Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Marseille : Lazio - 4. listopadu 2021   21:00

Marseille
Marseille
34' Milik  • 83' Payet
2:2
(1:1)
Lazio
Lazio
45+7' Felipe Anderson   • 49' Immobile
Marseille
Pau López – Rongier, Saliba, Ćaleta-Car, Peres – Lirola (87. Gueye), Guendouzi, Kamara (56. Harít), Ünder – Payet – Milik.
Lazio
Strakoša – Lazzari (27. Marušić), Luiz Felipe, Acerbi, Hysaj – Luis Alberto, Lucas Leiva (54. Cataldi), Bašić (55. S. Milinković-Savić) – Felipe Anderson, Immobile, Pedro.

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 6:14.
Je konec! Olympique Marseille nakonec doma remizoval s Laziem 2:2. Domácí celek byl po většinu času lepším týmem, ale Payet z přímého kopu minul branku. Marseille se do vedení dostalo až z penalty, kterou proměnil Milik. V závěru dlouhého nastavení se o vyrovnání postaral Felipe Anderson. Italský celek po změně stran odskočil do vedení, když se po chybě domácích v rozehrávce prosadil Ciro Immobile. Domácí ale nesložili zbraně a v závěru vyrovnal Payet.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Dimitri Payet (Olympique Marseille).
90+3'
Payet se v nastavení snaží strhnout aktivitu svých spoluhráčů, ale Lazio už brání opravdu skvěle a nenechává hráčům Marseille moc prostoru.
90+2'
Danilo Cataldi se na polovině hřiště dostal k volnému míči, sklepl jej na spoluhráče z defenzivy, ale napadající Payet donutil soupeře k odkopu.
90+1'
Domácí ještě mohli urvat vítězství! Dimitri Payet natáhl z velké dálky a jeho padající pokus se otřel o horní tyčku!
90'
Milik fauloval při průniku na polovině soupeře a ani neprotestoval proti verdiktu rozhodčího. Lazio se ještě může vydat do útoku.
89'
Zadáci Marseille se nyní také nikam neženou a spíše se snaží držet míč na svých kopačkách. Diváci ale chtějí vidět další zásah.
88'
Zadáci Lazia kombinovali na polovině hřiště, kde obrana hostujícího celku podporuje své spoluhráče. Zdá se, že oba týmy jsou spokojené s remízou.
87'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Pol Lirola, přichází Pape Gueye.
86'
Žlutou kartu dostává Amín Harít (Olympique Marseille).
85'
Lazio se ihned po obdržení vyrovnávací branky vydalo do útoku se snahou o strhnutí vítězství na svou stranu. Na stadionu teď panuje bouřlivá atmosféra.
83'
Marseille právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Francouzský celek se nakonec dočkal vytouženého zásahu! Po obrovském tlaku Marseille se k odraženému míči na malém vápně dostal DIMITRI PAYET a napálil jej do horní poloviny branky!
82'
Žlutou kartu dostává Valentin Rongier (Olympique Marseille).
81'
Rongier opět podpořil ofenzivu Marseille, ale jeho dloubáček za obranu byl příliš krátký. Lazio znovu může nasbírat cenné sekundy k dobru.
80'
Hra je znovu přerušena! Rongier trefil ostrým zákrokem Immobileho, který zůstává ležet otřesený na trávníku.
79'
Guendouzi zastavil rodící se akci soupeře, přenesl hru na pravou stranu, jenže následný centr skončil v prostoru, kde číhala obrana.
78'
Domácí zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale hostující brankář Strakoša prudký centr vyboxoval ven z pokutového území.
77'
Lirola centroval z pravé strany do pokutového území, jenže jeho přízemní pobídka přiletěla jen do míst, kde číhala defenziva Lazia.
76'
Tomas Strakoša vyrazil na hranici velkého vápna a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Fotbalisté Lazia si musí dávat pozor na napadající soupeře.
75'
Domácí postupovali vpřed ve velkém počtu. Do vápna dokonce putoval centr z pravé strany, nicméně defenziva Lazia byla znovu pozorná.
73'
Žlutou kartu dostává Felipe Anderson (S. S. Lazio).
72'
Guendouzi nádherně přenesl míč na pravou stranu pro Rongiera, který centroval do pokutového území, ale k míči se nikdo v bílém nedostal.
