Konferenční liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Arnhem : Tottenham - 21. října 2021   18:45

Arnhem
Arnhem
78' Wittek (Dasa)
1:0
(0:0)
Tottenham
Tottenham
Arnhem
Schubert – Doekhi (C), Bazoer, Rasmussen – Dasa, Bero, Tronstad, Wittek (87. Hájek) – Frederiksen (85. Buitink), Darfalou, Openda (90+1. Oroz).
Harm Osmers (GER) – Marco Achmüller (GER), Robert Kempter (GER)
GelreDome, Arnhem
Tottenham
Gollini – Tanganga, D. Sánchez, Rodon, B. Davies (C) – Lo Celso, Winks – B. Gil, Alli, Bergwijn – Scarlett (75. Markanday).

Z mé strany je to vše. Přeji Vám příjemný zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:20.
Je dobojováno a všechny tři body zůstávají v Arnhemu. Tottenham dnes nepodal vůbec dobrý výkon a houževnaté Vitesse nakonec díky brance Witteka může slavit výhru. Jedinou velkou šanci Spurs měl na začátku druhé půle Gil, jenž ale trefil pouze břevno.
90+5'
90+4'
Tottenham měl v závěru zápasu standardní situaci. Rozehrávky se ujal Gil, jehož centr si ale nikdo ve fialovém nenašel.
90+3'
Markanday to zkoušel individuálně po pravé straně, ovšem domácí defenziva ho k ničemu nepustila.
90+2'
Dobrou práci odvedl Darfalou, jenž několik sekund držel míč proti přesile a poté získal aut na útočné polovině.
90+1'
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Loïs Openda, přichází Alois Oroz.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.
90'
Tottenham už začíná vrhat všechny své síly do útoku, na hrot se nyní vytáhl i stoper Davinson Sánchez.
89'
Žlutou kartu dostává Thomas Buitink (SBV Vitesse Arnhem).
89'
Gil si narazil s Allim a poté hledal své spoluhráče ve vápně. Centr se mu ale vůbec nepovedl a balon skončil u Schuberta.
88'
Openda se hnal za dlouhým nákopem Hájka, ale u míče byl jako první brankář Gollini.
87'
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Maximilian Wittek, přichází Tomáš Hájek.
86'
Rodon zezadu atakoval Witteka, který nyní ukazuje, že už to dál nepůjde. Za malý okamžik tak uvidíme další střídání.
85'
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Nikolai Baden Frederiksen, přichází Thomas Buitink.
83'
Hra se nyní hodně kouskuje, což jednoznačně vyhovuje domácím. Podaří se Spurs ještě zmobilizovat síly?
82'
Dasa se dostal do menší slovní přestřelky s Winksem, kterému se nelíbil zákrok Bera na Alliho. Hlavní sudí ale včas zasáhl a vše se obešlo bez karet.
81'
Žlutou kartu dostává Maximilian Wittek (SBV Vitesse Arnhem).
80'
Žlutou kartu dostává Harry Winks (Tottenham Hotspur).
78'
Arnhem právě vstřelil branku!
Vitesse se dostává do vedení! Domácí rychle přenesli hru doprava na Dasu, jenž pak svým parádním centrem našel na vápně číhajícího MAXIMILIANA WITTEKA. Ten se do balonu opřel z první a jeho ránu zastavila až síť za zády Golliniho.
77'
Gil zabojoval o téměř ztracený balon a nakonec se mu podařilo získat aut u vápna soupeře.
76'
Čerstvý Markanday si hned ve vápně hledal centr Daviese, ale přes obránce Vitesse se k zakončení nedostal.
75'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dane Scarlett, přichází Dilan Markanday.
74'
Žlutou kartu dostává Dane Scarlett (Tottenham Hotspur).
73'
Klíčový obranný zákrok teď předvedl Rodon, jenž svým skluzem zmařil šanci Opendy.
72'
Žlutou kartu dostává Davinson Sánchez (Tottenham Hotspur).
71'
Bero našel ve vápně číhajícího Bazoera, ovšem ten by přistižen v milimetrovém ofsajdu.
70'
Tanganga naprosto zbytečně fauloval Opendu a doslova daroval Arnhemu standardní situaci.
