Rozhodčí ukončuje zápas. Lazio tedy získává 3 body po výborném výkonu a po výhře 3:0. Hosté se prakticky nedostali do zápasu. Domácí i díky 2 brankám Libora Kozáka a jedné trefě Floccariho v druhém poločase, tak udržuje současnou první příčku tabulky ve skupině s 8 body. Hosté zůstávají na 2 bodech. To je ode mě pro dnešek vše. Na viděnou u dalšího onlajnu.
92
Zarate vypálil z 25 metrů, ránu v pohodě lapil Karnezis.
92
Lazio drží míč.
91
Lulič vybojoval rohový kop.
90
Sudí nastavuje 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Centr Quinsyho mířil za bránu. Odkop od Marchettiho.
89
Hráči Lazia si přihrávají na pár metrech. Každou ztrátu okamžitě vybojují zpátky.
87
Vypadá to, že zápas se blíží ke svému konci a ničeho výrazného se už nedočkáme. Panathinaikos působí rezignovaně.
85
Lazio uzavřelo hosty na svých 20ti metrech.
84
Hra se nyní peřlévá ze strany na stranu, domácí už pozičně brání. Hosté bezzubí.
82
Hernanes fauloval Vitola ve středu pole. Hrát budou hosté.
80
Další střídání na straně domácích. Odchází playmaker Ledesma, jeho narhazuje Lulič.
79
Z protiútoku se na bránu mířil Zarate, který ale spadl v pok. území. Penalta se nepíská. Roh pro Lazio.
79
Nyní jsou hosté na půli Lazia.
78
Panathinaikos střídá. Na hřiště přichází Lagos, odchází Zeca.
76
Standing ovation pro Českého hráče Libora Kozáka, který dnes vstřelil 2 góly. Jeho místo přebírá jiný šutér - Klose.
76
Christodoulopoulos pálil nad bránu Lazia.
75
Hráči Lazia v útoku.
74
Po Zarateho centru mířil Ciani nad bránu.
73
Standartní situace pro Lazio.
72
Seitaridis tvrdě vypálil. Snad první práce za celý zápas pro Marchettiho.
72
Cana fauloval Christodoulopoulose a dostává žlutou kartu.
70
Vhazuje Spyropoulos. Hrát můžou hosté...
69
Hráči Panathinaikosu byli krátce na půli soupeře. Opět však ztratili míč.
68
Vitolo zahrál rukou. Rozehrávat budou Biancocelesti.
67
První střídání. Hernanes nahrazuje Gonzaleze.
66
Nebezpečně pálil taky Onazi, jeho střelu na podruhé lapil brankář Řeckého celku.
65
Zarate vystřelil, jeho ránu Karnezis oěpt kryje.
63
Floccari vystřelilk z 25 metrů, jeho rána však byla nepřesná a skončila za bránou Karnezise.
62
Na zemi leží Onazi, zřejmě se bude ošetřovat.
61
Panathinaikos tedy už prohrává o 3 branky a v zápase se dnes vůbec nechytá.
59
Lazio právě vstřelilo branku!
Zarate poslal nadýchaný centrm na který si vyskočil SERGIO FLOCCARI a navyšuje na 3:0!
58
Standartní situace pro domácí z levé strany p ofaulu Seitiridise na Radu.
57
Zarateho rána se jen otřela o boční síť Karnezisovy brány.
56
Zarate byl faulován Spyropoulsoem. Lazio bude zahrávat z 25 metrů přímý volný kop... Nebezpečí pro hosty.
55
Seitaridis nenašel nikoho jen přirpavené rukavice brankáře Marchettiho, který rozehrávkou hend hledal Kozáka.
54
Ani z této standartky hráči "zeleného trolístku" nezahrozili.
53
Pískán faul hráči Laziu...
52
Panathinaikos je v útočné fázi doslova bezradný, je rád když se dostane za půlku. Naopak Lazuio hraje ve velkém stylu.
51
Míč opět v režii domácího týmu.
50
Zarate se prokličkoval po levé straně, jeho následný centr však sebral ze vzduchu Karnezis.
46
Hosté rozehráli. Strany se vyměnily. Hra začla!
46
Show Českého hráče Libora Kozáka jsme mohli vidět na Olympijském Stadionu v ŘÍmě. Poprvé v 23. minutě překonal krásnou střelou pod břevnou brankáře Karnezise, poté v 40. minutě po slalomu mezi třemi hráči Panathinaikosu a navýšil vedení na 2:0. Zbytek zápasu si domácí již pohlídali. Naopak hosté téměř nevystřelili.
46
Lazio uklidňuje hru.
45
Sudí z Rakouska nastavuje 2 minuty nad rámec řádné hrací doby.
45
Ciani odvrátil míč do bezpečí, Lazio může jít do brejku!
44
Po dlouhé době hráči hostů na půli soupeře.
43
Laziu to nestačí, stále útočí, jejich hra je dnes krása. Naopak hosté se zmůžou jen na fauly.
42
Žlutá karta pro stopera hostujícího celku Velazqueze.
40
2:0 pro Lazio. A zase střelec prvního gólu LIBOR KOZÁK, ten tentokrát po uvolnění prostřelil vše co mu stálo v cestě a navyšuje vedení. Velký zápas pro něj.
39
Míč drží nyní Panathinaikos, Lazio však vysoko presue.
38
Zarate fauloval Vitola ve středu pole.
37
Zarate přihrál pod sebe na volného kozáka, jenže skluzem míč odvártil Chouchoumis na roh, přitom míč letěl jen těsně vedle tyče.
37
Vyntra odkopem nenašel nikoho jen Marchettiho. Hrát tak budou hráči Lazia.
35
Zeca byl faulován na své půlce Kozákem.
35
Vhazuje Scaloni.
34
Míč drží více Lazio. Panathinaikos se do hry nemůže vůbec dostat a spíše fauluje.
32
Žlutou kartu dostal Vitolo po faulu an Gonzaleze.
32
Christodoulopoulos fauloval radua. Hrát budou hráči domácího celku.
31
Marchetti zlikvidoval střelu Tochého.
30
Hráči Lazia ztratili míč na půli soupeře, dopředu můžou hosté.
29
Lazio se ubránilo. Avšak míč mají stále zelení.
29
Roh pro Panathinaikos.
28
Nyní mají míč hosté.
26
Po ošetření se opět hraje. Na Seitiradise se píská.
25
Zraněným hráčem je střelec gólu Kozák, jenž bude hrát s bandáží hlavy ,pokud nebude střídán.
24
Seitiradis obdržil žlutou kartu za brutální zákrok na hráče Lazia.
23
LIBOR KOZÁK se otoči ls míčem kolem své osy a zpoza 16ky přeloboval brankáře. Krásný gól, který posílá Biancocelesti do vedení 1:0!
22
Kozák přihrál Floccarimu jenž tvrdě vypálil. Brankář Karnezis byl však na svém místě.
20
Do dobré příležitost ise mohl dostat Christodoulopoulos, ale včas se obejvil Radu a situaci zhatil.
19
Spyroupolos vhazuje po levé straně. Panathinaikos útočí.
18
Ciani na druhé straně uklidnil situaci. Lazio nyní tlačí.
17
Velazquez odhalvičškoval do bezepčí Ledesmův pas za obranu.
16
Lucas Vyntra, hráč s českými předky dnes hlídá Kozáka. Zajímavost duelu.
15
Floccari zahrál rukou v pokutovém území Panathinaikosu. Hrát budou hosté.
14
Standartní situace po rpavé straně pro Lazio.
13
Floccari nedohonil míč, odkop od báírny Řeků. Lazio má více ze hry, dostávají se dopedu častěji než jejich protivník ,ale zatím to k ničemu nevede.
12
Útočník domácích Kozák nachytán pouze v ofsajdu.
12
Vhazuje Radu po levé straně. Míč má Lazio.
10
Ciani se střetl s Tochém, na chvíli se přerušilo.
9
Gonzalesův centr na Kozáka Český hráč nezachytil. Míč má ve svých rukou Karnezis.
8
Zarate ztratil míč v souboji s Seitaridisem. Zahrávat bude brankář Panathinaikosu Karnezis.
6
Zelení se ubránili a můžou jít dopředu.
6
Zarate vybojoval první roh utkání pr osvůj tým. Zahrává Ledesma.
5
Hosté mají kupodivu více ze hry.
4
Seitaridis centroval z pravé strany, Cana odhlavičkoval míč do bezpečí.
3
Nyní mají míč na svých kopačkách hosté, a můžou tak postupovat kupředu.
2
Onazi fauloval Zecu ve středu pole. Hrát budou hosté z Řecka.
1
Rozerháli domácí a hned se tlačí do útoku.
1
-2
Kapitáni už si mění vlaječky. Lazio dnes bude hrát v tradičních bleděmodrých, i jeho protivník ve svých klasických zelených dresech. Zápas, co nevidět začne!