71'
Rongier sklepl míč na pravou stranu, kam spěchal Payet, ale Milinkovič-Savič se rychle přesunul a riskantním skluzem vypíchl míč do autu.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a na hřišti se teď hodně bojuje hlavně kolem půlící čáry. Lazio se koncentruje na bránění těsného vedení.
69'
Pedro spěchal za nákopem na pravou stranu, nicméně William Saliba mu skvěle zakřižoval cestu a nepustil fotbalistu Lazia do pokutového území.
68'
Cataldi si došel pro přihrávku na polovinu hřiště, kde se dobře otočil a rozehrál na pravou stranu. Domácí defenziva se stačila vrátit.
67'
Hostující brankář se po delší době zapojil do hry. Brankář Lazia nakopl míč za obranu Marseille, ale jeho protějšek vystartoval z branky a míč odhlavičkoval.
66'
Payet na polovině hřiště efektně udržel míč na svých kopačkách a rozehrál na levou stranu. Domácí středopolař je hodně aktivní.
65'
William Saliba vystoupil proti rozběhnutému soupeři a odkopl míč do autu. Zadáci Marseille musí dávat pozor i na zadní vrátka.
64'
Hra je přerušena! Jeden ze zadáků Lazia zůstává ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
63'
Rongier si v blízkosti velkého vápna stáhl míč na levačku a pohotově zakončil. Jeho skákavá dělovka však prolétla kolem vzdálenější tyčky.
62'
Francouzský celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení tlačil Harít, ale obránce jej odstavil.
61'
Guendouzi potáhl míč na hranici velkého vápna, ale jeho centr z pravé strany skončil na hrudi prvního obránce. Domácí musí tyto akce řešit lépe.
60'
Je za námi hodina hry a Lazio v posledních minutách kontroluje své vedení. Domácí se snaží hrát ofenzivně, ale nedostávají se do zakončení.
59'
Lirola předložil míč Milikovi, který střílel levačkou z hranice velkého vápna, ale obránce v tmavém dresu proti němu stačil na poslední chvíli vystoupit.
58'
Hostující brankář tentokrát nakopl míč na pravou stranu, kde jej ve hře ještě udržel Hysaj, ale celá kombinace Lazia skončila nepřesnou přihrávkou na Immobileho.
57'
Hostující brankář si dal pozor na dotírajícího Payeta a před hvězdou francouzského celku nakopl míč na levé křídlo. Lazio nepouští soupeře do zakončení.
56'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Boubacar Kamara, přichází Amín Harít.
55'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Toma Bašić, přichází Sergej Milinković-Savić.
54'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Lucas Leiva, přichází Danilo Cataldi.
53'
Lirola dostal prostor na pravé straně, dral se do blízkosti velkého vápna, jenže nedokázal obejít statického obránce. Hysaj míč následně odkopl.
52'
Luiz Felipe zastavil přihrávku směřující na rozběhnutého Milika a přenesl hru na levou stranu. Marseille se snaží hrát ofenzivně, ale domácí kazí kombinaci.
51'
Domácím fanouškům se výkon Marseille po změně stran vůbec nelíbí a svou nevoli dávají najevo hlasitým pískotem.
49'
Lazio právě vstřelilo branku!
Hostující celek se dostává do vedení a otáčí vývoj dnešního souboje! Po obrovské chybě Marseille v rozehrávce se k míči dostal CIRO IMMOBILE a technicky obstřelil bezmocného brankáře!
48'
Kamara se stáhl na polovinu hřiště, kde před Luisem Albertem odehrál míč do zámezí. Vhazovat tak bude italské Lazio.
47'
Lirola dostal kousek prostoru na pravé straně, odkud vrátil do vápna zajímavý centr, jenže jeho pobídku zalepil brankář do rukavic.
46'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu a okamžitě se vydal do útoku. Akce vedená středem skončila zásahem hostujícího stopera.
46'
Extrémně dlouhý první poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. Domácí celek byl po většinu času lepším týmem, ale Payet z přímého kopu minul branku. Marseille se do vedení dostalo až z penalty, kterou proměnil Milik. V závěru dlouhého nastavení se o vyrovnání postaral Felipe Anderson.
45+8'
45+7'
Tak pozor! Nakonec se hostům podařilo vyrovnat ještě před přestávkou! Akci nejprve zhatil praporek rozhodčího, ale sudí ofsajd přezkoumali na videu a zjistili, že FELIPE ANDERSON měl postavení v pořádku!
