Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trabzonspor : Krasnodar - 24. října 2019   21:00

Trabzonspor
Trabzonspor
0:2
(0:0)
Krasnodar
Krasnodar
49' Berg   • 90+2' Vilhena  (Ari)
Trabzonspor
Çakır – João Pereira, I. Fernandes, Campi (83. Canbaz), Novák – J. Sosa (C) – Sari, Çörekçi (68. Erdogan), Parmak (72. Avdijaj), A. Nwakaeme – Sörloth.
Kardeşler – Hosejní, Canbaz, Türkmen, Üzüm, Avdijaj, Erdogan.
Lechner – Heidenreich, Kolbitsch (všichni AUT)
Medical Park Stadyumu (Trabzon)
Krasnodar
Safonov – Petrov, Martynovič (C), Spajić, Ramírez – K. Olsson, Kambolov (76. Fjóluson), Vilhena – Sulejmanov, Stockij (62. Manuel Fernandes) – Berg (71. Ari).
Kricjuk – Manuel Fernandes, Ari, Fjóluson, Namli, Utkin.

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Je dobojováno. Turecký Trabzonspor sice vyslal v zápase s Krasnodarem více střeleckých pokusů, byl mnohem aktivnější a vytvořil si i několik gólových možností, ovšem protivník ho vyškolil z produktivity a domů si odváží cennou výhru 2:0. Díky tomu oživil svou naději na postup ze skupiny, naopak šance domácích výrazně klesly.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 7:9. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:18.
90+5'
90+4'
Safonov bude vykopávat od své branky a už se zřejmě nic nestane.
90+3'
Je rozhodnuto, domácí se snaží alespoň o čestný úspěch.
90+2'
Krasnodar právě vstřelil branku!
Krasnodar definitivně potvrzuje své vítězství. Ari vymyslel geniální kolmici a našel TONNYHO VILHENU, který zblízka propálil bezmocného brankáře Çakıra! Asistence: Ari
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Další rohový kop domácího celku rozehraje Sosa.
89'
Trabzonspor nevybojoval ani rohový kop, od své branky může v poklidu rozehrát Safonov.
88'
Domácí to nezabalili a stále se tlačí do zakončení.
87'
Nwakaeme to nemyslel špatně, ale jeho kroucený pokus se mezi tři tyče nevešel.
86'
Trabzonspor se snaží nadechnout k závěrečnému tlaku.
85'
Sørloth byl atakován, ale píšťalka rozhodčího Lechnera zůstala němá.
84'
Krasnodar teď šetří vteřinky a drží míč.
83'
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Gastón Campi, přichází Ahmet Canbaz.
83'
Sari to myslel dobře, ale balón končí v zámezí.
82'
Ramírez nedovoleně atakoval Sariho a Trabzonspor tak bude mít k dispozici nebezpečnou standardní situaci.
81'
Obrana Krasnodaru si teď poradila i s dalším nebezpečným centrem z křídla.
80'
Krasnodar čeká na vhodný moment a snaží se vyrážet do brejků.
79'
Defenzíva Krasnodaru pracuje na jedničku, teď zablokovala střelu Nwakaemeho.
78'
Trabzonsporu se krátí čas, i když se stále snaží zvyšovat obrátky.
77'
Ivanildo nedovoleně zastavil Ariho a vidí žlutou kartu.
76'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Ruslan Kambolov, přichází Jón Fjóluson.
75'
Krasnodar hýří aktivitou, domácí už hrají na velké riziko.
74'
Po něm se hosté dostali do rychlého brejku, ale po přihrávce z pravé strany sráží míč na rohový kop obětavý Sari.
73'
Nově příchozí Avdijaj okamžitě vystřelil, ale jeho pokus byl sražen na rohový kop.
72'
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Abdülkadir Parmak, přichází Donis Avdijaj.
72'
V ofsajdu je přistižen Nwakaeme.
71'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Marcus Berg, přichází Ari.
70'
Z více jak třiceti metrů napřáhl Kambolov a horní tyčku minul jen o několik decimetrů!
69'
Krasnodar zahrával dva rohové kopy během krátké chvíle, ale k ničemu se nedostal.
68'
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Kamil Çörekçi, přichází Dogan Erdogan.
68'
Naopak ihned na to se Krasnodar mohl dostat do dvoubrankového vedení! Po parádní kolmici od Fernandese vypálil z první Vilhena a vzdálenější konstrukci minul zhruba o metr!
67'
Trabzonspor po následném rohovém kopu nic zajímavého nevytěžil.
66'
Hra je přerušena, na trávníku totiž musí být ošetřen Berg.
65'
Sosa mohl vyrovnat! Po rychlém přečíslení se dobře uvolnil a střílel z mírného úhlu, jenomže na pozorného Safonova si nepřišel!
64'
Parmak po pěkné přihrávce vypálil z hranice pokutového území, ovšem mířil jen do rukavic gólmana Safonova.
63'
Ramírez si vyšlápl na Sariho a za své počínání vidí zaslouženou žlutou kartu.
62'
Máme tu první dnešní změnu, Manuel Fernandes nahrazuje Stockého.
61'
Střela Nwakaemeho byla sražena nad horní tyčku, domácí se po následném rohovém kopu k ničemu nedostali.
60'
Nwakaeme se dopustil útočného faulu a může být rád, že za své počínání nevidí žlutou kartu.
59'
Po následném centru se snažil jeden z domácích hráčů zakončovat, ale míč končí v připravené náruči Safonova.
58'
Trabzonspor znovu vybojoval míč a založil akci na pravé straně.
57'
Sari se svou přihrávkou snažil najít někoho ze svých spoluhráčů, ale to se mu nepovedlo.
56'
Trabzonspor pochopitelně zabral a tlačí se za vyrovnáním.
55'
Petrov se snažil založit akci na pravé straně, ale úspěšný nebyl.
54'
