Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů, napočtenou.
A je dobojováno! V dnešním velmi napínavém zápase se nakonec oba týmy rozešli smírně. Nejprve se ve 34. minutě dostali do vedení domácí, když se trefil Shelvey. Krátce po poločase však vyrovnal Bobadilla. Reds to ovšem nevzdali a v 73. minutě jim vedení vrátil Cole. Poslední slovo ale nakonec měli stejně hosté, když se v 89. minutě trefil výstavní střelou Zverotič.
90+1
Oba celky jsou již zřejmě s remízou spokojeni a hraje se ve středu hřiště.
90
Hlavní rozhodčí dnes bude nastavovat ještě dvě minuty nad rámec hrací doby.
89
Zverotič si svlékl po gólu dres a vidí žlutou kartu.
89
Young Boys právě vstřelil branku!
Hosté srovnávají v hodině dvanácté! A není to jen tak ledajaký gól! Zverotičova střela zaplula přímo do šibenice Reinovy branky!
88
Kličkovanou Suaréze zastavil až na poslední chvíli jeden z obránců.
86
Standardku rozehrál Gerrard, jeho střela ale se zdí přestřelila i branku Wolfiho.
85
Standardní situace pro domácí.
84
Bobadillova střela branku jen o kousek minula.
83
Poslední změna v sestavě v dresu hostů, Schneuwly jde dolů a nahradí ho Vitkieviez.
81
Zverotičova prudká střela mířila pouze doprostřed branky, kde si s ní nadvakrát poradil Reina.
79
Nuri Sahin obdržel žlutou kartu od sudího za protesty.
77
Podruhé střídají hosté, Nuzzola na hřišti vystřídá Frey.
75
Hrdina z předchozích minut opouští za velkého potlesku hřiště, Colea nahradí Sterling.
73
Liverpool právě vstřelil branku!
Liverpool se dostává znovu do vedení! Po rychlé kombinaci se míč dostal k Gerrardovi, který vymyslel geniální přihrávku do vápna na COLEA, který se otočil s míčem a přesnou střelou rozvlnil síť!
71
Ten ale Gerrard nezahrál zrovna optimálně a ve své náruči ho ukryl Wolfi.
70
Rohový kop pro domácí fotbalisty.
69
Momentálně se hraje na Anfield Road velmi vyrovnaný fotbal s akcemi na obou stranách.
66
Z té ale domácí nic nevytěžili. Na druhé straně po brejku měli hosté výhodu stejné standardní situace, ani oni z toho ale nic nevytěžili.
65
Rohový kop pro domácí celek.
63
Suaréz fauloval před vápnem hostů Zverotiče. Vše se ale obešlo bez žluté karty.
61
Druhé střídání na straně Liverpoolu, hřiště opouští Suso, nahradí jej Suarez.
59
Downing z poměrně velké dálky napřáhl ke střele, míč končí hodně mimo branku.
58
Z něj se ale nic zajímavého pro Reds nezrodilo.
57
Rohový kop pro Liverpool.
55
Zverotič se odhodlal k další střele, tentokrát ho vychytal Reina.
52
Teď už to hostům ale vyšlo! Dlouhý pas do vápna dostal Bobadilla, zpracoval si míč a z úhlu propálil nechytatelnou střelou Reinu! Je srovnáno 1:1!
50
Zverotič napřáhl kousek od vápna ke střele, která plachtila kousek od tyče, nakonec branku minula! Už mohlo být vyrovnáno!
48
Zverotič fauloval ve středu hřiště Assaidyho.
46
Do druhého poločasu nastoupily oba celky beze změny.
46
Vše je již nachystáno na druhý poločas, sudí dá za okamžik pokyn k rozehře.
Druhý poločas začne přibližně v 22:07.
Máme za sebou první poločas utkání 5. kola základních skupin Ligy mistrů mezi Liverpoolem a YB Bern. Zatím se hraje poměrně vyrovnaný zápas, mírně navrch měli ale přeci jenom v první půli domácí, což také dokázali vstřelenou brankou v 34. minutě, kdy se trefil Shelvey. Uvidíme, jak bude vypadat hra po přestávce.
45+1
Rohový kop budou mít ještě k dispozici domácí borci.
45
V první půli se bude nastavovat jedna minuta.
45
Hlavou zakončoval Bobadilla pěknou kombinaci hostů, branku ale přestřelil.
44
Výborný kombinace domácích na jejímž konci byl Suso, který měl před sebou pouze brankáře, střelou z vápna ale branku o kousek netrefil!
43
Gerrardův pěkný centr nenašel ve vápně nikoho v červeném.
41
Centr Zárateho vyboxoval s přehledem Reina.
40
U postranní čáry poslal Assaidy k zemi Suttera.
38
Nepovedený Lecjaksův centr z levé strany umožňuje Reinovi rozehrát od své branky.
37
Po rohovém kopu, který zahrával Gerrard se k hlavičce dostal Škrtel, jeho pokus byl ale zblokován.
36
Suso trefil krásnou střelou z pětadvaceti metrů pouze boční síť, to byla dobrá šance!
35
Praporek pomezního rozhodčího je nahoře, v offsidu nachytán dnes už poněkolikáté Cole.
34
Domácí se dostávají do vedení! Cole dostal do vápna přihrávku a v plném běhu ještě centroval na volného SHELVEYHO, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku!
32
Wisdon má zřejmě nějaké zdravotní potíže, a tak ho na trávníku střídá Gerrard.
30
V posledních minutách mají mírnou převahu domácí, uvidíme, zda-li z ní něco vytěží.
28
Ten ale bez problémů odhlavičkoval první obránce.
27
Pro změnu rohový kop na druhé straně.
26
V obrovské šanci se ocitl Henderson po patičce Shelveyho, tváří v tvář brankáři selhal a trefil jen ruce Wolfiho, který vyrazil míč na rohový kop!
24
Ve velké šanci se ocitl sám před brankářem Joe Cole, už dříve mu byl ale odmáván offside.
23
Zřejmě to bude vážnější, zraněného Veškovace totiž na hřišti nahrazuje Ojala.
22
Po střetu s jedním z obránců opouští hřiště na nosítkách Veškovac.
21
Ten ale hosté nerozehráli dobře a míč je na kopačkách Reds.
20
Po zásahu Škrtela je tu rohový kop pro hosty z Bernu.
19
Tu zahrával Henderson, ale trefil pouze prostor, ve kterém stál připravený Wolfi.
18
Nef fauloval před vápnem Colea a bude tu zajímavá standardní situace pro domácí!
17
Shelvey vyslal nádhernou přihrávku do běhu na Colea, který tísněn obráncem zakončoval z úhlu těsně vedle protější tyče!
15
Joe Cole byl nachytán v offsidové pozici.
14
Na druhé straně střílel v podobné pozici Suso, branku ale minul.
12
Schneuwly se odhodlal ke střele zhruba z pětadvaceti metrů, tu ještě ztečoval Carragher, Reina si i přesto poradil a míč drží v rukavicích.
11
Velmi zajímavou přihrávku vymýšlel Downing u postranní čáry, ve vápně ale nikoho v červeném nenašel.
8
Zatím se hraje velmi zajímavý fotbal nahoru dolu.
6
Nuzzolo se ze z levé strany dostal do zakončení, prudká střela ale mířila pouze do míst, kde stál připravený Reina.
5
Shelvey ale rozehrál rohový kop na prvního obránce, který míč uklidil do bezpečí.
5
První rohový kop zápasu pro domácí Liverpool.
4
Nuri Sahin vymýšlel zajímavou přihrávku za obranu, tu ale jeden z obránců vystihl.
1
Tak to mohl být nejrychlejší gól EL! Po rychlé kombinaci vše zakončoval nůžkami Zárate, branku ale minul!
1
Oba celky již nastupují za doprovodu hlavního sudího na hrací plochu a utkání nám co nevidět začne.

