Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Sarpsborg : M. Tel-Aviv - 23. srpna 2018   19:05

Sarpsborg
Sarpsborg
2' Heintz  • 8' Lund-Nielsen  • 55' Mortensen
3:1
(2:1)
M. Tel-Aviv
M. Tel-Aviv
13' Kjartansson
Sarpsborg
Vasjutin – Thomassen (C), Tamm, Jorgensen, Tveita – Heintz(88. Larsen), Zachariassen, Lund-Nielsen, Askar – Muhammed(80. Larsen), Mortensen
Falch, Utvik, Muhammed, Agger, Larsen, Singh, Larsen
V. Bezborodov – V. Danchenko, M. Gavrilin (vš. RUS)
Sarpsborg Stadion, Sarpsborg
M. Tel-Aviv
Rajkovič – Dasa, Tibi, Amador, Saborit – Micha (C), Glazer, Barsky(88. Golasa), Atzili(67. Ofoedu) – Kjartansson(76. Shechter), Schoenfeld
Ohajon, Ofoedu, Shechter, Yeini, Rikan, Golasa, D. Peretz

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:14.
Je dobojováno. Norský celek je malý krůček od historického postupu do Evropské ligy. Utkání rozhodli tři penalty, z toho dvě kopali domácí a jednu hosté, oba týmy pokutové kopy proměnili. Ve druhém poločase padl pouze jeden gól a to právě z té třetí penalty. Norský celek si už utkání pohlídal a i přesto, že byli horší v druhé polovině, tak mohou slavit. Pro Maccabi to bude hodně těžká odveta, a proto se máme na co těšit. Odveta se hraje přesně za týden.
90+3'
90+3'
Ještě přichází malý faul od Golasa, za který však kartu nedostane.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Domácí se ještě pokusili vstřelit branku. Čerstvý Larsen se dostal do zakončení, avšak Rajkovič si s jeho střelou poradil.
89'
Blíží se konec utkání a domácí fanoušci už oslavují na nohou.
88'
Střídání v týmu Sarpsborg: ze hřiště odchází Heintz, přichází Larsen.
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Barsky, přichází Golasa.
84'
Askar se pokusil překvapit brankáře a vyslal na bránu tvrdou střelu z cca 30 metrů, ta však letěla vysoko nad a Rajkovič mohl zůstat v klidu.
82'
Domácí hráči, už se nikam výrazně neženou, za to Maccabi se pouští do útoku.
80'
Po menším zmatku v brankovišti domácího celku, přichází první střídání Sarpsborgu.
80'
Střídání v týmu Sarpsborg: ze hřiště odchází Muhammed, přichází Larsen.
77'
Ofoedu se dostal k první střele v tomto utkání a branku nijak zvláštně neohrozil.
76'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Shechter, přichází Kjartansson.
73'
Nyní se opět hosté snaží útočit a kombinovat na polovině domácích.
70'
Hostům nechybělo málo ke snížení. Kjartansson, dostal skvělou přihrávku do malého vápna, tam ale přišel skluz od obránce, který zachránil tým před gólem.
68'
Hosté zkoušejí první střídání a Ofoedu je zrovna typ hráče, který tyto zápasy moc dobře umí.
67'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Atzili, přichází Ofoedu.
64'
Nyní opět vidíme kombinování domácího celku na polovině Maccabi.
61'
Hosté se po dlouhé době probudili a vybojovali si rohový kop, který na sebe bere Atzili. Míč letěl na zadní tyč, kde žádného hráče nenašel. Nyní jsou u míče domácí.
58'
Další dobrý pokus domácího celku, který položil Rajkoviče na zem.
56'
Už tři penalty jsme mohli vidět v tomto utkání, ty byli všechny proměněné. Dvě do branky hostů, jedna do branky domácích. Neuvěřitelné utkání.
55'
Sarpsborg právě vstřelil branku!
Druhou penaltu domácího týmu, tentokrát proměňuje PATRICK MORTENSEN, ten trefil pravý dolní roh.
54'
Byla nařízena penalta, pro domácí celek.
54'
Žlutou kartu dostává Rajkovič (Maccabi Tel-Aviv FC).
53'
Rajkovič se dopouští faulu na Muhammeda a vypadá to na penaltu!!
50'
Hráči Sarpsborgu vstoupili do druhé poločasu, jako draci. Maccabi nechtějí pustit vůbec pryč z vlastní poloviny, jelikož se musí pouze bránit.
48'
Je tu přímý kop pro domácí, ten si vybojovali po faulu. Střelu si opět vzal na sebe Heintz a zkusil to rovnou na bránu, jeho pokus ale lehce sbírá Rajkovič.
47'
Domácí se ihned dostávají do šance, stejně tak jako v úvodu utkání. Nyní se do brankoviště hostů snesl pozemní centr, který letěl na Askara, ten však míč nestihl doběhnout.
46'
Je za námi první poločas. Začátek utkání byl velice bláznivý, jelikož už ve 13. minutě padly tři branky. Skóre otevřel, již ve 2. minutě svojí hlavičkou Heintz, vzápětí přišel pokutový kop, který proměnil Nielsen. O pět minut později následoval faul i na druhé straně a penalta pro hosty, tu hosté proměnili. Dále jsme spíše viděli nepřesné pokusy a fauly. Ke konci prvního poločasu drželi míč spíše hosté, a proto se můžeme těšit na druhý poločas, který začne přibližně ve 20:08.
45+1'
45+1'
Heintz to opět vzal na sebe a zkoušel to kopnout na přední tyč, tam však stál obránce a odkopává míč pryč. Rozhodčí tak ukončuje první poločas.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Vzápětí budou domácí zahrávat rohový kop.
43'
Pomalu nám končí první poločas a hosté drží míč na polovině norského celku.
41'
Atzili si kop vzal na starost a zkusil tak střelu přímo na bránu, ta však letěla vysoko nad a brankáře nijak neohrozila.
39'
Těsně na hranici brankoviště, přichází faul na Kjartanssona, následuje přímý kop pro hosty, z velmi dobré vzdálenosti.
39'
Žlutou kartu dostává Jorgensen (Sarpsborg).
37'
Nyní se nic závažného neděje a míč se pohybuje na polovině hřiště.
35'
Hosté začali hrát velmi aktivně, důkazem toho byl pokus Barskyho, avšak nepřesný.
31'
Dobře kopnutý roh, který letěl na úplně volného Saborita. Saborit zkusil tvrdou hlavičku, ale na brankové čáře akci zachránil domácí obránce a poslal míč do bezpečí.
30'
Hosté se vzápětí dostali do protiútoku, který ale končí pouze na rohu.
29'
Domácí nechtějí pustit Maccabi pryč z vlastní poloviny.
27'
I Mortensen, zkusil otestovat brankáře, avšak jeho pokus letěl vysoko nad.
26'
Další faul, tentokrát od domácího hráče Nielsena, který držel ruku Barskyho a rozhodčí jeho nedovolenou hru viděl.
25'
Nyní hráči Maccabi uklidňují hru a zapojují do hry i brankáře.
23'
Další šance domácích a opět u ní byl Tobias Heintz. Hráči norského celku dobře překombinovali zálohu a následná přihrávka poslala Heintze, proti jednomu obránci, přes kterého zkusil střelu, ovšem marně, jeho pokus byl zblokovaný.
21'
Maccabi teď mohlo vyrovnat, kdyby Kjartanssonovi střela sedla lépe.
20'
Rohový kop si vzal na starost Heintz, avšak míč letěl přímo do rukou brankáře Rajkoviče.
20'
Domácí si vybojovali rohový kop.
18'
Máme tu první menší faul na polovině domácích. Saborit nedovoleně strčil zezadu do Askara, který následně spadl na zem.
16'
Nyní se hra trochu uklidnila a hráči drží míč na polovině hřiště.
14'
Po obdržené brance, se ihned dostali domácí do šance a přišlo i na zakončení. Heintz to zkusil z brankového kruhu, avšak střela letěla vysoko nad.
13'
Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
Tak tomu říkám utkání! Běží nám 13. minuta a už druhá penalta. Za penaltu se postavil VIDAR KJARTANSSON, který penaltu s přehledem proměňuje.
13'
Byla nařízena penalta, pro hosty.
12'
Žlutou kartu dostává Tamm (Sarpsborg).
11'
Hosté se dostali do první velké šance, ale na poslední chvíli, přišel skluz od Schoenfelda a míč dává do bezpečí.
10'
Pro izraelský tým je to momentálně noční můra, zatímco pro domácí je to historický zážitek.
8'
Neuvěřitelné ! Domácí už vedou 2:0! Za míč se postavil LUND-NIELSEN a penaltu uklidil do levého dolního rohu.
7'
Byla nařízena penalta, pro domácí tým.
6'
Žlutou kartu dostává Tibi (Maccabi Tel-Aviv FC).
4'
Domácí si vzápětí vybojovali rohový kop, avšak z rohu sbíral míč brankář.
2'
Domácí rychle vlétli do utkání a z první akce dávají branku. Střelec gólu je TOBIAS HEINTZ.
1'

