FORTUNA:LIGA - Základní část - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava : Příbram - 4. srpna 2018   17:00

Ostrava
5' Baroš (Pazdera) • 22' Baroš (Fillo) • 51' Baroš (Diop)
3:0
(2:0)

Laštůvka – Pazdera, Šindelář, Stronati, Fleišman – Fillo, Jánoš (81. O. Šašinka), Jirásek (65. R. Hrubý), Holzer (86. Granečný) – Diop, Baroš (C).
Budinský – Granečný, R. Hrubý, J. Šašinka, O. Šašinka, Mešaninov, J. Pokorný.
Ardeleanu – Mokrusch, Hrabovský
Městský stadion, Ostrava-Vítkovice
7043 diváků
Švenger – Nový, Nitrianský, Tregler, Skácel (C) – Fantiš, Kilián (57. Katidis), Květ, Matoušek, Jan Rezek (65. Průcha) – Hlúpik (46. Slepička).
Kočí – Antwi, Průcha, Slepička, Katidis, Grajciar, Soldát.
Švenger

CELÝ SESTŘIH: Baník - Příbram 3:0. Baroš nasázel hattrick a předvedl dokonalý výkon

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších online přenosů na počtenou.
Statistiky utkání

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 10:2.
Střely mimo: 4:3.
Rohy: 3:5.
Je dobojováno. Domácí šli za vítězství od samého začátku a již v 5. minutě jej poslal do vedení krásnou brankou Milan Baroš, který se stal ústřední postavou dnešního duelu. Ostravský kapitán totiž ve 22. minutě zvyšoval již na 2:0 pro Ostravu. Příbram toho směrem dopředu příliš nepředvedla a Laštůvka tak neměl moc práce v úvodní půli.
Krátce po přestávce již bylo prakticky rozhodnuto. To ostravská legenda Milan Baroš završila hattrick. Příbram se poté ještě snažila o kontaktní branku, což skýtalo i možnosti pro Ostravu k případným brejkům. Ani jeden z týmu se však poté již neprosadil, a tak tři body zůstávají zaslouženě v Ostravě po výsledku 3:0.
90+2'
90+1'
Fleišman však neubírá na důrazu a nepustil svého soupeře ani na jeho útočnou polovinu. Baník byl poté faulován a v nastavení může rozehrávat od střídaček.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec řádné hrací doby.
90'
Závěr zápasu se již dohrává v poklidném tempu. Toho využili i domácí fanoušci, kteří hlasitě pějí hymnu Baníku.
89'
Další zakončení hostů sice přišlo, avšak hlavičku soupeře Laštůvka pouze kontroloval v cestě do zámezí.
88'
Robert Hrubý nyní dobře pomohl Ostravě po chybě Šašinky ve středu pole. Poté však Diop opět ztratil balon a po Laštůvkově zákroku rozehrají hosté roh.
87'
Ondřej Šašinka na hranici sebeobětování zamezil hostům ve střele z hranice vápna a pro Baník tak vše dobře dopadlo. Jan Laštůvka si již chystá míč k odkopu.
86'
Diop teď skvěle vybojoval míč, ale jak rychle k němu přišel, tak rychle jej zase ztratil. Pokusil se totiž vysunout do sóla svého kolegu, ale místo něho míč poslal jen k hráčům Příbrami.
86'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Daniel Holzer, přichází Denis Granečný.
84'
Jediná šance hostů po změně stran, Průcha tutovku neproměnil
84'
A mohlo být rázem sníženo! Petr Průcha doslova vyplaval na zadní tyči po centru Květa, ale své zakončení z rohu malého vápna nasměroval jen do boční sítě.
83'
Martin Fillo se sice diví, ale s výrokem sudího nic neudělá. Příbram se tak stěhuje opět do vápna Ostravy, jelikož má k dispozici přímý volný kop z levé strany.
82'
Milan Nový posléze rozehrával standardní situaci od rohového praporku a také se mu centrem podařilo nají Rudolfa Skácela. Ten se opřel do míče z první, avšak poté ji nenamířil mezi tři tyče.
81'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Adam Jánoš, přichází Ondřej Šašinka.
80'
Baník to poté sehrál znovu velice povedeně. Holzer na závěr akce odcentroval na Stronatiho, kterému poté ještě trochu od cesty naložil Milan Švenger, jenž bude vzápětí odkopávat.
