Evropská liga - ONLINE PŘENOS - Sevilla : Kluž

Sevilla

Kluž
0:0
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Sevilla
- 44'Navas(žlutá karta)
- 90+3'Nolito(žlutá karta)
- 90+2'Ocampos(žlutá karta)
Kluž
- 59'Deac(žlutá karta)
- 73'Djoković(žlutá karta)
- 74'Bordeianu(žlutá karta)
- 85'Boli(žlutá karta)
- 89'Petrescu(žlutá karta)
- 90+1'Bordeianu(červená karta po žluté)
Další informace:
- Rozhodčí
- Andris Treimanis – Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjonnikovs (všichni LAT)
- Stadion
- Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla)
. Suso
L. de Jong
L. Ocampos
J. Jordán
N. Gudelj
. Fernando
J. Navas
D. Carlos
J. Koundé
S. Reguilón
J. Bunú
L. Traoré
C. Deac
A. Păun
B. Omrani
M. Bordeianu
D. Djoković
C. Manea
P. Vinícius
A. Burcă
. Camora
G. Arlauskis
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Náhradníci | |
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 8:4. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:13.
Sevilla FC: Bunú – Navas (C), Diego Carlos, Koundé, Reguilón – Jordán, Gudelj, Fernando – Suso, L. de Jong, Ocampos.
Náhradníci: Pastor – Sergi Gómez, Rony Lopes, Nolito, Banega, Escudero, Nasjrí.
CFR Kluž: Arlauskis – Manea, Vinícius, Burcă, Camora (C) – Bordeianu, Djoković – Deac, Păun, Omrani – L. Traoré.
Náhradníci: Sandomierski – L. Aurélio, Boli, Golofca, Hoban, Cestor, Rondón.
Rozhodčí: Andris Treimanis – Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjonnikovs (všichni LAT).
První utkání nám nabídlo velmi zajímavou podívanou. Konečný výsledek byl tedy 1:1, ale Kluž půlhodiny držela těsný náskok, o který přišla až v poslední desetiminutovce, i když Sevilla vyprodukovala dvakrát více střel než rumunský sok. Na střely na branku to však bylo 2:1 ve prospěch španělského celku, což je potvrzuje vyrovnanost. Uvidíme, kdo si dnes nakonec urve postup pro sebe, protože to může být opravdu kdokoliv.
Kluž vs. Sevilla – 1:1 (0:0)
Branky: 59. Deac (pen.) – 82. Nasjrí (L. de Jong).
Žluté karty: 44. Fernando (SEV), 68. Reguilón (SEV).
Statistiky: Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 4:9. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:10.
Sestava Kluže: Arlauskis – Manea, Vinícius, Burcă, Camora (C) – Deac, Bordeianu, Djoković, Păun (74. Hoban) – L. Traoré (83. Rondón), Omrani (85. Golofca).
Náhradníci: Sandomierski – L. Aurélio, Boli, Golofca, Hoban, Cestor, Rondón.
Sestava Sevilly: Vaclík – Navas (C) (73. Nasjrí), Koundé, Diego Carlos, Escudero – Jordán, Gudelj, Fernando – Suso (90+1. F. Vázquez), L. de Jong, Ocampos (78. Rony Lopes).
Náhradníci: Bunú – Sergi Gómez, Rony Lopes, Banega, F. Vázquez, Reguilón, Nasjrí.
Rozhodčí: Aytekin (GER) – Beitinger (GER), Schaal (GER).
Kluž zažívá výborný ročník. Na začátku sezony sice těsně přišla o Ligu mistrů, protože v posledním kole kvalifikace nestačila na Slavii, ale to dokonale odčinila v Evropské lize. Ve skupině E byl lepší jen Celtic, i když zde byla konkurence italského Lazia či francouzských Rennes. Rumunský celek se tak v této nadupané skupině umístil na druhém místě, přičemž na třetí Lazia měl vysoký šestibodový náskok, na první Celtic navíc ztrácel jediný bod. Nyní už ale k domácí soutěže, kde Kluž jasně dominuje, protože se na drží na první příčce s šestibodovým náskokem na druhou Craiovu. Dnešní hosté se navíc museli smiřovat se soutěžní porážkou na začátku prosince, takže nebudou chtít prohrát ani dnes. Pokusí se přejít i přes tak slavného soupeře jako je Sevilla.
Poslední tři utkání v rumunské Lize 1
Craiova vs. Kluž – 0:2
Kluž vs. Viitorul – 0:0
Gaz Metan vs. Kluž – 0:0
První zápas osmifinále
Kluž vs. Sevilla – 1:1
Sevilla měla snadnou cestu do osmifinále, protože ve skupině A si připsala jedinou porážku, a to v posledním zápase s Apoelem. Jinak všechny duely bez problémů vyhrála, takže skončila na suverénním první místě se skvělým skóre 14:3. I ve španělské LaLize jsou na tom dnešní domácí velmi dobře, protože nyní by postupovali rovnou do Ligy mistrů, protože se společně s Atléticem drží na třetím a čtvrté místě, oba týmy mají stejně bodů. Sevilla se i dobře naladila na odvetu, po překvapivé remíze totiž rozstřílela Getafe 3:0, čímž si rozhodně zlepšila náladu. Dnes se tedy očekává, že Sevilla potvrdí roli favorita, ale stát se může samozřejmě cokoliv.
Poslední tři utkání v LaLize
Getafe vs. Sevilla – 0:3
Sevilla vs. Espanyol – 2:2
Celta Vigo vs. Sevilla – 2:1
První zápas osmifinále
Kluž vs. Sevilla – 1:1