Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Malmö : Union Berlin - 6. října 2022   18:45

Malmö
Malmö
0:1
(0:0)
Union Berlin
68' Becker  (Knoche)
Malmö
I. Diawara – Beijmo, Hadžikadunić, Lewicki – Ceesay (80. Sejdiu), Rakip, Larsson (80. Zeidan), M. Olsson – Christiansen (C), Thelin, Berget (64. Toivonen).
V. Andersson, Dahlin – Knudsen, Gall, Chaluš, Turay, Lomotey.
Meler – Eyisoy, Uyarcan
Rönnow – Knoche, Doekhi, Leite – Trimmel (C), Khedira, Haberer (84. Haraguči), Schäfer, Ryerson (74. Gießelmann) – Siebatcheu (74. Behrens), Becker (90+1. Thorsby).
Grill, Stein – Jaeckel, Skarke, Puchacz, Kemlein, Leweling.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:9. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 16:11.
Je konec! Zápas, který se kvůli nepokojům v hostujícím kotli musel přerušit na dvacet minut nám už skončil, a to vítězstvím hostujícího Unionu. Ten se postaral o jediný přesný zásah v šedesáté osmé minutě, když se střelou na zadní tyč prosadil Sheraldo Becker. Malmö si nedokázalo vypracovat absolutně žádnou příležitost a hosté si vezou body naprosto zaslouženě.
90+6'
90+4'
A domácím se vůbec nedaří! Isaac Kiese Thelin se provinil faulem ještě na obranně polovině, když se na zemi ocitl Trimmel. Hosté s rozehrou spěchat nebudou.
90+3'
Martin Olsson se navíc provinil hraním rukou ve vápně, takže Frederik Rönnow bude moci odkopávat. To hostům ušetří velmi drahocenný čas.
90+2'
Hráči v modrých dresech drží míč na svých kopačkách, jenže jsou s ním jen okolo poloviny hřiště. Nedaří se jim dostat skrze pevnou defenzivu Unionu.
90+1'
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
ze hřiště odchází Becker, přichází Morten Thorsby.
89'
Ola Toivonen se snažil prosadit přes soupeřícího obránce, jenže se mu to nepovedlo. Následoval další dlouhý odkop, hosté se už vlastně jenom brání.
88'
Christopher Trimmel předvedl dobrý obranný zákrok, takže Malmö bude znovu dobývat obranu.
86'
Hostující fotbalisté se pokoušeli o další ze svých rychlých protiútoků, ovšem byl jim odpískaný ofsajd.
84'
ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Genki Haraguči.
83'
Sheraldo Becker to znovu zkoušel na zadní tyč, ovšem tentokrát bránu minul. Nebyla to ale úplně špatná střela, míč skončil jen těsně vedle levé tyče.
82'
Berlínský hráč se s tím nyní vůbec nemazal a jen odkopl balón co nejdále od své brány. Nyní by se měl očekávat tlak domácího celku, podaří se mu skórovat?
81'
Už nám chybí jen posledních deset minut do konce zápasu! Něco se bude rozhodně nastavovat. Domácí ale nadále ztrácejí na svého soupeře jeden gól.
80'
Střídání v týmu Malmö FF:
ze hřiště odchází Joseph Ceesay, přichází Patriot Sejdiu,
ze hřiště odchází Larsson, přichází Moustafa Zeidan.
79'
Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Janik Haberer).
79'
Diogo Leite je v posledních momentech hodně aktivní, nyní se probojoval až k hlavičce. Ta ovšem neměla žádnou razanci, a tak Ismael Diawara chytá.
77'
Diogo Leite se dostal ke střele, ovšem bránu gólmana švédského celku úplně minul.
76'
Kevin Behrens se snažil probojovat dopředu, jenže Dennis Hadžikadunić mu vystavil stopku. Bylo to ovšem nedovoleně, což sudí viděl, a tak píská.
74'
ze hřiště odchází Ryerson, přichází Niko Gießelmann,