79'
Baroš znovu v šanci! Příbram si s ním absolutně neví rady
79'
Po něm ovšem zakončoval Diop pouze vysoko nad bránu. Poté ale mohli Ostravané ještě zvýšit náskok, ale k Barošovi následná přihrávka na malé vápno neprošla díky vyběhnuvšímu Švengerovi.
78'
Adam Jánoš si poté šikovně dělal prostor ve vápně, ale jeho kličky nakonec ke střele nevedly. Baník přesto zůstane u míče a rozehraje rohový kop.
77'
Teď pro změnu tvrdost trávníku vyzkoušel Rudolf Skácel, který se navíc dopustil nedovoleného zákroku a musí se rychle vracet zpět do defenzívy.
76'
Lukáš Pazdera zastavil centr zleva svým tělem a poté chvíli zůstal ležet na hrací ploše. Za potlesku domácích tribun se však zase zvedá a pokračuje ve hře.
75'
A zase Baroš, Švenger ho ale i tentokrát vychytal
75'
Příbramská obrana měla teď opět otevřeno. Milan Baroš ovšem neměl dostatek rychlosti, a tak zvolil ránu z dvaceti metrů, kterou Švenger jistým zákrokem vyrazil.
74'
Hosté teď výborně překonali šikovnou kombinací vysokým presink Baníku, ale poté se jejich kombinace zadrhla u střídaček, kde výborně zapracoval Jiří Fleišman.
73'
Hlavní rozhodčí podruhé v zápase povolil hráčům krátkou přestávku na občerstvení, po které se již zase bude pokračovat ve hře.
73'
Dnešní utkání sleduje 7043 diváků.
72'
Martin Fillo si dal před touto standardkou z třiceti metrů dlouhý rozběh, ale poté napálil jen dobře postavenou zeď Příbrami.
71'
Petr Průcha následně přetaženým centrem přeci jen oslovil na zadní tyči Rudolfa Skácela, jenž ale ve skluzu poslal míč pouze vysoko nad břevnu domácího zařízení.
70'
Slibný brejk se nyní rýsoval pro Baník. Holzerova myšlenka byla velmi dobrá, ovšem provedení horší. Jeho přenesení hry napravo nebylo dostatečně prudké a skončilo pouze na kopačkách hostů.
68'
Milan Nový dobře odcentroval z pravé strany, avšak našel pouze Stronatiho, který ještě trochu přisvítil domácím svým odkopem, ale hosté poté nedokázali propálit domácí zeď z levé poloviny vápna.
67'
Příbram teď lacině ztratila míč v prostoru u střídaček, kde navíc dobře dostoupil Fleišman svého soka a pro Baník vybojoval autové vhazování.
66'
Jiří Fleišman dalším vynikajícím centrem našel v jasné pozici mezi penaltou a malým vápnem osamoceného Dameho Diopa, jemuž však míč sklouzl z hlavy při zakončení a Švenger tak nemusel zasahovat.
65'
Diop hlavičkoval, ale úplně sám před Švengerem nezavěsil do sítě
65'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Rezek, přichází Petr Průcha.
65'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází Robert Hrubý.
62'
Baroš demoluje příbramskou obranu, mohl přidat čtvrtý gól
62'
Baník mohl udeřit počtvrté znovu z kopaček Milana Baroše. Ten si navedl míč do pokutového území, ale tvrdou ranou na vzdálenější tyč nepřekonal Švengera počtvrté.
61'
Sudí nyní neodpískal střet Diopa se soupeřem a k nelibosti domácích fanoušků vzápětí rozhodl proti Baníku, když si nedovoleně počínal Fleišman.
60'
Rezek přesně před Bohumilem Páníkem udeřil nechtíc ramenem Milana Jiráska do obličeje a také se ostravskému záložníkovi ihned omlouvá. Ten jí bez problémů přijal a zapojí se po chvíli do hry.
59'
První žlutá karta zápasu přichází před hodinou hry. Za zákrok na polovině hřiště jí uviděl Milan Jirásek.
58'
Fantiš šel poté důrazně do souboje na půli hřiště a hráč Ostravy na poslední chvíli uhnul. Domácí tak mohou vhazovat od půlící čáry.
57'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází David Kilián, přichází Giorgos Katidis.
56'
Fillo posléze výborně vyvezl míč od lajny a ve středu hřiště jej předal Milanu Jiráskovi, který však svou technickou ránu namířil nad bránu Švengera.
