Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Eindhoven - 4. listopadu 2021   18:45

Monaco
Nübel – Caio Henrique, B. Badiashile, Maripán, R. Aguilar (46. Golovin) – Jean Lucas (46. Diop), Y. Fofana, Tchouaméni, Disasi (46. Sidibé) – Boadu (68. Ben Yedder), Volland (77. Diatta).
Eindhoven
Drommel – Teze, Ramalho, Boscagli, Max – Mwene – I. Sangaré, É. Gutiérrez, Vertessen (45+1. Bruma) – Vinícius (60. Doan), Zahavi (90. Romero).
Delanghe, Mvogo – Bruma, Doan, Mauro Júnior, Obispo, van Ginkel, Romero.

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 0:0. Střely mimo: 1:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:10.
Je konec! Bojovný duel Monaca s PSV Eindhoven končí bezbrankovou remízou. V dnešním duelu jsme sledovali dominanci obou defenziv a velké množství osobních soubojů. Prakticky jedinou šanci měl Zahavi, jehož rána skončila vedle zadní tyčky. V závěru bylo aktivnější Monaco, ale domácí dnes recept na obranu PSV nenašli.
90+3'
90+2'
Monaco se v nastavení ještě tlačí do pokutového území, jenže hráči PSV brání v devíti lidech. Pro ani jeden z týmů bod nic neřeší, tabulka skupiny se zřejmě nebude měnit, jelikož Real Sociedad remizuje v závěru utkání s Grazem.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Eran Zahavi, přichází Maximiliano Romero.
89'
Maripán prošel po levé straně do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr skončil v prostoru, kam si pro balón dokráčel brankář.
88'
Otřesený hráč PSV odchází v doprovodu zdravotníků mimo hrací plochu. Uvidíme, zda ještě do závěrečných minut znovu zasáhne.
87'
Hra je přerušena! Érick Gutiérrez inkasoval na vlastní polovině tvrdou ránu a hodně otřesený zůstává ležet na trávníku.
86'
Fofana roztáhl hru na levou stranu, kde měl moře prostoru Henrique, jehož centr směřující na hranici velkého vápna skončil u soupeře.
85'
Sidibe chtěl z voleje procedit míč za obranu PSV, jenže jeho pobídka skončila na bloku obránců. Monaco je v závěru o něco aktivnější.
84'
Badishile diriguje rozehrávku Monaca na polovině hřiště. Stoper domácího celku přihrál na levou stranu, ale Henrique se k odcentrování nedostal.
83'
Monaco zahrávalo přímý kop. Parádní centr propadl na malé vápno, kam spěchal Volland, jenže k hlavičce mu pár centimetrů scházelo.
82'
Sidibe se dral středem hřiště do pokutového území, jenže při svém průniku doslova zboural jednoho ze soupeřů. Sudí mu odpískal faul.
81'
Golovin fauloval na vlastní polovině a nabídl hráčům PSV rozehrávku přímého kopu. K míči se dostal Sangáre, ale jeho pobídka nenašla Ramalha.
80'
Teze dostal přihrávku na pravou stranu, odkud vyslal prudký centr do šestnáctky, jenže k jeho pobídce se nikdo ze spoluhráčů nedostal.
79'
Zahavi se stáhl na vlastní polovinu, kde obětavým skluzem pomohl spoluhráčům k zisku míče. Fotbalisté Monaca se dnes hodně trápí.
77'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Krépin Diatta.
77'
Před branku Monaca přiletěl nebezpečný centr z pravé strany. Po míči se natahoval Zahavi, ale špičkou kopačky na něj nedosáhl snad o krůček.
76'
Drommel vyrazil na hranici velkého vápna a zapojil se do rozehrávky PSV. Jeho pobídka mířila na levou stranu, kde prováhal ideální moment Max.
75'
PSV se opět usadilo na polovině domácího celku, kde si hosté vyměňují krátké přihrávky. Fotbalisté Monaca pro změnu drží pevný blok hodně vysoko.
74'
Eindhoven se dostal na polovinu soupeře. Aktivní Doan dokonce prošel do vápna, ale jeho pokus o patičku domácí defenziva přečetla.
73'
Wissam Ben Yedder se dral do protiútoku. Domácí hvězda se dokonce dostala do zakončení, ale Ramalho jeho pokus zablokoval skvělým skluzem.
