Mendy – Traoré, Da Silva (C), Morel, Maouassa (110. Gnanon), Camavinga, Siliki, Bourigeaud (91. Gboho), Tait (82. Hunou), Del Castillo, Niang (105. Siebatcheu)
Dreyer – Calabresi, Aleesami, Dibassy, Lefort – Moncunduit (78. Gnahoré), Blin, Bumbu (101. Chedjou) – Talal, Guirassy (66. Ghoddos), Cornette (77. Diabaté)
Gurtner, Chedjou, Mendoza, Ghoddos, Gnahoré, Lahne, Diabaté

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 10:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:12.
Je dobojováno. Pohárový duel mezi Rennes a Amiens v základní hrací doby ani prodloužení branku nepřinesl a šlo se tedy do pokutové loterie. V té byli hosté blízko postupu, ale nakonec to nedotáhli a domácí toho využili a postoupili do další fáze poháru.
Kapitán Da Silva nezaváhal, poslal míč k tyči a Rennes postupuje do dalšího kola!
Dibassy netrefil branku a pokud domácí hráč promění, tak Rennes postupuje!
Gnagnon poslal míč přesně k tyči a Dreyer byl bez šance.
Diabaté s velkou dávkou štěstí dostal míč za Mendyho.
Del Castillo poslal brankáře na druhou stranu a je vyrovnáno!
Gnahoré poslal míč po zemi, ale Mendy trefil stranu a vychytal ho!
Traoré vůbec netrefil branku a Rennes je blízko vyřazení!
Aleesami poslal míč přesně k tyči a Mendy byl bez šance.
Teprve osmnáctiletý Gboho to neudělal vůbec dobře a Dreyer ho vychytal!
Ghoddos to udělal zkušeně, také poslal brankáře na druhou stranu.
Hunou si vedl o poznání lépe, poslal brankáře na druhou stranu a svůj celek do trháku.
Talal jako první neuspěl, poslal míč jen do tyče!
Siebatcheu nezaváhal, je srovnáno.
Jako první se k míči postavil hostující Chedjou, který nezaváhal.
Střílení penalt začíná.
Ani v prodloužení branka nepadla, takže na řadu přijde penaltová loterie, která začne za malý okamžik.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Hraje se poslední minuta prodloužení.
118'
Domácí zamkli svého soupeře, ale nakonec vše ukončil Siliki, který pokazil střelu, nebo to možná byla přihrávka, těžko posoudit tento nepovedený pokus.
116'
Ani jeden celek se už nikam příliš netlačí a vypadá to, že o postupujícím rozhodne penaltová loterie.
114'
Ani tentokrát to nevyšlo, další nepřesná přihrávka, míč v zámezí a od své branky bude rozehrávat Dreyer.
112'
Sledujeme pasáž plnou nepřesných přihrávek. Hraje se hlavně uprostřed hrací plochy a na další střelu stále čekáme.
110'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Maouassa, přichází Gnanon.
108'
Už se opět hraje. U míče jsou domácí fotbalisté, kteří se tlačí dopředu.
107'
Jeden z domácích hráčů má křeče, takže se chvílí hrát nebude.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Tak ještě jedná tutovka, a to doslova! Hunou byl zcela sám před Dreyerem, ale ten ho znovu senzačně vychytal!
105'
Po rohu hlavičkoval Hunou, ale branku trefit nedokázal a v prvním prodloužení se už nic zřejmě nestane.
104'
Nyní to na sebe vzal Camalinga, ale Dreyer byl znovu na svém místě a míč vyrazil na rohový kop.
103'
Domácí nyní dopravili míč do sítě, ale branka nakonec kvůli ofsajdu neplatí.
101'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Bumbu, přichází Chedjou.
99'
Po další kombinaci se do zakončení z hranice penalty dostal Niang, ale z dobré pozice napálil míč vysoko nad branku!
97'
Po rychlé akci se na hranici velkého vápna objevil Talal, ale jeho střelecký pokus nebyl nebezpečný.
95'
Střídající Gboho je zatím hodně aktivní a rozjíždí většinu útočných akcí svého celku.
93'
Gboho pronikl do vápna, přihrál pod sebe, ale Camavinga branku trefit nedokázal.
