Utkání třiadvacátého kola Juniorské ligy mezi Mladou Boleslaví a Brnem skončilo nerozhodně 1:1. Zápas hodně ovlivnily povětrnostní podmínky, kdy silný vítr nedovolil hráčům ani pořádně přihrát. To je z Mladé Boleslavi vše.
90
V poslední příležitosti kopalo Brno roh, po něm jeden z hostujících hráčů zasáhl balon a ten skončil jen těsně nad šibenicí.
88
Brněnský obránce Matyska střílel z vápna, ale vysoko přestřelil domácí bránu.
86
Boleslavský Šimek motal hlavu obráncům Brna u levé tyče, nakonec vybojoval roh. Právě Šimek se poté dostal do tutovky, v malém vápně zakončoval prudkou ránou, ale brankář Doležal do jeho zakončení vložil prsty a míč vytěsnil do bezpečí.
85
Útočník Ondřej Ullmann utekl po straně obráncům a nastřelil tyč mladoboleslavské brány!
83
Boleslav vystřídala. Odešel Mehanovič a přišel Šimek.
80
Stoprocentní šanci měl na svých kopačkách Traoré, který stál sám proti ležícímu brankáři Hankičovi, ale nedokázal přes něj propasírovat míč do brány.
79
Boleslav zahrála špatně standardku, poté do brejku mířili hosté z Brna a domácí jejich akci zastavili taktickým faulem.
77
Po boji o míč před brankářem Hankičem se k němu nakonec dostal střídající Fall, který tvrdou ránou otestoval výdrž těla jednoho z domácích zadáků.
74
Žlutá karta pro brněnského Rostislava Varaďu.
72
Brněnský Buchta trefil jen gólmana a poté střílel znovu. Míč letící na břevno gólman Hankič vytěsnil nad.
70
Do slibné šance se řítil aktivní Jakub Synek, ale jeho akci přerušil zdvižený praporek pomezního sudího.
67
Vítr v Mladé Boleslavi zeslábl a podmínky jsou výrazně lepší než v úvodním dějství, kdy si hráči ani nemohli pořádně přihrát. Přesto vítr občas s míčem pořádně zacvičí.
61
Střídá i Brno. Dolů šel Jindřich Stehlík, kterého vystřídal Lamine Fall.
60
Stehlík proběhl kolem dvou obránců, posléze přihrál zpětně na Varaďu, který však jen trefil právě střídajícího Šulce. Nový muž na hřišti si poté připsal další povedený obranný zákrok a po příchodu na hřiště je vidět.
58
Žlutou kartu viděl za ostrý faul Stanislav Skořepa.
56
Domácí střídají. Dohrál Sloboda, místo něj nastupuje Šulc.
54
Trojice Přerovský, Kunc, Buchta nyní kombinovala u rohového praporku, domácí Mladá Boleslav ale jejich snažení dokázala přerušit.
50
Další standardní situace pro domácí, míč mířil na Ševinského, jenže on ani nikdo z jeho spoluhráčů jej nedokázal lépe zpracovat a balon poté skončil u brankáře Doležala.
47
Mladá Boleslav zahrávala standardku z hranice šestnáctky, jenže trefila jen stojící zeď.
46
Brno je hned zkraje druhého poločasu aktivní, centr od rohového praporku však skončil jen u domácích hráčů.
46
Po prvním poločase je stav v Mladé Boleslavi vyrovnaný 1:1. Domácí se dostali v patnácté minutě do vedení díky gólu Synka, na který však dokázal zareagovat o deset minut později brněnský Zezula. Druhý poločas začne zhruba v 16:05.
42
Oba týmy nyní mají problém si přihrát, ve hře je vidět hodně nepřesností i autových vhazování.
35
Povedená akce domácí Boleslavi. Sloboda zatáhl míč do vápna Brna, přenechal jej Synkovi, který se na zadní tyči snažil hledat někoho ze svých spoluhráčů. Škoda pro domácí, že to Skořepa nečekal, jinak by to byla velká šance.
33
Brněnský Kunc nebezpečně centroval a spíš si sám ublížil, neboť se poté chvilku svíjel v bolestech na zemi. Nicméně i tak měl před bránou jeden z jeho spoluhráčů šanci, jenže míč nedokázal trefit.
31
Brno zahrávalo standardku ze zajímavé pozice, jenže střelecký pokus mířil jen do postavené zdi Mladé Boleslavi.
29
Další z povedených průniků předvedl Jakub Synek, který na hraně ofsajdu centroval do vápna. Míč se otřel o jednoho z hostujících obránců, nicméně poté střílel jen těsně vedle Mirzad Mehanovič.
25
Brno právě vstřelilo branku!
Brněnský tým využívá svou standardní situaci zhruba z třiceti metrů. TADEÁŠ ZEZULA si přesně naběhl na míč a střelou do protipohybu gólmana srovnal na 1:1.
24
Ve středu pole se srazili brněnský Lapeš a boleslavský Mehanovič a dlouho jim trvalo, než se ze souboje oklepali a mohli pokračovat ve hře.
21
Brněnský Stehlík střílel ze šestnáctky, trefil však jen brankáře.
19
Rohový kop Mladé Boleslavi bez větších potíží zadáci Brna odvrátili.
16
V akci znovu Jakub Synek, tentokrát se rozhodl akci zakončit individuálně, ale nepovedlo se mu navázat na předešlou branku.
15
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí JAKUB SYNEK využil větru a šikovně si obhodil obránce Brna, což by se mu za normálních okolností asi jinak nepovedlo, a následně překonal brankáře Doležala přízemní střelou.
14
Přerovský viděl žlutou kartu za faul na hráče bez míče.
12
Vítr je tak silný, že prakticky není možné, aby si hráči přihráli na větší vzdálenost a už vůbec ne vzduchem. Míč si dělá co chce.
10
Brno kopalo další roh, po něm se na zadní tyči dostal k zakončení Kunc, jeho rána mířila přesně na brankáře Hankiče.
8
Poprvé v utkání zahrozili také domácí. Brno se bránilo odkopy do zámezí a poté střílel Mehanovič.
6
Další rohový kop se Brnu nepovedl, centrovaný míč skončil mimo.
5
Vedoucí tým Juniorské ligy Zbrojovka Brno zahrával rohový kop, Malík se dostal k hlavičce, míč však odkopl jeden z obránců domácích.
3
Přerovský znovu v akci, tentokrát obehrál Bastera s Rozsívalem a poté zakončil jen těsně vedle tyče boleslavské brány!
2
Brněnský Přerovský se prokličkoval před branku, ale míč přes domácí zadáky nedokázal propasírovat na svého spoluhráče.