O vítězství domácí Příbrami v poměru 2:0 rozhodl již první poločas, v jehož závěru se dvakrát trefil Pavel Fořt. Po přestávce se hrálo hodně chaoticky a moc fotbalových momentů už k vidění nebylo. Pár minut před koncem mohl alespoň snížit hostující Zimka, ale v obrovské šanci domácí bránu minul.
90
90
Zimka se už řítil na brankáře Kočího, ale zastavil ho praporek pomezního, který signalizoval ofsajd.
89
Hosté se v závěru snaží alespoň zkorigovat skóre. Zimka připravil šanci pro Puczoka, který ji ovšem neproměnil.
88
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Gajdošík, přichází Vršanský.
86
Největší šanci hostí v utkání zahodil Zimka, který nedokázal z bezprostřední blízkosti trefit bránu!
85
Ze zmíněné standardky centroval Fořt a Moulis míč z voleje napálil vedle hostující svatyně.
84
Zimka fauloval Fořta těsně před hranicí šestnáctky. Přímý kop z velmi nadějné vzdálenosti pro Příbram.
82
Nadějnou akci hostí zastavil dobrým obranným zákrokem Tregler.
81
Pavel Fořt usiluje o hattrick, nyní ale vypálil vedle.
80
Střídající Puczok se postavil k rozehrání standardní situace. Míč je v rukavicích Kočího.
79
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Samiec, přichází Puczok.
77
Samiec poslal míč do domácí šestnáctky, Rys ho odhlavičkoval do bezpečí.
75
Oceláři zahrozili. Jedovku Ference musel vyrážet brankář Kočí.
73
Domácí zahrávali rohový kop. Centr Junka dopadl před Moulise, který však zamířil nepřesně.
72
Moulis se dral za hostující obranu, ale u balónu byl jako první Brych.
71
Matoušek pro hosty uklidnil situaci odkopem do autu.
68
Příležitost Kalfase zneškodnil domácí brankář Kočí.
67
Kučera vhodil aut na Zimku, který se dostal i ke střele. Ta však skončila vedle.
65
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Mareš, přichází Suchan.
65
Čelůstka zahrával přímý kop z poloviny hřiště. Hostující hráč nakopl balón do pokutového území, kde se ho zmocnil gólman Kočí.
63
Fořt se dostal k centru, který si pohlídala defenziva hostí.
58
Centrem z hloubi pole se prezentoval Ježdík, Třinečtí se ubránili.
56
Ofenzivní snahu hostí táhl Zimka, brankář Kočí mohl zůstat klidný.
53
Zimka rozehrával standardní situaci z poloviny hřiště, míč končí v zámezí.
49
Ze strany odcentroval Matoušek, míč však končí až za domácí bránou.
47
Útok Třince přerušil dobrým obranným zákrokem Tregler.
46
Ježdík se nadechl k průniku, který byl ale zastaven ještě před tím, než stačil zakončit.
46
Rozhodčí Černý nic nenastavil a ukončil první půli. Příbram v ní byla mnohem aktivnější, ale dlouho se nemohla střelecky prosadit. Odpor posledního týmu tabulky zlomil až zkušený Pavel Fořt, který dvěma ukázkovými góly stanovil poločasové skóre.
45
44
Hostující Kalfas v náznaku šance, bránu Příbrami ovšem neohrozil.
43
Příbram právě vstřelila branku!
Na 2:0 zvyšuje opět bývalý hráč Slovanu Bratislava PAVEL FOŘT, který na hranici šestnáctky vypíchl míč Krejčímu a ranou pod spojnici břevna a tyče nedal Brychovi šanci.
41
Po faulu na Moulise zahrávali domácí přímý kop ze 30 metrů. Centr Junka však odvrátil Kučera na roh.
40
Další centr Divíška dolétl na hlavu Pavla Fořta. Zkušeného útočníka tentokrát výborně vychytal Brych.
39
Centr Mareše směřoval na Brandnera, ten ale nedokázal uklidit míč do sítě.
35
Domácí se ujímají vedení! Po ideálním centru Josefa Divíška vypálil přesně k levé tyči PAVEL FOŘT.
33
Tregler v šestnáctce odzbrojil Krejčího, který si už dělal prostor ke střele.
29
Do šance se dral Moulis, vše ale skončilo jen útočným faulem domácího fotbalisty.
27
Ježdík špatně zpracoval dlouhou přihrávku a brankář Brych tak mohl odkopnout míč.
25
Po rohu domácího Divíška míč odvrátil Kučera.
24
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází zraněný Martynek, přichází Kalfas.
22
Čelůstka sice na půlce vybojoval míč, ale akce hostí nemohla pokračovat. Ferenc totiž fauloval.
20
Domácí zahrávali rohový kop. Míč poslal před bránu Junek, ale Krejčí ho odkopl do bezpečí.
19
Hostující Matoušek zůstal ležet ve vlastní šestnáctce, vypadá to ale, že nakonec bude v pořádku.
18
Martynek odcentroval pouze do náruče domácího gólmana Kočího.
17
Tentokrát centroval Mareš. Nikdo z jeho spoluhráčů však na balón nedosáhl a je z toho jen aut pro hosty.
16
Ježdík poslal před hostující bránu centr. Dobře zapracoval bránící Matoušek, který míč odehrál do rukavic brankáře Brycha.
15
Tregler pod tlakem raději zakopl míč do autu.
12
Příbramští se tlačí do útoku. Hronkova rána skončila vedle Brychovy brány.
11
Až do šestnáctky se s míčem probojoval Junek, tam už však proti obraně Třince nic nevymyslel.
8
Ten zahrával sám Junek, ale po jeho centru poslal Brandner balón jen do zámezí.
7
Junek získal pro Příbram první rohový kop.
5
Příbramští v rychlém protiútoku, Ježdíka však zastavil hostující kapitán Krejčí.
4
Hostující Kučera se dostal ke střele, Hronek ji ale zblokoval.
2
Útok domácích skončil pouze u brankáře Brycha.
1
Utkání rozehráli hostující fotbalisté, konkrétně Martynek a Matoušek.
1

1.FK Příbram: Kočí – Junek, Rys, Tregler, Ježdík (C), Mareš, Brandner, Fořt, Hronek, Moulis, Divíšek.
Náhradníci: Jedlička – Šindelář, Makoš, Holý, Suchan.

FK Fotbal Třinec: Brych – Samiec, Čelůstka, Kučera, Ferenc, Krejčí (C), Gomola, Zimka, Gajdošík, Martynek, Matoušek.
Náhradníci: Bocek – Vršanský, Kalfas, Puczok.

Rozhodčí: Černý – Hock, Vnuk.
Vítám Vás u utkání 24. kola Juniorské ligy, v němž pátá Příbram přivítá poslední Třinec. Jasným favoritem zápasu je tedy domácí celek, který nasbíral o plných 31 bodů více než oceláři.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.