91'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Bourigeaud, přichází Gboho.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
90'
Žlutou kartu dostává Da Silva (Stade Rennes FC).
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Domácí drží míč a snaží se ještě něco vymyslet. Vypadá to, že půjdeme do prodloužení.
87'
Oba celky se tlačí dopředu, ale je to bez zakončení, stále tedy čekáme na první branku.
85'
Hostující hráč to vzal na sebe a dral se dopředu, upadl, ale rozhodčí faul neodpískal a na tahu je znovu celek Rennes.
82'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Tait, přichází Hunou.
80'
Oba celky mají posledních zhruba deset minutek na to, aby rozhodly tento duel. Bude to ještě hodně zajímavé.
78'
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale byla z toho pouze nepřesná přihrávka a míč doputoval do zámezí. Hrát mohou domácí.
76'
Domácí tlačí, snaží se rozhodnout, ale Amiens brání velice dobře a soupeře nepouští do zakončení.
74'
Tait to vyzkoušel z velké dálky, ale míč skončil vysoko nad brankou a rozehrávat tak bude Dreyer.
72'
Siliki dostal dobrou přihrávku za obranu, ale nakonec byl u míče jako první poslední obránce, kterým byl Dibassy.
70'
Je před námi posledních dvacet minutek a Rennes hraje s Amiens stále 0:0. Pokud branka nepadla, čeká nás prodloužení, případně pokutové kopy.
68'
Z hranice velkého vápna to šikovně vyzkoušel hostující Talal, ale nakonec jemu technickému pokusu pár decimetrů chybělo a Mendy zasahovat nemusel.
66'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Guirassy, přichází Ghoddos.
64'
Nyní zahrozili i hosté, kteří kombinovali na polovině soupeře, ale nakonec z toho byla jen další velmi nepřesná přihrávka a na tahu je tak celek Rennes.
62'
Niang poslal míč před branku, na malém vápně se zjevil Del Castillo, ale toho znovu vychytal dnes skvělý Dreyer!
60'
Žlutou kartu dostává Talal (Amiens SC).
58'
Del Castillo dostal dobrou přihrávku do vápna, šel do kličky a poté upadl, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
56'
Domácí Da Silva se hnal dopředu, ale neměl komu přihrát a proto vrátil míč na svou polovinu. Hráčům Rennes ve druhém poločase chybí hlavně pohyb.
54'
Ani tentokrát to domácím nevyšlo, takže u míče jsou hráči Amiens, kteří nikam nepospíchají a kombinují na své polovině.
52'
Druhý poločas je zatím plný nepřesných přihrávek a nic zajímavého se na trávníku neděje.
50'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže i nadále čekáme na první branku v tomto utkání.
49'
Rohový kop pro Rennes.
47'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02 hodin.
První poločas je za námi. Viděli jsme několik střeleckých pokusů i několik slibných šancí, ale branky jsme se nedočkali a Rennes tak hraje s Amiens stále bez branek. Druhý poločas bude ještě tedy hodně zajímavý.
45+2'
45+2'
Z dálky to ještě zkusil Bourigeaud, ale s jeho přízemním pokusem si poradil skvělý Dreyer!
45+1'
Hosté zahrávali rohový kop, ale do zakončení se nedostali a na tahu je ještě domácí celek.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Domácí hráč se dral dopředu, ale po souboji upadl před velkým vápnem soupeře, ovšem rozhodčí faul neodpískal.
42'
Po rohu zakončoval nejdříve Niang, ale trefil jen protihráče. Po něm to vyzkoušel z hranice velkého vápna Siliki, ale míč skončil vysoko nad brankou.
41'
40'
Závěr prvního poločasu patří domácím, kteří jsou jasně lepší a stále se tlačí dopředu, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
38'
Nakonec se ve vápně zjevil Niang, který si míč srovnal na střelu, ale trefil jen dobře postaveného Leforta a stav utkání se tedy nemění.
36'
Domácí se znovu tlačí dopředu, ale nemohou se dostat do zakončení. Stále hrají daleko od branky soupeře.
