ČFL - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benešov : Písek - 18. března 2018   15:00

Benešov
Benešov
10' Engelmann  • 14' Rataj  • 45' Zákostelský  • 90+2' Laňka
4:1
(3:0)
Písek
Písek
81' Pric
Benešov
Tetour – Zákostelský, Žejdlík, Rys, Neuberg – Brejcha (89. Kozel), Čapek, Laňka, Engelmann (90. Vrňák), Rataj (75. Haitl) – Essomba
Rotbauer – Laštovka, Haitl, Kozel, Hurka
Hájek – Drábek, Čechlovský
Písek
Hajdušek – Milec, Froněk, Kočí (46. Voráček), Held M. – Randla, Hrachovec – Hanzlík, Řezáč, Held J. (46. Pinc), Holý
Varyš – Benetka, Voráček, Grobár – Pinc, Skála

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:1 a získává do tabulky další body. Hostující tým překonal brankáře Benešova jen jednou, což nestačilo. Konečný výsledek stanovil z penalty Laňka.
90+2'
90+2'
Benešov právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení díky proměněnému pokutovému kopu. Prosazuje se DENIS LAŇKA.
90+1'
Pokutový kop pro domácí fotbalisty.
90'
Rohový kop pro domácí fotbalisty.
90'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vojtěch Engelmann, přichází Zdeněk Vrňák.
89'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Ondřej Brejcha, přichází Daniel Kozel.
88'
Písek se marně pokouší si vypracovat výraznější příležitost. Obrana Benešova odvrátila centr před branku jen za cenu rohového kopu.
86'
Domácí fotbalisté hrají na útočné polovině a pokouší se držet hru co nejdál od své branky.
85'
Pět minut plus nějaké to nastavení zbývá do konce zápasu, Písek sice útočí, ale domácí brání své vedení zodpovědně.
85'
Žlutou kartu dostává Denis Laňka (SK Benešov).
83'
Hosté mají k dispozici autové vhazování na útočné polovině.
82'
Benešov se propracoval na útočnou polovinu, ale dopustil se útočného faulu.
81'
Písek právě vstřelil branku!
Prvních jedenáct střel dokázal domácí brankář zastavit, tentokrát už byl na pokus hostujícího hráče krátký. Písek dává první gól v zápase. Gól dává DUŠAN PINC.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí hrají takticky velmi dobře.
76'
Rohový kop pro domácí celek.
75'
Autové vhazování na útočné polovině mají k dispozici domácí. Ti se postupnou kombinací dostali k zakončení, které bylo zblokované.
75'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Michal Rataj, přichází Patrik Haitl.
73'
Mnoho šancí k vidění není, domácí fotbalisté kontrolují hru, vedou o tři góly a míří za výhrou v tomto zápase.
72'
Domácí se propracovali do střelecké pozice, jejich ránu ale kryje brankář Hajdušek.
71'
Benešov rozehrával volný přímý kop z dobré pozice, ale rána nebyla dostatečně přesná, zeď zblokovala.
69'
Domácí fotbalisté hrají aktivněji, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, kde dlouho kombinují.
67'
Písek měl k dispozici nyní rohový kop. Jihočeši si výraznější šanci ale vypracovat nedokázali.
65'
Domácí vhazují na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, ale obrana Písku si dokázala nyní poradit. Ke střele se Benešov nedostal.
62'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, domácí hráči vedou o tři branky, a tak hrají výrazně více v klidu.
60'
Bleskovou protiakci vedl hostující tým, který také vypálil, a tak musel Tetour zasahovat.
59'
Domácí pokračují aktivně, snaží se ně co vymyslet před brankou soupeře.
58'
Zajímavý volný kop měli k dispozici hostující fotbalisté, ale domácí obrana si dokázala poradit.
56'
Hostující celek se dostal ke střele na branku z dobré pozice, ale domácí brankář míč kryje. Rozehrávat se tak bude od branky Tetoura.
54'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější šance.
53'
Hosté rozehrávají na polovině hrací plochy volný kop.
52'
Oba týmy vyslaly na branku celkem sedm střel, nicméně domácí hráči jsou výrazně přesnější.
51'
Žlutou kartu dostává Tomáš Froněk (FC Písek).
50'
Písek fauloval, volný kop z dobré pozice pro domácí fotbalisty. Rána se ale nepovedla.
49'
Domácí fotbalisté se dostali do útoku, ale zakončit se jim nepodařilo, přišli o míč.
48'
Zápas pokračuje druhým poločasem, domácí celek vede o tři branky, hosté během přestávky vystřídali dva hráče.
46'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Aleš Kočí, přichází Martin Voráček.
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Martin Held, přichází Dušan Pinc.
46'
Po prvním poločase vede domácí celek o tři branky a má namířeno k výhře v tomto zápase. Písek zatím nedokázal domácího brankáře prostřelit.
45+0'
45'
