Konferenční liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karabach : Kajrat - 21. října 2021   18:45

Karabach
Karabach
79' Šejdajev  • 90+1' A. Husejnov
2:1
(0:1)
Kajrat
Kajrat
19' Kante
Karabach
Mahammadalijev – A. Husejnov, Medveděv (C), Medina, T. Bajramov – Garajev (86. Richard Almeida), P. Andrade – Kady, Ozobić (86. Vešović), Zoubir (90+5. Mustafazade) – Wadji (70. Šejdajev).
Aranovskij – Šlončak, Skrypka
Tofig Bahramov Stadium, Baku
17 252 diváků
Kajrat
Pokatilov (C) – Vorogovskij, Alip, Dugalić, Bagnack, Mikanović – R. Alves (84. Abiken), D. Poljakov, Kosović (72. Góralski) – Joao Paulo (75. Alykulov), Kante (84. Šušenačev).

Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:4. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:19.
Kajrat Almaty díky proměněné penaltě Kanteho měl utkání výborně rozehrané. Jenže hrubě mu nevyšlo posledních patnáct m inut i s nastavením, ve kterých FK Karabach ukázkově otočil skóre po trefách Šejdajeva a Husejnova. Tým z Ázerbajdžánu tak udělla důležitý krok směrem k postupu ze skupiny.
90+6'
90+5'
Žlutou kartu dostává Artur Šušenačev (FC Kajrat Almaty).
90+5'
Bajramov byl nehezky dohrán Šušenačevem.
90+5'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Abdellah Zoubir, přichází Bahlul Mustafazade.
90+3'
Šejdajev útočným faulem s eprovinil na BAgnackovi.
90+1'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Autorem branky je ABBAS HUSEJNOV svou přesnou trefou k tyči otáčí vývoj utkání ve prospěch FK Karabachu – 2:1!
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
88'
Almeida byl zastaven pouze za cenu faulu.
86'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Filip Ozobić, přichází Marko Vešović.
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Gara Garajev, přichází Richard Almeida.
85'
Patrick Andrade si v osobním souboji poradil pouze za cenu odpískaného faulu.
84'
Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází José Kante, přichází Artur Šušenačev.
Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Ricardo Alves, přichází Ajbol Abiken.
84'
Kady se rázem při svém náběhu za obranu soupeře ocitl v ofsajdové pasti.
81'
Kadyho zakončení brankář Pokatilov dokázal chytit.
80'
Zoubir se stal opět obětí faulu tentokráte od obránce Dina Mikanoviće.
79'
A úspěšným střelcem, který dostal míč za záda Pokatilova byl čerstvý RAMIL ŠEJDAJEV, který rázem srovnává na 1:1!
79'
Střelu Filipa Ozobiće brankář Pokatilov pouze vyráuží před sebe!
78'
Alykulov s eprovinil faulem na Zoubira.
77'
Ozobič bude rozehrávat rohový kop FK Karabach.
75'
Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Joao Paulo, přichází Gulžigit Alykulov.
74'
Rohový kop pro FK Karabach.
72'
Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Nebojša Kosović, přichází Jacek Góralski.
72'
Kante mimimálně pro tuto chvíli svou druhou branku v tomto utkání nepřidá.
70'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Ibrahima Wadji, přichází Ramil Šejdajev.
67'
Abdellah Zoubir byl faulován důrazně hrajícím Nebojšou Kosovičem.
65'
Rohový kop Karabachu bude nově rozehrávat Kady místo tradičního exekutora Ozobiće.
64'
Žlutou kartu dostává Ricardo Alves (FC Kajrat Almaty).
64'
Kadyho v souboji fauloval obránce Vorogovskij.
62'
Ibrahima Wadji se provinil hrou rukou.
61'
Kadyho zakončení bylo nepřesné.
61'
Po rozehrání rohového kopu zakončení Wadjiho zablokoval skvěle pozičně postavený Bagnack.
60'
Další rohový kop pro FK Karabach.
59'
Ibrahima Wadji neprošel v souboji jeden na jednoho přes tvrdě hrajícího Dugaliće.
58'
Dugalić zakončoval velmi nepřesně z jeho pozice obránce se opravdu nečeká přídel gólů.
57'
Maksim Medveděv jen za cenu faulu zastavil pronikajícího Joao Paula.
55'
Po Ozobićově rozehrávce rohového kopu zakončoval mimo branku soupeře Wadji.
54'
Střelu Bajramova srazil na rohový kop bránící Dugalić.
53'
Ricardo Alves až příliš důrazně dohrál Filipa Ozobiće.
51'
Patrick Andrade je znám svou hrou pořádně od podlahy o čemž se n avlastní kůži přesvědčil Nebojša Kosovič.
50'
Filip Ozobić se v osobním souboji provinil fauelm.
49'
Střelecký pokus Abdellaha Zoubira zablokoval obětavý Nebojša Kosovič
48'
Rade Dugajič nedovoleně bránil útočícího Ibrahimu Wadjiho.
46'
První poločas díky proměněnému pokutovému kopu Kanteho vyzněl lépe pro kazašský Kajrat Almaty! FK Karabach ve druhé půli určitě bude chtít udržet svou dlouhou neporazitelnost.
45'
45'
První poločas zakončil nepřesnou střelou Poljakov.
45'
Medina v souboji důrazně fauloval Kantého.
44'
FK Karabach bude zahrávat v prvníkm poločase ještě rohový kop.
43'
Alip se provinil faulem při bránění.
42'
Rohový kop Ozobiče nepřinesl žádnou zajímavou situaci před brankou POkatilova.
40'
Garajevovu střelu zablokoval obětavě obránce Bagnack.
39'
Bajramov bude rozehrávat rohový kop, který má k dispozici tým FK Karabach.
36'
Frustrace domácích se projevuje ve zvýšeném počtu faulů, nyní si tak počínal Andrade.
35'
Kady až příliš důrazně dohrál obránce Alipa.
34'
I při střeleckém pokusu Ibrahima Wadjiho byl úspěšnější brankář chytající za Kajrat Almaty.
33'
Střelu Ozobiče dokázal zlikvidovat brankář Pokatilov.
32'
Abbas Husejnov při snaze pomoci útoku vletěl do ofasajdu.
31'
Nuraly Alip si jen nedovoleně věděl rady se šikovným Kadym.
29'
Obětí dalšího faulu Kanteho se stal v tuto chvíli Patrick Andrade.
28'
Kante se provinil útočným fauulem tentokráte proti obránci Husejnovovi.
27'
Žlutou kartu dostává Ibrahima Wadji (FK Karabach).
27'
Wadji fauloval Mikanoviće a uvidí žlutý kartónek z rukou rozhodčího.
27'
Kante se útočným faulem provinil proti bránícímu Medinovi.
23'
Bajramov se provinil hrou rukou.
21'
Ozobić zahrával dva rohové kopy FK Karabach, ale nic zajímavé nepřinesli.
19'
Kajrat právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je JOSÉ KANTE, který prokázal pevné nervy a posílá do vedení Kajrat Almaty, ačkoliv domácí brankář správně vystihl směr střely – 0:1!
18'
Žlutou kartu dostává Šahruddin Mahammadalijev (FK Karabach).
17'
Brankář Mahammadalijev dle sudího fauloval v pokutovém území Kanteho a sudí Aranovskij nařídil pokutový kop pro Kajrat Almaty!
17'
Obránce Dugalič fauloval tvůrce hry FK Karabach Filipa Ozobiće.
16'
Tento hráč měl k dispozici další dva rohové kopy, ale po druhém z nich si faulem v souboji vypomohl jehos poluhráč Alip.
15'
Rohový kop Kajratu Almaty bude rozehrávat Ricardo Alves.
13'
V dalším tvrdém souboji se střetl Andrade proti Kosovičovi.
9'
Útočník Ibrahima Wadji byl nedovoleně zastaven hráčem Kajratu Almaty José Kante.
8'
Nebojša Kosovič v souboji neobelstil obránce Kevina Medinu a ten ho poté poslal nedovoleně na trávník.
7'
Denis Pokatilov rozehrál přímý kop a Ricardo Alves zakončoval mimo domácí branku.
6'
Ricardo Alves nachytal na švestkách Kadyho a ten ho následně musel faulovat i když jde vcelku o technického hráče.
4'
V dalším souboji nedovoleně dohrál Dino Mikanovič pronikajícího Torala Bajramova.
2'
Kante vyzkoušel pozornost domácího brankáře z kraje utkání.
1'
Kady byl hned v úvodu utkání nedovoleně atakován obráncem Kajratu Almaty Vorogovským.
1'

