Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Braga : Leicester - 26. listopadu 2020   18:55

Braga
Braga
4' Elmusrati  • 24' Paulinho (R. Horta) • 90' Fransérgio (Galeno)
3:3
(2:1)
Leicester
Leicester
9' H. Barnes   • 78' Thomas  (Maddison) • 90+5' Vardy  (Albrighton)
Braga
Matheus – Esgaio (C), B. Viana, Vítor Tormena, Sequeira – R. Horta (68. R. Silva), A. Castro (87. A. Horta), Elmusrati, I. Medeiros (77. Fransérgio) – Galeno, Paulinho (87. Schettine).
Orsato – Giallatini, Preti (vš. ITA)
Estádio AXA, Braga
Leicester
Schmeichel (C) – Justin, J. Evans, Fuchs (46. Fofana) – Albrighton, Choudhury, Thomas, H. Barnes (62. Vardy) – Ünder (61. Maddison), Praet (46. Tielemans) – Iheanacho (69. Ayoze Pérez).
Jakupović, D. Ward – Fofana, Maddison, Morgan, Ayoze Pérez, Tielemans, Vardy.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:8.
Je konec tohoto bláznivého utkání, které nakonec končí 3:3!
Ve druhé půli začala Braga opatrně, ovšem po hodině hry se Ünder dostal ke střele, kterou Matheus vychytal a posléze vstřelil branku Vardy, ale z ofsajdu. Nakonec v 78. minutě už hosté dokázali srovnat, když se trefil Thomas. V 90. minutě šli ale domácí zpět do vedení po brance Fransérgia a zdálo se, že tři body zůstanou doma, ale v 90+5. minutě srovnal anglický reprezentant Vardy!
90+6'
90+5'
Leicester právě vstřelil branku!
Tak tohle je neskutečné, jelikož lišky dokázaly už po uplynutí nastaveného času srovnat na 3:3! Maddison metr od vápna posunul míč na pravou stranu, odkud přišla skvělá přihrávka Marca Albrightona na zadní tyč, kde byl kanonýr JAMIE VARDY a ten se nemýlil. Asistence: Marc Albrighton.
90+4'
Centr ale končí pouze v moci gólmana Matheuse.
90+3'
Tentokrát ovšem lišky získaly rohový kop z levé strany a tohle je šance na srovnání.
90+2'
Guilherme Schettine to tentokrát přehnal se svou tvrdostí a uviděl od sudího kartu žluté barvy.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
90'
Braga právě vstřelila branku!
Domácí celek jde potřetí v tomto utkání do vedení a nyní už je velice blízko k zisku tří bodů! Galeno se po levé straně dostal excelentně směrem dopředu a ve vápně posunul míč na FRANSÉRGIA, který následně prostřelil Schmeichela. Asistence: Galeno.
89'
James Maddison si tentokrát došel pro faul a Leicester má opět míč.
87'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Guilherme Schettine.
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází André Castro, přichází André Horta.
86'
Další roh získaly lišky a Fofana se dostal ke hlavičce, ale tu poslal opět jen nad.
84'
Paulinho tentokrát uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu a Leicester bude znovu na balónu.
81'
Opět se hosté snažili po rohu dostat do zakončení, ale Braga odhlavičkovala míč.
80'
Hosté ale chtějí tento zápas vyhrát a nyní získali rohový kop z pravé strany.
78'
Hosté srovnávají na 2:2! James Maddison si na levé straně vychutnal obránce a posléze přesně našel před bránou LUKEHO THOMASA, který z první zakončil, kdy si gólman sice sáhl na balón, ale nedokázal jej vyrazit. Asistence: James Maddison.
77'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Iuri Medeiros, přichází Fransérgio.
76'
Jonny Evans se po centru z rohu dostal do zakončení, ale to poslal vedle levé tyče.
75'
Tentokrát centroval Luke Thomas, ovšem Braga se ubránila, ale hosté získali další roh.
74'
Jamie Vardy se snažil najít centrem z levé strany ve vápně spoluhráče, ale míč končí u gólmana.
72'
Fofana se ocitl pouze v ofsajdovém postavení a další útok Leicesteru je u konce.
71'
Tentokrát Leicester získal rohový kop z pravé strany, ale ten nepřinesl nic nebezpečného.
70'
Je před námi posledních dvacet minut plus nějaké nastavení a Braga stále vede nad Leicesterem 2:1.
69'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Kelechi Iheanacho, přichází Ayoze Pérez.
68'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Raúl Silva.
67'
Kasper Schmeichel si poradil s hlavičkou Paulinha, která letěla pod horní tyč doprostřed brány! Následuje rohový kop Bragy.
66'
Střela z přímého kopu byla zblokována zdí a Braga tak může jít dopředu.
64'
Faul ze strany domácích, kterého se dopustil Elmusrati a uviděl žlutou kartu. Leicester navíc získal přímý kop z velmi dobré pozice.
63'
Jamie Vardy dává už po minutě na hrací ploše gól, ale ten nakonec neplatí díky velmi těsnému ofsajdu!
62'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Harvey Barnes, přichází Jamie Vardy.
61'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Cengiz Ünder, přichází James Maddison.
61'
Cengiz Ünder se dostal ke střele zpoza vápna, ale Matheus vytáhl skvělý zákrok!
60'
Hodina hry je u svého konce a Braga vede nad Leicesterem od prvního poločasu 2:1.
59'
Galeno skvělým skluzem nenechal soupeře poslat míč do vápna. Nakonec se to Leicesteru po chvíli podařilo, ale opět z toho nic nebylo.
58'
Ale ani útočná akce Bragy nepřinesla nic, nýbrž centr skončil opět mimo hrací plochu.
57'
Tentokrát se snažil něco vymyslet Marc Albrighton, ale balón končí opět jen v moci připraveného gólmana Matheuse.
56'
James Justin dostal míč na levou stranu, ale jeho následný centr do vápna skončil v zámezí.
54'
Braga vstoupila do druhého poločasu zatím velmi opatrně a nedělá žádné chyby.
53'
Opět se žlutí na straně Leicesteru, když se dopustil faulu loktem ve hlavičkovém souboji Jonny Evans.
52'
