Zápas končí poměrně zaslouženou remízou 2:2, oba celky si tedy rozdělily bod. Ze stadionu v Mladé Boleslavi u deváté základní školy se s vámi loučím.
90
Nad rámec řádné hrací doby se bude nastavovat jedna minuta.
87
Poslední výměna také na liberecké straně, Janošíka vystřídá na zbylé minuty Beníšek.
84
Rozsívalův centr z pravé strany nikoho v barvách domácích před brankou nenašel.
82
Hankič nyní předvedl velmi sporný zákrok, když se rozhodl vyběhnout proti libereckému hráči a na hranici pokutového území mu míč vyškrábl ve výskoku. Hosté reklamovali hraní rukou mimo vymezený prostor.
81
Liberečtí o další minutu později posílají na závěr čerstvou sílu, Komendu nahradí Matěj Lukeš.
78
K výměně se rozhodl ještě také domácí kouč. Mižiče vymění Patrik Šulc.
77
Druhá výměna na liberecké straně, Boušku nahradí Patka.
77
Filip Rozsíval dostává žlutou kartu.
75
A právě Kmoníček se nyní hnal do dobré příležitosti, dokonce šel sám na brankáře. Vzrušení je ale zbytečné, protože mu byl odmáván ofsajd.
73
První střídání na straně Liberce, Kmoníček nahradil Drobílka.
71
Nejaktivnější hráč Liberce v dnešním zápase Moustapha Ndiyae měl na hlavě další tutovou příležitost, míč však poslal těsně mimo!
70
Kapitán Liberce Lukáš Pokorný vidí žlutou kartu.
68
Liberečtí si vypracovali roh, centr se potácel vápnem, ale nakonec z něj nic nebezpečného nevzniklo.
67
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí se mohutně radují z vyrovnání! Hrdinou je MIRZAD MEHANOVIČ, který se opřel těsně za vápnem do míče a mezi obránci ho s velkou razancí poslal do horní poloviny Zoulovy branky, liberecký gólman plachtil vzduchem marně - 2:2!
64
Poslední střídání domácího mužstva je tady. Matěj Horák nahradí střelce jediné branky Boleslavi Mateje Sivriče.
62
Moustapha Ndiyae se dostal do další kvalitní příležitosti, tentokrát ale mezi tři tyče nezamířil.
60
Také Sivrič se na druhé straně pokoušel o znovuzapsání do střelecké listiny, jeho pokus z hranice šestnáctky byl zblokován libereckými obránci.
58
Obrana Mladé Boleslavi nyní doslova hoří, Slovan si dělá naprosto co chce. Moustapha Ndiyae měl na kopačce druhý gól, když se k němu dostal míč na malém vápně, ale on ho nesmyslně prudce napálil do stojícího Hankiče! To by mohlo Liberec hodně mrzet.
57
Rohový kop přinesl hlavičku jednoho z libereckých hráčů, jeho pokus ale mířil úplně mimo.
56
Aktivní Ndiyae si narazil s Drobílkem, následný jeho centr zblokovala obrana domácích na roh.
55
K vidění je nyní mnoho nepřesností a to na obou stranách. Do kloudné šance se týmy dostávají velice ztěžka.
52
Právě jeden z nejaktivnější libereckých hráčů Martin Janošík se nyní pokusil, stejně jako Ndiyae při prvním gólu, přehodit mladoboleslavského brankáře. Svého kolegu však nenapodobil, když Hankičovu svatyni minul o několik metrů, až tomu sám nechtěl uvěřit.
50
Naprosto totožná situace se nyní odehrála na druhé straně, v hlavních rolích hráli Janošík a Hankič.
48
A byl to právě Synek, kdo se dostával do dobré příležitosti. Na poslední chvíli mu však míč utekl od kopačky a dokutálel se až k brankáři Zoulovi.
46
Mladá Boleslav poslala do druhého poločasu dva nové hráče. Místo Ondřejky přišel Synek, Šimka vystřídal Tomáš Honc.
