Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tiraspol : Karabach - 23. srpna 2018   19:00

Tiraspol
Tiraspol
8' Kapič (Boičiuč)
1:0
(1:0)
Karabach
Karabach
Tiraspol
Pascenco – Sušič, Kovačevič, Posmac, Cristiano – Kendyš (88. Racu), Kapič, Anton – Badibanga, Boičuč (67. Kamara), Joaliosson (72. Balima)
Cebotari – Balima, Kamara, Kulušič, Palič, Racu, Rodriues. Trenér: Sablič.
Lechner – Heidenreich, Kilbitsch
Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol
Karabach
Vagner – Guerrier, Sadygov, Gusejnov, Medveděv – Garajev, Slavčev (73. Agoli), Madatov, Mišel, Ozobič – Delarže (46. Zoubir).

Z mé strany je to vše a přeji vám pěkný večer.
Statistiky utkání:
Držení míče: 45% – 55%.
Střely celkem: 7 – 7.
Střely na branku: 1 – 0.
Rohové kopy: 2 – 3.
Žluté karty: 1 – 2.
Šeriff poráží v prvním utkání Karabach cenným výsledkem 1:0 po brance Kapiče již z osmé minuty. Karabach si nebyl schopný za celý zápas vytvořit jednu jedinou šanci a tak odjíždí po zásluze z Moldavska s prázdnou.
90+4'
90+4'
Míč se odrazil na kopačku Guerriera a ten z otočky překopl branku Pascenco.
90+3'
Karabach bude v samotném v závěru ještě rozehrávat rohový kop.
90+2'
Míč odhlavičkoval do bezpečí z pohledu Karabachu Guerrier.
90+2'
Faulovaný Racua a volný přímý kop z levé strany pro Šeriff.
90'
Příliš dlouhý byl míč do brejku na Badibangu a tak stihl pro míč vyběhnout brankář Vagner.
88'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Kendyš, přichází Racu.
88'
Obrana Šeriffu si poradila i s centrem Zoubira z levé strana a je tak stále dnes 100%.
86'
Guerrier byl chycen v ofsajdové pasti, míč se stěhuje na kopačky Šeriffu.
83'
Karabach vypadá, že je spokojen i se stavem 0:1, jelikož jeho poklidná kombinace na vlastní polovině ani jinou úvahu nenabízí.
80'
Kendyš zůstal na trávniku po souboji ve středu hrací plochy a nakonec bude ošetřován za postranní lajnou.
79'
Žlutou kartu dostává Ozobič (FK Karabach).
76'
Madatov se prodíral po pravé straně, nakonec si míč předkopl příliš a tak ani tento útok nenabídne šanci na straně Karabachu, který je dnes lepší, ale hraje defakto pouze po vápno, tam všechny akce konči.
74'
S ohněm si zahrával brankář Vagner, který dlouho váhal s rozehrávkou a div, že mu míč nevypíchl Balima.
73'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Slavčev, přichází Agoli.
72'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Joaliosson, přichází Balima.
70'
Centr Sadygova sráží obrana domácích do rukavic Pascenca.
69'
Madatov se dostal s míčem do nevýhodné pozice a nakonec o míč přišel u pravé postranní lajny.
67'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Boičiuč, přichází Kamara.
66'
Karabach je výrazněji lepším týmem, ale na šance čekáme z jejich strany od samotného úvodu zápasu.
65'
Anton byl nejvýše ve vzduchu a odvrátil míč z nebezpečného území pro domácí.
65'
Sražená rána Madatova. Karabach bude rozehrávat od rohového praporku.
64'
Nadějný útok domácích zastavil jako poslední istance Sadygov a Kenydyšovi odebral míč od kopačky.
62'
Přenesení hry na Joaliossona nebylo přesné a tím také akce domácích končí, míč se přesouvá na kopačky Karabachu.
60'
Medveděv nepochopil záměr spoluhráče a tak míč končí v zámezí. Odkopávat od branky bude brankář Pascenco.
59'
Joaliosson chycen v ofsajdové pasti.
57'
Badibanga posílal dlouhé autové vhazování do vápna, bez efektu, nejvýš v vzduchu byl Husejnov a míč odvrátil.
55'
Karabach sice uzamkl domácí na jejich polovině, ale je to nejen bez šancí, ale i bez jejich náznaku. Obrana Šeriffu působí spolehlivě a naopak útok hostů poměrně bezradně.
52'
A další faul, tentokrát postiženým Sadatov z pravé postranní lajny.
51'
Tentokrát se proti pravidlům provinil Joaliosson a rozehrávat budou hosté z Azerbajdžánu.
49'
S centrem za obranu z dílny Madatova si poradila obrana Šeriffu bez problémů.
48'
Joaliosson faulovaný na středu hrací plochy. U míče zůstávají domácí fotbalisté.
47'
Střelecký pokus z poza vápna z kopačky Sušiče zablokován obranou Karabachu.
46'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Delarže, přichází Zoubir.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:03 .
Statistiky po první poločase:
