Bundesliga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Norimberk - 26. ledna 2019   15:30

Mainz
13' Brosinski  • 73' Quaison (Brosinski)
2:1
(1:1)
Norimberk
Norimberk
44' Margreitter  (Valentini)
Mainz
F. Müller – Brosinski, Bell, Hack, Aarón – Öztunali (54. Maxim), Malong, Gbamin – Boëtius – Mateta (82. Ujah), Quaison (78. Latza).
Zentner – Baku, Holtmann, Latza, Maxim, Niakhaté, Ujah.
Bastian Dankert
OPEL ARENA, Mohuč
22005 diváků
Norimberk
Mathenia – Valentini, Margreitter, Ewerton, Leibold – Behrens, Petrák (87. Kerk), Palacios – Misidjan, Zreľák, Matheus Pereira (66. Löwen).
Bredlow – Ishak, Jäger, Kerk, Knöll, Kubo, Löwen.

Ode mne je to dnes vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního podvečera!
V dnešním zápase nakonec vyhrávají domácí, jenž se dostali ve dvanácté minutě vinou penalty do vedení 1:0. Vyrovnat hosté dokázali těsně před poločasem, když se hlavičkou trefil Margreitter. Ve druhém poločase byla hra hodně nepřesná, ale přece jen se domácí dočkali druhé branky! Střelec té první našel ve vápně volného Quaisona, jenž se nemýlil.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 10:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 12:16.
90+4'
90+3'
Do konce zápasu zbývá poslední minuta a vypadá to, že domácí si to pohlídají.
90+2'
Další přihrávku Mohuče zastavil hostující brankář výběhem.
90+1'
Domácí se snaží prolomit obranu hostů, která v posledních minutách propadává, ale zatím se to domácím nedaří.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty!
89'
Domácí měli nyní sérii šancí, ale ani jedna nekončí naštěstí pro hosty v brance.
88'
Do konce nezbývá mnoho minut, míč drží domácí.
87'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Ondřej Petrák, přichází Sebastian Kerk.
86'
Přímý kop končí v náruči Mullera, který balón posílá dopředu.
85'
Žlutou kartu dostává Stefan Bell (1. FSV Mohuč 05).
84'
Míč vybojovali domácí, kteří se snaží šetřit časem co nejvíce se dá.
83'
Hosté se opět dostávají k míči a kombinují postupně vpřed, aby ohrozili branku domácího Mohuče.
82'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Philippe Mateta, přichází Anthony Ujah.
81'
Dnešní utkání sleduje 22005 diváků.
80'
Následuje standardní situace pro hostující celek, která ale skončila daleko od branky domácích.
79'
Hosté sice drží balón, ale mnoho šancí na vyrovnání nepřichází.
78'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Robin Quaison, přichází Danny Latza.
77'
Další pokus domácích po pravé straně byl opět zmařen. Přihrávka byla moc dlouhá, a tak míč posílá zpět do hry opět brankář.
76'
Mohlo dojít k další velké šanci, ale hostující obran byla natolik důrazná, že se útočník Mohuče přes ní nedostal.
75'
K velké šanci teď chyběl malý kousek! Přihrávka domácího hráče ale jen těsně neprošla, a tak opět hrají hosté!
75'
Hosté se ihned vrhli vpřed, ale akci zakončit nedokázali.
73'
Mainz právě vstřelil branku!
ROBIN QUAISON posílá svůj tým do vedení! Brosinski našel ve vápně volného spoluhráče, který se nemýlil a domácí tak opět vedou! Asistence: Daniel Brosinski.
72'
Akce hostů, kteří aktivně napadají končí za brankou, rozehrává Muller.
71'
Behrens je nyní za postranní čarou, zdá se, že bude v pořádku.
70'
Behrens zůstal nyní ležet na hřišti v bolestech! Bude se muset nechat ošetřit.
69'
Bohužel zápas je plný nepřesností, hraje je nezajímavá.
68'
Hra začíná být více a více důrazná! Hosté jsou nyní o trochu lepším týmem.
66'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Matheus Pereira, přichází Eduard Löwen.
65'
Hlavní rozhodčí po konzultaci s video rozhodčím branku neuznává! Důvodem je ofsajdové postavení!
64'
Rozhodčí celou gólovou akci jde zkontrolovat na video!
63'
Hosté střílí branku, ale rozhodčí celou situaci půjde zkontrolovat na video!
61'
Domácí se snažili o založení další akce, což se jim ale nepovedlo a míč mají na kopačkách hosté.
60'
Přihrávku domácího celku do vápna hostů zastavil skvělým zákrokem Mathenia.
59'
Rohový kop nepřinesl větší nebezpečí, obránci Norimberka odhlavičkovali balón daleko od branky.
58'
Mohuč se dostává k rohovému kopu.
57'
Hra je plná nepřesností na obou stranách, nehraje se nyní hezký fotbal.
56'
Žlutou kartu dostává Fabian Bredlow (1. FC Norimberk).
55'
V šanci také hosté, ale střela z toho nakonec není.
54'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Alexandru Maxim.
52'
Domácí začali druhý poločas o něco lépe, ale hra je nyní plná nepřesností.
50'
Quaison fauloval v souboji se svým protihráčem, rozehrávají hosté.
48'
Domácí kombinují na vlastní polovině, ale dopředu se neženou.
47'
Domácí se dostali do zakončení, které bylo ovšem nepřesné.
46'
Hosté ztrácí balón na polovině, domácí vhazují aut.
46'
