Copa America - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Venezuela : Ekvádor - 20. června 2021   23:00

Venezuela
Venezuela
51' Castillo (J. A. Martínez) • 90+1' R. Hernández (Castillo)
2:2
(0:1)
Ekvádor
Ekvádor
39' Ay. Preciado  (Arboleda) • 71' Plata
Venezuela
Faríñez – Alex González, J. M. Velázquez, A. Martínez, Mago, Cumana (77. R. Hernández) – J. A. Martínez (77. Hurtado), J. Moreno (82. Celis), Castillo, Cásseres Jr. (82. Manzano) – Aristeguieta (C) (57. Córdova).
Graterol, Romero – La Mantía, Córdova, Manzano, Celis, R. Hernández, Hurtado.
Tobar (CHI) – Schiemann (CHI), Ríos (CHI)
Estádio Nilton Santos, Rio de Janeiro
Ekvádor
P. Ortíz – An. Preciado, Arboleda, Hincapié, Estupiñán – Mena (68. Plata), Méndez (67. Noboa), M. Caicedo, Ay. Preciado (88. F. Martínez) – Campana, E. Valencia (C) (83. Franco).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:15.
Je dobojováno a my se dočkali remízy. Po přestávce Venezuela předváděla rozhodně aktivnější výkon, než v první půli a docela brzy se dočkala srovnání skóre. V 51. minutě si na centr naskočil nekrytý Edson Castillo a nedal Ortízovi šanci na zákrok. Ekvádor se ale nedal a o dvacet minut později se opět dostal do vedení, to se po rychlém brejku trefil Gonzalo Plata a vypadalo to, že Ekvádorci svůj těsný náskok uhájí až do konce. Jenže v první nastavené minutě si skvěle na přihrávku vzduchem naběhl Ronald Hernández a zařídil tak konečnou remízu 2:2. Ve skupině Be je tak Venezuela tomto výsledku na třetím místě s dvěma body, Ekvádor je čtvrtý s jedním bodem.
90+7'
90+6'
Faríñez vyrazil nepříjemný míč, který na něj letěl po centru a sklepnutí, svému týmu tak zachránil bod.
90+6'
Centr z levé strany byl odvrácen, Venezuela může vyvézt míč do pro ně klidnějších vod.
90+5'
Ještě jeden přímý kop pro Ekvádor, u míče je nachystán Estupiñán.
90+4'
Rázný odkop po centru z pravé strany, Venezuela brání vybojovanou remízu.
90+3'
Faríñezova rozehrávka od branky, teď s tímto samozřejmě nepospíchá.
90+2'
Ekvádor chce samozřejmě vyhrát a tak hned po rozehrávce pospíchá k vápnu.
90+1'
Venezuela právě vstřelila branku!
Dnes podruhé máme srovnáno! Na pas od půlky si naběhl RONALD HERNÁNDEZ, dokonale unikl ofsajdové pasti a svou hlavičku uklidil ke vzdálenější tyči Ortízovy branky – 2:2.
90'
Rozhodčí nastaví šest minut!
89'
Ortíz má míč ve svém držení a samozřejmě s rozehrávkou nikam nepospíchá. Rozhodčí s ním má zatím trpělivost.
88'
Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Ayrton Preciado, přichází Fidel Martínez.
87'
Na zemi se ocitl Angelo Preciado, bolestivě dopadl na rameno a nyní probíhá jeho ošetřování.
86'
Za obranu Venezuely se dral Campana, na poslední chvíli jej čistým zákrokem o míč obral vracející se Mago.
85'
Velká malá domů na Ortíze, ten celkem v poklidu rozehrál na levou stranu, kde bylo dostatek volného prostoru.
84'
Ekvádor v tuto chvíli nikam nepospíchá, chce si hlavně pohlídat těsný náskok.
83'
Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Enner Valencia, přichází Alan Franco.
82'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Júnior Moreno, přichází Richard Celis.
82'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Cristian Cásseres Jr., přichází Bernaldo Manzano.
81'
žlutá karta na straně Ekvádoru, za faul ji dostal Moisés Caicedo.
80'
Venezuela pospíchá do útoku, ráda by si dnes připsala alespoň jeden cenný bod.
79'
Při následném střetu s obráncem si lehce ublížil, po krátkém ošetření se však vrací do hry.
78'
Plata hezky vysunul Valenciu za obranu, ten se snažil o obstřelení brankáře, jenže zároveň i těsně minul branku!
77'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází José Andrés Martínez, přichází Jan Hurtado.
77'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Yohan Cumana, přichází Ronald Hernández.
76'
Na trávníku nám lehce roste nervozita, přibývá osobních soubojů.
74'
Dlouhé čekání je u konce, gól platí a Ekvádor dnes podruhé vede.
