Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Molde : Glenavon - 19. července 2018   18:00

Molde
Molde
28' Hussain  • 34' Hestad  • 59' Hestad  • 90+1' Hestad  • 90+4' Sarr
5:1
(2:0)
Glenavon
Glenavon
62' Forren (vl.)
Molde
Linde – Remmer, Gabrielsen (C) (46. Gregersen), Forren, Haugen – Hestad, Sarr, Hussain – Mostrøm (74. Aursnes), Brustad (61. Wadji), Chima. Trenér: Ole Gunnar Solskjær.
Ranmark – Gregersen, Wadji, Strand, Aursnes.
Alexandru Tean – Anatolie Bodean, Victor Mardari (všichni MDA)
Aker Stadion, Molde
Glenavon
Taylor – King, Marron, Doyle (C), Muir – Hall (84. Jenkins), Sykes, Grace, Daniels (90+2. O'Mahony) – Murray, Donnelly (46. Norton). Trenér: Gary Hamilton.
Hazard – Harmon, O'Mahony, Norton, Lindsay, Jenkins, Hamilton.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:11.
Utkání je u konce a Molde se může radovat z postupu do další fáze Evropské ligy. Druhý poločas přinesl nejprve třetí gól norského celku, trefil se Eirik Hestad, ale poté po vlastním gólu Vegarda Forrena byli hosté pouze jednu trefu od postupu. Glenavon však nedokázal využít své šance a přišel dvojnásobný trest. Trefili se znovu Eirik Hestad a v nastaveném čase i Babacar Sarr. Molde vyhrálo hladce 5:1 a ve druhém předkole se střetne s albánským Laçi.
90+5'
90+4'
Molde právě vstřelilo branku!
Tak a ještě jeden gól do hostující branky. Pátou branku Molde dal po Haugenově asistenci BABACAR SARR.
90+3'
Žlutá karta na straně Gleavonu, obdržel ji Andrew Doyle.
90+2'
Ještě jedna změna u hostů, odstoupil Joshua Daniels a závěr utkání odehraje Jack O'Mahony.
90+1'
A je definitivně rozhodnuto. Dnes potřetí klapla kombinace mezi nahrávajícím Chimou a střelcem EIRIKEM HESTADEM. Ten zkompletoval hattrick a posouvá Molde dál.
90'
Rozhodčí přidá tři minuty.
89'
Muir míjí, hosté tak nevyužili další příležitost.
85'
Začal se hrát otevřený fotbal, za host to zkoušel Daniels, Linde jeho pokus zblokoval. A ještě předtím na druhé straně pálil mimo Chima.
84'
Hosté vystřídali, skončil Andrew Hall, čerstvou silou je Jordan Jenkins.
81'
Další rána domácích, Hestad ale minul.
78'
Mohlo být rozhodnuto, jenže Wadji nevyzrál na Taylora. Hosté tak stále žijí.
75'
Aursnes se stal ihned obětí faulu, dopustil se jej Doyle.
74'
Poslední střídání Molde, Mattiase Mostrøma nahradil Fredrik Aursnes.
73'
Linde nyní zachránil svému týmu postupový stav, když zneškodnil Danielsův pokus!
71'
Faul domácího Mostrøma na Doylea, Glenavon může jít opět do útoku.
69'
Hosté v útoku, akce ale byla zastavena praporkem asistenta, Hall byl zachycen v ofsajdu.
66'
Hosté nyní budou šturmovat, aby se jim podařilo vstřelit ještě jednu branku. Zatím ale přidávají čárky do kolonky faulů. Provinili se Marron a po chvilce i King.
62'
Glenavon právě vstřelil branku!
No a pozor, možná tu máme založeno na drama! Glenavon snižuje, ale nebylo to dílem jednoho z hráčů hostů. Vlastní branku si dal VEGARD FORREN.
61'
Druhá změna v dresu domácích, končí Fredrik Brustad, na trávník vyběhl Ibrahima Wadji.
61'
Žlutá karta na straně Molde, dostal ji Babacar Sarr.
60'
Jedno je jisté, prodloužení dnes neuvidíme. Pokud chce Glenavon postoupit, musí dát dva góly.
59'
No vida a rázem je tu gól! Dali jej domácí a jednalo se o zopakování kombinace, která vedla k druhé brance. Po Chimově asistenci skóroval EIRIK HESTAD a upravil na 3:0.
55'
Nyní se toho na trávníku mnoho neděje, což více vyhovuje domácím hráčům.
50'
Faul Nortona na Hussaina, domácí rozehrávají přímý kop.
49'
Za hosty pálil Sykes, hosté ale nemají seřízeno. Ani tato rána nebyla přesná.
46'
Oba týmy do druhé půle vystřídaly. U domácích skončil Lunan Ruben Gabrielsen a nastoupil Stian Rode Gregersen, u hostů dohrál Stephen Donnelly a zahraje si Robbie Norton.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
Je za námi první poločas a domácí Molde má skvěle nakročeno do druhého předkola Evropské ligy. V této pětačtyřicetiminutovce jsme dlouho čekali na kloudnější akci, ale vše vynahradila pasáž mezi 28. a 34. minutou, kdy norský tým dvakrát udeřil. Nejprve se z penalty trefil Etzaz Hussain a poté skóroval i Eirik Hestad. Molde tak vede 2:0, což znamená, že hosté musí dát alespoň jeden gól, aby utkání dostali do prodloužení.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
44'
Tak tahle rozehra nebezpečí nepřinesla, hosté ubránili.
44'
Ještě eden roh pro Molde, u míče je jako vždy nachystán Hussain.
42'
Další faul, nyní na straně Glenavonu. Za zákrok na Sarra dostal Stephen Donnelly žlutou kartu.
41'
Po chvilce oddechu a klidu na trávníku přichází faul domácího Brustada. Glennavon má přímý kop.
36'
Hosté ze Severního Irska musí bezpodmínečně skórovat a pokusil se o to Donnely. Jeho pokus ale Lindeho branku minul.
34'
Naopak na druhé straně udeřilo! Po přihrávce Chimy se k zakončení dostal EIRIK HESTAD a upravil na 2:0 pro Molde. Situace je tak pro norský tým velice nadějná.
32'
Rohový kop si vzal na starost Hall, jenže k ohrožení Lindeho branky to nevedlo.
32'
Do útoku se dostali hosté z Glenavonu a vybojovali si rohový kop.
30'
No a rázem to mohlo být o dvě branky, do útoku se dostal gólem povzbuzený Hussain, nyní ale hostující branku minul.
28'
Domácí se dostávají do vedení! K pokutovému kopu se postavil ETZAZ HUSSAIN a podařilo se mu skórovat. Molde vede 1:0 a tento stav posouvá norský tým do dalšího předkola.
28'
A je tu penalta pro domácí tým! Po rozehrání rohového kopu se v pokutovém území dopustil faulu Sykes a rozhodčí okamžitě pískal.
27'
Rohový kop pro Molde, u míče je Hussain.
24'
Mostrømova střela šla mimo, Taylor tak zasahovat nemusel.
21'
Zápas nám nyní upadl do klidového stavu, čekáme na nějaký oživující moment.
19'
Brustad se provinil nedovoleným zákrokem, jeho obětí byl Doyle.
17'
Trocha vzruchu, domácí Hussain vyslal střelu, Taylorovu branku ovšem minul.
15'
Zatím to je hodně opatrné, v sázce je hodně, nikdo tedy nechce udělat chybu.
13'
Domácí Mostrøm fauloval Doylea, Glenavon může rozehrávat a jít kupředu.
10'
Konečně se osmělili i hosté, k zakončení se probil Donnelly, jenže i zde zatím platí, že gólman je úspěšnější.
7'
Po Hussainově rozehrání se do koncovky dostal zatím velmi aktivní Brustad, a dnes podruhé prověřil Taylora. Ten i v tomto případě obstál.
7'
Molde je v úvodu aktivnějším týmem, nyní si vybojovalo rohový kop.
6'
Brustad opět u míče, nyní byl zastaven faulem v podání Muira.
4'
Už tu ale byla i první střela, předvedl ji domácí Brustad a gólman Taylor musel zasahovat.
3'
V úvodu jsme viděli dva nedovolené zákroky, po jednom na každé straně.
1'