První poločas končí za vyrovnaného stavu! První branku tohoto střetnutí vstřelil hned ve 12. minutě Brosinski, jenž svojí střelu poslal do středu branky. Odpovědi se hosté dočkali až ve 44. minutě, kdy se k hlavičce po rohovém kopu dostal Margreitter, jenž skvělou trefou vyrovnal stav utkání!
45'
45+1'
Žlutou kartu dostává Jean-Philippe Gbamin (1. FSV Mohuč 05).
44'
Norimberk právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! GEORG MARGREITTER se dostal k hlavičce po centru z rohového kopu a trefuje přesně odkrytou část branky! Asistence: Valentini.
43'
Nyní vidíme roh na druhé straně, ale ani tento pokus branku neohrozí.
42'
Velký zmatek byl ve vápně hostů, kteří se nakonec odkopem osvobozují.
41'
Střela z přímého kopu byla zblokována, a tak se domácí dostanou k rohovému kopu.
41'
Domácí se po faulu dostanou k zajímavé standardní situaci.
40'
Střela domácích byla skvěle zblokována jedním z bránících hostů.
39'
Po nepřesné přihrávce hostů se k autovému vhazování dostanou domácí.
38'
Další dlouhý balón hostů končí u domácího brankáře, jenž dnes nemá téměř žádnou práci.
37'
Žlutou kartu dostává Jean-Philippe Mateta (1. FSV Mohuč 05).
36'
Po pádu jednoho z útočníku domácích si Mohuč vyžadoval druhou penaltu, ale rozhodčí dal jasně najevo, že tohle pískat nebude.
35'
Mohuč postupoval do vápna svého soupeře, ale dlouhá přihrávka po prvé straně nenašla svého adresáta.
34'
Chyba jednoho z domácích obránců teď mohla stát Mohuč branku! Vura se dostal k míči ve vápně, ale nedokázal nasměrovat míč do branky.
33'
Centr Norimberka z pravé strany byl zblokován za postranní čáru.
31'
Na levé straně to zkoušeli také hosté, ale ani jejich šance nebyla nijak zajímavá, míč končí za brankou, rozehrává Muller.
30'
Šance Mohuče brankou skončit nemohla, protože se domácí nedostali ani do zakončení.
29'
Na druhé straně se snažili ohrozit branku svého soupeře domácí, kteří ale selhali v kombinaci.
28'
Leibold zkoušel ohrozit domácího brankáře z dálky, ale jeho střela končí opět vysoko nad brankou.
27'
Díky skvělému napadání hosté vybojovali míč, ale klíčová přihrávka před branku byla nepřesná, a tak balón nyní drží opět domácí.
26'
Další pokus hostů končí opět v rukavicích pozorného Mullera.
25'
Rohový kop nepřinesl žádné větší nebezpečí, domácí centr vyhlavičkovali do bezpečí.
24'
Hosté předvedli vydařenou akci, kterou ale na poslední chvíli skvěle zastavuje jeden z obránců skvělým skluzem, hosté zahrávají rohový kop.
23'
Centr, který vyslali do vápna hostů domácí končí daleko za postranní čárou.
22'
Další faul hostů, který končí domluvou rozhodčímu k trestanému hráči.
20'
Domácí vytvořili nyní obrovský tlak, ale k zakončení na branku se bohužel pro ně nedostali.
19'
Brosinski byl atakován loktem do obličeje, čehož si všiml rozhodčí a píská faul.
18'
Hostující hráči to nyní zkoušeli z dálky, ale tato střela rozhodně gólová nebyla, končí vysoko nad brankou.
17'
Další pokus od dlouhý nákop hostů, ale ani tentokrát se to k útočícímu hráči nedostalo.
16'
Kombinace hostů zastavena jedním ze záložníků ve středu pole.
14'
Hra pokračuje dále! Hosté ožili a snaží se nyní útočit a dostat se do šance, která by mohla vyrovnat.
13'
DANIEL BROSINSKI zachoval pevné nervy a posílá penaltu po zemi přesně doprostřed branky!
12'
Po faulu ve vápně rozhodčí signalizuje pokutový kop! Zahrávat ho bude Brosinski.
11'
Domácí se nyní usadili před vápnem svého soupeřem ale ohrozit branku se jím zatím nepodařilo.
10'
Viděli jsme také akci domácího celku, která ovšem stejně jako ta předchozí končí až v rukavicích brankáře.
9'
Dlouhý balón po pravé straně, jenž vyslal jeden z hostujících obránců bez větších problémů zachytil domácí brankář Muller.
8'
K vidění je první útočný faul, rozehrávají hosté.
7'
Hosté odevzdávají míč Mohuči, který se pouští v desíti hráčích do kombinace a postupuje v před.
6'
Po souboji zůstal na zemi ležet Daniel Brosinski, jenž si nyní vyžádal ošetření, ale vypadá to, že bude v pořádku.
5'
Norimberk sice balón po ztrátě vybojoval, ale ihned ho domácí získávají zpět.
5'
Nyní jsou na míči opět hosté, kteří se dostanou k autovému vhazovaní na polovině hrací plochy.
4'
Ani tento centr ovšem větší šanci nepřinesl, domácí se sice dostali do zakončení z dálky, které ale končí mimo branku.
4'
Domácí vybojovali po slibné akci z levé strany další rohový kop.
3'
V prvním útoku také hosté, ale pro dlouhý balon si došel brankář Muller.
2'
Po centru z rohového kopu byl ve vápně hostů menší zmatek, ale nakonec Norimberk dokázal se štěstím poslat balón daleko od vlastní branky.
2'
První útok domácích je neúspěšný, ale dokázali vybojovat rohový kop.
1'
Domácí rozehrávají a drží balón na svých kopačkách.
1'
Oba dva celky nyní nastupují na hrací plochu! Utkání začne za několik okamžiků!