55'
Příbram posléze opravdu mizerně zahrála nabídnutou standardku zprava a Ostravě tak nezbývalo nic jiného, než se v pohodě ubránit.
54'
Hostům se teď nepovedl centr zprava, ale ten nakonec nebezpečně směřoval k tyči Laštůvky, kde ovšem domácí brankář pohotově zakročil.
52'
Jánoše poté skvěle zapracoval i dozadu a soupeře nepustil do zakončení ani k centru. Bude se tak odkopávat od brány Laštůvky.
51'
Baroš se postaral o hattrick a Ostrava vede 3:0
51'
Baník právě vstřelil branku!
Třetí gólová radost přivádí znovu domácí diváky do varu! Dame Diop táhl rychlý kontr Ostravy a poté skvěle míč posunul doprava MILANU BAROŠOVI, který postupoval sám na Švengera a následně ranou do horní poloviny brány jej pokořil i potřetí a završil tak svůj hattrick.
50'
Jánoš skvěle přečetl hru a do upaloval do brejku Baníku. Poté mí předal Fillovi, jenž oslovil na hranici vápna Baroše, jemuž ovšem rána nesedla a míč tak jen pomalu doskákal do rukavic hostujícího gólmana.
49'
Stronati se teď se míčem nemazal a jako správný stoper jej poslal tak, jak mu přišel na nohu odkopem až ke Švengerovi, který může vzápětí rozehrávat.
48'
Dame Diop dostal trochu naloženo od vracejícího se Rezka, který ovšem zahrál i míč a jednalo se tedy o čistý zákrok.
47'
Baroš opět reklamoval penaltu, ale ta se pískat neměla
47'
Ostravské publikum si nyní žádalo penaltu. Diop skvěle sklepl hrudníkem míč pro Milana Baroše, který si jej ještě potáhl na roh malého vápna, kde mu pod nohy skočil Milan Švenger a čistě odebral míč. Pokutový kop se tak nekoná.
46'
Milan Baroš hned v úvodu mohl poslat do velké šance Filla nabíhajícího po křídle, avšak tomu míč přeskočil nohu a skončil až v zámezí.
46'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Filip Hlúpik, přichází Miroslav Slepička.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
Úvodní půle je minulostí. Baník do ní vstoupil skvěle a hned v 5. minutě šel do vedení zásluhou Milana Baroše, jenž parádní brankou otevřel skóre. Ostravští se i posléze tlačili za další šancí a byli nebezpečnější směrem dopředu. Ve 22. minutě navíc udeřili podruhé. To se znovu prosadil ostravský kapitán Milan Baroš, jenž přetavil centr Filla ve druhý gól. Příbram toho dopředu víceméně nic nepředvedla a Laštůvka nemusel řešit žádnou vážnější šanci. S ostatními střelami si hravě poradil, a tak Slezané vedou po pětačtyřiceti minutách 2:0.
45+2'
45+1'
Martin Fillo nyní směřoval centr do ideálního prostoru, kam mohutně sprintoval Holzer. K míči se však včas nedostal a dopředu uháněla Příbram. Matouškův průnik však domácí zlikvidovali vynikajícím obranným skluzem.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje v první půli jednu minutu.
44'
Dame Diop se nyní možná trochu nechal vyhecovat ke střele domácím publikem, kteří ho k ráně vybízeli hlasitým pokřikem. Faktem je, že mu balon ideálně poskočil, avšak jeho pokus ze čtyřiceti metrů skončil jen za postranní lajnou.
43'
Jan Rezek teď dělal starosti ostravské obraně v pokutovém území, ale nakonec vše vyřešil pomezní rozhodčí, který příbramskému hráči odmával ofsajd.
42'
Pazdera ovšem opravdu ledabylou přihrávkou vyslal do brejku soupeře a Slezané museli rychle zpět. Matoušek posléze ztroskotal na Šindelářovi, který dobře zahrál tělem.
41'
Na hrací ploše nyní zůstává ležet Milan Baroš po střetu u střídaček. Záhy se však zvedá a Ostrava tak může zahrozit z další standardky.
40'
Ostrý centr Nového nenašel nikoho v zeleném dresu v pokutovém území Ostravy. Ta se tak znovu hravě ubránila a po chvíli vyslala další nabídku do vápna. Tu pro změnu ale v pohodě stáhl ze vzduchu Jan Laštůvka.