69'
Dasa se dostal k další střele a opět donutil Golliniho k zákroku. Ani v tomto případě však neměl italský brankář příliš těžkou práci.
68'
Alli se snažil získat balon na útočné polovině, ale podle hlavního arbitra si v souboji s Wittekem pomohl nedovoleným způsobem.
67'
Winks se v posledních minutách hodně stahuje mezi stopery a pomáhá jim s rozehrávkou. Uvidíme, zda se mu podaří rozjet nějakou ofenzivní akci.
66'
Scarlett při snaze zpracovat si míč sešlápl kotník Bazoerovi, takže mu byl odpískán faul.
65'
Obrana hostů teď zaváhala a Openda se málem dostal do velké šance. Nakonec tomu ale zabránil Sánchez, jenž se štěstím uzmul míč pro sebe.
64'
Dasa se utrhl na pravém křídle a poté vypálil z ostrého úhlu. Brankář Gollini byl však připraven a míč lapil.
63'
Po souboji s Dasou zůstal na chvíli ležet Alli. Ten se ale po pár vteřinách zvedl a je jasné, že bude moct pokračovat.
62'
Alli našel svým pasem Scarletta, ovšem tomu byl opět odmáván ofsajd.
61'
Po několika nepřesnostech se balon dostal k Winksovi, který raději nahrál dozadu na volného Sáncheze.
60'
Je za námi hodina hry a gól jsme stále neviděli. Dočkáme se ho v závěrečné třetině utkání?
59'
Openda si navedl balon do středu hřiště a vypálil. Do jeho střely ale vložil nohu Rodon, jenž nepustil míč na bránu.
58'
Scarlett se pustil do souboje jeden na jednoho s Bazoerem, nicméně na obránce domácích si nepřišel.
56'
Bergwijn chtěl prostrčit míč na Lo Celsa, ovšem jeho nahrávku zachytil vracející se Bero.
55'
Openda si obehrál Tangangu a ten ho poté stáhl k zemi. V tomto případě se určitě dala udělit žlutá karta.
54'
Jednalo se o Bazoera, který se po krátkém ošetření zvedl a zdá se, že bude v pořádku.
53'
Hra je nyní přerušena, neboť na hrací ploše zůstává ležet jeden z fotbalistů Arnhemu.
52'
Scarlett se snažil přejít přes Doekhiho, nicméně na kapitána Vitesse nevyzrál.
51'
Frederiksenova nabídka mířila na přední tyč, kam si ale nikdo ve žluto-černém neseběhl.
50'
Centr Bera odvrátil do zámezí Sánchez, takže domácí budou mít ještě k dispozici roh.
49'
Winks poslal k zemi unikajícího Witteka a Arnhem bude zahrávat volný přímý kop.
48'
Lo Celso vystihl pas Bera a pak našel Gila, který orazítkoval břevno!
47'
Scarlett se dostal k míč po přihrávce Gila, ale pomezní rozhodčí mu odmával ofsajd.
46'
Ani jeden z trenérů neudělal během přestávky žádnou změnu. Doufejme, že ve druhém dějství uvidíme nějaké branky.
46'
První poločas je minulostí a hráči odchází do kabin za bezbrankového stavu. Ani jeden z celků si nevytvořil nějakou větší převahu a příliš fotbalové krásy k vidění nebylo. Aktéři tohoto duelu se převážně dostávali ke střelám ze střední vzdálenosti, nicméně ani jedna se neujala.
45+2'
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena jedna minuta.
44'
Své defenzivní úkoly si nyní splnil Darfalou, jenž se vrátil s Allim a před vápnem mu odebral míč.
43'
Po Bergwijnově centru zakončoval dobře postavený Gil, kterému ale střela příliš nesedla.
42'
Tanganga se chtěl vydat dopředu, ale nakonec byl donucen ke zpětné nahrávce na Rodona.
41'
Žlutou kartu dostává Steven Bergwijn (Tottenham Hotspur).
40'
Do odraženého míče se z první opřel Alli, ovšem jeho pumelici zblokoval dobře postavený Bazoer.
39'
Po souboji s Lo Celsem šel k zemi Bero, nicméně hlavní arbitr nechal hru plynout dál.
38'
Winks hledal dlouhým nákopem Scarletta, ale u míče byl jako první brankář Schubert.
37'