Držení míče: 50% – 50%.
Střely celkem: 2 – 3.
Rohové kopy: 2 – 1.
Žluté karty: 1 – 0.
Šeriff vyhrál úvodní poločas zásluhou branky Kapiče 1:0 a vytěžil tak maximum z úvodního tlaku. Karabach sice převzal po inkasované brance hru, ale díky své nepřesnosti si zatím nevytvořil žádnou větší šanci.
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
44'
Kapič se ocitl zády k brance na velkém vápně, ale při zpracování si pomohl rukou a tak je akce Šeriffu zastaven hvizdem hlavního sudího.
43'
Badybanga zastavil rozehrávku Karabachu, ten je zatím v kombinace dnes hodně nepřesný.
41'
Tentokrát přišel centr od rohového praporku z kopačky Joaliossona, ten byl naopak zastaven pro hraní rukou Kapiče.
40'
Domácí rozehrávali volný přímý kop zásluhou Badibangy, ale míč skončil z jeho kopačky pouze na hlavě Husejnova.
39'
Dlouhý míč z kopačky Antona nenašel za obranou Karabachu nikoho a k míči má tak nejblíže brankář Vagner.
37'
Na druhé straně zastavil včasným skluzem Joaliossona zkušený bek Sadygov.
36'
Centr z kopačky Guerriera sbírá do rukavic brankář Pascenco.
34'
Tentokrát se pokoušel při průniku obranou vymodlit penaltový zákrok hostující Madatov, ale může být rád že nevidí žlutou kartu, protože tohle byl hodně přihraný pád.
33'
Kapič poslal příliš nízký balon do vápna Karabachu.
33'
Faulovaný Joaliosson a domácí mají k dispozici volný přímý kop z pravé strany.
32'
Karabach zatím zklamáním. Další nedorozumění a nepřesný pas od Medveděva kazí útočnou snahu.
30'
Žlutou kartu za faul ve středu hrací plochy na Slavčeva dostává Kendyš (FC Šeriff Tiraspol).
30'
Guerrier si nepotykal s míčem a v nadějné pozici pro Karabach přišel zbytečně o míč a celou akci pokazil.
28'
Nepřesná rozehrávka Karabachu končí autovým vhazováním pro Šeriff.
27'
Další pád ve vápně v podání domácích. Tentokrát šel k zemi po souboji Joalioson, ale ani v tomto případě se penalta pískat nebude.
26'
Po souboji ve středu hrací plochy zůstal na trávníku Kendyš a bude muset být ošetřován za postranní lajnou.
24'
Madera posílal ostrý centr před branku a Posmac musel ve skluzu poslat míč na rohový kop, který poté domácí úspěšně ubránili.
23'
Ten si Karabach pohlídal a zásluhou Sadigova míč poslal hlavou z vápna.
22'
Krásnou přihrávku na hranici vápna obdržel Kapič a šel ihned do nebezpečného zakončení, které na poslední chvíli srazili hosté na rohový kop.
20'
Karabach uzamkl v posledních minutách na domácí polovině a Šeriff si doslova koleduje o branku.
19'
Na druhé straně se faulem provinil Kendyš.
18'
Postupná akce hostů končí útočným faulem Ozobiče a hrát budou moci domácí.
17'
Šeriff se po vstřelené brance zbytečně zatáhl a nechává kombinovat hosty. Zkouší to nyní po pravé straně Medveděv.
16'
Rozvážná rozehrávka hostů končí nepřesným přenesením hry na pravou stranu. Vhazovat budou domácí fotbalisté.
13'
První střelecký pokus hostů mířil z kopačky Ozobiče, ale nastřelil pouze prvního obránce moldavského celku.
11'
Další útočná akce domácích končí za brankovou čarou a hosté se mohou uklidnit, odkopávat od branky bude brankář Vagner.
8'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Domácí se ujímají vedení! Krásná akce v podání domácího celku! Kendyš poslal za obranu Karachu nádhernou kolmici, kterou našel Boičiuč, tomu míč malinko utekl, ale nakonec obešel brankáře a našel před prázdnou brankou RIFETA KAPIČE a ten míč poslal do sítě!. – 1:0!
7'
Kapič nadýchaným centrem hledal Joaliossona, ale ten na míč nedoskočil a ten nakonec skončil u brankáře Vagnera.
7'
Nepřesnost na kopačkách Karabachu, vhazovat bude domácí Šeriff.
6'
S dlouhým míčem Sušiče si poradila obrana Karabachu a může v poklidu rozehrávat.
4'
Utkání začalo celkem překvapivě ofenzivě. Ozobič nyní ztroskotal na Kendyšovi a míč nakonec doputoval až k brankáři Pascencovi.
2'
Hned ve druhé minutě jsme viděli spornou situaci Medveděv poslal k zemi Antona a domácí hráči a fanoušci se dožadovali pokutového kopu. Ten se však nekoná. z mého pohledu se jednalo o hodně sporný moment.
2'
Domácí nastupují ve žlutých dresech, hosté oblékli černé dresy. Stadion v Tiraspolu je zaplněn tak zhruba z poloviny.
1'
Utkání zahájil rozehrávkou Karabach.
1'

