Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Slavia Sofia : Hajduk Split - 2. srpna 2018   18:00

Slavia Sofia
45' Ivanov  • 70' Jomov
2:3
(1:1)
Hajduk Split
25' Jurič   • 57' Caktas   • 87' Caktas
Stergiakis- Velkovski, Stanislavlevič, Gamakov, Martinov- Uzunov, Karabelyjov, Ivanov (89. Krastev)- Tsvetanov, (61. Šokolarov) Čunčukov (73. Angelov), Jomov
Petkov- Angelov, Burov, Ivanov, Kratev, Pešov, Šokolarov
Doveri D. (Ita)
Nacionalen Stadion Vasil Levski (Sofie)
Ljubič- Fomitschow, Lopez, Mikulič, Juranovič- Besirovič (7. Jurič), Barry (77. Vucur), Caktas- Gyurcso (65. Sego), Said, Bašič
Matijas- Delič, Ismajli, Ivanovski, Jurič, Sego, Vucur

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme utkání mezi Slavií Sofia a Hajdukem Split, které končí vítězstvím hostů 2:3. Celkově tak vítězí 2:4 a zaslouženě postupují do
3.předkola Evropské ligy. V dalším kole potkají s největší pravděpodobností rumunské FCSB. Dnes se za domácí prosadil Ivanov z penalty a Jomov. Za hosty vstřelil branku Jurič a dvakrát se prosadil Caktas, jednou z penalty.
90+3'
90+1'
Do již šestého ofsajdu domácích se dostal nově příchozí Šokolarov.
90'
Rozhodčí Doveri se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Střídání v týmu PFC Slavia Sofia: ze hřiště odchází Ivanov, přichází Krastev.
88'
Slavia už vzdala své již tak malé naděje.
87'
Hajduk právě vstřelil branku!
Autorem branky je MIJO CAKTAS, který stvrzuje postup Hajduku Split do dalšího předkola Evropské ligy. Asistenci si připsal Bašič a Caktas potvrzuje svůj dnešní dobrý výkon.
86'
Said se málem dostal k hlavičce po pěkném centru od Vucura. Tlak chorvatského celku dál pokračuje.
85'
Hajduk kombinuje na své polovině hřiště.
84'
Žlutou kartu dostává Gamakov (PFC Slavia Sofia).
82'
Domácí jsou stále nervozní a dělají jeden faul za druhým.
81'
Slavia tlačí, jenže Hajduk v pohodě kontroluje.
80'
Posledních deset minut základní hrací doby.
79'
Nedovolený zákrok nově příchozího Angelova na Fomitschowa.
78'
Do ofsajdového postavení se dostal Jomov.
77'
Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Barry, přichází Vucur.
76'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Martinov.
75'
Rohový kop pro Hajduk Split.
74'
Ofsajdové postavení Jamova.
73'
Střídání v týmu PFC Slavia Sofia: ze hřiště odchází Čunčukov, přichází Angelov.
72'
Domácí trenér Zagorčič jednoznačně posiluje útočnou fázi hry.
71'
Posledních dvacet minut bulharských nadějí.
70'
Slavia Sofia právě vstřelila branku!
Autorem branky je GEORGI JOMOV, který se nadvakrát dostal k dorážce a s velkým štěstím překonal brankáře Ljubiče. Sofia musí vstřelit ještě dvě branky, aby postoupila.
69'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Stanislavlevič.
68'
67'
Do dalšího ofsajdového postavení se dostal Čunčukov.
66'
Sofia předvádí jeden faul za druhým.
65'
Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Gyurcso, přichází Sego.
64'
Gyurcso očividně nikam nespěchá...
63'
Hostující trenér bude podruhé střídat, tentokrát však dobrovolně.
62'
Sofie kombinuje na své útočné polovině.
61'
Střídání v týmu PFC Slavia Sofia: ze hřiště odchází Tsvetanov, přichází Šokolarov.
60'
Po hodině hry si jde Hajduk za zaslouženým postupem.
58'
Hajduk je opět nahoře. Kdežto Sofie už je nejspíš na odpis.
57'
Autorem branky z pokutového kopu je MIJO CAKTAS, který stejně jako Ivanov suverénně proměnil penaltu.
56'
Byla nařízena penalta.
55'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Gamakov.
54'
Rohový kop pro hostující celek.
53'
Ani tentokrát se domácí nedokázali prosadit přes standardní situaci.
52'
Žlutou kartu dostává Barry (HNK Hajduk Split).
51'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval Lopez, který strávil pár let v barcelonském béčku.
50'
Velkovski si dokázal pohlídat dobře rozběhnutého Bašiče.
49'
Postižený je už na trávníku a může pokračovat v utkání.
48'
Na zemi leží jeden z hostujících borců.
47'
Hajduk začíná kombinací na své polovině hřiště.
46'
Ani jeden z trenérů se nerozhodl pro střídání.
46'
Sledovali jsme první poločas mezi Slavií Sofia a Hajdukem Split, který končí remízou 1:1. Domácí začali lépe, nicméně jako první se prosadil v 25.minutě Jurič. V poslední minutě ovšem domácí kopali penaltu a Ivanov ji dokázal úspěšně proměnit. Na postup potřebují domácí vstřelit dvě branky a žádný nedostat. Uvidíme, jak oba celky naloží s druhou půlí.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+1'
45'
