Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Braga : Ludogorets - 4. listopadu 2021   21:00

Braga
Braga
25' Musrátí  • 37' I. Medeiros  • 40' Galeno (R. Horta) • 73' Mario González
4:2
(3:1)
Ludogorets
Ludogorets
33' Sotiriou  (Jankov) • 79' Plastun  (Despodov)
Braga
Matheus – Couto, Leite, P. Oliveira, Sequeira, Musrátí (61. Mineiro), A. Castro, I. Medeiros, Galeno, R. Horta, V. Oliveira (61. Mario González).
Ludogorets
Christov, Padt – S. Badji, Manu, Pinas, Rotariu, Tekpetey, Terziev.

90+5'
90+3'
Braga už dohrává zápas v poklidu, nic dalšího už se tady pravděpodobně nestane.
90+1'
Nastavovat se budou ještě další 4 minuty.
89'
Po rohu Bragy se do zakončení dostal Mario Gonzalez, ale bránu netrefil.
88'
Po střele Jankova zasahuje Matheus.
87'
Razgrad se dral do rychlého brejku, ale hráči hostí pokazili finální nahrávku.
84'
Závěr ale ne nějaké velké drama nevypadá, hráči Bragy totiž celkem s přehledem kontrolují hru a mají míč na svých kopačkách.
81'
U míče už je ale opět Braga, Couto střílí mimo tři tyče.
79'
Plastun však vzápětí dostává žlutou kartu.
79'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Že bychom tu měli ještě závěrečnou zápletku? IGOR PLASTUN se prosazuje hlavou po rohovém kopu, když dokázal být jako první ve vzduchu.
77'
Ricardo Horta se řítil do další šance, jeho pokus však tenotkrát Kahlina chytá.
74'
Střídání i v opačném táboře. Manu nahrazuje Sotirioua.
74'
Trenér Bragy už chce pošetřit síly, a proto stahuje obránce Sequeiru, na jeho flek míří Rodrigues.
73'
Braga právě vstřelila branku!
A je tu čtvrtá branka domácího celku! MARIO GONZÁLEZ se dostal do dobré střelecké pozice, v níž svou šanci využil, a zapisuje se tak na listinu střelců.
70'
Další střelec gólu z první půle odchází ze hřiště, konkrétně Galeno. Na jeho pozici přichází Moura.
70'
Dvojí střídání v týmu Bragy, na hřiště jde André Horta namísto Castra.
69'
Přímý volný kop Ludogorce gólem nekončí...
65'
Střídání také v celku Ludogorce, na hřiště míří Tekpetey místo Tchiboty.
63'
Standardka pro Bragu. Po faulu budou mít domácí příležitost opět zahrozit.
61'
A jde rovnou o dvojí, Lucas Mineiro nahrazuje střelce gólu Musrátího.
61'
Máme tu první střídání v týmu Bragy, na hřiště míří González, dolů jde oliveira.
61'
Cafumana v zajímavé pozici, skóre se však nemění.
59'
Roh Ludogorce. Žádné nebezpečí se však před brankou domácích nekonalo.
57'
Despodov z hostujícího celku je dnes velmi aktivní, jeho střelecký pokus však celkem sebejistě chytá Matheus.
55'
Po rohu domácích se do šance dostal Horta, ani on nemířil přesně mezi tři tyče.
54'
Galeno se dostal do další palebné příležitosti, nyní však další gól nepřidá, neboť mířil mimo.
52'
Kahlina zasahuje proti střele Oliveiry.
51'
Oba týmy si nyní vyměňují balón především ve středu hrací plochy.
49'
Paulo Oliviera se dostal do střely, dalším gólem pro Bragu to však tentokrát neskončilo.
48'
Hned v úvodu druhého dějství zahrávala Braga rohový kop, nic zajímavého se z toho však neudálo.
46'
45+2'
45'
Hlavní rozhodčí přidá 2 minuty.
45'
Další roh Bragy, hrozí tu další nebezpečí?
43'
Braga v další šanci! Medeirosova střela byla zblokována.
40'
Je tu další branka, znamená již dvougólové vedení! GALENO dostal skvostnou přihrávku od Hroty a přesnou ranou k pravé tyči se prosazuje.
38'
Žlutá karta pro Showa.
37'
IURI MEDEIROS se dostal sám před brankáře po přihrávce Ricarda Horty a z bezprostřední blízkosti se nemýlil.
37'
Braga zahrává přímák, bude z toho další příležitost?
35'
Hosté se řítili do další šance, ale Despodov se ocitl v ofsajdu.
33'
Je vyrovnáno! Ludogorec se zničhonic dostal do šance a tu také proměňuje, konkrétně PIEROS SOTIRIOU.
33'
Hra je plná tvrdých soubojů, domácí mají však více ze hry.
32'
Braga v další šanci, ale Verdon z hostujícího celku se obětavě vložil do rána Oliveiry.
29'
Ludogorec se nemůže dostat do tempa, nyní opět ztrácí balon ve středu hrací plochy.
27'
André Castro to přehnal s razancí, za faul dostává žlutou kartu.
25'
Braga jde do vedení! ALÍ MUSRÁTÍ si přebral nádhernou přihrávku od svého spoluhráče a poté propálil brankáře Kahlinu. Ten si svůj zákrok však za rámeček rozhodně nedá.
24'
Menší vzrušení i na druhé straně, Cicinho zahrával volný přímý kop, žádná šance se neurodila.
23'
Další pokus v podání Ricarda Horty, Kahlina zasahuje.
21'
Galeno z Bragy střílel, ale minul bránu.
19'
Další zákrok brankáře Kahliny, který nyní musel vytasit reflex proti střele Leiteho.
17'
Ricardo Horta měl dobrou gólovou příležitost, když se dostal zpoza sevření bránícího týmu a vystřelil na hostující svatyni, Kahlina byl však na svém místě a chytá!
16'
Hra se rychle otočila, domácí tým kombinoval a Galeno se dostal do šance, nicméně jeho pokus o střelu byl zastaven.
15'
Nuno Sequeira fauloval Ikoka, hosté tak budou zahrávat volný přímý kop.
12'
Další roh Bragy, míč končí v náručí gólmana Kahlina.
10'
Po dalším rohovém kopu Bragy se ke střele dostal Paulo Oliveria, ale obránce Vedron se do rány vložil a zablokoval ji, míč tak k brance Ludogorce nedoputoval.
9'
Diogo Leite z domácího mančaftu rozehrával volný přímý kop, nic zajímavého se z této situace neurodilo.
9'
Despodov se dral do šance, ale zastavil jej ofsajd.
7'
Hráči Razgradu zahrávali rohový kop, nicméně nic zajímavého z toho nevzniklo.
5'
Braga je zatím aktivnějším týmem, nyní měli domácí sérii několika dobrých přihrávek.
4'
Verdon z Ludogorce se dopustil nedovoleného zákroku.
2'
Hosté se mohli dostat do první šance, přímý kop zahrával Cafumana, nicméně nic kloudného z toho nevzniklo.
1'

SC Braga: Matheus – Couto, Leite, P. Oliveira, Sequeira, Musrátí, A. Castro, I. Medeiros, Galeno, R. Horta, V. Oliveira.
Náhradníci: Fabiano, Fernandes, Mario González, A. Horta, Gorby, Mineiro, Moura, Piazón, Rodrigues, Ruiz, R. Silva.

PFK Ludogorec Razgrad: Kahlina – Verdon, Ikoko, Plastun, Cicinho, Show, C. Gonçalves, Jankov, Despodov, Sotiriou, Tchibota..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.