S. S. Lazio: Marchetti - Scaloni, Cana, Ciani, Radu - Gonzalez, Ledesma, Onazi - Zarate - Floccari, Kozak

Panathinaikos FC: Karnezis - Seitaridis, Velazquez, Vyntra, Spyropoulos - Zeca, Vitolo, Chouchoumis - Christodoulopoulos, Toché, Owusu-Abeyie

Rozhodčí: Schörgenhofer - Hoxha, Winsauer (všichni Rakousko).
Panathinaikos FC:

"Trojlístci" jsou v lize až šestí. V Evropské lize na tom nejsou o moc lépe. S dvoumi body zaujímají poslední 4. místo. Děkovat můžou střelci - Španělovi Tochému, který obě remízy zařidil, když proti Tottenhamu srovnal v 77. minutě, proti Laziu až v 92 minutě. Zeleným ani dnes nepomůže Argentinec Leto, jenž je ze hry delší dobu. Trenér Ferreria tak bude muset oproti domácímu utkání něco změnit, aby se jeho tým dostával více do šancí a Laziu "zatopil".

Panathinaikos v posledních dvou venkovních utkání prohrál 3:0. Proti Mariboru letos a v minulém play off proti Tel-Aviv FC. Jak vidno, dnes to bude mít hodně složité.
S. S. Lazio:

Bleděmodří si v Evropské Lize zatím vedou celkem přívětivě. Tým je na prvním místě s 5ti body po výhře nad Mariborem a dvěmi remízy s Tottenhamem a právě dnešním soupeřem. Zamrzet však svěřence Petkoviče může fakt,že na Panathinaikosu dostali gól až v nastavení, tedy ztráta 2 bodů. V dnešním zápase už budou chtít borci z Lazia urvat 3 body.
Nepomůže jim k tomu jen zraněný Ederson. Po zranění se do sestavy vrací také brankář Marchetti.
Dobrý večer z římského Olimpica, kde budeme svědky 4. utkání skupiny J mezi S.S. Laziem a Panathinaikosem FC. První tento duel dopadl nerozhodně 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.