ze hřiště odchází Siebatcheu, přichází Kevin Behrens.
73'
Žlutá karta pro tým Malmö FF (Felix Beijmo).
72'
Union tentokrát vybojoval rohový kop, se kterým si defenziva domácího celku v pohodě poradila.
71'
Jeden z hostujících hráčů byl faulovaný na obranné polovině, když dostal nepříjemně na kotníky. Nakonec ale nepotřebuje ani ošetření a bude se pokračovat.
70'
Jen dvacet minut nám chybí do konce základní hrací doby, něco se rozhodně bude nastavovat. Domácí nyní musí vstřelit pro body alespoň gól.
68'
Union Berlin právě vstřelil branku! Neuvěřitelné, hosté se i v deseti lidech dostávají do vedení! Knoche vysunul do úniku SHERALDA BECKERA, který se prosazuje střelou na zadní tyč!
67'
Celkem dobře to nyní vymysleli hostující fotbalisté. Prostrkávačka mezi obránce, jenže k zakončení ani nedošlo. Berlínu je totiž odpískaný ofsajd.
66'
Střely na bránu: 4 – 3!
65'
Erdal Rakip byl popostrčený do zad, ovšem rozhodčí si toho nevšiml. Míč je tedy zase u hostujících kopaček.
64'
ze hřiště odchází Jo Inge Berget, přichází Ola Toivonen.
63'
Jenže dlouho se u něj neudrželi. Union tak může chvilku balón podržet a šetřit drahocenný čas.
62'
Konečně se tedy hraje! Tak uvidíme, jestli se zápas v klidu dohraje... U míče jsou nyní domácí.
60'
Ismael Diawara se ihned po začátku musel mít na pozoru, proti střele z dálky byl ale úspěšný.
60'
Hráči se konečně vrací na hřiště!
60'
Pozor, světlice už nám létají přímo na hřiště a oba týmy se odebírají do kabin!
59'
Problémy jsou v hostujícím kotli. Hráči ale zůstávají na hřišti, to je rozhodně dobrá zpráva.
58'
Na stadionu je k vidění pyrotechnika, kousek od hřiště navíc dopadly nějaké předměty. Hra je nyní přerušena! Snad se brzy zase začne hrát.
57'
Střely na bránu: 3 – 3!
56'
Po standardní situaci se sice Diogo Leite dostal k hlavičce, ale byl ve velkém záklonu. Nedokázal se dostat do lepší pozice, takže zamířil vysoko nad.
55'
Jo Inge Berget se zapojil do hry, jenže vybíhal z jasného ofsajdu. Ten je také odpískaný. Hostující celek proto může rozehrát v klidu od brankáře.
54'
Malmö na druhé straně vybojovalo rohový kop. Tento centr ovšem jen prolétl vápnem, nikdo na něj nedosáhl.
53'
Berlín se hnal i v oslabení do další akce, když to technickou střelou zkoušel Robin Knoche. Nemyslel to sice špatně na zadní tyč, ale zamířil vedle tyče.
51'
Držení míče: 63% – 37%!
50'
Je za námi pět minut druhého poločasu. Jordan Siebatcheu se přetahoval se soupeřem, přesto dokázal zakončit. Zamířil ale přesně na připraveného gólmana.
49'
Oscar Lewicki byl nyní při napadání aktivní až moc, provinil se poměrně jasným podkopnutím na útočné polovině. To sudímu neušlo a je pískáno.
48'
Jak ale víme, hostující celek už hraje jen v deseti lidech. Čeká ho tedy velmi těžká šichta... Přitom před startem duelu byl spíše on považován za favorita.
47'
A už nám začal i druhý poločas dnešního duelu! Ani jeden z týmů se nerozhodl pro střídání.
46'
Je za námi první poločas, který nám mnoho fotbalové krásy tedy nepřinesl. Vlastně jsme viděli jen tři střely na bránu, z nichž ani jedna nebyla vyloženě gólová... Velkou změnu nám ale přinesl samotný závěr první půle. András Schäfer totiž absolutně nezvládl pozici posledního hráče na polovině hřiště, fauloval a uviděl rovnou červenou kartu. Berlín tak bude hrát celou druhou půli v deseti.

