Dnes jsme mohli sledovat velmi atraktivní utkání, které nám přineslo spoustu branek a diváka muselo bavit! Mezi sebou si to rozdali dva věční rivalové z Manchesteru. Z dnešního zápasu vyšel vítězně Manchester United, o góly se postaral Welbeck a Rooney, Rooney skóroval dokonce dvakrát, oba góly proměnil hlavou. Po prvním poločase to vypadalo, že je o zápase rozhodnuto, ale opak byl pravdou. Domácím se vydařilo střídání, které posílilo jejich hru. A hned ve čtyřicáté osmé minutě skóroval Kolarov. Naopak Fergusonovi se střídání nepodařilo, ze hry odešel Nani, kterého nahradil Scholes a právě Scholes se dopustil chyby, po které skóroval Agüero. V posledních dvaceti pěti minutách měli domácí hráči spoustu šancí, ale ani jednu nedokázali proměnit. Podle mého názoru si po dnešním výkonu zaslouží ,,nálepku,, hráč zápasů Lindegaard, který svými briliantími zákroky zabránil dalším inkasovaným gólům.
90+3
Domácí hráči zahrávali rohový kop, před Lindegaardovu svatyni přiběhl i Pantiliman, kterému se podařilo hlavičkovat, ale jeho střele scházela přesnost.
90+3
Lindegaard předvedl vynikající zákrok, kterým zabránil třetímu inkasovanému gólu!
90+3
Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop z velmi výhodné vzdálenosti.
90+2
Žlutou kartu za nedovolený obranný zákrok uviděl Ferdinand.
90
Sudí Foy nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89
Scholes přenesl míč na pravou stranu, kde se mu nabídl Jones. Rudí ďáblové kombinují na soupeřově polovině a čekají na chybu, ze které by mohli těžit.
88
Savic potřebuje po střetu s Evrou ošetřit.
86
Domácí si dokázali vytvořit obrovský tlak před Lindegaardovou svatyní! Lindegaard a jeho spoluhráči několikrát museli hasit šance domácích hráčů, kteří způsobili v pokutovém území zmatek a zahráli hostujícím hráčům na nervy!
83
Důležitý obranný zákrok předvedl Jones, který svým tělem zabránil vyrovnávajícímu gólu. Domácí hráči se dožadovali penalty, přesvědčovali sudího, že Jones zahrál rukou.
83
Poslední střídání na straně domácích. Hrací plochu opustil Nasri, nahradil ho Hargreaves.
81
Do konce zápasu zbývá necelých deset minut. Podaří se hostům vstřelit pojisťující gól? Nebo domácí hráči vstřelí vyrovnávací branku?
79
Citizens moc dlouho míč na svých kopačkách neudrželi, a tak zaútočit mohou opět rudí ďáblové.
79
Domácí hráči získali výhodu autového vhazování a zapojili do hry Pantilimana.
77
Domácí hráči se zatáhli na svoji polovinu a snaží se před Devils ubránit.
76
Milnerův centr na zadní tyč způsobil rozruch před Lindegaardovou brankou, naštěstí pro hosty z této nadějné akce nic nebylo.
75
Hrací plochu opouští autor druhého gólu Welbeck, nahrazuje ho Anderson.
74
Hostující hráči drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco, co by jim přineslo ovoce v podobě čtvrtého gólu.
72
Scholes dostal přesnou přihrávku od Jonese, a tak vystřelil asi z dvaceti pěti metrů, ale Pantiliman jeho střelu chytil.
71
Giggsův centrovaný míč zasáhl jeden z obránců, a tak se Giggs dožadoval rohového kopu, jenže sudí Foy byl jiného názoru.
70
Evra si dokázal zpracovat míč a posunout ho na rozběhnutého Welbecka, jenže ten nedokázal míč zasáhnout, a tak z nadějné akce nic nebylo.
69
Dnešní utkání ještě není rozhodnuto. Po prvním poločase vedl Manchester United 0:3, ale domácí hráči jsou ve druhém poločase jako vyměnění. A i v deseti hráčích dokázali snížit skóre na 2:3! Posledních dvacet jedna minut bude ještě zajímavých.