72'
Golovin spěchal za nákopem na levou stranu, jenže jeho pobídka skončila v zámezí. Vhazovat budou hráči nizozemského PSV.
71'
Domácí Fofana zůstává po souboji ležet ve středovém kruhu a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen v utkání pokračovat.
70'
Oba týmy se v posledních minutách snaží útočit a dostat se do zakončení, jenže oba týmy také produkují prakticky neprostupnou defenzivu.
69'
Hostující obránce Ramalho předvedl před vlastní brankou další obětavou hlavičku, díky které se do šance nedostal domácí Golovin.
68'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Myron Boadu, přichází Wissam Ben Yedder.
68'
Žlutou kartu dostává Olivier Boscagli (PSV Eindhoven).
67'
Aurélien Tchouaméni se hnal na polovinu soupeře, jenže napadající soupeř jej poslal k zemi. Sudí tentokrát nedovolený zákrok neodpískal.
66'
Drommel vyrazil ven z branky a došel si pro dloubáček z levé strany. Gólman hostujícího celku poté odkopem poslal míč až do autu.
65'
Domácí celek v posledních minutách dokázal alespoň trošičku srovnat obraz hry, ale přesto se Monaco nedostává skrz pevný defenzivní val soupeře.
63'
Aktivní Golovin si tentokrát pohybem řekl o přihrávku za obranu, jenže Fofana jeho přání nevyslyšel a pomohl si rozehrávkou na stopery.
62'
Golovin diriguje rozehrávku Monaca na polovině soupeře, jenže přenesení hry na pravou stranu se mu vůbec nepovedlo.
61'
Zahavi střílel z velké vzdálenosti, ale proti jeho ráně vystoupil obránce, který jeho ránu tečoval na rohový kop. PSV je po změně stran o něco aktivnější.
60'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Carlos Vinícius, přichází Ricu Doan.
59'
Fofana poslal přihrávku na pravou stranu, kde si míč převzal Golovin a krásným průnikem se dostal na hranici vápna, odkud zakončil jen do rukavic brankáře.
58'
Monaco se dostalo do blízkosti velkého vápna, jenže Volland není zrovna ten typ hráče, který by dokázal sypat jeden milimetrový centr za druhým.
57'
Hra je přerušena! Na trávníku zůstává ležet Carlos Vinícius, který si stěžuje na křeče v pravém stehně.
56'
Zahavi nabídl míč Carlosi Viniciusovi, jehož rána levačkou skončila na bloku pozorného stopera Badiashileho.
55'
Monaco zahrávalo rohový kop. Jeho exekuce se chopl Fofana, který odcentroval na přední tyč, ale defenziva PSV byla pozorná.
54'
Ramalho znovu prokázal své umění poziční hry, když se ve vápně dokázal srovnat proti centru z levé strany a odehrál míč do bezpečí.
53'
Právě Boadu se znovu dostal do pokutového území, ale tentokrát si v souboji se stoperem pomohl doslova zápasnickým chvatem.
52'
Na opačné straně se Boadu hnal za prostrčením do velkého vápna, ale brankář Drommel včas vyběhl a před soupeřem míč odkopl do bezpečí.
51'
Hosté se dostali do první zajímavé akce! Právě Zahavi střílel zpoza velkého vápna, ale jeho projektil proskákal kolem zadní tyčky!
50'
Zahavi si došel pro přihrávku na polovinu hřiště a sklepl míč na spoluhráče z defenzivy. Nizozemský celek pokračuje v trpělivé hře.
49'
Bruma se po levém křídle dostal na hranici velkého vápna, kde si míč zasekl kolem obránce, ale jeho přízemní ránu zablokoval další zadák.
48'
Monaco se hned v úvodu druhého poločasu vydalo do útoku, jenže akce vedená po levé straně skončila zákrokem prvního obránce v modrém.
47'
PSV se dostalo do útoku po levé straně, jenže nákop za obranu domácího celku skončil až u brankáře domácího mužstva.
46'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Jean Lucas, přichází Sofiane Diop.
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Ruben Aguilar, přichází Alexandr Golovin.
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Axel Disasi, přichází Djibril Sidibé.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce platí v Monacu bezbrankový stav. Sledovali jsme totiž duel plný osobních soubojů a hlavně boj o prostor mezi šestnáctkami. Ani jeden z týmů si zatím nevypracoval brankovou příležitost.
