Sutjeska - Levski | ONLINE | 6.7.2017 20:30 | Evropská liga (předkola) 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Sutjeska : Levski - 6. července 2017   20:30

Ukončeno
Sutjeska
Sutjeska
0:0
(0:0)
Levski
Levski
Sutjeska
Sestavy:
Giljen (C) – Vučić, Bakrač, Nedic, Stijepović – Lončar (87. Poček), Vuković – Zarubica (73. Bubanja), Kovačević (62. Božović), Denković – Marković.
Náhradníci:
Ličina – Marušić, Vujović, Vučić. Trenér: Nikola Rakojevic.
Rozhodčí
Dimitrios Massias. Asistenti: Charlambos Georgiou, Marios Kalogirou. Čtvrtý rozhodčí: Christos Nicolaides (všichni CYP)
Gradski stadion, Nikšić
Levski
Sestavy:
Mitrev (C) – Cvetković, Jablonský, Pirgov, Goranov – Procházka, Angelov, Panajotov – Adeniji (82. Oračev), Mapuku (77. Buş), Narh (90+4 Borimirov).
Náhradníci:
Ljubenov – Vutov, Ivanov, Kabov. Trenér: Nikolaj Mitov.
Přenos se aktualizuje automaticky

Důležitá poznámka na závěr, z postupu do druhého kola se radují i Roman Procházka a David Jablonský.
Levski Sofia pokračuje v tažení UEFA Europa League, když o svém postupu rozhodla během domácího zápasu, který vyhrála 3:1. Odvetný zápas gól nepřinesl a bulharský celek tahal po přestávce za kratší konec, Sutjeska ale nedokázala ani jednu z velkých šancí využít a ani se nepřiblížila zdramatizování hry o postup, přesto si zaslouží pochvalu. Levski změří ve druhém předkole síly s chorvatským Hajdukem Split. Konečný výsledek: FK Sutjeska 0 PFC Levski Sofia 0 (agr.: 1-3).
90+4'
Konec zápasu.
90+4'
Střídání v týmu PFC Levski Sofia: ze hřiště odchází Francis Narh, přichází Aleks Borimirov.
90+2'
Marković posílal ze středu hřiště na vzdálenější levou tyč nebezpečný centr, který Cvetković odvrátil na rohový kop. Následoval centra a připravená náruč Mitreva.
90+1'
Nad rámec utkání byly nastaveny 4 minuty.
90'
Miloš Vučić rozehrál na pravé straně rohový kop, po kterém domácí ještě mohli vykřesat naději, jenže střídající Bojan Božović hlavičkoval na přední tyči těsně mimo! Mnoho nechybělo.
90'
Do konce utkání zbývá odehrát necelá minuta a vypadá to vypadá, že v odvetě se gólu nedočkáme.
87'
Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Stefan Lončar, přichází Igor Poček.
85'
Na opačné straně hřiště zkusil vypálit zpoza šestnáctky Stefan Lončar, jeho střela ale nabrala opačnou faleš a málem trefila rohový praporek.
84'
Roman Procházka rozehrál na levé straně rohový kop a David Jablonský uprostřed šestnáctky hlavičkoval těsně vedle vzdálenější pravé tyče! Československá spolupráce!
82'
Střídání v týmu PFC Levski Sofia: ze hřiště odchází Tunde Adeniji, přichází Miki Oračev.
82'
Tunde Adeniji se chystal odkopávat od své brány a Miloš Bakrač do něj zbytečně strčil, za což viděl kartu.
80'
Už to vypadalo, že Levski centr z rohového kopu bez problému odvrátí, jenže uprostřed šestnáctky se poté po šťastném odrazu míče dostal ke střele Bojan Božović! Jeho rána ale trefila ruku clonícího Davida Jablonského.
79'
Miloš Cvetković odvedl dobrou práci, když střílený centr domácích hráčů odvrátil na rohový kop.
77'
Střídání v týmu PFC Levski Sofia: ze hřiště odchází Junior Mapuku, přichází Sergiu Buş.
77'
Stefan Lončar dostal nabito, jeho následná střela bez přípravy ale po zpětné přihrávce zamířila vysoko nad.
76'
Levski Sofia patnáct minut před koncem pouze brání a spoléhá na rychlé protiútoky, zatím se ale nedostala ani k jednomu.