Třetí branku domácích dává před koncem poločasu aktivně hrající JAN ZÁKOSTELSKÝ. Jeho rána byla mimo dosah brankáře Písku.
45'
Probíhá poslední minuta v poločase.
44'
Domácí pokračuje v aktivní hře, obrana Písku musí být pozorná.
43'
Domácí se propracovali na útočnou polovinu, ale o balon vinou vlastní nepřesnosti přišli.
42'
Hostující celek útočí, obrana si dokázala poradit za cenu autového vhazování poblíž branky.
40'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, který zatím gólově ovládl domácí tým.
39'
Rohový kop pro Písek. Balon se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Nakonec se hosté dostali ke střele, kterou vyje domácí gólman.
38'
Žlutou kartu dostává Pavel Čapek (SK Benešov).
37'
Písek vhazuje na útočné polovině, ale do výraznější šance se nedostal.
36'
Aktivně hrající domácí celek vyslal na branku soupeře zatím šest střel a dvě proměnil.
34'
Na polovině hrací plochy rozehrávají volný kop po faulu hostů domácí fotbalisté.
33'
Benešov se nedokázal propracovat do zakončení, míč po nepřesné přihrávce má brankář.
30'
Půlhodina hry je minulostí, domácí fotbalisté si vypracovali dvoubrankový náskok.
29'
Rohový kop získal hostující celek. Centr se snesl před branku, ale domácí obrana si dokázala poradit.
28'
Domácí mají vhazování na útočné polovině, akce díky dobrému čtení hry pokračuje dál, ale pak balon získali hosté.
25'
Tetour v brance Benešova si dokázal poradit se střelou soupeře jen za cenu rohového kopu.
25'
Balon získali domácí, kteří rychle postupují do střelecké pozice, vypálit nedokázali.
24'
Hraje se na útočné polovině hostujícího celku, který se pokouší něco vymyslet.
23'
Hosté rozehrávají volný kop na polovině hrací plochy, do zakončení se ale nikdo nedostal.
22'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme aktivní hru domácího celku, který se pokouší přidat další branku. Písek se musí bránit, do šancí se příliš nedostává.
20'
Hajdušek získává míč po nepovedené akci hostů, a tak rychle rozehrává.
20'
Domácí rozehrávají volný kop na útočné polovině.
18'
Jihočeský celek se zatím marně snaží něco vymyslet před brankou soupeře. domácí obránci rychle dostávají míče na útočnou polovinu.
16'
Benešov pokračuje v útočné hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, ale písecký obránce dostal míč do bezpečí.
14'
MICHAL RATAJ po pěkné přihrávce navyšuje vedení domácího celku na dva góly. Velmi dobrý start do zápasu převedli fotbalisté Benešova.
14'
Domácí fotbalisté se nyní dostali na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet.
12'
Žlutou kartu dostává Essomba (SK Benešov).
10'
Domácí se dostávají do vedení,čtvrtá střela už končí v brance, jejím autorem je VOJTĚCH ENGELMANN.
10'
Po nepovedené akci hostů končí míč u domácího brankáře, který rozehrává.
9'
Hosté vybojovali vhazování na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.
8'
Benešov se dostal do střelecké pozice, ránu kryje brankář Hajdušek. Ten následně vykopává.
7'
Hosté se dostali na útočnou polovinu, kde kombinují, ale do zakončení se zatím nedostali.
5'
Domácí tým se dostal ke střele, rána však končí mimo branku.
4'
Jihočeský celek se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale domácí obrana byla pozorná.
3'
V poklidném tempu zápas začíná, více ze hry má zatím domácí celek.
2'
Hostující celek vhazuje na své polovině. Následně se dostal na útočnou polovinu.
1'
Zápas za malý moment začne.

SK Benešov: Tetour – Zákostelský, Žejdlík, Rys, Neuberg – Brejcha, Čapek, Laňka, Engelmann, Rataj – Essomba
Náhradníci: Rotbauer – Laštovka, Haitl, Kozel, Hurka

FC Písek: Hajdušek – Milec, Froněk, Kočí, Held M. – Randla, Hrachovec – Hanzlík, Řezáč, Held J., Holý
Náhradníci: Varyš – Benetka, Voráček, Grobár – Pinc, Skála

Rozhodčí: Hájek – Drábek, Čechlovský.
SK Benešov odehrál 17 zápasů s bilancí 4-2-2-9 a získal 18 bodů. V tabulce je na šestnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Dobrovicemi 2:0. Nestačil na Ústí nad Orlicí 1:4, Vyšehrad 0:1 po penaltách, Benátky 0:1 a Jrny 0:2.
FC Písek odehrál 18 zápasů s bilancí 7-2-3-6 a získal 28 bodů. V tabulce je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Převýšovem 3:2 na penalty, Zápy 5:0 a Vltavínem 3:2 na penalty. Nestačil na Litoměřicko 0:1 a na Chrudim 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky české fotbalové ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí nastoupí SK Benešov a FC Písek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.