International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : Inter Milán - 29. července 2017   13:35

Chelsea
Chelsea
74' Kondogbia(vl.)
1:2
(0:1)
Inter Milán
Inter Milán
45+3' Jovetić   • 53' Perišić  (Jovetić)
Chelsea
Courtois – Azpilicueta (89. Tomori), David Luiz, Cahill (C) (89. Clarke-Salter) – Moses (89. Cuevas), Fàbregas (89. Pašalić), Kanté (89. Scott), Alonso (54. Rüdiger) – Willian (65. Musonda), Batshuayi (89. Rémy), Morata (65. Boga).
Inter Milán
D. Padelli – D'Ambrosio (90+2. Ranocchia), Škriniar, Miranda (C) (71. Murillo), Nagatomo (71. Ansaldi) – Gagliardini, Valero (77. Valietti) – Candreva (58. Kondogbia), Brozović (71. Éder), Perišić (71. Gabriel) – Jovetić (58. Mário).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání je u konce a z výhry se raduje Inter Milán. Ten měl povedený start do druhé půle a už po patnácti vteřinách dal druhý gól. Ten sice nebyl uznán pro ofsajd, ale italský tým pokračoval v náporu a v 53. minutě se křížnou ranou prosadil Ivan Perišić. Chelsea dlouho tápala, nemohla se dostat do kloudné akce a zabojovat o snížení. To nakonec přišlo v 74. minutě, ale opravdu povedeným vlastencem Geoffreyho Kondogbii, který obloučkem z dálky přehodil gólmana Padelliho. Chelsea pak v úplném závěru srovnala Batshuayiem, jenže rozhodčí odmával ofsajd a gól nebyl uznán. Nic nebyly platné protesty, že střelec v ofsajdovém postavení nebyl. A skutečně v něm nebyl. Inter Milán tak vyhrál 2:1 a na tomto turnaji tak zůstal neporažen. Naopak Chelsea se tento výlet do Asie moc nepovedl a po porážce od Bayernu tak padl i ve druhém utkání.
90+6'
90+6'
Míč směřoval do hloučku hráčů na malém vápně, zde se ale odrazil přesně k Padellimu.
90+5'
Ještě jeden přímý kop pro Chelsea. Rozehrává se od pravého rohu pokutového území.
90+4'
Po centru se natahoval Rüdiger, při pokusu o zakončení se ale dopustil nedovoleného zákroku.
90+3'
Rohový kop pro Chelsea.
90+2'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Andrea Ranocchia.
90+1'
Padelli se v posledních minutách rozhodně nenudí, nyní musel krotit nepříjemný centr z levé strany.
90'
Bude se nastavovat pět minut.
89'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Michy Batshuayi, přichází Loïc Rémy.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází César Azpilicueta, přichází Fikayo Tomori.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází N'Golo Kanté, přichází Kyle Scott.
89'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Gary Cahill, přichází Jake Clarke-Salter.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Victor Moses, přichází Cristián Cuevas.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Cesc Fàbregas, přichází Mario Pašalić.
89'
Inter pouze odkopává od vlastní branky, Chelsea finišuje.
88'
Nakonec těch střídání na straně Chelsea bude o mnoho více...
87'
Batshuayi srovnal na 2:2, ovšem radost Chelsea trvala pouze malou chvíli. Poté hlavní sudí odpískal ofsajd, ve kterém ovšem autor gólové střely v žádném případě nebyl...
86'
Chelsea ještě bude střídat, do hry půjde Clarke-Salter.
85'
Nápor Chelsea pro tuto chvíli končí ofsajdem.
84'
Azpilicuetův centr srazil Murillo, Chelsea pokračuje v náporu.
83'
Inter se teď marně snaží osvobodit, sledujeme fotbal prakticky na jednu branku.
82'
Musonda nyní zamotal hlavu obraně Interu, dostal se do vápna, následnou poměrně prudkou střelu mu ovšem lapil připravený Padelli.
81'
Na ten si naskakoval Cahill, kousek mu ale chyběl. Míč má ve svém držení brankář Padelli.
