Česká fotbalová liga A - ONLINE PŘENOS - Litoměřicko : Brozany

Litoměřicko

Brozany
1:1
- 51'Hanuš
- 28'Chukwuma
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Litoměřicko
- 51'Hanuš
- 82'Hanuš(žlutá karta)
Brozany
- 28'Chukwuma
- 84'Cibulka(žlutá karta)
- 89'Franc(žlutá karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Štrincl – Šlapák, Kosan
- Stadion
- Fotbalový stadion v Litoměřicích.
- Návštěvnost
- 400 diváků
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek soboty.
Žlutou kartu dostává Studecký (Sokol Brozany).
MAREK HANUŠ obdržel přihrávku na střed, na nic nečekal a ihned zamířil tvrdou ranou k bližší tyči. Trefil se parádně, Lipš se stačil po míči jen ohlédnout.
Nejlepší střelec ČFL CHUKWUDI CHUKWUMA si hezky zpracoval centrovaný míč a nechytatelnou střelou jej poslal pod břevno domácí svatyně. Plachý se natahoval zcela zbytečně, tady nemohl nic dělat.
FK Litoměřicko: Plachý – Václavek, Šimkovský "C", Šustr, Dvořák, Grunert, Hanuš, Šlehofer, Zdržálek, Trýzna, Surmaj
Náhradníci: Starczewski – Brůžek, Štancl, Kolmistr, Valenta, Heřman, Blažek.
Sokol Brozany: Lipš – Dunderović, Franc, Cibulka "C", Bubeníček, Studecký, Marič, Slanička, Šollar, Benda, Chukwuma
Náhradníci: Danko – Modr, Stehlík, Hovorka, Tichý, Barnat, Walter.
Rozhodčí: Štrincl – Šlapák, Kosan.
Nováček ČFL hraje v této sezoně parádně. Za vše hovoří výkony nejlepšího střelce České fotbalové ligy Chukwumy, který tak trošku převyšuje tuto soutěž. Na svém kontě má zapsaných celkem deset branek a třeba v Čížové si dělal s protihráči, co chtěl.
Brozany jsou po jedenácti odehraných zápasech sedmé. Naposledy zdolaly doma Převýšov 3:1 po gólech Bendy, Dunderoviče a Tichého. Předtím přišla výhra vypsaná poměrem 2:0 na trávníku nováčka z Nymburka. Tu zařídil dvěma góly ve druhém poločase Chukwuma, o kterém již byla řeč.
Tak trochu paradoxně je domácí celek podle sázkových kanceláří favoritem. Brankářskou jedničkou Litoměřic je v letošní sezoně Plachý, který přišel z Teplic. Ze Sparty poté navlékl dres domácích Surmaj, jenž ještě na jaře hrál ve sparťanské U21.
Bilance Litoměřicka je v tomto ročníku ČFL tristní. Jedenáct odehraných zápasů, devět bodů a šestnáctá pozice v tabulce třetí nejvyšší české fotbalové soutěže (první nesestupové místo, horší už je pouze Nymburk a Čížová, nováčci ČFL).
Naposledy prohrály Litoměřice na půdě Jiren 1:2. V dresu poražených se prosadil pouze Trýzna. Navíc se Jelínek (FK Litoměřicko) nechal v prvním poločase, konkrétně ve 44. minutě po druhé žluté kartě vyloučit.
Hlavní rozhodčí = Pavel Štrincl
První asistent = František Šlapák
Druhý asistent = Martin Košan
Delegát FAČR = Lubomír Martinec