Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  CZ Bělehrad : CSKA Moskva - 13. února 2018   18:00

CZ Bělehrad
Borjan – Stojković, Savić, Le Tallec, Rodić – Donald (C), Jovičić – Ben Nabouhane, Krstičić, Radonjić (78. Srnić) – Pešić (85. Račić).
Supić – Račić, Milijaš, Adžič, Babić, Srnić, Gobeljić.
Raczkowski – Obukowicz, Listkiewicz
CSKA Moskva
Akinfejev (C) – Vasin, V. Berezuckij, Wernbloom – Mário Fernandes, Dzagojev, B. Natcho, Golovin, Kučajev – Vitinho (84. Čalov), A. Musa.
Pomazun – Ignaševič, G. Milanov, Nababkin, Čalov, Gorďušenko, Bistrovič.

Dnešní zápas je u konce a nutno dodat, že nezaujatí fanoušci budou skutečně rádi. K vidění toho nebylo příliš, největší šanci spálil už v prvním poločase Radonjić. Akinfejev musel zasahovat i v druhém poločase, kdy střílel z vápna po přesném centru Le Tallec. Na druhé straně se brankář Borjan příliš nezapotil. Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! Na přečtenou.
90+2'
90+2'
V nastavení se už skutečně nic neděje, oba celky čekají na závěrečný hvizd.
90'
Nastavovat se budou 2 minuty.
90'
Ani hráči CSKA už se neženou kupředu, zápas se skutečně pouze dohrává.
90'
Základní hrací doba se chýlí ke svému konci. Uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec.
88'
Bělehrad odkopává míč ze své poloviny a znovu se zatahuje do defenzívy. Domácí už se k brance soupeře nijak neženou.
86'
Stojković se nyní skvěle vrátil a ve vápně Zvezdy čistě odzbrojil Ahmeda Musu. Brankář Milan Borjan bude odkopávat od své branky.
85'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Aleksandar Pešić, přichází Uroš Račić.
84'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Vitinho, přichází Fjodor Čalov.
81'
Domácím rychlý kontr nevyšel, hosté míč odkopli do zámezí. Zvezda bude vhazovat na útočné polovině.
80'
Dzagojev se dostal k vápnu soupeře, pokusil se také zakončit, ale jeho rána byla zblokovaná obranou.
79'
Krstičić si naskočil na další centrovaný míč, ale tentokrát měl pozici na zakončení o hodně složitější. Branku vůbec netrefil.
78'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Nemanja Radonjić, přichází Slavoljub Srnić.
77'
Chystá se první změna, domácí čekají na přerušení hry, na plac půjde Srnić.
77'
Bělehrad je nyní na míči a kombinuje znovu pouze kolem středové čáry.
75'
Tak tohle mohlo skončit gólem! Nejprve prolétl vápnem hostí přízemní centr, poté se Krstičić dostal k hlavičce ve velmi výhodné pozici, ale těsně netrefil branku Akinfejeva!
73'
Moskva je stále na míči, ale zatím se nepřibližuje k soupeřově brance. Nezaujatí diváci už vyhledávají konec zápasu.
71'
Natchův centr nepřináší nic, co by stálo za zmínku. Hra je nyní přerušena, neboť na trávníku leží jeden z hostujících.
70'
Moskva bude zahrávat rohový kop. K míči se znovu staví Natcho.
68'
Hráči Moskvy běželi tři na jednoho, ale finální přihrávka Musy byla trestuhodně nepřesná! Míč sebral vracející se obránce a odkopl jej do zámezí.
67'
Zápas je skutečně pro nezaujaté diváky nudný. Akinfejev sbírá vysoký centr, na který si nenabíhal nikdo z domácích.
64'
Moskva zahrávala standardní situaci, ale Milan Borjan vyběhl a vyboxoval míč daleko od své branky.
63'
Moskva drží balón na středovém kruhu a tlačí se kupředu. Viditelnost začíná být značně lepší.
60'
Tohle byla velká příležitost domácích! Ben si naskočil na nadýchaný centr, ale téměř z malého vápna vůbec netrefil branku Moskvy!
59'
Nikoliv, provizorní střela končí v náruči brankáře Borjana, skóre zůstává neměnné.
58'
CSKA bude zahrávat standardní situaci ze střední vzdálenosti. Uvidíme první gól?