81'
Musonda sice neodcentroval, Chelsea ale bude pokračovat rohovým kopem.
80'
Rozhodčí nechal Chelsea výhodu, ta útočí pravou stranou.
79'
Chelsea cítí šanci na vyrovnání a v posledních minutách přidává na tempu!
77'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Borja Valero, přichází Federico Valietti.
76'
Rozhodčí nařídil krátkou pauzu na občerstvení.
74'
Chelsea právě vstřelila branku!
Chelsea je zpátky ve hře a to s velkou pomocí soupeře. GEOFFREY KONDOGBIA se ocitl pod tlakem Musondy a proto volil přihrávku na svého gólmana. Jenže z toho udělal vysoký oblouček, který přes Padelliho zaplul do branky!
73'
Inter opět u míče, nikam ale nepospíchá.
71'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Juto Nagatomo, přichází Cristian Ansaldi.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Éder.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Miranda, přichází Jeison Murillo.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Gabriel.
71'
Na lavičce Interu se chystá velké střídání hned čtyř hráčů.
70'
Po centru propadl míč na vápno, kde do něj špičkou kopačky kopl Rüdiger, ovšem přesně do náruče gólmana Padelliho.
69'
Musonda vybojoval pro Chelsea rohový kop.
67'
Perišić zasprintoval po levé straně, dostal se i za obránce a pokusil se o střelu z ostrého úhlu. Trefil pouze boční síť Courtoisovy branky.
66'
V pokutovém území Interu upadl po souboji s D'Ambrosiem Moses, píšťalka hlavního sudího ale mlčela.
65'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Jeremie Boga.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Willian, přichází Charly Musonda.
64'
Na lavičce Chelsea se chystá střídání, a to dokonce dvojnásobné.
63'
Chelsea se ne a ne podařit dotáhnout akci až ke střeleckému pokusu. Drtivá většina akcí končí ještě před pokutovým územím.
61'
No a ten málem skončil gólem. Z druhé vlny nabíhající João Mário dostal od Perišiće přihrávku přesně na nohu, jeho střelu ale Courtois zvládl vykopnout!
61'
Už je ale po akci, naopak Inter pospíchá do rychlého brejku.
60'
Škriniar ukazuje, že se má odkopávat od branky Interu, rozhodčí byl ale jiného názoru a Chelsea tak má roh.
59'
Chelsea krouží kolem pokutového území, dovnitř ale nejde jediný centr...
58'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Geoffrey Kondogbia.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Stevan Jovetić, přichází João Mário.
57'
Další Candrevův centr a opět neúspěšný. Inter to ale neúnavně zkouší dál.
55'
Inter je při chuti, naopak Chelsea v útlumu. Courtois nyní krotil Candrevův centr z pravého křídla.
54'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Marcos Alonso, přichází Antonio Rüdiger.
53'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Teď už to ale Interu vyšlo a je to 0:2. Po rychlém kontru posunul Jovetić na IVANA PERIŠIĆE a ten křížnou ranou po zemi prostřelil Courtoise.
52'
Jovetić je při chuti, opětovně se cpal do útoku, nyní chtěl vyzvat Gagliardiniho, finální přihrávka ale byla zastavena.
51'
Na druhé straně hledal Moses Batshuayie, přihrávku srazila obrana v modročerném.
51'
Od levého rohu pokutového území pálil Jovetić, technický pokus skončil v rukavicích gólman Courtoise.
49'
Z vápna zakončoval Batshuayi, ke kterému se odrazil obranou Interu špatně zpracovaný míč, křížná střela ale skončila mimo.
48'
Chelsea v protiakci, útočí levou stranou.
46'
Hned po patnácti vteřinách dal Inter gól, když Courtois vyrazil Perišićovu střelu k Jovetićovi, ten však dorážel z ofsajdové pozice.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 14:40.
