Děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek večera.
Je po všem. Mladá Boleslav se dostala do hry pouze v posledních deseti minutách, a tak je výsledek 2:0 naprosto zasloužený. Odveta se hraje v Mladé Boleslavi přesně za týden.
90+1
Nastavují se dvě minuty. Boleslav rozehrávala standardní situaci, Táborský ji ale kopl mizerně a ve vápně navíc některý z jeho spoluhráčů fauloval.
88
Nacer Chadli (TWE) vidí žlutou kartu za to, jak se na Kúdelu osopil.
88
Ondřej Kúdela (MBL) ošklivě fauloval Rosalese a za žlutou kartu může být rád.
83
Jakub Mareš (MBL) viděl žlutou kartu.
86
Johanův centr na Kyselu byl příliš dlouhý.
85
Domácí tlak ke konci zápasu polevil, Boleslav je proto častěji u míče.
84
Miroslav Koubek naposledy vystřídal. Místo Davida Brunclíka poslal do hry Iva Táborského.
84
Ondřejka nachytán v ofsajdu.
82
Enschede vybojovalo další rohový kop. Kúdela odvrátil míč hlavou mimo pokutové území.
82
Teď je to Boleslav, která drží míč na svých kopačkách. Do útoku se zatím nehrne.
80
Přihrávka na Ondřejku mířila do autu.
74
Jan Kysela (MBL) viděl první žlutou kartu zápasu.
77
Twente se pohlednou ulicí Fera na Gutiérreze dostalo do šance, hráči se ale vyhnali ze střelecké pozice.
76
Do střely se teď vrhl Johana a nepustil ji dál než na hranici pokutového území.
75
Sivrič se při bránění zahnal s míčem do autu a daroval ho tak domácímu týmu.
72
Twente podruhé vystřídalo: Willema Janssena nahradil Felipe Gutiérrez.
71
Do báčka s boleslavským Ondřejkou se zapojil i brankář Mihaylov.
69
Václav Ondřejka nahradil v boleslavském útoku unaveného Martina Nešpora.
66
Domácí dál drží míč a v poklidu míří za vítězstvím v dnešním zápase.
63
Bulykin mohl zvýšit na 3:0, parádním zákrokem se ale proti jeho hlavičce předvedl Šeda a podržel svůj tým!
62
Kristian Zbrožek vystřídal Lukáše Mageru.
59
Boleslav promarnila obrovskou šanci! Sivrič se dostal s míčem za obranu a v plném běhu nedokázal Mihaylova překonat!
58
Twente právě vstřelilo branku!
Bulykina po přihrávce Tadiče z pravé strany nejprve bravurně vychytal Šeda, jenže míč se odrazil k NACERU CHADLIMU, který zvýšil domácí náskok už na 2:0!
57
Sivrič se s ničím nepáral a pokusil se zaskočit Mihaylova střelou z dálky. Rána však letěla vysoko nad bránu.
55
Janssen skluzem zastavil v postupu Mareše. Boleslav vhazuje.
54
Domácí vstřelený gól nabudil, Tadič vypálil ze dvaceti metrů a Šeda projektil zlikvidoval až na druhý pokus.
52
Domácí tlak vyústil ve vedoucí gól! Na povedený centr si před Šedou vyskočil LEROY FER a usměrnil míč za bezmocného brankáře.
49
Nepřesnost v domácí hře přiřkla míč brankáři Šedovi.
47
Právě Bulykin mohl v úvodu poločasu pohnout se skóre. Nejprve na malém vápně se zakončením váhal, pak z otočky bránu těsně minul!
46
Glynor Plet nenastoupil do druhého poločasu, v útoku ho nahradil Dmitrij Bulykin.
46
V prvním poločase měli jasně navrch domácí borci, kterým několik střel pochytal brankář Šeda. A když nezasáhl on, tak mu ve 41. minutě pomohlo břevno. Boleslav Mihaylova neohrozila.
45+1
Nastavuje se jedna minuta.
45
Nešpor neudržel Douglase na zádech, Twente bude vhazovat.
44
Pletovi odskočil míč od nohy v pokutovém území a po teči Johany skončil v rukavicích Šedy.
42
Boleslav se dostala na krátkou chvíli na polovinu soupeře. Útok tam skončil autovým vhazováním.
41
A teď mu navíc pomohly tyče. Krásná křížná rána Chadliho ze dvaceti metrů skončila na břevně!
40
Nebezpečnou standardní situaci vyřešil včasným výběhem Šeda, který zatím předvádí sebevědomý výkon.
