V dnešním utkání se mladíci Slavie Praha dokázali prosadit hned 3x, což rozhodlo o jejich výhře. Hosté měli také několik šancí, žádná ale nebyla vyloženě gólová a koncovka hráčů Bohemians 1905 nebyla nikterak dobrá.

Domácí rozhodli už v druhé polovině první části zápasu, kdy se v 32. minutě trefil Musa, v 37. minutě navýšil skóre Čermák. Hosté měli v druhém poločase jasnou převahu, hlavně v držení míče. Po jejich tlaku ale v 88. minutě pojistil výhru Slávie Vávra.

Tohle je ode mě k tomuto utkání vše, díky za pozornost a zase příště, napočtenou.
90+1
90
Roh hostů byl odvrácen do zámezí. Pokračují ale opět hráči Bohemians 1905.
90
Vynikajícím zákrokem zhatil šanci hostů Kodr.
88
Slavia právě vstřelila branku!

Domácí si pojišťují 3 body z dnešního utkání! Po přihrávce za obranu se zpoza malého vápna s klidnou hlavou prosadil PAVEL VÁVRA! Je zřejmě hotovo!
88
Domácí se zmocňují míče na své polovině po útočném faulu hostů.
87
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Baducha, přichází Lauricella.
86
Domácí chvíli před koncem drží míč daleko od své branky.
85
Nepovedený pokus o průnik Kostky zastavila obrana domácích a vyslala své borce do brejku, ten byl po odražených míčích ve vápně odklizen hostující obranou.
84
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jakab, přichází Krejdl.
83
U vápna domácích dochází k ošetření jednoho z domácích hráčů, nakonec ale odchází po svých.
80
Další, velice nepovedená střela domácího borce, hosté jsou na míči.
78
Za likvidační faul na hranici vlastního vápna dostává žlutou kartu kapitán hostů Rothe.
77
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Blecha, přichází Mitrovič.
76
Hosté rozjíždějí další útok rozvážnou rozehrávkou ze své poloviny.
75
Artemuk odcentroval, míč našel jeho spoluhráče, dříve se k míči dostal ale hráč domácího celku a míč končí na rohu.
74
Nečekanou střelu zpoza vápna zkrotil až Šrámek, drží svému týmu stále naději na body.
72
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Schulz, přichází Vávra.
71
Střílenou přihrávku z levé strany musel zkrotit až Lisa.
70
Hosté jsou většinu druhého poločasu na polovině domácích, obránci Slavie jsou ale pohotoví.
69
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Frizoni, přichází Artemuk.
67
Vacík byl faulován na polovině domácích, ve hře tedy pokračují hosté.
65
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Bjeloš, přichází Shulz.
65
Hosté kombinují na polovině domácích, útočným faulem je vše zaniknuto.
64
Po zmatcích na polovině domácího celku se míč nakonec přesunul až ke Šrámkovi, ten svým výkopem dostává míč zpět na polovinu Slavie.
62
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vaníček, přichází Horizrál.
61
Standartka z pravé strany byla zahrána centrem do šestnáctky hostů, ti ale míč odvrátili a mohou založit rychlý brejk.