1. FSV Mohuč 05: F. Müller – Brosinski, Bell, Hack, Aarón – Öztunali, Malong, Gbamin – Boëtius – Mateta, Quaison.
Náhradníci: Zentner – Baku, Holtmann, Latza, Maxim, Niakhaté, Ujah.

1. FC Norimberk: Mathenia – Valentini, Margreitter, Ewerton, Leibold – Behrens, Petrák, Palacios – Misidjan, Zreľák, Matheus Pereira.
Náhradníci: Bredlow – Ishak, Jäger, Kerk, Knöll, Kubo, Löwen.

Rozhodčí: Bastian Dankert.
1. FC Norimberk

Hostující celek se naopak v letošní sezóně velmi trápí! Náleží mu v tabulce německé Bundesligy až poslední osmnácté místo. Fotbalisté Norimberka dokázali v letošním ročníku nasbírat pouze jedenáct bodů za 2 výhery, 5 remíz a 11 proher. Nejlepším střelcem Norimberka je se třemi brankami německý záložník Hanno Behrens.

Poslední 3 ligová utkání:
Norimberk – Hertha 1:3
Norimberk – Freiburg 1:1
Monchengladbach – Norimberk 2:0
1. FSV Mohuč 05

Domácí se v tabulce nacházejí na jedenáctém místě s počtem čtyřiadvaceti bodů za 6 výher, 6 remíz a stejný počet prohraných utkání. V letošní sezóně vstřelil Mohuč 20 branek a inkasoval jich 24, což je stejně jako třeba pátý Frankfurt. Nejlepším střelcem tohoto týmu je v probíhajícím ročníku Jean-Philippe Mateta, jenž má na kontě šest přesnách zásahů.

Stuttgart – Mohuč 2:3
Hoffenheim – Mohuč 1:1
Mohuč – Frankfurt 2:2
Dobrý den! Vítám Vás u dnešního utkání devatenáctého kola Bundesligy mezi 1. FSV Mohuč 05 a 1. FC Norimberk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.