Gil poslal do vápna parádní centr a Tangangovi chyběl jen kousek k tomu, aby na míč doskočil.
36'
Davies se vydal na menší ofenzivní dobrodružství a nakonec získal další standardku.
35'
Bergwijn se pokusil proniknout do vápna, ovšem přes Bazoera nepřešel.
34'
Openda si narazil s Wittekem a poté to zkusil z dálky. Gollini však jeho střelu viděl a připsal si snadný zákrok.
33'
Winks si chytře pokryl míč tělem a poté se nechal faulovat Berem. Hosté tak budou moct v klidu rozehrát.
32'
Davies se dostal pod tlak napadajícího Frederiksena a nakonec odehrál míč jen do autu.
30'
Domácí se po zisku vydali do rychlého brejku. Ten však stačil zastavit Rodon, jenž čistým skluzem odzbrojil Opendu.
29'
Alli posadil balon na hlavu Sáncheze, s jehož zakončením si bez problémů poradil Schubert.
28'
Svěřenci kouče Espirita Santa rozehráli na krátkou vzdálenost a poté byl faulován Gil, takže uvidíme další standardku.
27'
Lo Celso načechral do vápna parádní centr, který těsně před Tangangou odvrátil na roh Dasa.
25'
Těsně před pokutovým územím byl faulován Scarlett a Tottenham bude zahrávat volný přímý kop.
24'
Na centr Bera si naskočil stoper Bazoer, jehož zakončení prolétlo několik decimetrů kolem pravé tyče.
23'
Dasa se zbavil svého strážce a poté získal pro svůj tým rohový kop.
22'
Gil si chtěl narazit s Allim, jenže zpětný pas hostujícího záložníka vystihl Wittek.
21'
Spurs se nyní usadili na balonu a momentálně jsou to právě oni, kdo diktuje tempo hry.
20'
Darfalou se vydal napadat rozehrávku anglického celku, ovšem v souboji s Rodonem to přehnal s agresivitou a byl mu odpískán faul.
19'
Alli to chtěl vzít na sebe, nicméně defenziva Arnhemu ho donutila ke zpětné nahrávce na Lo Celsa.
18'
Bergwijn čelil dvěma protihráčům, ale nakonec si s touto nelehkou situací poradil. Spurs tak i nadále mohou kombinovat na útočné polovině.
16'
Hosté postupovali do přečíslení čtyř proti třem, ale nakonec z toho nic nevytěžili, jelikož Alli svým pasem nikoho ve fialovém nenašel.
15'
Tottenham se zatím nemůže dostat do hry. Uvidíme, zda se jim to podaří v následujících minutách.
13'
Žlutou kartu dostává Matúš Bero (SBV Vitesse Arnhem).
12'
Po následném rohovém kopu zakončoval Dasa, jenž ovšem nezamířil přesně. Gollini bude odkopávat od brány.
11'
Wittek poslal do vápna dobrý centr a nebýt zásahu Tangangy, tak Openda by zakončoval z malého vápna.
10'
Gil si teď vůbec neporozuměl se Scarlettem a po jejich neshodě budou hráči Vitesse vhazovat.
9'
Tanganga zasáhl Opendu loktem do obličeje a může být rád, že nebyl za tento zákrok potrestán žlutou kartou.
8'
Gil to zkoušel individuálně po pravém křídle, nicméně na pozorně bránícího Witteka nevyzrál.
7'
Frederiksen si opět zabíhal za obranu na pas svého spoluhráče, avšak v tomto případě se ke střele nedostal.
6'
A další faul Tottenhamu, tentokráte se proti pravidlům provinil mladík Scarlett, jenž poslal k zemi Bazoera.
5'
Winks si dal míč daleko od nohy a při snaze dostat ho opět pod kontrolu fauloval Bera.
4'
Tronstad prostrčil balon na Frederiksena a ten následně svou střelou pořádně protáhl Golliniho.
3'
Hosté chybovali v rozehrávce a po jejich zaváhání pálil Openda. Ten však neseřídil svá mířidla a bránu přestřelil.
2'
Po pravém křídle to hned zkoušel Dasa, ale kapitán Spurs Davies mu míč čistě odebral.
1'
Zazněl úvodní hvizd, jdeme na to! Výkopu se ujali fotbalisté Arnhemu, kteří budou hrát v žluto-černé sadě. Jejich soupeř pak zvolil fialové dresy.
1'