39'
Daniel Holzer posléze dokázal přesprintovat soupeře na levé straně a dostal se i k centru. Tím ovšem trefil jen prvního bránícího hráče hostů.
38'
Ostrava měla kopat penaltu. Baroš mohl mít hattrick, ale strčil do něj Nový
38'
Lukáš Pazdera vymyslel překrásný centr na Milana Baroše, který ale na něj o malý kousek nedoskočil. Poté zkoušel oslovit stejného hráče z druhé strany Holzer, ale i jeho nabídka byla příliš dlouhá. Celou akci zakončil další centr zprava, který se nepříjemně stáčel do brány Příbrami, avšak nakonec ji minul a bude z toho jen odkop v podání Milana Švengera.
37'
Poté útočili opět Slezané. Centr zprava se snažil hlavičkovat Milan Baroš, ale na balon nedoskočil. Navíc je máván a pískán ofsajd a celý vzruch tak byl zbytečný.
36'
Roman Květ si teď opravdu hodně pohrával s ostravskými hráči, ale po několika narážečkách jej o něj přeci jen domácí dokázali připravit.
35'
Velká škoda pro Baník. Diop sice vybojoval míč v souboji se soupeřem a poté Holzer vysunul do tutovky Baroše. Hra však již byla přerušena kvůli faulu Dameho Diopa.
34'
Jánoš teď směřoval prudký pas na hrot na Milana Baroše, avšak k němu se míč nakonec nedostal. Pokud by se ovšem tak stalo, tak by Ostravané nemohli pokračovat kvůli ofsajdovému postavení domácího kapitána.
32'
Následně akce Baníku vyústila v jedovatou střelu Holzera zpoza vápna, která ke smůle domácích našla pouze Švengerovy rukavice.
31'
Diop se nyní po dobré práci Baroše dostal k míči, který šikovnými kličkami podržel pro domácí barvy.
30'
A zase na druhou stranu. Přihrávku podél vápna domácí šikovně pustili na pravou polovinu vápna, odkud přihrávka do ohně nenašla adresáta. Poté se míč odrazil k Danielu Holzerovi, jenž ovšem svou slabší pravou nohou poslal balon z dvaceti metrů nad zařízení Švengera.
29'
Příbramští si ovšem poté znovu nerozuměli v kombinační hře po zemi a míč se tak velmi pomalu dokutálel až k Laštůvkovi.
28'
Milan Jirásek si posléze u středového kruhu vyšlápl na soupeře a sudí právem píská proti bráně ostravského týmu.
27'
Kombinaci hostů u pravé postranní čáry teď pokazil Květ nepřesnou přihrávkou. Ostravská defenzíva tak může vydechnout a uvést míč do hry autovým vhazováním.
26'
Fantiš střílel technicky z dobré pozice, ale jen mimo bránu
26'
Velmi pěkně to zkoušel nyní Antonín Fantiš, jemuž šla přihrávka podél vápna přesně proti noze. Technickým obstřelem ale nakonec minul horní kout Laštůvkovy brány.
25'
Krátce po něm se již hosté dostali k zajímavé hlavičce, ale Rudolf Skácel své zakončení nedokázal přesněji umístit a Laštůvka tak nemusel zasahovat.
24'
Martin Nový poté zkoušel své štěstí s průnikem po pravé straně, ale dokázal vybojovat pouze roh.
23'
Sudí ihned po gólu nařídil přestávku k občerstvení a za malou chvíli tedy budeme pokračovat ve hře.
22'
Baroš podruhé. Udeřil hlavičkou ze standardky a Ostrava vede 2:0
22'
Městský stadion v Ostravě je znovu na nohou a bouří radostí! Slezané z levé strany zahrávali standardní situaci, ze které narýsoval vynikající centr do nitra vápna Martin Fillo. Na jeho nabídku si nejvýše vyskočil MILAN BAROŠ, jenž přesnou hlavičkou k tyči překonal Švengera podruhé.
21'
Květ znovu pálil z dálky, Laštůvka byl pozorný
21'
Hostům se po něm zakončit lépe nepodařilo, a tak musel vše napravovat Roman Květ, jenž tvrdou ránu o odraženého míče nasměroval do náruče Laštůvky.
20'
Fleišman nyní zbytečně vyrazil proti soupeři u postranní lajny a ten jej také v pohodě obešel. Přetažený centr ovšem Rezek s Matouškem přetavili alespoň v roh.
19'