45+1'
45+1'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Yorbe Vertessen, přichází Bruma.
45'
Yorbe Vertessen zůstává po souboji ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření. Podle všeho ale bude schopen nadále pokračovat.
44'
Fofana si navedl míč na hranici velkého vápna, kde si jej přehodil na pravačku a dostal se do zakončení. Jeho ránu zablokoval první soupeř.
43'
Ramalho potáhl míč na polovinu soupeře a rozehrál na volného Maxe. Krajní obránce PSV tentokrát nedokázal oslovit průnikovou přihrávkou spoluhráče.
42'
Boadu si míč zpracoval daleko od sebe a napadající Ramalho jej před domácím útočníkem odehrál do bezpečí.
41'
Guillermo Maripán zbytečně dlouho otálel s odkopem míče a balón mu utekl až do autu. PSV tak získalo roh bez namávějšího snažení.
40'
Henrique vyslal dlouhý nákop na polovinu PSV, jenže za jeho pobídkou spěchal jen Volland, který neměl proti přesile obránců šanci.
38'
Eran Zahavi se ve vápně dostal k centru z levé strany, jenže zakončením z ostrého úhlu netrefil branku Monaca.
37'
Boadu v hlavičkovém souboji odtlačil Ramalha, ale podle rozhodčího si pomohl nedovoleným zákrokem. Rozehrávat tak bude PSV.
36'
Právě Fofana se po další akci dostal do zakončení z velké vzdálenosti, jenže jeho projektil zablokoval hned první obránce v dresu PSV.
35'
Fofana dostal přihrávku na střed, dobře se s míčem otočil a přenesl hru na křídlo. Monaco ale zatím připomíná spíše házenkářskou kombinaci.
34'
Vertessen podpořil akci PSV po levé straně a levačkou centroval na přední tyč. Před rozběhnutým Zahavim dokázal zasáhnout obránce.
33'
Ibrahim Sangaré sklepl míč na pravou stranu, kam si naběhl Teze, jenže druhý jmenovaný tak prudkou přihrávku nečekal a nedokázal si míč převzít.
32'
Ruben Aguilar prošel na polovinu PSV, přihrál na střed, nicméně tam neměl volného spoluhráče. Monacu se přechod vpřed vůbec nedaří.
31'
Drommel se musel zapojit do rozehrávky PSV Eindhoven. Hostující brankář pod tlakem napadajícího Vollanda rozehrál na levou stranu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Hráči PSV jsou o něco aktivnější, ale na šanci čekají.
29'
Exekuce přímého kopu se ujal střelec Zahavi, který střílel technicky pravačkou, ale zeď jeho projektil přizvedla nad břevno.
28'
Hostující brankář Drommel hodně zariskoval přízemním odkopem, ale se štěstím založit protiútok, který musel žlutým faulem hasit Maripán.
27'
Max podpořil ofenzivu PSV náběhem po levé straně, jenže až k odcentrování se nedostal. Obrana Monaca se stáhla do bloku.
26'
Teze znovu vhazoval v blízkosti velkého vápna, jenže pobídkou na Carlose Viníciuse zahnal svého spoluhráče do těžkých pozic.
25'
Eran Zahavi dostal pobídku na střed, prošel s míčem do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr obloučkem skončil na hlavě stopera.
24'
Monaco kombinuje s míčem na vlastní polovině a číhá na skulinku v defenzivě PSV. Hráči nizozemského celku zatím skvěle brání.
23'
Zahavi se na hranici velkého vápna dostal k míči, posunul si jej do pokutového území, ale tam už levačkou nezakončil.
22'
Teze dostal prostor na pravé straně, posunul míč na hranici velkého vápna, jenže tam nebyl nikdo v modrém dresu.
21'
Eran Zahavi se po rohovém kopu opřel z hranice velkého vápna do odraženého míče, jenže jeho dělovka prolétla kolem zadní tyčky.
20'
Nizozemský celek zahrával přímý kop na polovině Monaca. K odcentrování se dostal Mwene, který našel hlavu Ramalha, ale jeho pokus byl sražen na roh.
19'
Žlutou kartu dostává Jean Lucas (AS Monaco FC).
18'
Guillermo Maripán prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, ale prudkým centrem trefil jen prvního hráče v modrém dresu PSV.