45+4'
Luis Alberto zahrával rohový kop hostujícího celku. Jeho centr směřoval na malé vápno, ale defenziva si dala dobrý pozor.
45+3'
Hostující kouč byl teď hodně emotivní a sudí jej musel zkrotit. Zatím se vše obešlo bez karetního trestu.
45+2'
Immobile dostal přihrávku do pokutového území, kde se dobře otočil a chtěl míč předložit na malé vápno, ale obránce jeho pobídku srazil na roh.
45+1'
Nastavuje se pět minut!
45'
V závěru prvního poločasu se Lazio ještě dostalo do blízkosti velkého vápna, ale hosté zatím nenašli recept na skvěle hrající defenzivu Marseille.
44'
Žlutou kartu dostává Ciro Immobile (S. S. Lazio).
43'
Payet se po jednom ze soubojů pustil do debaty s rozhodčím, který mu dal jasným gestem najevo, že si do práce nenecha klavírovat.
42'
Marseille se znovu dostala na polovinu soupeře, jenže hostující Anderson domácí kombinaci zhatil nedovoleným zákrokem.
40'
Kamara rozběhl na středu hrací plochy Payeta, jenže domácí hvězda si míč zpracovala opravdu tragicky a už nedokázal ohrozit soupeřovu svatyni.
39'
Saliba si teď nerozuměl s Rongierem, ale nakonec míč raději odkopl na polovinu Lazia. Marseille se v zadních řadách snaží hrát na jistotu.
38'
Domácí stoper Saliba si dal pozor na přihrávku směřující na Immobileho a zastavil míč hrudníkem. Obránce Marseille poté rozehrál na pravou stranu.
37'
Žlutou kartu dostává Pedro (S. S. Lazio).
37'
Milik dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde se pěkně otočil, ale už nedokázal zakončit. Zadáci Lazia byli během této akce důrazní.
36'
Domácí celek pokračuje i po vstřelení úvodní branky v ofenzivním pojetí hry. Za přihrávkou na pravou stranu spěchal Payet, ale skákavý míč neudržel ve hře.
34'
Domácí celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil ARKADIUSZ MILIK, který míč poslal nechytatelně do dolního rohu!
33'
Acerbi ještě dostává žlutou kartu.
32'
Pokutový kop pro Marseille!
32'
Tak pozor! Sudí si jde situaci prohlédnout na video!
31'
Milik upadl po souboji s obráncem na malém vápně, když byl zatažen za dres, ale sudí zatím pokutový kop nepíská!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme bojovné utkání. Domácí jsou o něco lepší, ale zatím míč do sítě nedostali.
29'
Pedro se po levém křídle dral k odcentrování, ale u rohového praporku si míč předkopl příliš daleko před sebe a už neodcentroval.
27'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Manuel Lazzari, přichází Adam Marušić.
26'
Hostující Pedro si pohybem řekl o přihrávku na hranici velkého vápna, jenže spoluhráč jeho směrem vyslal příliš dlouhou pobídku.
25'
Domácí brankář se musel zapojit do rozehrávky. Před dotírajícím Immobilem bez problémů přenesl hru na pravou stranu hřiště.
24'
Ciro Immobile se stáhl pro míč na polovinu hřiště, kde si jej posunul k postranní čáře, jenže v rychlostním souboji se svým strážcem neuspěl.
23'
Kamara byl o krok později v souboji s Lucasem Leivou a nechtěně mu přišlápl kopačku. Sudí bez váhání nařídil rozehrávku pro Lazio Řím.
22'
Lucas Leiva pro změnu diriguje rozehrávku Lazia na polovině hřiště. Brazilský hráč si raději pomohl přihrávkou na spoluhráče z defenzivy.
21'
Guendouzi schytal v jednom ze soubojů tvrdý zásah do levého kolena. Středopolař domácího celku ale bude schopen nadále pokračovat.
20'
Milik si ve vápně naskočil na parádní centr z levé strany a lízl míč k zadní tyči. Vynikající Strakoša jeho pokus vyškrábl na rohový kop!
19'
Lucas Leiva se vydal napadat rozehrávku Marseille na její polovině. Zkušený záložník to v souboji přehnal s důrazem a porušil pravidla.
18'
Hráči Marseille kombinují na polovině hřiště a číhají na skulinku v defenzivě Lazia. Naopak hráči italského celku soupeře vůbec neatakují.