Jiráskovi se ovšem signál, kterým chtěl dloubáčkem vysunout Pazderu, nepovedl. Příbram tak bez obtíží míč sebrala a dopravila jej do bezpečí.
18'
Veškeré dění se nyní stěhuje k šestnáctce Příbrami, jelikož domácí rozehrají přímý volný kop z pravé strany.
17'
Příbram z rohu posléze nic nevytěžila a vpřed se valil opět Baník. Rána Milana Jiráska byla sice dostatečně prudká a před Švengerem nepříjemně skočila, ale hostující brankář ji přeci jen ztlumil ve své náruči.
16'
Matoušek ve sprintu sám proti Fleišmanovi, ten ho skvěle ubránil
16'
Baník ale po rohu zapomněl na bránění a Matoušek postupoval jeden na jednoho proti Fleišmanovi. Už už se zdálo, že se před ostravského obránce dostane, ale ten situaci na poslední chvíli vyřešil dobrým obranným skluzem.
15'
Jirásem poté směřoval centr od rohového praporku do malého vápna, kde však zapracovala obrana Příbrami na jedničku a hra se opět rychle přelévá na druhou stranu.
14'
Tato kombinace Ostravy si nyní zasloužila branku. Krásná průniková přihrávka středem pole našla v náběhu na hranici vápna Daniela Holzera, jemuž se ovšem rána nevydařila a jeho slabý pokus v pohodě lapil Milan Švenger.
13'
Velmi zkušeně si vzápětí počínal Stronati, který hlavou míč jen lízl za sebe a Jan Laštůvka jej poté pohodlně sebral do náruče.
12'
Treglerův nákop poté marně stíhali ofenzivní hráči Příbrami a míč se tak ocitl až u Jana Laštůvky, který uklidňuje hru.
11'
Baník posléze dokázal přečíslit svého soka a po centru z levé strany hlavičkoval na zadní tyči Martin FIllo. Jeho křižná hlavička ovšem skončila jen v rukavicích Milana Švengera.
10'
Domácí nyní neváhali zapojit do kombinaci i Jana Laštůvku, které okamžitě rozehrává zpět na kopačky spoluhráčů.
9'
Baníku se nakonec přeci jen podařilo proniknout do šestnáctky po rohu nakrátko, avšak Jirásek po pěkné kličce již nenašel Baroše číhajícího na hranici pokutového území.
8'
Dame Diop teď velmi dobře podržel míč v pokutovém území po autu Fleišmana a po zásahu hostující defenzívy si roh vyzkouší i Ostrava.
7'
A Ostravané mohou znovu potrápit obranu soupeře, jelikož mají k dispozici vhazování z prostoru od střídaček.
6'
Příbram se snažila poté o rychlou odpověď, avšak její tažení bylo zastaveno ihned v zárodku a Baník se tak zvládl bez problémů ubránit.
5'
Král Baroš. Krásnými nůžkami poslal Ostravu do vedení 1:0
5'
Vynikající vstup do utkání předvedli domácí hráči, kteří se po parádní brance ujímají vedení! Centr z pravé strany v podání Lukáše Pazdery si MILAN BAROŠ skvěle zpracoval na prsa a bravurním kopem přes hlavu překonal k zadní tyči bezmocného Švengera.
3'
První zajímaví šance se rýsovala na hostující straně. Nitrianský skvěle vyvezl míč a křižným nákopem přenesl hru na Skácela doleva. Odtud příbramský kapitán naservíroval povedený centr do vápna, který propadl až až na zadní tyč, kde na poslední chvíli domácí defenzíva zablokovala pokus hostů.
2'
Ostravané se však v pohodě ubránili prvnímu rohu a stejně dobře si poradili i s následným centrem Příbrami z levé strany.
2'
Příbram začala aktivněji dnešní duel. Přihrávku z pravé strany odklízel ve vápně Patrizio Stronati na rohový kop.
1'
Daniel Holzer si u levé postranní lajny sice obhodil jednoho protihráče, ale vzápětí ztroskotal na dalším soupeři a vhazovat tak mohou hosté.
1'
Týmy si ještě vymění strany a zápas bude za malý okamžik zahájen výkopem Příbrami.
Ještě před samotným výkopem budou oceněni dorostenci Baníku, kteří dokázali zvítězit v turnaji Zlatý kahan.
Hráči obou celků přicházejí v závěsu za trojici sudích na hrací plochu za hlasitého potlesku a zpívání domácích fanoušků. Za malou chvíli tedy můžeme jít na věc.