Sarpsborg: Vasjutin – Thomassen (C), Tamm, Jorgensen, Tveita – Heintz, Zachariassen, Lund-Nielsen, Askar – Muhammed, Mortensen
Náhradníci: Falch, Utvik, Muhammed, Agger, Larsen, Singh, Larsen

Maccabi Tel-Aviv FC: Rajkovič – Dasa, Tibi, Amador, Saborit – Micha (C), Glazer, Barsky, Atzili – Kjartansson, Schoenfeld
Náhradníci: Ohajon, Ofoedu, Shechter, Yeini, Rikan, Golasa, D. Peretz

Rozhodčí: V. Bezborodov – V. Danchenko, M. Gavrilin (vš. RUS).
Maccabi Tel-Aviv FC:

Izraelský celek, který si Evropskou ligu zahrál naposled v sezóně 2011/12. Od té doby to byli jen neúspěchy v předkolech. Ale tento rok se jim to může povést. Na své cestě do 4. předkola porazili, maďarský Ferencváros, srbskou Niš a arménský Pjurnik. Maccabi je v tomto dvojzápase favorit na postup, jelikož v této soutěži mají zkušenosti. V Izraeli sezóna stále nezačala, a proto mají za sebou pouze zápasy v Evropské lize.
Sarpsborg 08:

Tento norský klub překvapil všechny jejich fanoušky a dostal se do posledního předkola Evropské ligy. V jejich cestě porazili, islandský ÍBV, švýcarský St. Gallen a chorvatskou Rijeku. Rijeka byla jasným favoritem, avšak norský celek překvapil a je jedním krokem v Evropské lize. Pro Sarpsborg je to největší evropský úspěch v historii a stále nekončí. Dnes je čeká izraelské Maccabi a dle mého, šance na postup jsou velké.
Dobrý den, vítejte u dnešního utkání 4. předkola Evropské ligy. Já vás provedu utkáním mezi Sarpsborgem a Maccabi Tel-Aviv FC. Utkání začíná dnes v 19:05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:05.