Přenos se aktualizuje automaticky

Byli jsme svědky opravdu napínavého zápasu až do samotného konce. Po překrásném Cissého gólu nůžkami v úvodu 2. poločasu, se v 92. minutě o vyrovnání postaral Izraelský střelec Damari. Oba týmy si tak odnáší z tohoto duelu bod. S tímto se s vámi loučím a u dalších přenosů na počtenou.
Konec zápasu.
90+2
Hapoel právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné! Hostům se v posledních minutách skutečně podařilo vyrovnat. Míče se na levé straně ujal Vermouth, následně přesným centrem našel OMERA DAMARIHO, který svoji hlavičku umísťuje přesně k pravé tyči.
89
Švýcarský sudí Studer nastavuje 4 minuty.
89
Za nepovedený skluz vidí stoper Tel-Avivu žlutý karton.
86
Hosté nemají co ztratit a nyní svírají svého soupeře před pokutovým územím. Z pravé strany nacentroval Vermouth, který našel vyskakujícího Damariho. Jeho následná hlavička již mířila za Apoulovy záda, ale v poslední možný moment vytáhl tento gólman míč z brankové čáry. Hosté tak nebyli daleko od vyrovnání.
85
Domácí střídají. Rychlonohého Marinha na hřišti nahrazuje Alfonso.
82
Hráči Tel-Avivu měli nyní na kopačkách vyrovnání. Na konci milimetrově přesné kombinace se ocitl Damari, který v souboji tváří v tvář gólmanovi Ricardovi neuspěl.
78
Po rychle založeném protiútoku se k míči na levé straně dostal Eduardo. Svojí kličkou do středu hřiště zmátl atakujícího obránce a následně technickou střelu placírkou poslal míč těsně nad pravý růžek Apoulovy brány.
76
Roh pro hosty. Toama nacentroval do pokutového území, jeho centr byl ale následně odvrácen obranou domácích.
73
Marinho se na hranici šestnáctky dostává ke střele. Jeho pokus, mířící k pravé tyči, ale s menšími problémy likviduje Apoula.
70
Domácí střídají. Ze hřiště míří domácí špílmachr Cleyton, kterého nahrazuje Brazilec Makelele.
68
Pro změnu na druhé straně se po rychlé kombinační akci ke střele dostal Haimovich, ale s jeho pokusem si Ricardo věděl rady.
67
Izraelský celek využívá svoji poslední možnost ke střídání. Ben Haima nahrazuje Toama.
65
Domácí u míče, konkrétně Marinho. Podobně, jako jeho kolegy před pár minutami, na nic nečekal a vypálil. Jeho technický pokus pravačkou trefuje břevno Apoulovy brány. To je už jeho druhé v tomto zápase, je evidentní, že tento hráč má dneska skutečně smůlu. Scházely pouze milimetry.
62
Domácí se dostali do další dobré šance. Míče se těsně před hranicí pokutového území ujal Cabral, který na nic nečekal a okamžitě vypálil. S touto jedovkou si ale Apoula znovu poradil.
60
Ze hřiště míří Cohen, kterého střídá Damari.
60
Hosté provádí hned dvojí střídání. Ze hřiště odchází kartový provinilec Gordana, jenž je nahrazen Mamanem.
60
Ogu je při nadějném průniku zastaven Gordanou. Rozhodčí neváhá a ukazuje hostujícímu zadákovi žlutou kartu.
58
První střídání v zápase. Domácího Cissého nahrazuje Edinho.
57
Flávio Ferreira dlouhým míčem našel Eduarda, ale jeho pohotová střela byla obranou hostí zblokována.
55
Z dobrých 30 metrů se nyní zkoušel prosadit střelec prvního gólu Cissé, ale jeho střela končí vysoko nad brankou Tel-Avivu.
53
China fauluje pronikajícího Ben Haima. Sudí Studer mu důsledně domlouvá.
49
A další gólová příležitost domácích. Z pravé strany do pokutového území nacentroval Dias, který našel zcela osamoceného Cleytona. Ten následně poslal svoji hlavičku odraženou od země přímo do břevna Apoulovy brány. Ten byl zcela bez šance. Domácím chybělo pouhých pár centimetrů k navýšení vedení.
47
Tak to je pro domácí přímo snový vstup do druhé půle. Marinho se se svými rychlými nohami po pravé straně proháčkoval přes 2 obránce a přesný centr SALIMOVI CISSÉMU, který nádhernými nůžkami posílá domácí do vedení.
46
Domácí nyní útoční zleva doprava.
46
Začal druhý poločas.
Měli jsme možnost sledovat poločas, ve kterém měl navrch tým domácích, ale i díky vynikajícímu brankáři Apoulovi je stav bezbrankový. Druhá půle začne za 13 minut.
První poločas skončil.
45
Sudí Studer se rozhodl nenastavovat ani jednu minutu nad rámec základních 45 minut. Poločas tak končí za stavu 0:0.
44