72'
Celá situace se ještě přezkoumává na videu, zda nebylo porušeno pravidlo o ofsajdu.
71'
Ekvádor právě vstřelil branku!
Ten však Venezuelanům vůbec nevyšel, naopak přišel rychlý kontr, GONZALO PLATA sice po dlouhém sprintu ztroskotal na brankáři Faríñezovi, ale když neuspěl ani jeho spoluhráč Noboa, tak následnou dorážku zblízka už uklidil k tyči – 1:2.
70'
Cásseres Jr. poslal nízký centr na první tyč a míč málem zaplul do sítě. Následný pokus o dorážku byl sražen na další roh.
69'
Centr zvládla obrana Ekvádoru odvrátit, soupeř ale bude pokračovat v útočení rohovým kopem.
68'
Venezuela je teď lepším týmem a po faulu na Cumanu tu bude přímý kop z levé strany.
68'
Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Ángel Mena, přichází Gonzalo Plata.
67'
Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Jhegson Méndez, přichází Christian Noboa.
66'
Centr se snášel směrem na branku, obrana Ekvádoru zvládla odvrátit.
65'
Roh pro Venezuelu.
63'
Centr za centrem teď létá do pokutového území Venezuely, zase tomu ale schází více přesnosti.
62'
Už je po něm, poslední vysoký centr zneškodnil připravený Faríñez.
61'
Córdova odhlavičkoval centr na rohový kop, Ekvádor pokračuje v mírném tlaku.
60'
Po samotném centru Faríñez zasahovat nemusel, pozor si ale bude muset dávat i nadále. Po faulu je tu centr z pravé strany.
59'
Castillo v pokutovém území odzbrojil nabíhajícího Estupiñána a míč mu odebral. Ze slibné akce Ekvádoru je pouze rohový kop.
58'
Z pravého křídla centroval Angelo Preciado, jeho pas byl sražen a před Faríñeze se nedostal.
57'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Fernando Aristeguieta, přichází Sergio Córdova.
56'
Tak nakonec se žádný trest udělovat nebude, za chvíli se pouze dočkáme první změny v dresu Venezuely.
55'
Ve středu hrací plochy se potkali A. Martínez a Enner Valencia a druhý jmenovaný odstrčil soupeře rukou do obličeje. Rozhodčí si nechává vše zkontrolovat u videa.
54'
A málem se to povedlo Campanovi, který si naběhl na centr z levé strany a lehkou hlavičkou donutil jít Faríñeze na zem!
52'
Ekvádor samozřejmě nelení a ihned se snaží o protiútok a případný návrat k vedení.
51'
Je srovnáno! Venezuela rozvinula útočnou akci na pravou stranu, kde měl na centr mnoho prostoru J. A. Martínez, na jeho pas si naskočil zcela nepokrytý EDSON CASTILLO a prudkou hlavičku umístil do horní části Ortízovy branky – 1:1.
49'
O pár okamžiků později to už vypadalo lépe a on vybojoval rohový kop. Následný centr od rohového praporku ale skončil přesně u Faríñeze.
48'
Přihrávka na rozběhnutého Valenciu byla lehce pomalejší, ten se tak do akce a možné šance nedostal.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 0:05.
Je za námi první poločas, ve kterém měl Ekvádor velkou převahu, prakticky svého soupeře nepouštěl do šancí, přesto se dlouho nemohl prosadit. Koncovka pokulhávala, hráčům odskakovaly míče od kopaček a už to vypadalo, že se branky nedočkáme. Nakonec ale jeden gól padl a po centru z přímého kopu a následném zmatku se prosadil Ayrton Preciado a Ekvádor si do šaten odnáší jednobrankový náskok.
45+4'
45+3'
No a teď se Angelo Preciado dopustil u pomezní čáry ostrého skluzu, za který byl potrestán žlutou kartou.
45+1'
Na pravé straně se o kličku pokoušel Angelo Preciado, neuspěl a navíc si zřejmě poranil levé rameno.
45'
Budou se nastavovat tři minuty.
44'
Po levé straně unikal Valnecia, dostal se i do pokutového území, jeho snaha ale pohořela na ne zcela pochopené přihrávce do druhé vlny. Hráči Venezuely odkopli k půlce.
43'
Ekvádor opět u míče, sledujeme pomalu se vyvíjející tlak na pokutové území soupeře.
42'
Dlouhé čekání, zda bude gól uznán, je u konce. Ekvádor se může definitivně radovat, vše bylo podle pravidel a stav je tedy 0:1.
40'
Ihned ale bylo jasné, že se vše bude přezkoumávat u videa, a to jak možná ofsajdová pozice, tak případný faul na brankáře, či hra rukou.