Další poločas začne přibližně v 19:49.
45+2'
45'
A pozor! Berlínští fotbalisté budou dohrávat v deseti lidech! András Schäfer udělal obrovskou minelu na polovině hřiště, kde se sám obral o míč... Anders Bleg Christiansen k němu doběhl jako první, když ho hráč hostí stáhl. Jelikož byl poslední hráčem, vidí rovnou červenou kartu!
44'
Janik Haberer se nakonec dostal ke střele z pravé strany vápna. Mířil poměrně slušně, ale Ismael Diawara byl u míče včas, ani nyní z toho není gól.
43'
Sheraldo Becker to zkusil z nějakých dvaceti metrů, když se k němu příhodně odrazil míč. Oscar Lewicki ovšem jeho pokus srazil na rohový kop.
42'
Žlutá karta pro tým Malmö FF (Erdal Rakip).
42'
Frederik Rönnow se během krátké chvilky zapojil rovnou dvakrát do hry spoluhráčů. Následovala akce Berlína po pravé straně a vybojovaná standardka.
41'
To si zatím ale nahrává jen na své obranné polovině, kam se už hráči Unionu vydali také napadat. To vedlo je k dalekému odkopu a odevzdání míče.
40'
Už nám zbývá jen pět minut, nějaké větší nastavení se rozhodně očekávat nedá. U míče jsou nyní domácí.
39'
Jeden z hostí vracel míč před bránu, jenže tam vůbec nikdo z jeho spoluhráčů nebyl... Ismael Diawara si následně zakřičel a sbírá tento míč.
38'
První poločas se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci. Dočkáme se první branky ještě do konce první půle? To se dozvíme během několika minut.
37'
Po delší době jsme se zase dočkali střeleckého pokusu, i když byl nepřesný. Janik Haberer zakončoval po přiťuknutí spoluhráče, ale v dobré možnosti zamířil jen nad břevno!
35'
A k vidění byl parádní centr na zadní tyč, kde byl úplně osamocený domácí hráč, jenž okamžitě míč vracel do ohně. Tam už dokázala zafungovat obrana hostí.
34'
Po dlouhé době odpískal sudí nedovolený zákrok. Pro domácí celek je z toho standardní situace z pravé strany, ovšem z hodně velké dálky...
33'
Julian Ryerson sice soupeře o míč neobral, avšak jeho spoluhráč mu v obraně pomohl.
32'
Domácí hráč chtěl z první posunout míč doprava, jenže tam vůbec nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. Znamená to tedy poměrně lacinou ztrátu pro Malmö.
31'
Berlínští hráči vybojovali další rohový kop. Ten byl kopnutý velmi slušně, jenže zase se nikdo z hostujících fotbalistů nedokázal probojovat k hlavičce.
30'
Právě nám utekla jedna třetina duelu, ve které jsme viděli jen pět odpískaných faulů!
29'
Nedovolené zákroky: 1 – 4!
28'
Janik Haberer se sice dostal k odraženému míči, ale rána mu hodně nesedla. Byla to velmi nepřipravená pozice, a tak zde nebyla šance na úspěch.
27'
O několik sekund později jsme již střelu na bránu viděli. Dennis Hadžikadunić vyslal dobrou ránu z velké dálky, ale Frederik Rönnow byl na zemi včas.
26'
Joseph Ceesay chtěl poslat centr z pravé strany, ale zablokoval ho první hráč před ním.
25'
Už je za námi více jak polovina prvního poločasu! Dočkáme se konečně prvního přesného zásahu?
24'
Několik tvrdých soubojů bylo k vidění na útočné polovině hostů. Joseph Ceesay byl nakonec faulovaný, a tak se domácí zadarmo dostávají k míči.
23'
V posledních minutách se nám na hřišti vlastně neděje vůbec nic zajímavého. Ani jeden z týmů nedokáže udržet míč na svých kopačkách delší dobu.
21'
Střely na bránu: 1 – 0!
20'
Ta nebezpečná nebyla ani trochu. K vidění měl být centr na levou stranu vápna, ale tam si obrana Unionu poradila bez těch nejmenších problémů.
19'
Nepříjemný moment pro domácího hráče, který schytal kopačkou úder do obličeje. Je ale v pořádku a švédský celek vybojoval standardní situaci.
18'
Jo Inge Berget byl před několika okamžiky celkem jasně potažený za dres, avšak sudí to neviděl. Domácím to ale moc vadit nemusí, jelikož už mají zase míč.
16'
A tohle byla první šance! Joseph Ceesay se ocitl úplně osamocený na pravé straně vápna, avšak s jeho tvrdou ránou si reflexivně Frederik Rönnow poradil a vyrazil ho!
15'
Jordan Siebatcheu se o několik okamžiků později dostal ke střele, avšak ta nebyla přesná. Ismael Diawara míč ale pro jistotu hlídal a bude rozehrávat.
14'
Christopher Trimmel si vzal na starosti další rohový kop. Rani Khedira si dobře nabíhal někam na penaltu, přesto byl defenzivou domácích skvěle ubráněn.
13'
Berlínští hráči předvedli poměrně rychlý protiútok, jenže nepodařilo se jim ani vystřelit mezi tři tyče.
12'
Ismael Diawara dlouho čekal se svým odkopem, až to začalo hostujícím hráčům vadit. Následně tedy domácí gólman míč nakopl dopředu a vlastně ho odevzdal.
11'
Jo Inge Berget se s trochou štěstí dostal k odraženému míči na nějakých čtrnácti metrech. Rána z voleje mu ale vůbec nesedla a šla vysoko nad bránu.
10'
Držení míče: 60% – 40%!
9'
Berlín posílá do šestnáctky jeden centr za druhým, jenže defenziva domácího celku zatím funguje na jedničku. Ismael Diawara mohl zůstat v klidu.
8'
Ten byl rozehraný nakrátko, ale žádné nebezpečí do vápna nepřinesl. Naopak se hostující hráči vydali do rychlé protiakce. Taktéž oni vybojovali roh.
7'
Hráči v modrých dresech se dostali až k bráně hostů, kde vybojovali rohový kop.
6'
Erdal Rakip schytal hodně nepříjemný šlapák na polovině hřiště, tady rozhodně mohla přijít žlutá karta. Sudí to ovšem zatím řeší jen odpískáním faulu.
5'
Už je za námi úvodních pět minut hry, ve kterých se toho mnoho nestalo. O něco aktivněji působí hostující celek, ovšem na závěry je ještě hodně brzy.
4'
Hráči německého celku se pustili do vysokého napadání. Domácí tým s tím měl menší problémy, avšak nakonec to ustál a znovu se snaží o kombinaci.
3'
Union se pokoušel o další akci po levé straně, ovšem nebyl úspěšný. Míč získalo Malmö, které si zatím přihrává jen na své obranné polovině...
2'
Berlín hned vybojoval prvního rohový kop. Rani Khedira nacentroval přesně na hlavu Jordana Siebatcheuho, který ovšem záklonu mířil vysoko nad břevno.
1'
A už nám dnešní duel začal! Favoritem asi budou hostující fotbalisté, kteří hrají v červených dresech. Domácí fotbalisté nastupují v modrých dresech.
1'