56'
Míč se opět pohybuje pouze kolem středové čáry. Uvidíme, zdali se jeden z týmů dostane k zakončení.
53'
CSKA se drží na útočné polovině a začíná znovu tlačit na defenzívu soupeře.
52'
Na druhé straně pálil povedeně Golovin, ale brankář Borjan se rovněž vyznamenal a zastavil jeho tvrdou střelu.
50'
Z rohu se domácí neprosadili, nyní už hrají s míčem hosté.
49'
K zakončení se dostal ve vápně Le Tallec, ale brankář Akinfejev předvedl skvělý reflexivní zákrok, kterým míč zneškodnil! Roh.
48'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
46'
Nakonec polský sudí nechal poločas zahájit, ale nebude to mít zřejmě dlouhého trvání, neboť viditelnost je vskutku nulová.
46'
Začátek druhého poločasu bude pozdržen, hosté odpálili ve svém sektoru velké množství pyrotechniky.
První poločas je za námi a nutno dodat, že nám nepřinesl pěknou fotbalovou podívanou. Za pětačtyřicet minut byly k vidění dvě střely na branku. Na straně CSKA pálil Vitinho, na druhé straně spálil velkou šanci Radonjić. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, zůstaňte s námi!
45'
44'
Musa do vápna neprošel, následně se ještě Kučajev snažil takovým stříleným centrem ohrozit branku soupeře, ale míč skončil nad břevnem.
43'
Musa zkoušel zakončit, ale jeho rána nikterak nemohla ohrozit svatyni Borjana. Ten bude odkopávat od branky.
41'
Pokus o nákop do vápna Bělehradu nevyšel, a tak se CSKA vrátilo s míčem zpět na svoji polovinu, kde nyní kombinuje.
40'
Opět nudnější pasáž hry, kdy už je míč téměř tři minuty na středové čáře. CSKA se mírně snaží uspat svého soupeře.
37'
Rohový kop už nic nenabídl, hosté jsou nyní na míči a kombinují s ním kolem středové čáry.
36'
Radonjić zahazuje loženou šanci! Domácí devětačtyřicítka běžela sama na branku, ale nedokázala prostřelit Akinfejeva, jeho rána totiž nebyla vůbec dobře umístěná. Následná dorážka už skončila na chráničích obránce, bude z toho roh.
35'
Ani teď se nikdo z hostů nedostal k zakončení, domácí se ženou do rychlého kontru!
35'
Třetí centrovaný míč do vápna Bělehradu byl přetaven ve výhodu rohového kopu.
34'
Do vápna Bělehradu nyní přilétly hned dva centry, ani jeden z nich ale nepřinesl nebezpečí.
34'
Musa si nabíhal za obranu Bělehradu, ta si jej ale pohlídala a nepropustila k němu míč.
32'
Ben se sice dostal do vápna, ale nebylo to k ničemu, neboť šlo o ofsajd.
32'
Golovin nyní ostrým skluzem vystrašil všechny příznivce CSKA, neboť už jednu žlutou má. Sudí mu ale druhou zatím neuděluje.
31'
Ani z tohoto rohu se CSKA nepodařilo vytěžit nic, co by stálo za zmínku.
31'
Je tu další roh pro CSKA, dnes již pátý. Natcho už se pěkně dlouhou dobu od rohového praporku nehnul.
30'
Centr Natcha od rohového praporku propadl až na hranici velkého vápna k Vitinhovi, jenž ihned zkoušel střílet na zadní tyčku, ale obrana míč zblokovala.
29'
Centrovaný míč byl odvrácen na další rohový kop. Natcho si to tedy zkusí ještě jednou.
29'
Rozhodčí musel umravňovat dva kohouty ve vápně, hra se tak chvíli pozdržela.
28'
Golovin se dostal až do vápna, hledal někoho ze spoluhráčů, ale míč byl obranou sražen na roh.
27'
Domácí se prohnali do rychlého brejku, ale k zakončení nedošlo. Akinfejev zachytil centrovaný míč do rukavic a rozehrál rychlý brejk.
25'
Opět se hraje pouze kolem středové čáry, obra brankáři dnes musí mrznout.
22'
Golovin vidí žlutou kartu za faul z jednadvacáté minuty.
22'
Hosté nevytěžili z rohu nic, ba naopak. Domácí se prohnali do rychlého brejku, Radonjić zkoušel střílet ze střední vzdálenosti, ale netrefil míč mezi tři tyče.