75'
Družina kolem českého obránce Davida Jablonského a záložníka Romana Procházky ze Slovenska se začíná ocitat pod obrovským tlakem.
74'
Sutjeska se ocitala v další šanci, střelu jednoho z domácích hráčů ale na hranici šestnáctky skvěle zablokoval český obránce David Jablonský.
73'
Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Dejan Zarubica, přichází Vladan Bubanja.
71'
Dejan Zarubica si naběhl na pravé straně šestnáctky na diagonální přihrávku ze středu hřiště a přízemní střelou se pokusil propálit vše, co mu stálo v cestě! Božidar Mitrev ale vyběhl včas z brány a fantasticky ho vychytal!
70'
Na obou stranách je k vidění hodně nepřesností. Možná by to chtělo nějaké střídání. Sutjeska je ovšem nyní mnohem nebezpečnější a touží po vstřelení vedoucí branky, která může být velice důležitá.
69'
Sutjeska je klubem z Černé Hory, který má zkušenosti s předkoly UEFA Champions League, kterou si její fotbalisté zahráli v sezóny 2013/14. Ve druhém předkole vypadli se Sheriffem Tiraspolem.
67'
Levski Sofia přežila obrovský závar a stále drží bezbrankové skóre. Sutjeska potřebuje vstřelit dva góly, aby postoupila. V Bulharsku totiž dokázala jednou skórovat.
64'
Stefan Denković si naběhl do šestnáctky na krásný kolmý pas za obranu a málem se dostal do zakončení. Božidar Mitrev skvěle vyběhl z brány, jenže míč nedokázal udržet a Dejan Zarubica z pravé strany šestnáctky a úhlu mohl zamířit do zdánlivě prázdné brány, jeden z hostů ale jeho střelu dokázal zablokovat a usměrnit tak, aby minula vzdálenější levou tyč brány!
62'
Stefan Lončar napřáhl z obrovské dálky ke střele, která zamířila vysoko nad a vzrušení nepřinesla.
61'
Střídání v týmu PFC Levski Sofia: ze hřiště odchází Stevan Kovačević, přichází Bojan Božović.
60'
Hodina hry je téměř za námi a stále marně čekáme na úvodní gól. Snad se nějakého dočkáme. První vzájemný duel nabídl čtyři góly a Levski vyhrála 3:1.
59'
Tunde Adeniji odešel za postranní čáru, kde došlo k obstřiku jeho levé nohy, a vypadá to, že bude v pořádku.
58'
Veljko Vuković podstoupil ve středu hřiště ostrý souboj s Tundem Adenijim a hra byla přerušena, aby mohlo dojít k ošetření obou avizovaných hráčů.
57'
Vasil Panajotov se dostal na pravé straně šestnáctky po odvážném průniku jednoho z jeho spoluhráčů a zablokované střele do zakončení a mířil prudkou střelou přesně do bližšího pravého horního rohu brány, Vlado Giljen byl ale na místě a bez potíží míč chytil.
55'
Stefan Lončar se snažil ve středu útočné poloviny svého týmu získat míč zpět pomocí ostrého skluzu, během kterého přejel nohy Juniora Mapuku, a viděl žlutou kartu.
54'
Francis Narh si na levé straně hřiště nabíhal na diagonální pas ze středu hřiště, ke kterému měl příliš daleko, a následovalo autové vhazování jednoho z domácích hráčů.
52'
Rozehrávky volného přímého kopu se ujal sám faulovaný Junior Mapuku, jehož střela skončila na zdi.
51'
Miloš Bakrač v blízkosti šestnáctky sáhl rukou po Juniorovi Mapuku. Následuje volný přímý kop.
50'
Pokud by Sutjeska dokázala vstřelit gól a ujala se vedení 1:0, bylo by zaděláno na zajímavou zápletku.
48'
Dejan Zarubica byl hráčem, který mohl Sutjesku vrátit velice rychle zpět do hry o postup do druhého předkola a mířil nad břevno.
47'
Stefan Denković se na levé straně v blízkosti šestnáctky krásně obtočil kolem dvojice protihráčů a poslal před bránu centr, po kterém jeden z jeho spoluhráčů, kolem něhož nebyl daleko nikdo, hlavičkoval zhruba metr nad!
46'
Levski Sofia obstaralo výkop druhého poločasu, do kterého oba týmy vstupují za bezbrankového stavu a změny v základní sestavě.