FC Baník Ostrava: Laštůvka – Pazdera, Šindelář, Stronati, Fleišman – Fillo, Jánoš, Jirásek, Holzer – Diop, Baroš (C).
Náhradníci: Budinský – Granečný, R. Hrubý, J. Šašinka, O. Šašinka, Mešaninov, J. Pokorný.

1.FK Příbram: Švenger – Nový, Nitrianský, Tregler, Skácel (C) – Fantiš, Kilián, Květ, Matoušek, Jan Rezek – Hlúpik.
Náhradníci: Kočí – Antwi, Průcha, Slepička, Katidis, Grajciar, Soldát.

Rozhodčí: Ardeleanu – Mokrusch, Hrabovský.
Poslední tři vzájemná utkání

16.4.2016 Příbram – Baník 1:2
24.10.2015 Baník – Příbram 0:2
2.5.2015 Baník – Příbram 0:0
1. FK Příbram

Nováček Fortuna:Ligy měl v prvních zápasech výhodu domácího prostředí, kterou dokázal využít téměř dokonale. Los mu navíc přisoudil i relativně přijatelné soupeře. V první střetnutí remizovala Příbram s Teplicemi 1:1, když se o jedinou branku domácích postaral Květ.
Ve druhém měření sil si následně s chutí zastřílela proti Bohemians. Pražané šli hned po dvaceti minutách hry do oslabení, to celé se odehrálo již za jednobrankového vedení Příbrami. Ta poté přidala ještě tři góly a zápas měla pevně rukou. Hosté už jen dokázali snížit na konečných 4:2 a duel nakonec dohráli po dalším vyloučení v devíti lidech. Aktuálně tak svěřenci trenéra Csaplára okupují 6. pozici se 4 body.
Také hostující trenér musí řešit možné absence ve svém týmu. V Ostravě by mohli chybět Pecháček s Kodrem.

Dosavadní ligová utkání

28.7.2018 Příbram – Bohemians 1905 4:2
21.7.2018 Příbram – Teplice 1:1
FC Baník Ostrava

Ostravanům se vstup do nové sezóny podařil na výbornou, i když duel s Jabloncem nebyl z jejich strany úplně povedený. Nakonec však svou jedinou velkou šanci přetavili v gól. Hlavní zásluhu na něm měl jablonecký Holeš, který nešťastně překonal vlastního gólmana.
Ve druhém utkání Ostrava sice prohrávala, ale poté se jií podařilo zásluhou navrátilce Holzera srovnat a dlouho tak sahala po úspěchu v podobě remízy. Jenže Slovácko udeřilo v poslední možné chvíli v nastaveném čase, kdy strhlo gólem na 2:1 vítězství na svou stranu. Slezané tak jeli s prázdnou a po dvou kolech jim tedy náleží 9. místo se ziskem 3 bodů.
Trenér Páník se navíc bude muset obejít bez služeb Bredy a Stáni a nejistý je také start Hrubého s Procházkou.

28.7.2018 Slovácko – Baník 2:1
23.7.2018 Baník – Jablonec 1:0
Vítáme vás u on-line přenosu z utkání třetího kola Fortuna:Ligy mezi Baníkem Ostrava a Příbramí. Zápas začíná v 17:00.