zasáhl proti unikajícímu protihráči čistě, akce Werderu tak na chvíli končí.
3
Bayern drží míč a kombinuje po celé šíři hřiště. Zatím se nemůže dostat na polovinu soupeře, neboť domácí brání pozičně na výbornou.
1
Bayern nastoupil v červených dresech, Werder v zelených.
1
Poslední vzájemné utkání, které se hrálo v srpnu 2016, skončilo kanonádou Bayernu. Ten doma rozstřílel Brémy vysoko 6:0. Třikrát se prosadi Lewandowski, po jedné brance poté přidali Alonso, Lahm a Ribéry.
Bayern Mnichov je první a kráčí za dalším titulem. V souboji o první místo s Lipskem zvládl vzájemný zápas a udělal si tak tříbodový náskok. Momentálně má 42 bodů, ke kterým patří kladné skóre 40:10. V minulém kole zavítal Bayern na půdu Freiburgu a nebyl daleko od ztráty. Freiburg se dostal do vedení už ve 4. minutě, poté ale začal úřadovat Lewandowski. Ten nejprve v pětatřicáté minutě srovnal a poté poslal v 91. minutě Bayern do vedení.
Werder je momentálně na patnáctém místě tabulky, na svém kontě má šestnáct bodů a záporné skóre 21:36. Nad sestupovou propastí tak má náskok tří bodů. V minulém kole hrály Brémy doma s Dortmundem a byl to velmi vyrovnaný souboj, i když Werder hrál už od 39. minuty v deseti, kdy byl vyloučen brankář Drobný. BVB nakonec potvrdil roli favorita a vyhrál 2:1.
Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu z německé Bundesligy. Na programu je zápas osmnáctého kola, ve kterém změří síly Werder Brémy a Bayern Mnichov. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 15:30, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.