Liverpool FC: Reina - Carragher, Škrtel, Wisdon, Nuri Sahin, J. Cole, Henderson, Downing, Shelvey, Assaidy, Suso

BSC Young Boys Bern: Wolfi - Nef, Zverotič, Veškovac, Sutter, Lecjaks, Farnerud, Schneuwly, Bobadilla, Zárate, Nuzzolo

Rozhodčí: Alon Yefet (ISR).
Young Boys Bern - Hosté nasbírali shodný počet bodů jako jejich dnešní soupeř a jen díky horšímu skóre jsou na třetí nepostupové pozici. Jejich poslední zápas hraný v Itálii s tamním Udine vyhráli po velké bitvě 2:3. Dnes tak půjde o hodně. První vzájemný duel skončil vítězstvím domácích po gólové přestřelce 5:3, uvidíme, jestli i dnes bude celek z Anglie nakonec tím šťastnějším.
Liverpool - V obrovsky vyrovnané skupině A je Liverpool zatím na druhé a tedy postupové pozici. Vše se ale jedním zápasem může změnit. Reds mají na svém kontě doposud šest bodů za dvě výhry a dvě prohry. Jejich poslední utkání skončilo porážkou 1:0 na půdě vedoucí Machačkaly.
Dobrý večer přeji všem fanouškům evropského fotbalu. Evropská liga má dnes na svém programu páté kolo a my se v rámci skupiny A podíváme na souboj anglického velkoklubu FC Liverpool s týmem ze švýcarského hlavního města Young Boys Bern.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.