Marc Albrighton zezadu sundal k zemi Galena a uviděl od sudího žlutou kartu.
50'
Domácí se snažili o průnikovou přihrávku středem, ale hostující brankář včas vyběhl.
48'
Ovšem ani z domácí strany nepřišla nějaké přesná přihrávka, která končí u Schmeichela.
47'
Hosté se snažili nákopem projít dopředu po pravé straně, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího a Braga získala míč.
46'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Christian Fuchs, přichází Wesley Fofana.
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Dennis Praet, přichází Youri Tielemans.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:58.
První polovina tohoto utkání je u svého konce a Braga vede nad Leicesterem 2:1. Už ve 4. minutě šli domácí do vedení po skvělé střele Elmusratiho. V 9. minutě ovšem lišky srovnaly, konkrétně se trefil Barnes. Ve 24. minutě ale Braga slavila další gól, tentokrát to byl Paulinho. Posléze předvedl Matheus skvělý zákrok a podržel Bragu po zakončení Ündera. Před poločasem musel dvakrát zasahovat také Schmeichel.
45+2'
45+2'
Portugalský celek ale pokračoval v nátlaku a následně získal další rohový kop.
45+1'
Braga sice posléze získala rohový kop, ale ten nakonec nepřinesl nic nebezpečného.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
44'
Galeno skvěle posunul míč na levé straně na Sequeira, který z první našel před bránou Paulinha, ale jeho zakončení vychytal nohou Kasper Schmeichel!
43'
Hosté opět začínají další rozehrávku od své svatyně a lišky tak pomalu postupují dopředu.
41'
Leicester sice tentokrát získal rohový kop, ovšem ten obrana portugalského celku odhlavičkovala do zámezí.
40'
Posléze přišel protiútok Leicesteru, ale ten nakonec nic nepřinesl, protože střela letěla přímo doprostřed svatyně, kde byl připraven gólman Matheus.
39'
Nyní už se opět hraje a Braga se dostala do obrovské šance, když Schmeichel předvedl velmi nejistý zákrok, ale následnou dorážku Paulinha vychytal excelentně!
37'
Posléze skončil na trávníku také James Justin, jenž špatně došlápl a je ošetřován.
36'
Paulinho na hraně žluté karty sejmul k zemi Hamza Choudhuryho.
33'
Domácí to sice zkoušeli po levé straně, ale následný nákop skončil u obrany Leicesteru.
32'
Luke Thomas se snažil něco vymyslet směrem dopředu, ale nakonec je z toho pouze odkop od svatyně Bragy.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a v tomto utkání jsme se dočkali už tří branek. Šťastnější zatím může být Braga, která vede 2:1.
29'
Standardní situace Leicesteru ale nepřinesla nic nebezpečného a poté získala Braga autové vhazování.
28'
Poté potřeboval ošetření domácí gólman, ale vše se zdá v pořádku a následuje rohový kop lišek.
27'
Po obrovské chybě Bruna Viana se Cengiz Ünder dostal do velké tutovky, ale Matheus jej vychytal a následně domácí obránce dokázal odkopnout míč!
26'
Nyní tak můžeme čekat velké tlaky ze strany Leicesteru, který bude chtít velmi rychle srovnat utkání.
24'
Domácí mužstvo jde zpět do vedení a je to 2:1! Ricardo Horta dostal na hranici ofsajdu, který by videorozhodčí posoudil jako ofsajd, míč, se kterým se snažil obejít brankáře, ale dostal se do velkého úhlu, ze kterého posunul balón na PAULINHA a ten střelou mezi nohy dává gól. Asistence: Ricardo Horta.
24'
Zatím je utkání velice vyrovnané a Leicester má problémy s presinkem soupeře.
22'
Souboj dvacítek skončil faulem Hamza Choudhuryho, po kterém zůstal ležet na hrací ploše Paulinho, ale vypadá to, že bude moct pokračovat v utkání.
21'
Nuno Sequeira si chtěl vymodlit faul po souboji s Cengizem Ünderem, ale sudí nechal hru pokračovat.
20'
Portugalské mužstvo si v posledních minutách vytvořilo tlak, ale centr z levé strany odhlavičkoval Luke Thomas.
19'
Následně se ale domácí útočník nachytal pouze v ofsajdovém postavení.
18'
Po chvíli také přišel faul hostujícího hráče, tentokrát to byl Jonny Evans.
16'
Cengiz Ünder se dopustil jen faulu na Nuno Sequeiru uprostřed hrací plochy.
14'
Po chvíli bude k vidění další autové vhazování pro hostující celek.
13'
Domácí celek se snaží něco vymyslet celkem pomalou kombinací na polovině soupeře, ale nakonec přichází opět nepřesná přihrávka.
11'
Marc Albrighton nyní skvěle vypomohl své defenzivě a získal pro svůj tým odkop od brány.
10'
Hosty tento srovnávací gól hodně uklidil, ale Braga posléze získala autové vhazování na polovině soupeře.
9'
Už v 9. minutě je to 1:1! Kelechi Iheanacho se dostal k míči po nepřesné přihrávce a snažil se procpat do vápna, kde mu míč odkopl obránce, ale přesně k nohám HARVEHO BARNESE, jenž si balón zpracoval a následně krásně vypálil do bližší levé šibenice.
8'
Nepřesný nákop ze strany domácího mužstva skončil pouze v moci obranu anglického celku.
7'
Leicester se postupnou kombinací snaží něco vymyslet, ale znovu přišel o balón ve středu hrací plochy.
6'
Po chvíli už sice skončil míč jen v zámezí a tentokrát získaly autové vhazování lišky.
5'
Znovu je u balónu portugalské mužstvo, které jej získalo na své polovině soupeře.
4'
Domácí otevírají brankový účet tohoto utkání! Iuri Medeiros se uvnitř vápna dostal dvakrát ke střele, ovšem obě byly zblokované, ale z druhé vlny přilítl ALI ELMUSRATI, který z nějakých dvaceti metrů napálil balón přízemně k levé tyči!
3'
Luke Thomas nedokázal zpracovat pas z pravé strany a Braga tak získala autové vhazování.
2'
Domácí celek se sice snažil něco vymyslet po pravé straně, ale míč skončil pouze v zámezí.
1'