Autorem branky z pokutového kopu je GALIN IVANOV, který neměl problém usměrnit míč do sítě a dává pro domácí branku naděje.
45'
44'
Hajduk si kombinuje daleko od své brány a zkušeně si hlídají své tučné vedení.
43'
Jomov se neprodral kolem postranní čáry přes Fomitschowa.
42'
Karabelyjov se vydal na útočný výlet sám. To nemohlo přinést ovoce. Pro domácí zbytečná ztráta.
41'
Bašič s Caktasem si moc u pravé postranní čáře nerozuměli. Velkovski bude vhazovat.
40'
Posledních pět minut prvního poločasu.
38'
Opět si to chorvatský celek pohlídal a suverénně kráčí za postupem. Uvidíme, zda takhle dohrají zbytek půle a celý druhý poločas.
37'
Sofia bude kopat další standardní situaci. Tentokrát zhruba z čtyřiceti metrů.
36'
A další vražedný faul. Tentokrát domácí Čunčukov tvrdě zajel skluzem do Barryho.
35'
Žlutou kartu dostává Čunčukov (PFC Slavia Sofia).
34'
Hra je hodně nervózní. Oba celky hrají tvrdě a z toho padly již čtyři žluté kartonky.
33'
Žlutou kartu dostává Jomov (PFC Slavia Sofia).
32'
Bulharský celek se dožaduje penalty po ruce Lopeze, ovšem rozhodčí Doveri o tom nechce vůbec slyšet.
31'
Žlutou kartu dostává Mikulič (HNK Hajduk Split).
30'
Po půlhodině vedou hosté 0:1, celkově 0:2. Prodloužení v tomto souboji neuvidíme.
29'
Sofia se neustále snaží něco vymyslet, jenže jim chybí kvalita na to, aby se jim vše povedlo ve správný čas. Hajduk zkušeně kontroluje celý dvojzápas.
28'
Útočným faulem se provinil Bašič, který to přehnal s napadáním.
27'
Do ofsajdového postavení se dostal útočník Čunčukov.
26'
Pro Slavii to je obtížná situace. Aby postoupili, tak musí vstřelit minimálně tři branky a žádnou už nedostat.
25'
Autorem branky je STANKO JURIČ, který si krásně naběhl do pokutového území, kde dostal naprosto přesný míč na hlavu od Juranoviče. Míč umístil přesně k levé tyči a posílá Hajduk do vedení 0:1!
24'
Žlutou kartu dostává Martinov (PFC Slavia Sofia).
23'
Domácí kotel neustále podporuje své oblíbence.
22'
Volný přímý kop Tsvetanova nadělal menší zmatky. Hajduk ovšem stále drží nulu na svém kontě.
21'
Žlutou kartu dostává Fomitschow (HNK Hajduk Split).
20'
Po dvaceti minutách stále platí bezbrankový stav.
19'
Na ten si naskakoval Čunčukov. Nebyl ale dostatečně vysoký, aby dokázal zakončit.
18'
Borja Lopez nevěděl ve svém vápně co s míčem, a tak ho radši odkopl na rohový kop.
17'
Domácím se nepovedl další útok. Zatím se Hajduk v obranné fázi hry moc nenadřel.
16'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Tsvetanov.
15'
Barry Hamza se pokusil o napadání domácí rozehrávky. Hráči Slavie si dali pozor.
14'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť míč odkopl do bezpečí obránce Martinov.
13'
První rohový kop pro Hajduk Split.
12'
Čunčukov si pomohl útočným faulem, když blízko půlicího kruhu zajel do Mikuliče.
11'
Gyursco se dostal do vápna, hledal Saida, jenže ten byl dobře pokrytý Stanislavlevičem.
10'
Prvních deset minut odvetného utkání uběhlo a Hajduk zatím drží postupový výsledek.
9'
Hajduk se postupně zlepšuje a otupuje tlak domácích.
8'
Beširovič nemůže pokračovat a tak hostující trenér Kopič musí nechtěně vystřídat.
7'
Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Beširovič, přichází Jurič.
6'
Nepřesnou přihrávku vyslal záložník Uzunov. Slavia se snaží o co nejrychlejší vyrovnání situace.
5'
K hlavičkovému zakončení se dostal domácí Gamakov, jenže umístění bylo mizerné. Ljubič bude odkopávat od brány.
3'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval domácí Martinov, který smetl Beširoviče.
2'
Na začátku utkání je aktivnější domácí celek, který je podporován věrných fanoušků, jinak je stadion poloprázdný.
1'
Slavia Sofia oblékla bílé dresy, Hajduk károvo červenomodré dresy.
1'

PFC Slavia Sofia: Stergiakis- Velkovski, Stanislavlevič, Gamakov, Martinov- Uzunov, Karabelyjov, Ivanov- Tsvetanov, Čunčukov, Jomov
Náhradníci: Petkov- Angelov, Burov, Ivanov, Kratev, Pešov, Šokolarov

HNK Hajduk Split: Ljubič- Fomitschow, Lopez, Mikulič, Juranovič- Besirovič, Barry, Caktas- Gyurcso, Said, Bašič
Náhradníci: Matijas- Delič, Ismajli, Ivanovski, Jurič, Sego, Vucur

Rozhodčí: Doveri D. (Ita).
První utkání skončilo těsnou výhrou Hajduku Split 1:0, když se v 79.minutě prosadil Said, který přišel na začátku druhého poločasu oživit kádr. V utkání dominoval chorvatský celek, který vyhrál ve všech ukazatelích. Navíc červenou kartu dostal Aleksandrov.
Hezký den u sledování odvetného utkání 2.předkola Evropské ligy! V tomhle duelu na sebe podruhé narazí Slavia Sofia, která přivítá Hajduk Split. Utkáním vás provede Ondřej Klos.