Je za námi první půle, která v úvodu přinesla velmi aktivní fotbal a několik šancí na obou stranách. Už ve druhé minutě mohl skórovat Candreva, ale Courtois ve spolupráci s Azpilicuetou tuto akci zvládli odvrátit. Na straně Chelsea měl asi největší šanci Moses, jeho sražená střela skončila na horní síti Padelliho branky. Už to vypadalo, že se do šaten půjde za bezbrankového stavu, ale v nastaveném čase odpískal rozhodčí penaltu pro Inter Milán a Stevan Jovetić dokázal nadvakrát dostat míč do sítě. Stav utkání je tedy 0:1.
45+4'
45+3'
Míč se ale od brankáře anglického týmu odrazil na malé vápno, kde měl STEVAN JOVETIĆ možnost dorážky a tuto šanci už využil. Inter jde do vedení.
45+3'
Míč si na penaltový puntík postavil Jovetić, volil střelu na Coutroisovu levou ruku, což ale gólman Chelsea vystihl a míč za brankovou čáru nepustil.
45+2'
Penalta pro Inter! Na nákop do vápna si naběhl Jovetić, střetl se s Azpilicuetou, upadl a rozhodčí to posoudil jako nedovolený zákrok.
45'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
45'
Mosesova myšlenka na přihrávku patičkou neskončila úspěchem, Inter vhazuje. Jmenovitě Nagatomo.
43'
S centrem neuspěl ani D'Ambrosio, jeho přihrávku odhlavičkoval Kanté.
41'
Před dotírajícím Nagatomem odkopl do autu Moses. Inter vhazuje na útočné polovině.
40'
Je zřejmě po závaru, rázný odkop obrany italského týmu posunul hru ke středovému kruhu.
40'
Už je z toho série rohových kopů, u praporku je Willian.
39'
Padelli zaváhal u brankové čáry a nabídl tak soupeři roh. Po jeho rozehrání zakončoval Batshuayi, sražená střela skončila dalším rohem.
38'
Už ale útočila Chelsea. Morata zasprintoval po levém křídle a chtěl pak najít nabíhajícího spoluhráče. Přihrávka mu ale vůbec nevyšla...
38'
Valero v roli faulovaného, Inter Milán v poklidu kombinuje a hledá cestu k vápnu soupeře.
36'
Moses neuspěl se svou kličkou doleva, Borja Valero ji vystihl a míč mu vypíchl.
35'
Fàbregasův křížný pas na levou stranu skončil pouze u rychle se vracejícího Candrevy, ten hlavou přiklepl malou domů na Padelliho.
35'
David Luiz předvedl na hranici vlastní šestnáctky čistý zákrok a sám založil protiakci Chelsea.
33'
Tak už zase pokračujeme.
31'
Rozhodčí vyhlásil krátkou pauzu na občerstvení, v dějišti utkání panují vysoké teploty spojené s vysokou vlhkostí.
31'
Přímý kop Chelsea z velké dálky si vzal na starost Luiz, odhodlal se k přímé střele a nemyslel to zle. Míč se ale stočil od Padelliho branky.
29'
Chelsea rychle rozehrála, zleva si na hranici vápna naběhl Moses, i jeho střela byla sražena a oblouček doplachtil na horní síť Padelliho branky.
28'
Fàbregas našel centrem Luize, jeho prudká hlavička byla sražena na roh.
27'
U rohového praporku byl Škriniarem faulován Morata, standardku si tak teď dá Chelsea.
26'
Tvrdý zákrok zezadu na Gagliardiniho předvedl Moses, obešlo se to bez karty, pískal se pouze přímý kop.
26'
Rozehra Chelsea trochu pokulhává, nepřesnou přihrávku nyní předvedl Fàbregas.
24'
Willian vyhranou hlavičkou vysunul do útoku Mosese, bylo to ale do těsného ofsajdu!
23'
Azpilicueta poslal na hranici malého vápna vysoký centr, kde si naskakoval Álvaro Morata. Ten ve vzdušném souboji neuspěl proti Padellimu a navíc v něm schytal i nepříjemný štulec do zad.
21'
Cahill musel za postranní čáru, ale již je připraven se vrátit do hry.
20'
Na trávníku sedí Gary Cahill, je u něj týmový lékař a probíhá ošetřování. Vypadá to ale, že bude moci pokračovat.