Kapitán Sosa vidí žlutou kartu za protesty vůči rozhodčímu Lechnerovi.
53'
Po jeho zahrání si defenzíva Krasnodaru poradila.
52'
Sari se následně prodral k míči na pravé straně a vybojoval rohový kop.
51'
Sari zahrál rukou, hosté tak zůstávají u míče.
50'
Hosté pokračují v aktivitě, takový start do druhého poločasu si jistě přáli.
49'
Žlutou kartu dostává João Pereira (Trabzonspor AŞ).
49'
Hosté svou aktivitu přeci jen přetavují ve vedoucí gól! Po akci na pravé straně přihrál Olsson do volného prostoru Petrovovi. Po jeho přihrávce střílel MARCUS BERG a jeho první ránu zastavil rukou na brankové čáře Pereira, nicméně s dorážkou už neměl švédský útočník větší problémy. Bez asistence
48'
Hosté se tlačí na polovinu soupeře, nicméně míč nyní končí v rukavicích brankáře Çakıra.
47'
Znovu se začalo opatrně, do prvního útoku se vydali hosté.
46'
Vše už je připraveno k zahájení druhého poločasu.
Úvodní dějství je za námi. Trabzonspor byl střelecky aktivnější, ale diváci spíše sledovali vyrovnaný průběh. Druhý poločas začne přibližně ve 22:01.
45+1'
45+1'
Krasnodar se vydává do posledního útoku první půle.
45'
Nastavovat se bude jedna minuta.
44'
První poločas se nám pomalu a jisté chýlí ke konci, už se zřejmě nic nestane.
43'
Hosté si vypracovali rohový kop, po jehož zahrání pálí těsně vedle levé tyče Sulejmanov.
42'
Krasnodar rychle rozehrál a operuje před šestnáctkou Trabzonsporu.
41'
Hra je na chvíli přerušena, dochází k pauze na občerstvení.
40'
Z pravé strany vypálil Sari a bližší konstrukci minul zhruba o dva metry.
39'
Domácí se snažili zahrozit na levém křídle, nicméně to se jim nepovedlo.
38'
Krasnodar zakládá další útočnou akci v blízkosti středového kruhu.
37'
Tempo hry se zvyšuje, nyní sledujeme průběh nahoru-dolů.
36'
Další smělý útok Trabzonsporu zastavuje defenzíva ruského týmu.
35'
Od vlastní branky bude vykopávat Çakır.
34'
Krasnodar teď rozjíždí akci z vlastní poloviny.
33'
K přímému volnému kopu z obrovské vzdálenosti se postavil Ramirez a mířil hodně nepřesně.
32'
Nedovolený zákrok teď přichází i na opačné straně.
31'
Spajić atakoval Sariho a i on musí skousnout žlutou kartu od rakouského rozhodčího Lechnera.
30'
K další standardní situaci z velké dálky se postavil Sarı a jeho skákavý pokus dokázal odvrátit do strany pozorný gólman Safonov!
29'
Olsson si nevybíravým způsobem vyšlápl na Çörekçiho a po zásluze vidí žlutou kartu.
28'
Domácí jsou momentálně mnohem aktivnější, Krasnodar se spoléhá na pozornou defenzívu.
27'
K přímém volnému kopu z necelých třiceti metrů se postavil Sosa a brankář Safonov si musel připsat na konto první dobrý zákrok!
26'
Nwakaeme se zjevil na levé straně, ale místo střely volil přihrávku před branku a to byla špatná volba.
25'
Parmak teď napřáhl z větší vzdálenosti, nicméně byl Safonov včas zareagoval.
24'
Krasnodar teď neví kudy kam a jen se brání.
23'
V polovině první části opět Trabzonspor zabral, tečovaný míč teď na poslední chvíli odvrátil do bezpečí pozorný Safonov.
22'
Domácí mohli přejít do rychlého brejku, ale přihrávka Nwakaemeho nikoho neoslovila.
21'
Hosté zahráli další standardní situaci, míč končí v rukavicích brankáře Çakıra.
20'
Pokutový kop si chtěl vykoledovat Berg, ale nakonec může být rád, že nevidí žlutou kartu za simulování.
19'
Krasnodar je aktivnější a stále častěji se tlačí na útočnou polovinu.
18'
Tempo hry se zvyšuje, ani jeden výběr nemá územní převahu.
17'
Nedovoleného zákroku se dopustil Olsson, který se teď hodně diví. Nicméně následný centr po přímém volném kopu Sosy s přehledem likviduje gólman Safonov.
16'
Domácí zvýšili obrátky a budou zahrávat rohový kop.
15'
Nedovolený zákrok si snažil vykoledovat Nwakaeme, ale k zemi šel až příliš ochotně.
14'
Trabzonspor se nyní snažil zahrozit na levé straně, ale defenzíva Krasnodaru se ubránila.
13'
Ramírez po souboji s Pereirou leží na trávníku a musí být ošetřen.
12'
Turecký celek napadá vysoko na útoční polovině, kde se dopustil dalšího nedovoleného zákroku.
11'
Hosté jsou prozatím aktivnější a opět mají míč ve svém držení.
10'
Ruský výběr se mohl z ničeho nic dostat do vedení. Z osmnácti metrů napřáhl Sulejmanov a jeho povedená střela orazítkovala břevno, balón se pak odrazil do zámezí!
9'
Krasnodar přešel na útočnou polovinu středem hřiště a teď se snaží operovat před pokutovým územím.
8'
Defenzíva Trabzonsporu byla pozorná, zatím sledujeme mnoho nepřesností na obou stranách.
7'
Míč se nyní nachází v blízkosti půlící čáry, v útoku pokračuje Krasnodar.
6'
Sulejmanov nikoho ze svých spoluhráčů nenašel, Trabzonspor se následně snažil přejít do rychlého brejku.
5'
Hosté podnikli výpad po pravé straně a vybojovali rohový kop.
4'
Stockij znovu v akci, tentokráte je přistižen v ofsajdu.
3'
Hosté měli k dispozici rohový kop, ale Stockij nikoho ze spoluhráčů nenašel.
2'
Domácí začali zostra a hned v první šanci se zjevil Nwakaeme, nicméně brankář Safonov se překvapit nenechal.
1'