Molde FK: Linde – Remmer, Gabrielsen (C), Forren, Haugen – Hestad, Sarr, Hussain – Mostrøm, Brustad, Chima. Trenér: Ole Gunnar Solskjær.
Náhradníci: Ranmark – Gregersen, Wadji, Strand, Aursnes.

Glenavon FC: Taylor – King, Marron, Doyle (C), Muir – Hall, Sykes, Grace, Daniels – Murray, Donnelly. Trenér: Gary Hamilton.
Náhradníci: Hazard – Harmon, Jack, Norton, Lindsay, Jenkins, Hamilton.

Rozhodčí: Alexandru Tean – Anatolie Bodean, Victor Mardari (všichni MDA).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Aker Stadion začne v 18 hodin, takže si na tento čas nic nechystejte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Alexandru Tean, kterému budou na pomezí pomáhat Anatolie Bodean a Victor Mardari. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Piotr Stoianov. Všichni pánové jsou z Moldavska.
První utkání

O trochu lepší pozici do odvety si přináší Glenavon, který minulý týden na své půdě vyhrál těsně 2:1. Molde se sice dostalo ve 36. minutě do vedení po gólu Hestada, ale už o minutu později srovnal Marshall. O výhře mužstva ze Severního Irska pak rozhodl v 59. minutě Daniels. Vstřelená branka na půdě soupeře, to může hrát velkou roli a Molde tak dnes stačí vyhrát 1:0.

Glenavon FC – Molde FK 2:1 (1:1)

Branky: 37. Marshall, 60. Daniels – 36. Hestad

Žluté karty: 51. Grace (GLN), 89. Doyle (GLN), 90+4. Daniels (GLN) – 72. Gabrielsen (MLD), 89. Chukwu (MLD)

Glenavon FC: Tuffey (C) – Marshall, Marron, Doyle, Muir – Hall, Sykes, Grace, Daniels (90+4. Jenkins) – Murray (90+2. King), Donnelly (73. Norton).

Molde FK: Linde – Remmer, Forren, Gabrielsen (C), Haugen – Hussain (61. Chima Chukwu), Sarr, Aursnes – Hestad, Haland (81. Svendsen), Strand (71. Brustad).

Rozhodčí: Kristoffersen – Rasmussen, Hummelgaard (všichni DEN)
Dobrý podvečer u odvety prvního předkola Evropské ligy. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Molde FK a Glenavon FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.