Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Žalgiris Vilnius : KÍ Klaksvík - 19. července 2018   19:00

Žalgiris Vilnius
7' Antal
1:1
(1:0)
KÍ Klaksvík
KÍ Klaksvík
66' Møller-Iversen
Vitkauskas – Klimavičius, Malec, Filipov, Šumkus, Njuidzi, Ogana
KÍ Klaksvík
Joensen – Bjartalíð, Elttør, Jacobbsen, Olsen, Høgnesen, Poulsen

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 11:14.
V tomto zápase jsme viděli dvě branky, nejprve se prosadil domácí celek, hosté ve druhé části hry dokázali vyrovnat. Postupujícím týmem z této dvojice je Vilnius, který úvodní zápas vyhrál 2:1.
90+4'
90+3'
Domácí hráči kontrolují hru.
90+2'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Simonsen, přichází Poulsen.
90+1'
Žlutou kartu dostává Danielsen (KÍ Klaksvík).
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
89'
Žlutou kartu dostává Andreasen (KÍ Klaksvík).
88'
Šimkovič rozehrával volný kop, jeho rána byla zblokovaná. Dobrá šance pro domácí hráče.
88'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Møller-Iversen, přichází Jacobbsen.
87'
Fanoušci domácího celku se těží na konec zápasu, a pokud tento stav vydrží, budou slavit postup.
85'
V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek se nikam nežene.
83'
Rohový kop pro domácí hráče, Šimkovič centroval před braku, ale nikdo z jeho kolegů nedokázal míč přesněji zakončit.
80'
Hostující brankář předvedl své umění, Joensen si poradit se střelou Šimkoviče.
79'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru a v něm Ogana.
78'
Velká šance na druhé straně, po centru hlavičkoval Ogana a jeho projektil končí malý kousek mimo branku. Nechybělo mnoho.
77'
Hosté mohli jít do vedení, to byl však musel Askham vypálit přesněji.
76'
Hosté rozehrávají rohový kop, Bjartalíð centroval před branku, ale nikdo si nedokázal poradit s jeho nabídkou.
75'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Došljak, přichází Bjartalíð.
75'
Patnáct minut hry před koncem zápasu musel zasahovat domácí brankář. Vypálil Møller-Iversen, jehož pokus snadno kryje Bartkus.
72'
Domácí celek se mohl dostat do vedení, po pěkném centru hlavičkoval Ogana jen do břevna. Hosté nyní měli štěstí. Následně Slijngard pálil mimo.
72'
Hostující Andreasen si pomohl v souboji o míč nedovoleně, fauloval domácího Blagojeviće. Volný kop pro Vilnius.
70'
Stav zápasu je vyrovnaný, v celkovém součtu, což je podstatné, vede VMFD o jednu branku.
69'
Hodně nepřesný projektil nyní vyslal Pavlović. Jeho ránu bez výraznějších potíží kryje domácí gólman.
66'
Střídání v týmu VMFD Žalgiris Vilnius: ze hřiště odchází Manzorro, přichází Ogana.
66'
KÍ Klaksvík právě vstřelil branku!
V tomto zápase je vyrovnáno. Postaral se o to svou povedenou ránou RONNI MØLLER-IVERSEN. Jeho projektil přesně k tyčce nedokázal brankář zastavit. V celkovém součtu vede Vilnius o jednu branku.
65'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
63'
Ve druhém poločase mnoho fotbalové krásy k vidění rozhodně není, sledujeme spíše podprůměrné utkání.
62'
Andreasen si v souboji se soupeřem pomohl nedovoleně, rozehrávat tak na své polovině bude domácí mužstvo.
60'
Třicet minut hry zbývá do konce. Domácí hráči hrají aktivně, ale mnohdy špatně vyhodnotí situaci. To sráží jejich útočné snažení.
58'
Vilnius má velmi dobře nakročeno k postupu do další fáze soutěže. Naopak Klaksvík by musel hodně zlepšit hru a zpřesnit střelbu, aby mohl dvojzápas zdramatizovat.
56'
Nyuiadzi byl nachytaný v postavení mimo hru, jeho akce tak předčasně končí. Vykopávat bude gólman.
55'
Hostující celek se pokouší vyrovnat, nyní to nepřipravenou střelou zkoušel Hadžibulić. Podle toho také dopadla, končí mimo branku.
54'
Klettskard se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.
53'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí v celkovém součtu vedou o dva góly mají postup velmi blízko.
50'
Po rychlé akci spoluhráčů vypálil Møller-Iversen, jehož projektil kryje brankář.
49'
Šimkovič rozehrával domácí rohový kop, následně pálil nepřesně Blagojević.
47'
Danielsen se propracoval do střelecké pozice. Ránu hostujícího hráče vyrazil Bartkus na rohový kop.
47'
KÍ mohlo vyrovnat, ale aktivně hrající Andreasen minul branku.
46'
45+4'
45+4'
Pavlović byl faulovaný, volný kop pro jeho spoluhráče.
45+2'
Volný kop pro hostující celek, volný kop se příliš nepovedl.
45+2'
Hostující brankář bude rozehrávat po nepřesné akci VMFD od své branky.
45+1'
45'
Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
42'
Další postavení mimo hru a v něm Nyuiadzi.
41'
Šimkovič rozehrával rohový kop domácích, následně byl Marquinhos Carioca nachytaný v postavení mimo hru.
40'
V poklidném tempu se dohrává první poločas, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
37'
Rohový kop pro hosty, rozehrávat ho bude Andreasen. Míč se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
36'
Střídání v týmu VMFD Žalgiris Vilnius: ze hřiště odchází Antal, přichází Nyuiadzi.
33'
Jeden z domácích hráčů, Slijngard, byl nachytaný v postavení mimo hru.
32'
Balon do hry dlouhým odkopem uvedl hostující brankář Joensen.
31'
Domácí celek pokračoval v aktivní hře, Šimkovič se probojoval do střelecké pozice, Blagojević minul branku.
30'
Joensen rozehraje od své branky.
29'
Po krátkém přerušení hry vinou ošetřování hráče pokračuje zápas dál.
26'
Vilnius pokračuje v aktivní hře, v celkovém součtu vede o dva góly.
25'
Autor první branky zápasu byl nachytaný v postavení mimo hru. Domácí akce končí.
24'
Simonsen si pomohl faulem, rozehrávat volný kop bude domácí tým.
24'
Domácí hráči se nastěhovali na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Obrana KÍ zatím pozorná.
22'
Mikoliūnas byl nachytaný v postavení mimo hru, domácí akce končí.
20'
Hostující brankář si výborně dokázal poradit se střelou domácího hráče z velké dálky. Následně rychle vykopává od své branky.
18'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat na polovinu soupeře.
16'
Domácí si vypracovali další šanci, Blagojević minul bránu.
16'
Šimkovič zblokoval centr soupeře, rohový kop.
15'
Bartkus musel zasahovat proti centru soupeře, na druhé straně byl volný hráč, ale míč zachytil brankář.
12'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, hosté se musí bránit tlaku soupeře.
10'
Domácí rozehrávali volný kop, Šimkovič zakončoval nepřesně, minul branku.
9'
Mnoho šancí tento zápas nenabízí, od své branky rozehrává brankář KÍ.
7'
Žalgiris Vilnius právě vstřelil branku!
Domácí celek se z kraje zápasu dostává do vedení, po pěkné přihrávce Baravykase se prosazuje ANTAL, který v souboji před brankou přetlačil obránce.
4'
Hostující Klettskard v souboji s obráncem fauloval, rozehrávat tak bude domácí mužstvo.
3'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Ne nepřesné akci končí míč u hostujícího brankáře.
2'
Domácí celek se dostal jako první do šance, Šimkovič vypálil a jeho projektil kryje Joensen.
2'
V poklidném tempu zápas začíná, ani jeden celek se nikam nežene.
1'