46'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:28.
Levski Sofia bylo během prvního poločasu na Gradski Stadionu o něco nebezpečnější a mělo ke vstřelení úvodního gólu zápasu blíže. Jmenovitě Ivan Goranov, který z volného přímého kopu točil míč přesně do pravého horního rohu brány, Vlado Giljen ovšem vytáhl famózní zákrok a míč za svá záda nepustil. Skóre po prvním poločase: FK Sutjeska 0 PFC Levski Sofia 0.
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
45'
Miloš Bakrač se dostal po rozehrání rohového kopu na vzdálenější pravé tyči do zakončení, míč ale skončil pouze v náručí připraveného Božidara Mitreva.
44'
Božo Marković si na levé straně šestnáctky naběhl na diagonální přihrávku ze středu hřiště a po rychlém protiútoku se pokusil z úhlu tvrdě vypálit levačkou, jenže David Jablonský k němu dokázal včas přistoupit a odvrátil míč na rohový kop.
41'
Ivan Goranov se konečně dostal k rozehrání volného přímého kopu a krásnou technickou střelou mířil do bližšího pravého horního rohu brány! Fanoušci Levski Sofia už se radovali z gólu, jenže Vlado Giljen předvedl úžasný reflexivní zákrok a po tygřím skoku míč vyrazil!
40'
Junior Mapuku před rozehráním volného přímého kopu provokoval brankáře Vlada Giljena, který si to nenechal líbit. Oba dva hráči poté museli na koberec a dostali kartu. Emoce začínají vyplouvat na povrch.
38'
Junior Mapuku si naběhl v blízkosti šestnáctky do Nemanji Nedice a Levski má možnost z volného přímého kopu otevřít skóre bezbrankového zápasu.
37'
Francis Narh předvedl podél levé postranní čáry sprint, aby doběhl míč po diagonálním pasu ze středu hřiště, včas se ale postavil do cesty Miloš Vučić.
36'
Roman Procházka se pokusil nacentrovat míč na přední tyč, kde nebyl žádný z jeho spoluhráčů.
35'
Francis Narh byl na levém křídle evidentně držen za ruku a Roman Procházka rozehraje standardní situaci.
32'
Dimitar Pirgov se z pozice obránce vydal na útočný výlet a ze střední vzdálenosti napřáhl k táhlé přízemní střele. Jeho pokus ale zamířil pouze doprostřed brány a náruče Vlada Giljena.
31'
Stevan Kovačević zkusil na opačné straně hřiště vypálit zpoza šestnáctky, jeho pokus ale zamířil pouze doprostřed brány a náruče připraveného brankáře Božidara Mitreva.
30'
Junior Mapuku si na pravé straně šestnáctky nabíhal na kolmou přihrávku za obranu a málem se ocitl ve velké šanci, Stefan Denković do něj ale ostře vlétl a tělem ho čistě odstavil. Vlado Giljen se navíc rychle vydal z brány a vpádu míč ukryl pod sebou.
29'
Nikola Stijepović neměl na levé straně vlastní poloviny hřiště komu přihrát směrem vpřed, a tak se rozhodl pro pas směrem k vlastní šestnáctce.
27'
Levski vyrazilo po levém křídle do nebezpečného útoku a na přední tyči se dostalo ke dvěma střelám. Nejprve to zkoušel střelou téměř z hranice šestnáctky Vasil Panajotov, jehož pokus byl zablokován, a v blízkosti levé tyče poté Francis Narh! Vlada Giljena ale nepropálil!
26'
Miloš Vučić rozehrál na levé straně hřiště standardní situaci a do šestnáctky posílal ostrý střílený centr, který skončil na zdi.
25'
Stefan Denković si to z levé strany opět namířil do šestnáctky a těsně před ní ho fauloval Miloš Cvetković.
24'
Hra je nyní z obou stran hodně nepřesná. Oba celky se snaží útočit především po křídlech, jenže jejich finální přihrávky postrádají přesnost.
22'
Miloš Vučić hledal vpředu kolmou přihrávkou podél pravé postranní čáry rozeběhnutého Boža Markoviće, domácí útočník měl ale k míči daleko. Odkop od brány.