SC Braga: Matheus – Esgaio (C), B. Viana, Vítor Tormena, Sequeira – R. Horta, A. Castro, Elmusrati, I. Medeiros – Galeno, Paulinho.
Náhradníci: T. Sá, Santos – Fransérgio, A. Horta, Novais, R. Silva, Ruiz, Rolando, Zé Carlos, Schettine, Tchuda, Berna.

Leicester City: Schmeichel (C) – Justin, J. Evans, Fuchs – Albrighton, Choudhury, Thomas, H. Barnes – Ünder, Praet – Iheanacho.
Náhradníci: Jakupović, D. Ward – Fofana, Maddison, Morgan, Ayoze Pérez, Tielemans, Vardy.

Rozhodčí: Orsato – Giallatini, Preti (vš. ITA).

Leicester je momentálně na 1. místě s plným počtem 9 bodů a skóre 9:1. V prvním zápase zvítězil nad Zoryou poměrem 3:0. Posléze zvítězil těsně na půdě AEK 2:1 a v posledním zápase tedy smetl jeho dnešního soupeře Bragu 4:0.

Braga je aktuálně na 2. pozici se 6 body a skóre 5:5. V prvním zápase skupiny přivítala na své půdě AEK a zvítězila jasně 3:0. Následně vyhrála na stadionu Zorye těsně 2:1 a v posledním zápase prohrála vysoce 0:4 s Leicesterem.
Ve 4. kole skupiny G v Evropské lize se proti sobě utkají týmy SC Braga a Leicester City. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi týdny na půdě Leicesteru, který zvítězil naprosto jednoznačně 4:0. Dnes se ale bude bojovat na Estádio AXA v Braze. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Orsato a jeho asistenti Giallatini a Preti (vš. ITA). Úvodní výkop je naplánován na 18:55.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.