SBV Vitesse Arnhem: Schubert – Doekhi (C), Bazoer, Rasmussen – Dasa, Bero, Tronstad, Wittek – Frederiksen, Darfalou, Openda.
Náhradníci: Houwen, van Haveren – Oroz, Hájek, Von Moos, Gboho, Domgjoni, Yapi, Buitink, Vroegh, Cornelisse, Huisman.

Tottenham Hotspur: Gollini – Tanganga, D. Sánchez, Rodon, B. Davies (C) – Lo Celso, Winks – B. Gil, Alli, Bergwijn – Scarlett.
Náhradníci: B. Austin – White, Fagan-Walcott, John, Clarke, Markanday, Cesay, Lyon-Foster, Craig, Craig.

Rozhodčí: Harm Osmers (GER) – Marco Achmüller (GER), Robert Kempter (GER).
Tabulka skupiny G po dvou kolech

1. Tottenham Hotspur – 4 body, 7:3
2. Stade Rennes FC – 4 body, 4:3
3. SBV Vitesse Arnhem – 3 body, 3:2
4. NŠ Mura – 0 bodů, 1:7
Tottenham Hotspur

Tottenhamu se úvod sezony vydařil a po prvních třech kolech byl dokonce na čele Premier League. Poté však přišel pokles formy a nyní jsou Spurs pátí. Na Vitesse se svěřenci kouče Espirita Santa naladili výhrou 3:2 nad Newcastlem, nicméně jejich výkon nebyl úplně ideální. Po dvou mačích v Evropské konferenční lize má Tottenham na kontě čtyři body za remízu s Rennes a výhru nad Murou. V zápase se slovinským celkem se hattrickem blýskl Harry Kane, jenž je díky tomu na čele tabulky střelců.
SBV Vitesse Arnhem

Vitesse nevstoupilo do letošního ročníku Eredivisie úplně ideálně, nicméně v posledních týdnech se mu opět začíná dařit. Momentálně je v lize šestý se ziskem šestnácti bodů. Poslední utkání odehrál na půdě Nijmegenu a byla z toho výhra 1:0. V Evropské konferenční lize má Arnhem za sebou dvě utkání. Na úvod skupinové fáze si poradil se slovinskou Murou, nicméně ve druhém kole nestačil na Rennes. Uvidíme, jak se mu povede dnes proti Spurs.
Hezký čtvrteční večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Dnes jsou na programu třetí zápasy skupinové fáze Evropské konferenční ligy a k vidění bude také souboj Vitesse s Tottenhamem. Úvodní výkop tohoto utkání je naplánován na 18:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.