20'
Miloš Vučić rozehrál na levé straně hřiště standardní situaci a po jeho krásném načechraném centru se uprostřed šestnáctky dostal k hlavičce Nemanja Nedic, který ve výskoku zamířil těsně nad! Další šance.
18'
Tunde Adeniji na pravém křídle předvedl úžasný sprint, když pláchl dvojici pronásledovatelů a po průniku do šestnáctky posílal před bránu z ostrého úhlu střílený přízemní centr, po jehož odvrácení se dostal na pravé straně šestnáctky do zakončení Vasil Panajotov. Jeho pokus byl ale nepřesný a minul bližší pravý roh brány.
17'
Fotbalisté Sutjesky se pokusili zrychlit hru kolmou přihrávkou kopírující levou postranní čáru a jejich útočnou akci zastavil ofsajd.
16'
Patnáct minut za námi a zatím čekáme na první slibnou brankovou příležitost. Defenzivní řady zatím fungují bez chyby.
15'
Dejan Zarubica se opět snažil prosadit podél pravé postranní čáry, jenže opět ve své snaze neuspěl. Jeden z hostů mu dobře zkřížil cestu a odvrátil míč do zámezí.
14'
Junior Mapuku se pokusil vypálit zpoza šestnáctky a napřáhl k pořádně tvrdé střele, která byla zablokována.
13'
Zarubica se snažil po úprku podél pravé postranní čáry dostat k centru, jenže skončil s míčem v zámezí a Ivan Goranov mohl v klidu vhazovat.
11'
Francis Narh se marně snažil zamířit mezi tři tyče a následoval odkop od brány domácího Giljena.
10'
Ze zápasu uplynulo téměř úvodních deset minut a Roman Procházka je zatím hodně aktivní, to samé ovšem platí také o Davidovi Jablonském, který společně se spoluhráči dobře brání.
9'
Tunde Adeniji rozkmital na pravém křídle své rychlé nohy a posílal do šestnáctky střílený centr, který byl sražen na rohový kop. Jeho rozehrávky se ujal Roman Procházka, přetaženým centrem ale žádného ze spoluhráčů nenašel.
7'
Marko Vučić rozehrál na levé straně hřiště první rohový kop Sutjesky v zápase. Hosté se ovšem ubránili a bez větších potíží uprostřed šestnáctky centr odhlavičkovali.
6'
Stefan Denković si to z levé strany namířil do šestnáctky a na přední tyči mezi dvěma protihráči fantastickou patičkou přes nohu posunul míč na rozeběhnutého Boža Markoviće, jehož střela z ostrého úhlu mířící do bližšího levého horního rohu brány byla sražena na rohový kop.
3'
Exekuce se ujal Roman Procházka, který poslal do šestnáctky dlouhý nákop. Jeho pas byl ale odvrácen.
2'
Mapuku byl faulován ve středu útočné poloviny a Levski Sofia bude zahrávat první standardní situaci.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FK Sutjeska: Giljen (C) – Vučić, Bakrač, Nedic, Stijepović – Lončar, Vuković – Zarubica, Kovačević, Denković – Marković.
Náhradníci: Ličina – Poček, Božović, Bubanja, Marušić, Vujović, Vučić. Trenér: Nikola Rakojevic.

PFC Levski Sofia: Mitrev (C) – Cvetković, Jablonský, Pirgov, Goranov – Procházka, Angelov, Panajotov – Adeniji, Mapuku, Narh.
Náhradníci: Ljubenov – Vutov, Buş, Oračev, Ivanov, Borimirov, Kabov. Trenér: Nikolaj Mitov.

Rozhodčí: Dimitrios Massias. Asistenti: Charlambos Georgiou, Marios Kalogirou. Čtvrtý rozhodčí: Christos Nicolaides (všichni CYP).
Sutjeska postoupila do UEFA Europa League jako vítěz černohorského ligového poháru a po prvním zápase to vypadá, že skončí v prvním předkole. Sutjeska sice bude mít v odvetě výhodu domácího prostředí, proti Levski Sofia ale bude muset dohánět dvoubrankové manko. Odvetný zápas budeme ostře sledovat, protože v dresu bulharského celku, který v lize vyhrál playoff o účast na evropské scéně, se představí český fotbalista David Jablonský a Roman Procházka ze Slovenska. Vítěze čeká ve 2. předkole Hajduk Split.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
Aktuální zápasy
Články odjinud