39'
Přímý kop si vzal na starost Estupiñán, po centru se v pokutovém území odehrálo několik odrazů, až se míč dostal k AYRTONU PRECIADOVI a ten jen zblízka dorazil za brankovou čáru.
39'
Faul na Valenciu, na přímé ohrožení Faríñezovy branky to ale zřejmě bude ještě moc daleko.
37'
Piero Hincapié přehnal svou přihrávku do běhu, míč opět opustil hrací plochu a Faríñez má klid na rozehrávku.
36'
Alexander González zastavil výpad Ekvádoru po levém křídle, hra už zase míří k brance Pedra Ortíze.
34'
Méndez cpal přihrávku za Venezuelskou obranu, Valencia byl ale na hranici šestnáctky důrazně odstaven od možnosti zpracovat.
33'
Po delší době to vypadalo na postupnou akci Venezuely, vše ovšem skončilo po nepřesném pasu vzduchem na levou stranu.
32'
Hráčům Ekvádoru schází více klidu v koncovce, míče jim v pokutovém území odskakují od kopaček.
30'
Enner Valencia si hezky naběhl na přihrávku Ayrtona Preciada, jenže v plné rychlosti nezpracoval a míč mu utekl mimo hrací plochu. K odkopu od branky se chystá Wuilker Faríñez.
29'
Hra se nám bleskově přesunula na opačnou stranu a Luis Mago se musel velice rychle vracet, aby dokázal u malého vápna odkopnout centr.
28'
Estupiñán svůj zákrok odčinil u vlastní šestnáctky, kde čistě zastavil Aristeguietu a Venezuela se tak do zakončení nedostala.
27'
Pervis Estupiñán na zemi, přesto se po střetu s J. A. Martínezem pískal právě jeho faul.
26'
Ayrton Preciado si dal míč od nohy, aby jej u brankové čáry dostihl, následný centr obrana Venezuely odvrátila.
25'
Teď se Ekvádor dostal k rohovému kopu, po centru se do zakončení probil Campana, ale ani jemu nebylo přáno – branku minul.
23'
Zatím nesledujeme zrovna strhující fotbal, Ekvádor se snaží usadit před vápnem, soupeř odkopává.
21'
No a po krátké poradě vytáhl hlavní rozhodčí žlutou kartu, kterou dostal Enner Valencia. Ten tak bude chybět v následujícím utkání.
20'
Nedovolený zákrok na straně Ekvádoru, rozhodčí si teď ještě dávají dohromady, jak celá situace proběhla.
18'
Venezuela se hnala do protiútoku, jmenovitě to byl Cásseres Jr., finální přihrávku však přebíral v ofsajdové pozici a tak Ortízův zákrok, kterým vyrážel pokus o oblouček, byl zbytečný.
17'
Vysoký centr do pokutového území na nabíhajícího Valenciu, Faríñez však byl u míče dřív a stáhl si pas do rukavic.
15'
Dva centry Ekvádoru, jeden z levé a eden z pravé strany, obrana Venezuely měla plno práce s odkopem.
14'
Do odraženého míče se opřel Jhegson Méndez, vůbec mu to ale nesedlo a míč poslal vysoko nad břevno.
12'
Už je v pořádku, po ošetření se José Andrés Martínez zase vrací do hry a oba celky jsou v jedenácti.
10'
Na trávníku se ocitl José Andrés Martínez z Venezuely, ten si při střetu o míč pochroumal koleno a také docela nepříjemně upadl.
9'
Po rozehrání od rohového praporku se chvíli hrálo před Ortízovou brankou, celá akce pak skončila odmávaným ofsajdem.
9'
Hra se bleskově přesunula na opačnou stranu, po úniku pravou stranou přišla přihrávka na Cásserese Jr., jeho střela byla sražena mimo branku.
8'
Angelo Preciado centroval z pravé strany, jenže tomu dal mnoho energie a Valencia neměl prakticky čas, ani prostor pro zakončení.
7'
Zatím je to fotbal na jednu branku, na tu Venezuely, hráči Ekvádoru kombinují u vápna.
6'
Venezuela zaspala v obraně, za ni se dostal Valencia a z úhlu se snažil překvapit brankáře. Trefil jeho boční síť.
5'
Jelikož to bylo s tečí, tak se kopal rohový kop, ten však nebyl vůbec povedený a už se odkopává od Faríñezovy brány.
4'
První šance Ekvádoru! Po rychlé narážečce na levé straně nacentroval Estupiñán a Menovo sklepnutí se otřelo o tyč branky Venezuely!
3'
Další centr do pokutového území Venezuely, tentokrát byl prudký pas odvrácen Velázquezovým odkopem.
2'
Estupiñán rozehrál přímý kop, centr byl odvrácen a následná střela zpoza vápna šla vysoko nad Faríñezovu branku.
2'
Ekvádor předvedl první útočnou akci, ta byla zastavena nedovoleným zákrokem.
1'