60
Nepovedený pokus o přenesení míče na levou stranu z kopaček domácích končí v zámezí.
58
Obrovská šance hostů byla k vidění ve vápně domácího celku! Po hlavičce Rotheho míč odkopl skoro z čáry obránce Slávie, poté si s dorážkou vynikajícím zákrokem poradil Lisa a drží stále svému týmu dvoubrankové vedení!
57
Šance hostů končí na rohovém kopu.
57
Míč se přesouvá od jednoho brankáře k druhému, týmy se zkoušejí dostat do šance přes dlouhé nákopy, neúspěšně.
55
Pokus hostů o založení útoku v blízkosti pokutového území Slávie končí pouze v zámezí.
54
Střela jednoho z domácích borců končí opět jen vedle branky Šrámka.
54
Hra je hodně přerušována, dochází k tvrdým střetům na polovině hřiště, které nejsou očím rozhodčí Adámkové pominuty.
52
Hosté pokračují narozdíl od domácích rozvážnou rozehrávkou, po tvrdém střetu se zmocňují míče domácí.
51
Charvát vystihl zbrklou rozehrávku domácích, jeho centr z levého křídla slávisté odvrátili, poté se o střelu pokoušel jeden z hráčů Bohemians, jeho pokus ale minul branku o pořádný kus.
50
Hosté jsou stále na polovině domácích, jejich další šance končí odkopem od branky.
49
Žlutou kartu dostává Frizoni (Bohemians Praha 1905).
48
Hosté se pokouší o rychlé snížení stavu dlouhými přihrávkami za obranu, vše ale končí ještě před vápnem domácích.
47
Další standartní situaci rozehrál Vaníček, jeho střílený centr do pokutového území domácí hráči odvrací.
46
Bernardo byl faulován na polovině domácích, standartku rozehrávají hosté na krátko.
46
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Brak, přichází Věchtík.
46
Druhý poločas začne přibližně v 11:18.
V prvním poločase působili lepším herním projevem hosté, domácí se však dokázali dvakrát prosadit. Nejprve Petar Musa a po něm z velké blízky Marcel Čermák. Stav je tedy příznivý pro domácí fanoušky, Slavia si do druhého poločasu bere náskok dvou gólů.
45
45
Ten hosté odvrátili a v následném brejku hodně zavařili domácí obraně. Střílený centr do pokutového území ale nikoho z hráčů nenašel, Lisa bude tedy odkopávat od branky.
45
Centr našel pouze hráče hostí, roh pro domácí.
44
Celice zajímavou standartku budou zahrávat domácí, na hraně vápna byl faulován Prosek.
43
Hráči Bohemians 1905 jsou nastěhováni na polovině domácích, míč má ale Slavia, konkrétně u rohového praporku rozehrávají aut.
43
Střela domácích skončila hodně vedle branky.
42
Domácí se dostávají do brejků, jeden z nich skončil zákrokem hostů v zámezí.
41
Další vynikající zákrok si připisuje Šrámek, který pohotově vyrazil střelu směřující k pravé tyči jeho svatyně.
40
Souboj ve vápně domácích vyhrál hráč Slavie, míč mají ale opět hosté, kteří se snaží o snížení nepříznivého stavu.
39
Domácí se uzavřeli ve vlastním území, tedy na vlastní polovině, tu dobývají svoji kombinací hosté.
37