Malmö FF: I. Diawara – Beijmo, Hadžikadunić, Lewicki – Ceesay, Rakip, Larsson, M. Olsson – Christiansen, Thelin, Berget (C).
Náhradníci: Dahlin, V. Andersson – Knudsen, Toivonen, Gall, Zeidan, Chaluš, Turay, Sejdiu, Lomotey.
Trenér: Åge Hareide.

1. FC Union Berlín: Rönnow – Knoche, Doekhi, Leite – Trimmel, Khedira, Haberer, Schäfer, Ryerson – Siebatcheu, Becker.
Náhradníci: Grill, Stein – Thorsby, Jaeckel, Behrens, Skarke, Gießelmann, Haraguči, Puchacz, Kemlein, Leweling.
Trenér: Urs Fischer.

Rozhodčí: Meler – Eyisoy, Uyarcan.
1. FC Union Berlín

Soupeř Malmö na tom ovšem není vůbec lépe, jelikož po dvou duelech v Evropské lize má v kolonce získaných bodů taktéž nulu. Je tedy logické, že za soupeře měl ty stejné týmy, s oběma ovšem padl těsným výsledkem 0:1. V Bundeslize ovšem Union válí, jelikož ji po osmi kolech dokonce vede! Až za svými zády má takové velikány jako je Bayern nebo Dortmund. Potvrdí německý celek svou formu na začátku sezóny i v evropských pohárech?
Malmö

Švédský celek nevstoupil do Evropské ligy vůbec dobře, jelikož po dvou odehraných duelech svítí v kolonce bodů nula. Dosud se utkal s Bragou a Unionen Saint-Gilloisem. V těchto duelech sice dal dohromady dva góly, avšak na vítězství to nestačilo. V lize je na tom domácí celek přece jen o něco lépe, drží se na čtvrté pozici, avšak třetí příčku zajišťující poháry má od sebe jen o dva body.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci Evropské ligy! Spolu se podíváme na duel mezi Malmö a Unionem. Výkop je naplánován na 18:45 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.