18'
Hra se nám přelévá ze strany na stranu, Batshuayi to zkusil z plné rychlosti, jeho střela však prolétla vysoko nad břevnem Padelliho branky.
18'
Teď už zase Inter, Nagatomův centr ale přelétl celé pokutové území.
17'
Rychlý brejk Chelsea. Batshuayi šel do tří protihráčů, tak posunul na chvíli volného Mosese. Ten se ale zamotal v kličkách a prováhal nejlepší moment na střelu.
16'
Candreva posunul na D'Ambrosia, ten svedl u rohového praporku neúspěšný osobní souboj s Cahillem.
14'
Na druhé straně střílel po Fàbregasově přiklepnutí Batshuayi, poměrně prudká střela se zastavila o nohy bránících hráčů.
12'
Akce Interu jsou zatím nebezpečnější, zleva centroval Nagatomo, přízemní pas byl před Courtoisem odvrácen na autové vhazování.
10'
Rohový kop pro anglický tým. Centr propadl ke Cahillovi, jeho pokusy o střelu byly zblokovány pozornou obranou Interu.
9'
Akce Chelsea po pravé straně skončila nepřesným postupem Mosese.
8'
Moratův faul, Inter Milán může pokračovat v postupném budování útoku.
7'
Azpilicueta hlavou přiklepl na Williana, po jeho souboji se Škriniarem se ale pískalo proti Chelsea.
6'
Další Gagliardiniho pokus, ani tentokrát ale Courtoisovu branku netrefil.
6'
Do odraženého míče se uvnitř pokutového území opřel Gagliardini, nemířil však přesně.
5'
Teď už je to blíže Courtoisovy branky, Inter má rohový kop.
4'
A teď už zase Inter Milán, zatím ale dost daleko od branky Chelsea.
3'
Zatím se hraje útočně, gólmani se dnes asi nudit nebudou.
2'
Tak tohle byla obrovská šance Interu na otevření skóre. Na pravé straně zaspal Moses, do brejku se dostal Candreva a moc nescházelo k tomu, aby byl úspěšný. Jeho pokus na poslední chvíli zblokoval Azpilicueta a o zbytek se postaral Courtois.
1'
Za obranu Interu letěl dlouhý nákop, na něj si nabíhal Álvaro Morata, k míči měl ale o kousíček blíže gólman Padelli.
1'

Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta, David Luiz, Cahill (C) – Moses, Fàbregas, Kanté, Alonso – Willian, Batshuayi, Morata.
Náhradníci: Bulka, Caballero, Eduardo – Rüdiger, L. Baker, Christensen, Boga, Cuevas, Pašalić, Rémy, Musonda, Clarke-Salter, Scott, Tomori.

Inter Milán: D. Padelli – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda (C), Nagatomo – Gagliardini, Valero – Candreva, Brozović, Perišić – Jovetić.
Náhradníci: Handanovič, Pissardo, Berni – Ranocchia, Pinamonti, Ansaldi, Gabriel, Murillo, Kondogbia, Vanheusden, Éder, Valietti, Rivas, Mário, Emmers..
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na The National Stadium v Singapuru začne ve 13:35, takže si po obědě udělejte čas a sledujte náš přenos. Jste k němu všichni zváni.
Inter Milán

Italský tým je na ICC stoprocentní, oba duely vyhrál a navíc v nich neinkasoval! Inter nejprve zdolal Olympique Lyon 1:0, to se trefil Stevan Jovetić a poté si poradil i s Bayernem Mnichov v poměru 2:0. V tomto duelu střelecky exceloval Eder Martins, když dal oba góly.
Chelsea FC

Anglický tým se na ICC představí ve svém druhém utkání a bude jej chtít zvládnout výsledkově lépe, než první duel. V něm Chelsea prohrála s Bayernem Mnichov 2:3 a k tomuto výsledku se dostala až snížením z tříbrankové ztráty. Gólově se prosadili Marcos Alonso a Michy Batshuayi.
Dobré odpoledne u dalšího utkání International Champions Cupu. Společně se podíváme na duel, ve kterém se střetnou Chelsea FC a Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:35.