FC Šeriff Tiraspol: Pascenco – Sušič, Kovačevič, Posmac, Cristiano – Kendyš, Kapič, Anton – Badibanga, Boičuč, Joalioson.
Náhradníci: Cebotari – Balima, Kamara, Kulušič, Palič, Racu, Rodriues. Trenér: Sablič.

FK Karabach: Vagner – Guerrier, Sadygov, Gusejnov, Medveděv – Garajev, Slavčev, Madatov, Mišel, Ozobič – Delarže.
Náhradníci: Magomedalijev – Agoli, Dinijev, Husejnov, Mammadov, Rzeznicjak, Zoubir. Trenér: Gurbanov

Rozhodčí: Lechner – Heidenreich, Kilbitsch.
Poslední vzájemné zápasy:
Kvalifikace o ligu mistrů 2017, kdy dokázal postoupit Karabach:
Karabach – Šeriff 0:0
Šeriff – Karabach 1:2.
FK Karabach
Azerbájdžánský mistr absolvoval tři kola o vysněnou ligu mistrů. V první kole vyřadil slovinskou Ljubljaň ( 1:0, 0:0). Ve druhém kole poté albánský tým Kukesi (0:0, 3:0). Stopku mu vystavil až běloruský Bate (0:1, 1:1).
A tak si Karabach zahraje play off o Evropu.
FC Šeriff Tiraspol
Moldavský mistr hrál o Ligu mistrů, kde nejprve vyřadil Torpedo Kutaisu (1:2, 3:0). V dalším ,ale již nestačil na Shkendiju a po výsledcích 0:1, 0:0 spadl do kvalifikace o ligu evropskou.
Postup do play off o evropskou ligu se moldavský tým dostal přes islandský Valur, doma vyhrál 1:0 a k postupu mu stačila i prohra na Islandu v poměru 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.