46
46
Pořádný fotbal se začal hrát až v pětatřicáté minutě, během deseti minut jsme poté viděli hned tři branky. Liberečtí jsou na tom před vstupem do druhé půle o něco lépe, stále však není nic rozhodnuto.
45
Liberec právě vstřelil branku!
Minutu na to se již ale tento hráč nemýlil! Velkou zásluhu na vedoucí brance má opět Moustapha Ndiyae, který poslal prudký centr do vápna, který uklidil do domácí sítě TOMÁŠ KOMENDA - 1:2!
44
Komenda chvíli před koncem poločasu vložil do hry taky akrobatistickou vložku, když se pokusil o nůžky. Tento záměr mu však nevyšel.
41
Janec rozehrával volný přímý kop, centr mu však nevyšel podle jeho představ.
40
A jejich snaha vzala za své poměrně brzy! Po rohovém kopu vznikl před brankou Liberce závar, brankář Zoul se ještě nestihl vzpamatovat z předchozího zákroku, a tak ho z malého vápna překonal MATEJ SIVRIČ - 1:1!
37
Domácí se snaží vzpamatovat z inkasovaného gólu a pokouší se o vyrovnání.
35
Máme zde úvodní branku dnešního střetnutí a musíme říci, že byla velmi pohledná. Osmnáctiletý MOUSTAPHA NDIYAE spáchal skvělou individuální akci, když nejprve ukázal záda dvěms mladoboleslavským obráncům a pak velmi chytře nedal vysokým lobem šanci ani Hankičovi - 0:1!
33
Miloš Karisik měl velmi dobrou příležitost hostí, když si naskočil na rohový kop! Svoji hlavičku však nasměroval pouze do náruče gólmana Hankiče.
31
Liberec zahrával standartní situaci, míč ale skončil přímo v náruči Hidajeta Hankiče.
30
Jiří Krystan vidí za předchozí zákrok žlutou kartu.
29
Mehanovič byl nyní ošetřován přímo na trávníku a odešel s lékaři za postranní čáru. Nakonec to nebylo nic tak hrozného a domácí hráč se tak vrací na hřiště.
25
Poměrně lehká střela vypadla Zoulovi z náruče, míč směřoval za brankovou čáru, ale liberecký brankář ho stihl ještě dostihnout!
23
Slovan se dostal opět k rohovému kopu, ten rozehrál Filip Drobílek. Jeho centrovaný míč ale znovu přeletěl všechny přihlížející a skončil v území nikoho.
22
Naopak na druhé straně založil protiútok Ndiyae Moustapha, proti přesile mladoboleslavských obránců ale neměl šanci.
21
Mladá Boleslav nyní měla k dispozici sérii vhazování, při třetím autu se již dostala s míčem až do vápna, ale zakončit se domácím nepodařilo.
19
Následující útok Libereckých končí ofsajdem.
18
Martin Janošík si nyní udělal dobrý den z mladoboleslavských hráčů, když si hned tři u postranní čáry doslova povodil, čtvrtý v pořadí mu již však míč odkopl do autu.
16
Nyní sledujeme hluchou pasáž hry, hraje se především ve středu hrací plochy.
13
Ten však Slovanu vůbec nevyšel, míč přeplachtil všechny hlavičkáře ve vápně a skončil v autu.
12
Šimek doběhl u rohového praporku Jánošíka, bude z toho rohový kop pro Liberec.
11
Domácí jsou v současné chvíli aktivnějším mužstvem a měli nyní i první gólovou příležitost! David Brunclík z volného přímého kopu trefuje břevno liberecké branky! Následná dorážka již skončila mimo tři tyče.
8
Po faulu na Rozsívala si míč postavil Ondřej Kúdela, jeho centr však přeplachtil libereckou svatyni.
6
Jiří Krystan prošel až do velkého vápna a dostal se i ke střele, ta se však k brankáři nedostala. Trefila totiž jednoho z blokujících obránců.
4
Úvodní minuty nic zajímavého nepřinesly, oba celky se snaží kombinovat a zbytečně neztrácet balón.