65
Manchester City právě vstřelil branku!Dnešní utkání musí diváka bavit! SERGIO AGÜERO snižuje na 2:3! Lindegaard jeho tvrdou střelu vyrazil, ale nikdo z obránců mu nepomohl, a tak SERGIO AGÜERO neměl problém dopravit odražený míč do sítě!
63
Valencia byl faulován v pokutovém území, sudí klidně mohl písknout penaltu, což neudělal.
61
Po chybě Rooneyho, může zahrozit Agüero, ale Evra svým výborným obranným zákrokem zabránil většímu nebezpečí.
60
Jones zachytil na polovině hřiště míč, ale nedokázal si ho zpracovat, a tak se na malou chvíli zmocnili míče domácí hráči.
60
Hrací plochu opouští Nani, kterého nahrazuje Scholes.
59
Hostující hráči se pomalu propracovali k brance domácích, do zakončení se dostal Rooney, ale jeho střele na vzdálenější tyč scházela přesnost.
57
Vypadá to, že Ferguson sáhne k prvnímu střídání. U postranní čáry je vyslečený Scholes.
55
Valencia připravil gólovou šanci pro Jonese, ale jeho střelu asi z patnácti metrů zblokovala pozorná obrana.
53
Giggs poslal přesnou přihrávku na Rooneyho, Rooney si zpracoval míč a následně ho nacentroval do pokutového území, ale obrana byla pozorná a odvrátila míč do bezpečí.
52
Do zakončení se dostal Rooney, který vystřelil na bližší tyč, jeho střela minula jen o kousek tyč!
52
Jones postupoval sám s míčem až do pokutového území, kde se o něj postarali hned dva obránci, Jones tak vybojoval pro svůj tým rohový kop.
51
Valencia nacentroval míč do pokutového území, kde se k hlavičce dostal Nani, ale jeho střela byla nepřesná.
48
Manchester City právě vstřelil branku! ALEKSANDAR KOLAROV zahrával volný přímý kop, jeho střela na přední tyč byla velmi přesná, a tak se Lindegaard natahoval marně. ALEKSANDAR KOLAROV snižuje na 1:3!
48
Domácí hráči dostali výhodu volného přímého kopu z dobré pozice.
46
46
A do druhého poločasu nenastoupil také Silva, kterého nahradil Zabaleta.
46
Hned dvojí střídání na straně domácího týmu. Hrací plochu opustil Johnson, nahradil ho Savic.
Druhý poločas začne za malou chvíli.
Sir Alex Ferguson může být s prvním poločasem velmi spokojený. Oba nominovaní útočníci se zapsali mezi střelce. V desáté minutě otevřel skóre Rooney, ve třicáté minutě navýšil Welbeck a ve čtyřicáté minutě vstřelil svoji druhou branku utkání opět Rooney. Domácí hráči hrají pouze v deseti, protože ve dvanácté minutě obdržel červenou kartu kapitán Kompany. Uvidíme, zda hráči v rudém přidají ještě nějakou branku, popřípadě jejich bleděmodrý soupeř skóre sníží, vyrovná nebo otočí.
45
Sudí Foy nastavil jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
44
Nani pospíchal po levé straně do protiútoku, ale rozmyslel si to a počkal na své spoluhráče.
42
Rudí ďáblové jsou na soupeřově polovině a snaží se přidat další branku. Do zakončení se dostal Rooney, ale Pantiliman jeho střelu chytil.
42
Žlutou kartu uviděl Nani.
40
Manchester United právě vstřelil branku! WAYNE ROONEY proměňuje pokutový kop a navyšuje skóre na 0:3! WAYNE ROONEY vystřelil míč k pravé tyči, Pantiliman jeho směr vystihl a míč vyrazil, ROONEY ale odražený míč dopravil do sítě hlavou!
38
Do zakončení se dostal Rooney, ale jeho střele scházela přesnost.
37
Giggs kombinoval na polovině soupeře s Evrou a Nanim, Nani se pokusil přízemním centrem vrátit míč Evrovi, ale nepodařilo se mu to, a tak se míče zmocnili domácí hráči.