17'
Boadu se dostal do zakončení v pokutovém území, jenže v krkolomné pozici v pádu vůbec netrefil svatyni nizozemského PSV.
16'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává po souboji ležet na polovině hřiště a nevypadá to s ním vůbec dobře.
15'
Teze vhazoval na pravé straně. Na jeho pobídku si naběhl Sangare, jenže sklepl míč jen do prostoru, kde číhal domácí Aguilar.
14'
Yorbe Vertessen se po levém křídle dostal k odcentrování, jenže jeho pobídku z malého vápna odehrál do bezpečí Fofana.
13'
Zahavi si došel pro míč na vlastní polovině, zpracoval si jej do středu a rozehrál na křídlo. Jeho nákop ale přechod nizozemského celku spíše zbrzdil.
12'
André Ramalho si dal pozor na průnikovou přihrávku mezi zadáky, zpracoval si míč a roztáhl hru na levou stranu dlouhým nákopem.
11'
Benoît Badiashile si dal pozor na přízemní centr z levé strany a odkopl míč do zámezí. PSV v úvodu ukazuje, že umí hrát ofenzivně.
10'
Hostující brankář si dal pozor na vysoký centr z pravé strany, vystartoval ven z branky a schoval míč do rukavic. Drommel poté rozehrál výhozem na pravou stranu.
9'
Ibrahim Sangaré dostal přihrávku na polovinu soupeře, krásně se otočil a roztáhl hru na levou stranu. Jeho pobídka propadla až do autu.
8'
Fofana fauloval v blízkosti velkého vápna přímo před očima hlavního rozhodčího a nabídl soupeři rozehrávku přímého kopu.
7'
Domácí brankář Nubel se musel zapojit do rozehrávky Monaca. Jeho nákop směřoval na pravou stranu, ale tam kralovala defenziva.
6'
Ibrahim Sangaré zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen v duelu nadále pokračovat.
5'
Sangare dloubl míč za obranu domácího celku, jenže jeho pobídka byla příliš prudká a skončila v autu. Rozehrávat tak bude domácí Monaco.
4'
Aguilar dostal přihrávku na levou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl do autu.
3'
Domácí stopeři kombinují na polovině hřiště a číhají na skulinu v obraně soupeře. Defenziva PSV zatím hraje velmi dobře.
2'
Eran Zahavi si pohybem řekl o přihrávku na hranici velkého vápna, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl do zámezí.
1'
Domácí Monaco obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Celek z Ligue 1 se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil v autu.
1'

AS Monaco FC: Nübel – Caio Henrique, B. Badiashile, Maripán, R. Aguilar – Jean Lucas, Y. Fofana, Tchouaméni, Disasi – Boadu, Volland.
Náhradníci: Majecki, Mannone – Ben Yedder, Diatta, Diop, Golovin, Jakobs, Isidor, G. Martins, Matsima, Pavlović, Sidibé.

PSV Eindhoven: Drommel – Teze, Ramalho, Boscagli, Max – Mwene – I. Sangaré, É. Gutiérrez, Vertessen – Vinícius, Zahavi.
Náhradníci: Delanghe, Mvogo – Bruma, Doan, Mauro Júnior, Obispo, van Ginkel, Romero..
AS Monaco

Domácí Monaco je na tom ještě lépe než jeho dnešní soupeř. Celek z Ligue 1 odehrál tři duely a získal v nich sedm bodů. S tímto ziskem patří Monacu první pozice dva body před baskickým Realem Sociedad. Na své půdě zatím hrálo Monaco jen jednou a dokázalo zvítězit. Ve francouzské lize mu ale patří až desátá pozice. O víkendu navíc padlo 0:2 na půdě Brestu.
PSV Eindhoven

Nizozemský celek stále bojuje o postup ze základní skupiny B. Po třech odehraných duelech má PSV na kontě čtyři body a patří mu třetí pozice o bod za druhým Realem Sociedad. PSV navíc baví fanoušky ofenzivním fotbalem. Svým soupeřům dosud nasázelo sedm branek. Naposledy doma padlo 1:2 právě s Monacem. V lize se PSV daří skvěle a zatím svádí boj o čelo s Ajaxem. O víkendu přehrálo doma 5:2 Twente.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi AS Monaco a PSV Eindhoven.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.