Venezuela: Faríñez – Alex González, J. M. Velázquez, A. Martínez, Mago, Cumana – J. A. Martínez, J. Moreno, Castillo, Cásseres Jr. – Aristeguieta (C).
Náhradníci: Graterol, Romero – La Mantía, Córdova, Manzano, Celis, R. Hernández, Hurtado.

Ekvádor: P. Ortíz – An. Preciado, Arboleda, Hincapié, Estupiñán – Mena, Méndez, M. Caicedo, Ay. Preciado – Campana, E. Valencia (C).
Náhradníci: A. Domínguez, Galíndez – D. Díaz, León, F. Torres, F. Martínez, Noboa, Pineida, Plata, J. Caicedo, Franco, Estrada.

Rozhodčí: Tobar (CHI) – Schiemann (CHI), Ríos (CHI).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, máme za sebou i hymny, zápas může začít.
Zápas na Estádio Nilton Santos začne ve 23:00, takže rozhodně nechoďte spát a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Roberto Tobar, kterému budou na pomezí asistovat Christian Schiemann a Claudio Ríos. Všichni pánové jsou z Chile.
Ekvádor

Ekvádorští hráči jsou na tom hůře, mají ale zápas k dobru. Zatím se představili pouze jednou a s Kolumbií prohráli těsně 0:1. Jsou tak na průběžném čtvrtém místě, což by jim na konci stačilo na postup do čtvrtfinále. Chce to ale rozhodně zabrat, v součtu s kvalifikačními zápasy na světový šampionát totiž Ekvádor prohrál už třikrát v řadě.

Odehraný zápas

Kolumbie – Ekvádor 1:0
Venezuela

Venezuelští fotbalisté jdou dnes do svého třetího skupinového zápasu a prozatím mají pouze jeden bod, žádnou vstřelenou branku a ve skupině jim patří třetí místo. Nejprve se Venezuela postavila Brazílii, se kterou padla 0:3 a poté remizovala 0:0 s Kolumbií. Zatím drží postupovou pozici, nicméně k jistotě to chce přidat další body.

Odehrané zápasy

Brazílie – Venezuela 3:0
Kolumbie – Venezuela 0:0
Dobrý večer u jihoamerického turnaje Copa América. Společně se podíváme na utkání skupiny B mezi Venezuelou a Ekvádorem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.