21'
Další rohový kop pro CSKA. Dzagojev proběhl z křídla až do vápna, zkoušel poslat míč do ohně, ale obrana domácích míč odvrátila do zámezí.
20'
Ben si vzal volný přímý kop na starost, ale branku Akinfejeva přestřelil. Chybělo dobrého půl metru.
19'
Berezuckij si počínal před vlastním vápně nedovoleně a vidí žlutou kartu. Bělehrad bude zahrávat standardní situaci z hranice velkého vápna.
18'
K žádnému ohrožení branky Borjana nedošlo. Domácí převzali balón a tlačí se vpřed.
17'
Rozhodčí nyní chybně ukázali na rohový praporek, CSKA bude zahrávat roh, i když se mělo odkopávat od branky.
16'
Centr Radonjiće odvrátila pozorná obrana Moskvy. Ta následně i rozehrála útočnou akci hostí, a tak bude muset být obrana Bělehradu na pozoru.
15'
Crvena Zvezda bude zahrávat rohový kop. Podaří se jí otevřít skóre dnešního zápasu?
15'
Do vápna Bělehradu přilétl vysoký centr, ale nikdo z hostujících hráčů si k němu cestu nenalezl.
14'
První zakončení i na branku Moskvy. Nutno však dodat, že se počítat nebude, neboť přišlo až po ofsajdu Radonjiće.
12'
Bělehrad se drží na míči, zatím ale pouze na vlastní polovině.
10'
Tak jsem to snad zakřikl. Vitinho se uvolnil ve vápně, avšak jeho střela byla hodně provizorní. Brankář Milan Borjan s ní skutečně neměl příliš mnoho starostí.
9'
Zápas je zatím pro nezaujaté diváky hodně nudným. Ani jeden z týmů se nemůže přiblížit k vápnu soupeře, skutečně jde o nesmírně defenzivní souboj.
7'
Krstičić sice upadl po kontaktu s Golovinem, ale sudí píská naopak. První jmenovaný si při zpracování míče pomohl rukou.
6'
Moskva se snaží postupným útokem přejít přes defenzívu soupeře, ta zatím nepropouští vůbec nic. Domácí jsou zatažení na vlastní polovině a brání vskutku zodpovědně.
4'
Natcho se provinil na útočné polovině faulem, sudí volí pouze domluvu, první karta se zatím udělovat nebude.
3'
Akce CSKA měla jepičí život, týmy si nyní přehazují míč jako horký brambor.
3'
Domácí ihned přišli o míč, a tak útočí znovu hosté.
3'
CSKA se poprvé dostalo k míči, ale příliš toho nevymyslelo.
2'
Domácí kombinují po celé šíři hřiště, první nákop do vápna soupeře jim nevyšel, nicméně balón si vybojovali ihned zpět na své kopačky.
1'
Jarní část Evropské ligy začíná!
1'

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan – Stojković, Savić, Le Tallec, Rodić – Donald (C), Jovičić – Ben Nabouhane, Krstičić, Radonjić – Pešić.
Náhradníci: Supić – Račić, Milijaš, Adžič, Babić, Srnić, Gobeljić.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Mário Fernandes, Vasin, V. Berezuckij, Wernbloom, Kučajev – Dzagojev, B. Natcho, Golovin – Vitinho, A. Musa.
Náhradníci: Pomazun – Ignaševič, G. Milanov, Nababkin, Čalov, Gorďušenko, Bistrovič.

Rozhodčí: Raczkowski – Obukowicz, Listkiewicz.
Dnešní utkání bude řídit čtveřice polských rozhodčích. Jako hlavní byl nominován Pawe Raczkowski, na čarách mu pak budou asistovat Michal Obukowicz a Tomasz Listkiewicz. Čtvrtým rozhodčím dnes bude Radoslav Siejka.
Crvena Zvezda je momentálně v srbské lize jasně na prvním místě. Z možných šestašedesáti bodů připsala hned sedmapadesát. CSKA Moskva je na tom o něco hůře. Momentálně je hlavní město Ruska až na pátém místě, když z dvaceti zápasů vydolovalo pětatřicet bodů.
Příjemný podvečer! Vítám vás u online přenosu z vyřazovací fáze Evropské ligy! Na programu je duel, ve kterém změří síly FK Crvena Zvezda Bělehrad a CSKA Moskva. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 18:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.