36
Teď jsme mohli v hledišti zahlédnout Beckhama, který vypadal šťastně a zářil úsměvem. Jistě má z vedení hostujícíh hráčů radost.
34
Žlutou kartu uviděl Welbeck.
34
Domácí hráči jsou po druhém inkasovaném gólu víc zatažení a snaží se zabránit dalšímu inkasovanému gólu.
30
Manchester United právě vstřelil branku! Neskutečnou práci s míčem teď v pokutovém území předvedl DANNY WELBECK, který dokázal z obtížné pozice zpracovat míč a dopravit ho do sítě! Evra nacentroval míč do pokutového území, kde hlavou prodlužoval jeden z domácích hráčů, WELBECK dokázal využít své techniky a upravil skóre na 0:2!
29
Evra se snažil vyslat Naniho, ale přihrávka pro něj byla příliš dlouhá, a tak se domácí zmocní autového vhazování.
27
Smalling poslal dlouhý míč na Valenciu, ale ten byl obtěžován protihráčem, a tak celá akce skončila.
26
Giggs našel výborně postaveného Naniho, ale jeho střelu zblokovala pozorná obrana.
24
Johnson zahrával rohový kop, ale jeho centr na zadní tyč odvrátila pozorná obrana do bezpečí.
23
U míče jsou domácí hráči, snaží se kombinovat na soupeřově polovině, ale hostující hráči jsou dobře zatažení a defenzivní činnost jim jde zatím na výbornou.
22
Silvův přetažený centr v pokutovém území nenadělal hostům žádné potíže.
17
Jones se po ošetření zapojil do hry.
15
Na hrací ploše zůstal ležet Jones, který potřebuje ošetřit.
14
Výbornou práci teď předvedl Lindegaard, který výtahl střelu na vzdálenější tyči na rohový kop!
13
Nani oklamal u pravé postranní čáry hned tři obránce, následně poslal přihrávku do pokutového území, ale ani jeden z jeho spoluhráčů nedokázal míč dopravit do sítě.
12
Červenou kartu uviděl Kompany za faul na Naniho, sudí Foy nehodlal o svém verdiktu diskutovat.
10
Manchester United právě vstřelil branku! WAYNE ROONEY si výborně naběhl do pokutového území, kam Valencia mířil centrovaný míč. WAYNE ROONEY se dokázal hlavičkou prosadit hned přes dva obránce!
9
Jones poslal příliš dlouhou přihrávku, kterou Valencia neměl šanci zachytit na svých kopačkách, a tak se míče zmocnili opět domácí hráči.
8
K míči se postavil Kolaron, který nastřelil pouze bránící zeď.
8
Hráči Manchesteru City získali výhodu volného přímého kopu.
7
Lindegaard si nerozuměl se svým spoluhráčem, z čehož mohli domácí hráči těžit, ale Lindegaardovi se povedlo získat míč pro svůj tým.
6
Valencia se postaral o Kolarova a získal míč pro svůj tým.
5
U míče jsou převážně domácí hráči, kteří kombinují na polovině soupeře a snaží se najít volné místo, ze kterého by se mohli prosadit.
5
Agüero zkoušel přihrávat do vápna, jeho pokus byl ale zblokovaný a domácí se ubránili.
4
Hosté byli jen velmi krátce u balonu, nyní se na jejich bránu řítí opět bleděmodrá lavina.
4
Welbeck vybojoval na polovině hřiště míč a následně byl faulován.
3
Do zajímavé šance se dostával Milner, zakončit ale nedokázal.
2
V úvodu jsou u balonu fotbalisté domácího celku.
1
Úvodní sestavy: Manchester City: Pantiliman - Richards, Kompany, Lescott, Kolarov - Johnson, De Jong, Milner - Silva, Nasri, Agüero. Manchester United: Lindegaard - Smalling, Jones, Ferdinand, Evra - Valencia, Carrick, Giggs, Nani - Rooney, Welbeck. Rozhodčí: Foy - Beck, Child.
K vidění bude velmi žhavý souboj dvou celků, které budou v letošní sezoně bojovat i o titul v anglické lize.
Dobrý den při sledování online reportáže z anglického FA Cupu, který dnes přinese souboj Manchesteru City a Manchesteru United!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.