Eduardo pronikl s míčem po pravé straně, následným pozemním centrem nalezl Cissého, který však stačil míč tečovat pouze patičkou. Apoula tak s tímto pokusem nemá sebemenší problémy.
43
Hráč je již zpět na nohou, hra může pokračovat.
42
Hra je přerušena. Po jedno ze soubojích ve středu pole zůstává na trávníku ležet hostující Antebi.
41
Hosté se po útoku domácích snažili o rychlý brejk, už to vypadalo, že jim také vydaří, ale Ben Haim s míčem před pokutovým územím až dlouho váhal. Domácí jsou tak zpět u míče.
40
Statistika přesných střel na bránu hovoří mírně pro domácí v poměru 4:2.
39
Roh pro Academicu. Po Cleytonově centru se však domácí dostali k míči pouze za cenu faulu. Odkop od Apoulovy brány.
36
Vskutku skvostnou akci nyní předvedli domácí. Eduardo si těsně před pokutovým územím narazil s Oguem a následně vyslal přesně pod břevno mířenou placírku. Robinzonádou však v poslední chvíli zachránil hosty Apoula. Prozatím jednoznačně nejnebezpečnější akci zápasu.
33
Pronikající Cabral je nedovoleně zastaven Cohenem. Studí Studer ale žádnou kartu udílet nehodlá.
31
Po závaru před brankou hostí, kdy se k míči snažili dostat všichni útočníci Academici, se míče nakonec zmocnil gólman Apoula.
28
Volný přímý kop zahrávali také hosté, konkrétně Gordana, jeho centr ale pouze proletěl pokutovým územím Academici. Odkop od branky domácích.
25
Další standardní situace pro portugalský celek. Přibližně z 35 metrů rozehrával Cleyton. Jeho centr se po několika odrazech dostal až k Marinhovi, který okamžitě pálil. Tato dělovka byla ale obranou hostí zblokována.
22
Hosté měli k dispozici první rohový kop, ale následný Gordonův centr nikoho z jeho spoluhráčů nenašel.
20
Po téměř 3 minutovém úseku, kdy domácí drželi míč neustále na svých kopačkách, se ke střele odhodlal Eduardo, jeho střelu ale gólman hostí vyráží.
17
Domácí Ogu se po vynikající Cleytonově akci dostal k zakončení, jeho střela ale končí pouze v Apoulově náručí.
16
Další volný přímý kop pro domácí. Tentokrát se k exekuci postavil Cleyton, který svým prudkým centrem našel naskakujícího Reinera Ferreiru, ale ten svoji hlavičkou trefil pouze prostor, kde se pohyboval Apoula.
13
Pronikající Djemba-Djemba je zastaven pouze za cenu faulu. Hříšníkem je Ogu, který může být rád, že sudí Studer zůstal pouze při domluvě.
11
Hráči v černých dresech měli k dispozici další standardní situaci. Z dobrých 30 metrů nacentroval do pokutového území Cabral, ale tento centr našel pouze připravenou obranu hostí.
9
Portugalský celek neustále buší do svého soupeře, ale ten díky výborné obranné práci stále odolává.
8
Domácí znovu u míče, ale Diasův centr z pravé strany byl obranou Hapoelu Tel-Aviv zblokován.
6
K míči se těsně před pokutovým územím dostal hostující Pantsil, ale s jeho střelou, vyslanou čistým nártem, si Richardo bez problému poradil.
3
Academica je od začátku aktivnějším týmem. První standardní situaci měli k dispozici domácí. Cabral našel přesným centrem Ogua a ten svoji hlavičkou poprvé prověřil Apoulovu pozornost.
1
Utkání právě začalo.
Domácí nastupují v kompletně černých soupravách, kdežto hosté volí červeno-bílou kombinaci.
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše, utkání začne co nevidět.
Úvodní sestavy:

Academica de Coimbra: Ricardo - Cabral, Reiner Ferreira, Flávio Ferreira (C), Dias - Ogu, China, Cleyton - Eduardo, Cissé, Marinho

Hapoel Tel-Aviv: Apoula - Antebi, Haimovich, Badier (C), Pantsil - Gordana, Djemba-Djemba, Ben Haim, Vermouth, Cohen - Tamuz

Rozhodčí: Studer - Wicht, Vogel, Pozzi (všichni Švýcarsko).
Vítejte při sledování 2. kola Evropské ligy skupiny B. Přesně ve čtvrtek 21:05 našeho času, bude zahájen duel mezi portugalským celkem Académicou Coimbra a Hapoelem Tel-Aviv. Celek z Iberského poloostrova se v evropských pohárech před domácími fanoušky představí po více než 40 letech. Oba celky prahnou po vítězství, neboť ani jeden v 1. kole zvítězit nedokázal. Portugalský tým podlehl Plzni v Edenu 1:3 a Izraelský celek na domácí půdě nestačil na obhájce trofeje, madridské Atlético 0:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.
Aktuální zápasy
Články odjinud