34'
Následně se ale ve vápně dostal k míči Traoré, ale hradbu těl nepropálil, takže Dreyer byl opět bez práce.
33'
Po rohu se ale k míči nedostal žádný z domácích hráčů, takže i tentokrát to hostující celek bez větších problémů zvládl.
32'
Rohový kop pro celek Rennes.
30'
Je za námi úvodních třicet minutek. U míče jsou domácí, ale kombinují daleko od branky, kterou střeží Dreyer.
28'
Domácí jsou aktivnější, stále se tlačí dopředu, ale Amiens zatím velmi dobře brání a na první branku stále čekáme.
26'
Castillo čaroval na polovině soupeře, ale nakonec pokazil další přihrávku a míč daroval soupeři.
24'
Následnou akci Amiens ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
23'
Na sebe to nyní vzal Camavinga, který to vyzkoušel z dobrých dvaceti metrů, ale s jeho dělovkou si Dreyer skvěle poradil a míč vyrazil!
21'
K vidění je nyní jen řada nepřesný přihrávek a na nějaký další zajímavý moment stále čekáme.
19'
Bourigeaud se hnal dopředu, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí a od své branky bude rozehrávat Dreyer.
18'
Domácí hráč podklouzl a hosté se hnali dopředu, ale byla z toho jen další nepřesná přihrávka.
17'
Domácí jsou aktivnější, ale do zakončení se zatím dostávají pouze sporadicky.
15'
Niang nyní na polovině soupeře zajel do protihráče a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
13'
Nadějnou akci Rennes ukončil skvělým obranným zákrokem zatím dobře hrající obránce Lefort.
11'
Šance i pro celek Rennes! Castillo střílel z hranice velkého vápna, ale Dreyer si poradil, a následně také s dorážkou z bezprostřední blízkosti!
9'
Domácí se rychle dostali k míči a snaží se něco vymyslet na polovině Amiens.
8'
Nakonec z toho byla kolmá přihrávka do vápna, ale Niang nedokázal míč zpracovat a ten doputoval do zámezí.
7'
Domácí jsou u míče a snaží se něco vymyslet. Nutno dodat, že celek Rennes je dnes favoritem.
5'
Velká šance pro hosty! Nejdříve byla rána, kterou se prezentoval Cornette zblokována, k míči se ale dostal Bumbu, kterého vychytal Mendy. K dorážce se dobré pozice dostal znovu Cornette, ale branku netrefil!
3'
Nakonec se domácí dopředu vydali a po faulu na Silikiho se bude ošetřovat, takže se chvíli hrát určitě nebude.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí, kteří začali poklidnou kombinací na své polovině.
1'

Stade Rennes FC: Mendy – Traoré, Da Silva (C), Morel, Maouassa, Camavinga, Siliki, Bourigeaud, Tait, Del Castillo, Niang
Náhradníci: Salin, Gnagnon, Nyamsi, Da Cunha, Gboho, Hunou, Siebatcheu

Amiens SC: Dreyer – Calabresi, Aleesami, Dibassy, Lefort – Moncunduit, Blin, Bumbu – Talal, Guirassy, Cornette
Náhradníci: Gurtner, Chedjou, Mendoza, Ghoddos, Gnahoré, Lahne, Diabaté.
Poslední vzájemné zápasy

Amiens – Rennes 3:2
Amiens – Amiens 3:1
Rennes – Amiens 1:0
Amiens – Rennes 2:1
Amiens – Rennes 0:2
Amiens SC hraje také Ligue 1, ale v tabulce je na tom o poznání hůře. Hostující celek také odehrál 18 zápasů, ale nasbíral o 16 bodů méně a nachází se na osmnácté pozici, takže hosté mají svých starostí dost a uvidíme, jak dnes přistoupí k pohárovému duelu. I pro hosty je to první zápas v poháru.
Stade Rennes FC hraje samozřejmě nejvyšší francouzskou soutěž, kde si v této sezoně nevede vůbec špatně. Domácí se na konci roku rozehráli k parádním výkonům a po osmnácti zápasech se nachází na skvělé třetí pozici. V poháru zatím domácí celek neodehrál ani jeden zápas.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzský pohár má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Rennes a Amiens, kdy mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek.