Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Atalanta : Juventus - 30. ledna 2019   20:45

Atalanta
Atalanta
37' Castagne  • 39' Zapata  • 86' Zapata
3:0
(2:0)
Juventus
Juventus
Atalanta
Berisha – Toloi, Djimsiti, Palomino (89. Masiello) – Hateboer, Freuler, de Roon (90+1. Gosens), Castagne – Iličič (26. Pasalič), Gomez (C) – Zapata.
Fabrizio Pasqua
Stadio Atleti Azzurri d´Italia, Bergamo
Juventus
Szczęsny – De Sciglio, Rugani, Chiellini (C) (27. Cancelo), Alex Sandro – Khedira (71. Pjanić), Bentancur, Matuidi – Dybala (61. Costa), Ronaldo, Bernardeschi.
Perin, Pinsoglio – Caceres, Can, Cancelo, Costa, Kean, Pjanić, Spinazzola.

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:9.
I druhý dnešní zápas Italského poháru nám přinesl obrovské překvapení. Atalanta naprosto rozdrtila favorizovaný Juventus 3:0, přičemž hosté se za celé utkání dostali pouze k jediné střele. Domácí naopak vystřelil hned šestkrát a nebýt Szczesneho v brance, tak by hosté dostali ještě více gólů. Atalanta tak postupuje do semifinále poháru, ve kterém se utká s Fiorentinou, naopak Juventus překvapivě končí již ve čtvrtfinále.
90+3'
90+3'
Juventus dohraje utkání s míčem na kopáčkách.
90+2'
Ještě do jedné šance se dostal Ronaldo, ale ani ten nedokázal překonat Berishu.
90+2'
Calcio ještě podniká jeden útok, který končí kvůli nepřesné přihrávce. Odkop pro Szczesneho.
90+1'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Marten de Roon, přichází Robin Gosens.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Míč mají stále domácí, kteří nyní klidně kombinují na své polovině a zápas si už výhradně užívají.
89'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Jose Palomino, přichází Andrea Masiello.
88'
Žlutou kartu dostává Blaise Matuidi (Juventus FC).
88'
Výsledek už je jasný a utkání se dohrává. Aktivnější je po vstřelené brance opět Bergamasca.
86'
Bergamo právě vstřelilo branku!
Je hotova, Atalanta postupuje do semifinále Italského poháru! Po nákopu Berishy zachybovala hostující obrana a k míči se tak dostal DUVAN ZAPATA. Ten oklamal Szczesneho a pak v klidu poslal míč do odkryté klece Juventusu.
85'
Centr je zase moc dlouhý, přeletěl celé pokutové území a skončil až u Berishy, který bude odkopávat.
84'
Juventus dostává další přímý kop a už by ho měl využít. Moc času už totiž nezbývá.
83'
Juventus má míč celkem rychle zpět a už je s ním u vápna soupeře. Další centr do pokutového území je sražen na další rohový kop.
82'
Na obranné polovině nyní faulují také hosté. Míč tak dostane Atalanta, které u něho bude chtít zůstát co nejvíce času.
81'
Centr z přímého kopu je moc dlouhý a domácí tak neměli s obranou skoro žádnou práci. Mezitím Juventusu už pomalu dochází čas.
80'
Hosté nakonec dostanou další šanci na skórování a to v podobě přímého kopu z levé strany hřiště.
80'
Domácí mají stále míč na svých kopačkách a získávají co nejvíce času.
79'
Žlutou kartu dostává Daniele Rugani (Juventus FC).
78'
Gomez vyslal svého spoluhráče dopředu. Ten je nakonec zastaven nedovoleně a útok Atalanty tak bude vzápětí pokračovat.
77'
Nakonec míč centroval Pjanić. Centr doletěl až na Ronalda, kterého opět zablokovala domácí defenziva.
76'
Juventus je vzápětí zpátky u vápna soupeře. Míč má nyní Cancelo, který se snaží najít centr do vápna.
75'
Atalanta se stále naprosto bezchybně brání a útok soupeře ukončuje již na půlící čáře.
74'
Míč tak získávají domácí, kteří chvíli kombinovali a pak balón nakopli dopředu, kde ho získává Juventus.
73'
Cancelo si chtěl trošku nasimulovaným pádem vynutit přímý kop, ale Pasqua zůstává v klidu a hra pokračuje.
72'
Hosté začínají další ofenzivu ze své poloviny. Ta je vedena přes levou stranu, odkud nakonec přichází centr, který úspěšně kryje Berisha.
71'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Sami Khedira, přichází Miralem Pjanić.
70'
Juventus se stále snaží jakkoliv prosadit, což se mu zatím nedaří. Nepřesné přihrávka končí až mimo hrací plochu a odkopávat bude Berisha.
69'
Tlak Juventusu bude přerušen kvůli faulu. Faulovaný hráč navíc zůstává ležet na trávníku a musí být ošetřován.
68'
Míč byl po centru prodloužen až na Khediru, který svým volejem trefil pouze připraveného Berishu!
67'
Szczesny poté přesně rozehrává a jeho spoluhráči následně směřují dopředu, kde prozatím vybojovali rohový kop.
66'
Domácí se následně prokombinovali až do vápna, kde se nakonec připravili o střelecou pozici kvůli nepřesné přihrávce.
65'
Hosté jsou po dlouhé době s míčem vepředu a nyní se pokoušeli prosadit pomocí centru. Ten je ale opravdu hodně nepřesný a končí pouze u Berishy, který bude odkopávat.
64'
Bergamasca na útočné polovině spíše kombinuje a ke střele se moc nežene. Není také proč, vede o dvě branky.
63'
Domácí stále pokračují ve skvělé defenzivě. Míč navíc zase získali a mohou se vydat dopředu získavat další důležitý čas.
62'
Juventus po dlouhé době míč získal a střídájící Costa hledal svým nákopem Ronalda. Míč ale nakonec zachytili domácí, kteří zahujují protiakci.
61'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Douglas Costa.
61'
Zapata se dostal do střelecké pozice, ale svou střelou trefil pouze De Sciglia, který míč srazil na rohový kop.
60'
Calcio stále útočí a získává tak drahocenný čas. Juventus se sice snaží získat míč, ale vůbec se mu to nedaří.
59'
Útok Atalanty je na chvíli přerušen kvůli faulu. Po krátkém přerušení pak bude následovat rozehra domácích.
58'
Domácí jsou po dlouhé době s míčem vepředu a pomocí kombinace chtějí vymyslet střelu.
57'
Juventus vzápětí získává míč a může pokračovat v ofenzivě. Atalanta se však opět skvěle brání a soupeře nepouští ke střele.
56'
Hosté to zkusili dopředu pomocí nákopu. Ten pokryl Berisha, který tak uklidňuje hru.
55'
Hosté přece jen přímý kop získali a po krátké kombinaci se dostali ke střele, která skončila jen těsně vedle levé tyčky.
54'
Žlutou kartu dostává Hans Hateboer (Atalanta Bergamasca Calcio).
54'
Juventus získal míč hraničním zákrokem a následně se přesunul dopředu, kde o míč přišel také kvůli hraničnímu zákroku soupeře.
53'
Hosté vybojovali ještě rohový kop. Z něj přišel centr na hlavu Ruganiho, kterému hlavička ale vůbec nesedla a míč poslal mimo tři tyče.
52'
Juventus už střílí z každé pozice, ale stále to nevede k první brance hostů. Obrana Bergamasca funguje stále výborně.
51'
Atalanta se následně osvobozuje a hosté kombinují na své polovině. Calcio však opět vybojovolo míč a dostalo se k další střele, kterou tentokrát zblokovala hostující obrana.
50'
Hosté už začínají hrát tak jak je známe a měli už první velkou šanci druhého poločasu. Ronaldo dostával přihrávku před branku, ale nakonec byl zablokován domácí defenzivou.
49'
Hosté rychle vybojovali míč zpět a následně Matuidi vymyslel centr do vápna. Ten mu vůbec nesedl a skončil pouze u Berishy.
48'
Ronaldo vedl další útok Juventusu, který opět nedotáhl do úspěšného konce. Poslal totiž míč mimo hrací plochy a domácí budou vhazovat.
48'
Hra je nyní přerušena, protože Dybala musí být ošetřován. Ten se však nakonec staví na své nohy a dost pravděpodobně bude v utkání pokračovat.
47'
Hostující obrana opět úplně zbytečně ztratila míč a musela se tak vracet. To zvládla a Atalanta se nakonec ke střele nedostala.
46'
Domácí se hned na úvod druhého poločasu dopouštějí faulu na polovině hrací plochy.
46'
První poločas byl naprosto neuvěřitelný. Juventus totiž dostal dvě branky, sám žádnou nedal a vypadá to na jeho první prohru v této sezoně. Atalanta si rozhodně obě branky zasloužila, protože slavný klub přehrává. Hosté ještě navíc ani nevystřelili na branku a tak to s nimi vypadá opravdu špatně. Juventus má však stále ještě pětačtyřicet minut na vyrovnání a ještě se může stát ledacos.
Druhý poločas začne přibližně v 21:52.
45+3'
45+2'
Juventus se chce v prvním poločase aspoň jednou prosadit, ale pravděpodobně se mu to nepodaří. Atalanta se brání velmi dobře a svého soupeře do ničeho nepouští.
45+1'
Žlutou kartu dostává Remo Freuler (Atalanta Bergamasca Calcio).
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
43'
Žlutou kartu dostává Berat Djimsiti (Atalanta Bergamasca Calcio).
42'
Ronaldo se přímého kopu sám ujal, ale i on působí nervózně. Trefil totiž pouze připravenou zeď.
41'
Hostující hráči už zjistili, že je situace opravdu vážná. Útoky jsou proto mnohem nebezpečnější a nyní Ronaldo vybojoval přímý kop.
39'
Neuvěřitelné! Domácí vedou o dvě branky nad slavným Juventusem! DUVAN ZAPATA přebral míč od svého spoluhráče a následně se z otočky trefil k pravé tyči. Szczesny se opět snažil zasáhnout, ale ani tentokrát na míč nedosáhl.
37'
Atalanta jde překvapivě do vedení! TIMOTHY CASTAGNE aktivně napadal, což mu přineslo zisk míče. S ním se dostal až na hranici pokutového území, odkud poslal balón k pravé tyči. Szczesny se po míči natahoval, ale marně.
36'
Ronaldo vedl další hostující ofenzivu, ale opět nic nevymyslel. Míč ztratil a zpět ho chtěl získat pomocí faulu, čehož si Pasqua všimnul a nařizuje odkop pro Berishu.
35'
Domácí až teď ztrácejí míč a Juventus už si ho chce nějakou dobu podržet. Proto kombinuje na své polovině a nikam nespěchá.
34'
Bergamasca vzápětí balón získala zpět a nyní se s ním dostala až do vápna. Tam musel zasahovat Szczesny.
33'
Domácí se nakonec připravili o dlouhé držení míče nepřesnou přihrávkou a míč získává hostující gólman.
32'
Atalanta je nyní aktivnějším celkem a pomocí přesné kombinace se chce dostat ke střele.
31'
Alex Sandro však trochu zazmatkoval a soupeři daroval přímý kop. Centr z něj je však nepřesný a končí pouze u Szczesneho.
30'
Domácí to nakonec zkusili dopředu nákopem, což jim moc nevyšlo. Míč skončil pouze u Alexe Sandra, který může v klidu rozehrát.
29'
Juventus sice míč získává vzápětí zpět, ale zase se s ním nikam nedostal. Při útoku ho pouze ztratil a Bergamasca tak může zahájit protiakci.
28'
Hosté úplně zbytečně ztrácí míč a Atalanta tak může podniknout další útočnou akci.
27'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Giorgio Chiellini, přichází Joao Cancelo.
26'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Josip Iličič, přichází Mario Pasalič.
25'
Juventus následnou rohový kop zvládá bez problémů a míč posílá na druhou polovinu hřiště. Stále ho ale nemá pod kontrolou.
24'
Atalanta ji našla a velmi nadějnou střelu vyslal na branku Gomez. Szczesny se musel hodně zapotit, aby míč vyrazil na rohový kop.
23'
Domácí ubránili i rohový kop a odměnou jim je zisk míče. S ním teď kombinují a hledají cestu do pokutového území soupeře.
22'
Z přímého kopu přichází centr, který je ale celkem nepřesný a končí už u Berishy, který míč boxuje mimo hřiště. Roh pro hosty.
21'
Juventus je sice stále u míče, ale přihrává si s ním pouze na půlící čáře. Až po chvíli se hosté vydali do útoku, kde byl faulován Matuidi.
20'
Útok hostů bude upět pozastaven. Domácí totiž srazili míč mimo hrací plochu a můžou si tak na chvíli oddechnout.
19'
Juventus následně podniká ofenzivu, která bude na chvíli pozdržena kvůli faulu Zapaty na polovině hřiště.
18'
Jeden z domácích hráčů má něco s levou nohou a za postranní čárou musí být ošetřován.
17'
Calcio má stále míč pod kontrolou a nyní vybojovalo autové vhazování na levé straně. To je rozehrané dozadu a domácí tak budou začínat opět ze své poloviny.
16'
Atalanta následně chvíli kombinovala u vápna soupeře, ale nakonec střelu nevymyslela. Hostujícími hráči byla vytlačena zpět na svou polovinu.
15'
Ronaldo byl opět u míče, ale ani tentokrát se neprokličkoval skrz domácí obranu.
13'
Na druhé straně vymysleli střelu domácí. Ta však neměla dostatečnou razanci a končí pouze v náručí Szczesneho.
12'
Ronaldo se mohl poprvé v zápase prosadit. Po nákopu svého spoluhráče byl u míče první, ale vybíhajícího Berishu nedokázal překonat.
12'
Další útok Juventusu vedl Ronaldo. Ten však úplně zbytečně upadl a dožadoval se faulu. Pasqua je však klidný a domácí mohou rozehrát.
11'
Bergamasca se následně prokombinovala až dopředu, kde však místo poslední přihrávky měla přijít střela. Hosté totiž tuto přihrávku poslali mimo pokutové území.
10'
Hosté se poté dostali až k vápnu, kde zase nic nevymysleli. Obrana Atalanty zatím funguje výborně a získává další autové vhazování.
9'
Polský gólman opět nepřesně rozehrává a další autové vhazování získávají domácí. Ti jsou ale také nepřesní a míč vracejí do držení hostů.
8'
Po rohu následovala velmi nebezpečné hlavička, která skončila pouze na horní tyči hostující klece.
8'
Juventus nakonec rozehru zase pokazil a soupeři daroval autové vhazování. Atalanta se následně dostala do vápna, kde vybojovala rohový kop.
7'
Hosté pak už nic neriskují a přesně si přihrávají na vlastní polovině. Domácí sice napadají, ale tentokrát míč nezískávají.
6'
Calcio aktivně napadá, což přineslo úžitek. De Roon střílel z hranice pokutového území, ale mezi tři tyče se těsně netrefil.
5'
Ten rozehrává nakrátko a Juventus tak začíná další útoku kombinací na vlastní polovině.
4'
Domácí se s míčem dostali do pokutového území, kde střelu nakonec nevymysleli. Odkop získává Szczesny.
3'
Atalanta už delší dobu drží míč a pomalu s ním směřuje dopředu.
1'
Domácí se ujali prvního výkopu utkání. Ten rozehráli dobře a vzápětí se dostali do vápna soupeře, kde ale o míč přišli.
1'
Hráči už nastupují na trávník a utkání tak co nevidět započne.