17'
Po rohovém kopu se do zakončení tlačil Caleta-Car, jenže jeho zakončení u vzdálenější tyče skončilo vedle branky. Lazio mělo i kus štěstí.
16'
Domácí zahrávali další přímý kop. Jeho exekuce se opět ujal Payet, jehož pobídka přiletěla na malé vápno, odkud jeden z hostů srazil míč na roh.
15'
Milik se zjevil až u rohového praporku, kde se pěknou kličkou zbavil obránce a odcentroval před branku. Jeho pobídka ale nenašla adresáta v bílém.
14'
Domácí zahrávali přímý kop. Jeho exekuce se ujal středopolař Payet, který střílel pravačkou a poslal míč kousek nad břevno!
13'
Hysaj se stačil v pravou chvíli vrátit do pokutového území, kde si dal pozor na centr z levé strany a následně míč odehrál mimo horké území.
12'
Domácí obránci zariskovali při kombinaci na vlastní polovině, ale nakonec situaci zvládli bravůrně a nepustili soupeře k balónu.
11'
Hostující brankář Strakoša se na hranici velkého vápna zapojil do rozehrávky. Jeho nákop mířil na levou stranu, ale Hysaj si neporadil se zpracováním.
10'
Matteo Guendouzi si pokryl míč na polovině hřiště a napadající Alberto jej zatažením za dres fauloval. Francouzský celek může rozjet další kombinaci.
9'
Hysaj se dostal do hlavičkového souboje na levé straně, ve kterém odstavil od míče jednoho z obránců v černém dresu Lazia.
8'
Lazio uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině. Nikdo v bílém dresu Marseille teď rozehrávku italského celku neatakuje.
7'
Alberto se sice dostal k odcentrování do pokutového území, jenže v době přihrávky si nedal pozor na své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.
6'
Luiz Felipe vystoupil na polovině hřiště a před rozběhnutým Milikem vyvezl míč do bezpečí. Lazio se může usadit na polovině domácího celku.
5'
Payet se v pokutovém území dostal k odraženému míči, jenže špičkou kopačky si jej předkopl daleko před sebe a už nezakončil.
4'
Olympique se dostal po levé straně na polovinu soupeře, nicméně kombinace Marseille je teď hodně opatrná. Lazio se v úvodu skvěle pohybuje.
3'
Peres si nechtěl komplikovat život před napadajícím Andersonem a jednoduše si pomohl malou domů. Domácí brankář poté otočil hru.
2'
Hostující Alberto se hnal za nákopem na levou stranu, jenže vysokou přihrávku ani přes obrovskou snahu ve hře neudžel. Rozehrávat bude Marseille.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Doufejme, že dnes uvidíme lepší fotbal než v prvním vzájemném duelu.
1'

Olympique Marseille: Pau López – Rongier, Saliba, Ćaleta-Car, Peres – Lirola, Guendouzi, Kamara, Ünder – Payet – Milik.
Náhradníci: Ngapandouetnbu, Mandanda – Amavi, Balerdi, de la Fuente, Dieng, Gerson, Álvaro González, Gueye, Harít, Henrique.

S. S. Lazio: Strakoša – Lazzari, Luiz Felipe, Acerbi, Hysaj – Luis Alberto, Lucas Leiva, Bašić – Felipe Anderson, Immobile, Pedro.
Náhradníci: Furlanetto, Reina – Akpa-Akpro, Cataldi, Escalante, Marušić, S. Milinković-Savić, Moro, Muriqi, S. Radu, Patric, Romero..
Olympique Marseille

Domácí celek je na tom o bod hůře. Ve třech duelech totiž vstřelil jedinou branku a má na kontě jen tři body za tři remízy. Branku Marseille vstřelilo jen na půdě Lokomotivu Moskva. Ve francouzské Ligue 1 letos nepodává špatné výkony. Po dvanácti kolech je Marseille třetí. O víkendu zvítězil Olympique na půdě Clermontu 1:0.
S. S. Lazio

Hostující Lazio zatím může být s výkony v letošním ročníku docela spokojené. V těžké skupině ve třech duelech získalo čtyři body a zatím drží druhou pozici za vedoucím Galatasarayem. Lazio dosud inkasovalo pouze jednu branku. V domácím duelu s Marseille se pak zrodila bezbranková remíza. V Serii A je římský celek na šesté pozici. O víkendu remizoval 2:2 na půdě Atalanty.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.