Slavia Praha odskakuje už na dvougólové vedení! Střelou z blízkosti Šrámka se prosazuje MARCEL ČERMÁK! Po nezáživném začátku první půle tedy můžeme čekat zajímavý druhý poločas!
36
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Kuchta, přichází Fotr.
35
Další útok domácího celku ukončil útočným faulem Badocha.
34
Domácí rozvážně kombinují na své polovině.
32

V přesile se vyskytla domácím šance na branku v pokutovém území hostů. Na centr z pravé strany si naskočil Chorvatský útočník PETAR MUSA a uklidil míč do sítě!
31
První důležitý zákrok si připsal po střele zpoza vápna Šrámek, míč zkrotil pro svého hráče, tudíž mají míč opět hosté.
29
Nepovedená střela hlavou jednoho ze hráčů domácího celku končí vysoko nad brankou.
29
Domácí budou mít možnost zahrávat rohový kop z levé strany.
28
Centr z pravé strany celkem v pohodě hosté odvrací.
27
Výborně vybojoval míč po skvělém zákroku Bjelos.
27
Adámková zapískala faul na druhé straně, rychlá rozehrávka hostů se ale nepovedla a byl odpískán ofsajd.
26
Fanoušci se bouří po zákroku na levé straně, bez výsledku.
25
Pohledná kombinace od Bohemians na hranici vápna končí odkopem od branky.
24
Zatím sledujeme fotbal s malým množstvím šancí, většina se odehrává na středu hřiště.
23
Hosté kombinují na polovině hřiště, jejich snaha o rychlý přechod do vápna končí u Lisy.
22
Rothe centroval do pokutového území, bohužel do ofsajdu.
21
Nákop hostů do pokutového území domácích končí v rukavicích Lisy.
20
Další šance domácích končí odkopem od branky.
19
Po centru hostů z pravé strany byl, v pokusu o zachycení míče, faulován Lisa.
18
V signalizovaném ofsajdu se ocitl Kuchta.
17
Na druhé straně končí nákop domácích také u brankaře.
16
Další nadějný průnik po pravé straně hostů zastavil svým pohotovým zákrokem Lisa.
15
Brakovi se nakonec podařilo vystihnout jednu přihrávku, zastavil jej v postupu po levé straně až faul.
14
Hosté se řadou autových vhazování pomalu posouvají ven ze své poloviny.
13
Následně jsou domácí v kombinaci na polovině soupeře.
12
Kombinace hostů se z pravého křídla přesunula na střed, tam se domácí nenechali zaskočit.
11
Po tvrdém střetu z 9. minuty je nucen Mareš odejít střídat. Nahrazuje ho Badocha.
11
Hosté zakládají útok přes nákopy, ty ale končí ještě před vápnem domácích.
9
Slávia se pokouší dostat míč do blízkosti hostující svatyně, je ale zastavena faulem, po kterém zůstává na trávníku ležet Mareš.
7
Další nákop od domácích skončil pouze na kopačkách Šrámka.
6
Tu ale jeden z domácích borců vystihl. V samostatném úniku po pravém křídle vyslal svůj pokus pouze vedle branky.
6
Brankář hostí zklidnil hru a v rozehrávce pokračuje Bohemians.
5
Z pravé strany se pokoušel dostat míč do pokutového území hostů Prošek, jeho pokus byl ale odvrácen.
4
Míče se po špatné rozehrávce zmocnila opět Slavia.
3
Hosté rozjíždějí další akci na své polovině rozvážnou rozehrávkou.
2
Centr směřovaný do vápna ale skončil pouze v zámezí.
2
Po tvrdém faulu na Kuchtu budou rozehrávat hosté standartku z nějakých 35 metrů od branky.
1
Rozehrávky se ujmou fotbalisté Bohemians 1905.
Hráči nastupují na trávník, kam je vede rozhodčí dnešního utkání Adámková.

SK Slavia Praha: Lisa – Jakab, Mareš, Musa, Čermák, Bjeloš, Prošek, Žežulka (K), Zoubek, Prosek, Kodr.
Náhradníci: Schulz, Lauricella, Mysliveček, Badocha, Krejdl, Vávra, Přibyl.

Bohemians Praha 1905: Šrámek – Brak, Charvát, Rothe (K), Kuchta, Blecha, Kostka, Frizoni, Káš, Vacík, Vaníček.
Náhradníci: Mitrovič, Fotr, Artemuk, Horizrál, Věchtík, Došek.

Rozhodčí: Adámková – Polák, Vodrážka..
Vzájemná střetnutí těchto dvou týmů se nesou většinou v duchu naprosté vyrovnanosti, výsledkově má ale lepší bilanci Slavia, která v posledních 5 vzájemných utkáních neprohrála.

O branky také nouze není, v posledních 5 vzájemných zápasech padlo celkem 16 gólů.
Bohemians 1905 se letos pohybuje v horní polovině tabulky, konkrétně jim patří vynikající 6. pozice! V sezóně 2015/2016 měli klokani hrůzostrašný konec ligy, když v jejím samém závěru prohráli 9x v řadě! V letošní sezóně je to ale jiná, vyrovnanými výsledky se drží v horní části ligy a jejich forma je také celkem dobrá. Uvidíme, jak si tento tým, v čele s tahounem jejich týmu, Filipem Blechou, který je se šesti góly nejlepším střelcem svého týmu, povedou.
SK Slavia Praha je v letošní sezóně, 4 kola před jejím koncem, na 12. místě. Její výkony jsou nevyrovnané. V posledním domácím utkání dokonce prohráli, poměrem 0:2, s posledním Třincem! Naposled ale dokázali urvat výhru stejným výsledkem v Jablonci.
Přeji příjemné nedělní ráno, 27. kolo nejvyšší juniorské fotbalové ligy v Česku pokračuje utkáním, ve kterém SK Slavia Praha přivítá na svém hřišti Bohemians Praha 1905.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.