Atalanta Bergamasca Calcio: Berisha – Toloi, Djimsiti, Palomino – Hateboer, Freuler, de Roon, Castagne – Iličič, Gomez (C) – Zapata.
Náhradníci: Gollini, Rossi – Adnan, Barrow, Gosens, Kulusevski, Mancini, Masiello, Pasalič, Pessina, Piccoli, Reca.

Juventus FC: Szczęsny – De Sciglio, Rugani, Chiellini (C), Alex Sandro – Khedira, Bentancur, Matuidi – Dybala, Ronaldo, Bernardeschi.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Caceres, Can, Cancelo, Costa, Kean, Pjanić, Spinazzola.

Rozhodčí: Fabrizio Pasqua.
Atalanta Bergamasca Calcio
Atalanta prožívá letos celkem vydařenou sezonu. V tabulce je momentálně na sedmé příčce a atakuje postupové pozice do Evropské Ligy. V poháru si také zatím počíná velmi jistě. Dnešní domácí narazili v osmifinále na Cagliari. Tento zápas byl velmi vyrovnaný a vypadalo to na prodloužení, Calcio však v poslední pěti minutách zápasu nasázelo dva góly a radovalo se z postupu. Proti Atalantě ale stojí v následném čtvrtfinále silný Juventus, což pro ní bude pořádný oříšek.

Juventus FC
Juventus je momentálně nejlepší italský tým a tak je jasným favoritem dnešního zápasu. Dnešní hosté totiž drží první pozici v Serii A a na druhý Neapol mají obrovský náskok jedenácti bodů. Juventus také celkem v klidu zvládl osmifinále v poháru, když si v pohodě poradil s Bolognou 2:0 díky dvoum gólům v první poločase. Dnešní hosté by tedy měli zvítězit i dnes a to nejen proto, že narozdíl od Atalanty mají v kádru hvězdná jména. Nebo se dočkáme překvapení?

Bologna vs. Juventus – 0:2

Lazio vs. Juventus – 1:2
Juventus vs. Chievo – 3:0
Juventus vs. Sampdoria – 2:1
Zdravím všechny fanoušky italského fotbalu. Dnes jsou na programu dvě čtvrtfinále Italského poháru. To večerní nám nabídne zajímavý střet Atalanty a Juventusu. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.