39
Trenér Koubek režíruje boleslavskou hru prakticky celý poločas od postranní čáry.
37
Kúdela odvrátil v pokutovém území centr z pravé strany na autové vhazování.
36
Hra se trochu zklidnila a boleslavská obrana si může na chvíli oddechnout od náporu domácích.
34
Tadičova rána se mezi tyče nevešla, Šeda odkopává od brány.
34
Nizozemský tým musí začít od brankáře Mihaylova.
33
Tadič zahrál vysokou nohou a trefil Johanu do čela. Stoper Mladé Boleslavi je v pořádku.
32
Pletovu povedenou ránu vyrazil Šeda na roh. I kop od rohového praporku dokázal boleslavský gólman vyboxovat do bezpečí.
31
Chadli se znovu pokusil v pokutovém území o spolupráci s Pletem, jehož zradilo zpracování.
30
Bořil vhazuje od postranní čáry.
29
Magera bude v pořádku, už je připraven u postranní čáry a sleduje další útok valící se na jeho spoluhráče.
26
S bolestivou grimasou leží na polovině hřiště Magera.
23
Chadli jen těsně minul bránu z malé vzdálenosti! Boleslav si koleduje o gól.
20
Při bránění vypomáhá záloze Magera, v útoku zůstává po většinu času osamocený Nešpor. Mezitím zalehl Šeda další ránu.
19
Ihned po zisku míče zkoušel Kúdela oslovit dlouhou přihrávkou Nešpora, jednalo se ale jen o další ztrátu míče.
19
Twente rozehrává od stoperské dvojice.
18
Boleslav si vydechla na polovině hřiště a teď už se zase musí zatáhnout do obrany.
16
Plet se dostal na malém vápně k zakončení hlavou, stál však na místě a rána neměla razanci.
15
Boleslavským se nedaří vymanit z tlaku. Další míč skončil u Šedy, jenže českému týmu na kopačkách málokdy vydrží.
13
Tadičův pokus o centr vystihl Bořil a srazil míč na autové vhazování.
12
Schilder se dostal do zakončení z velkého úhlu, Šeda i tuto ránu dokázal zneškodnit.
12
Chadli si elegantně narazil míč v pokutovém území se spoluhráčem, jeho ránu vyrazil Šeda! To byla velká šance.
9
Brunclík pokazil nadějnou akci špatnou přihrávkou za obranu, Boleslav tak lacině přišla o míč.
6
Twente zatím Středočechy přehrává, další centr do pokutového území skončil u Šedy.
4
Mareš se pokusil vypálit z velké vzdálenosti od brány, pokus to byl ale hodně nepřesný.
2
Janssenův centr z pravé strany ukořistil brankář Šeda.
1
Domácí Twente nastupuje na hrací plochu v červených dresech, Boleslavští v bílých tričkách.
Boleslavský tým přijel do Nizozemska podpořit jeden autobus fanoušků.
Připomeňme, že Boleslav došla do 3. předkola přes islandský Thór Akureyri. FC Twente posunulo do kvalifikace o Evropskou ligu až umístění v žebříčku fair play. Ve 2. předkole vyřadil nizozemský tým Inter Turku po remíze 1:1 a výhře 5:0 na finském trávníku.

FC Twente: Mihaylov - Rosales, Douglas, Bjelland, Schilder - Janssen, Brama, Fer - Tadič, Plet, Chadli

FK Mladá Boleslav: Šeda - Bořil, Brunclík, Johana, Kysela - Sivrič, Kúdela, Ščuk, Mareš - Nešpor, Magera

Rozhodčí: Kristo Tohver - Hannes Reinvald, Artur Telling (všichni Estonsko).
Nejprve se totiž na tréninku zranil Chramosta, jeho na Islandu následoval na marodku Smejkal. A první kolo v Teplicích nedohrál Rolko. Hrůzostrašné na tom je, že si všichni přetrhali zkřížené vazy v koleni a chybět budou minimálně půl roku. Navíc jsou na marodce už delší dobu Ondřej Zahustel, Tomáš Janíček, Marek Kulič, Jan Štohanzl a Tomáš Fabián.
Domácí FC Twente Enschede je v dnešním utkání obrovským favoritem, zvláště po tom, co v minulých čtrnácti dnech potkalo boleslavský tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.