FK Karabach: Mahammadalijev – A. Husejnov, Medveděv (C), Medina, T. Bajramov – Garajev, P. Andrade – Kady, Ozobić, Zoubir – Wadji.
Náhradníci: Balajev, Ramazanov – Mammadov, Richard Almeida, Mustafazade, Gurbanli, Vešović, Šejdajev, Kulijev, Hüsejnzada.

FC Kajrat Almaty: Pokatilov (C) – Vorogovskij, Alip, Dugalić, Bagnack, Mikanović – R. Alves, D. Poljakov, Kosović – Joao Paulo, Kante.
Náhradníci: Anarbekov – Kejler, Góralski, Alykulov, Abiken, Vágner Love, Šušenačev, Ulšin, Usenov, Burančiev.

Rozhodčí: Aranovskij – Šlončak, Skrypka.
Předpokládané absence:

FK Karabach

B. Husejnov, Romero (oba nespecifikované zranění)

FC Basilej – Kajrat Almaty 4:2
FK Karabach si vede o poznání lépe než jeho soupeř. Karabach totiž neprohrál již od poloviny července to jest v šestnácti zápasech za sebou s bilancí 10 – 6 – 0. To je vidět i v lize, kde vede o tři body před dalším velkoklubem své země Neftči Baku.
Kajrat Almaty velmi dobře odehrál kvalifikační kola adostal se až do základní skupiny EKL. O poznání hůře se mu vede v domáuíc soutěži, kde neobhájí titul (o ten bojuje Astana s Tobolem Kostanaj). Kajrat má jistotu dvě kola před koncem soutěže třetího místa a tím pádem také startu v dalším ročníku EKL ve druhém předkole. V této skupině EKL zatím Kajrat uhrál bod za domácí remízu s kyperskou Omonií Nikósia.
FK Karabach (1) se na domácí půdě střetne s dalším pravidelným účastníkem evropských pohárů z Kazachstánu v podobě týmu Kajrat Almaty (3). Ve skupině H má Karabach na svého soupeře náskok tří bodů. Jde o první vzájemné utkání těchto soupeřů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.