VMFD Žalgiris Vilnius: Bartkus – Baravykas, Mbodj, Tomić, Slijngard – Mikoliūnas, Šimkovič (C), Blagojević, Manzorro – Marquinhos Carioca
Náhradníci: Vitkauskas – Klimavičius, Malec, Filipov, Šumkus, Njuidzi, Ogana

KÍ Klaksvík: Joensen – Niclasen, Pavlović, Simonsen – Danielsen, H. Askham, Andreasen, Došljak, Hadžibulić – Møller-Iversen, Klettskard (C)
Náhradníci: Joensen – Bjartalíð, Elttør, Jacobbsen, Olsen, Høgnesen, Poulsen.
Úvodní zápas se hrál na stadionu Gundadalur. Žalgiris se v závěru prvního poločasu dostal do vedení, prosadil se Antal. Z kraje druhé části hry přišel na hrací plochu v dresu Klaksvíku Bjartalid, který proměnil pokutový kop a srovnal stav zápasu. Vypadalo to na nerozhodný výsledek. Nastaveny byly čtyři minuty a v té druhé se po rohovém kopu hlavou prosadil Mbodj, který rozhodl o výhře hostů v prvním zápase. Do tohoto odvetného duelu si přináší Vilnius výhru 2:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto odvetném zápase předkola Evropské ligy proti sobě nastoupí VMFD Žalgiris Vilnius a KÍ Klaksvík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.