Trabzonspor AŞ: Çakır – João Pereira, I. Fernandes, Campi, Novák – J. Sosa (C) – Sari, Çörekçi, Parmak, A. Nwakaeme – Sörloth.
Náhradníci: Kardeşler – Hosejní, Canbaz, Türkmen, Üzüm, Avdijaj, Erdogan.

FK Krasnodar: Safonov – Petrov, Martynovič (C), Spajić, Ramírez – K. Olsson, Kambolov, Vilhena – Sulejmanov, Stockij – Berg.
Náhradníci: Kricjuk – Manuel Fernandes, Ari, Fjóluson, Namli, Utkin.

Rozhodčí: Lechner – Heidenreich, Kolbitsch (všichni AUT).
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Trabzonspor postrádá Ömüra, Ekubana a na trávník se možná nepodívá ani Obi Mikel. Naopak český obránce Filip Novák by měl opět nastoupit v základní sestavě. Hosté nemohou využít služeb Claessona, Cabelly, Gazinského a brankáře Sinicina, jistotu startu nemají ani Wanderson, Ignatjev či Škopintcev.
Hostům se v ruské nejvyšší soutěži také daří, se sedmadvaceti body jsou třetí a na vedoucí Zenit mají manko jen dvou bodů. V minulém střetnutí se utkali s moskevským Dinamem a vybojovali bod za nerozhodný výsledek 1:1. V hlavní fázi EL nejprve utrpěli obrovský debakl 0:5 v Basileji, před třemi týdny nestačili na španělské Getafe (1:2).
Tým vedený koučem Ünalem Karamanem předvádí obstojné výkony na ligové scéně, s patnácti body je druhý o dva body za vedoucím Alanyasporem. V posledních třech ligových utkáních vždy naplno bodoval, v generálce si dokázal poradit s týmem Gazişehir Gaziantep po výsledku 4:1.
Turecký Trabzonspor ani ruský Krasnodar na tom nejsou ve skupině C úplně nejlépe, a jestliže chtějí oživit své naděje na postup, tak potřebují v tomto vzájemném duelu bodovat. Domácí celek doposud získal jeden bod. Po úvodní porážce v Getafe (0:1) naposledy přivítal švýcarskou Basilej a sahal i po výhře, nicméně nakonec musel vzít zavděk remízu 2:2 a úplně spokojen být nemohl. Teď má co napravovat proti ruskému Krasnodaru, který prozatím výrazně zaostává za očekáváním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.