Konferenční liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Omonia Nikósie : Basilej - 4. listopadu 2021   18:45

Omonia Nikósie
16' Kakoullis (Jordi Gómez)
1:1
(1:0)
Basilej
Basilej
57' Millar  (Males)
Fabiano (46. Uzoho) – Kiko, Panayiotou (15. Lang), Hubočan, Psaltis – Atiemwen (46. Tzionis), Jordi Gómez (C), Charalambous (67. Diskerud), Zachariou – Kakoullis (81. Loizou), Ďuriš.
Chorążka, Uzoho – Bachirou, Diskerud, Lang, Lecjaks, Loizou, Papoulis, Shehu, Ščepovič, Tzionis, Yuste.
Basilej
Lindner – T. Tavares (61. Petretta), Pelmard, Cömert, Lang – Frei, Burger (46. Males), Kasami (46. Palacios) – Millar (85. Stocker), Ndoye – Cabral.
Gebhardt, Nikolić – G. Cardoso, Djiga, Fernandes, López, Males, Palacios, Petretta, Quintillà, Stocker, Tushi.

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a na shledanou.
Utkání je u konce! Domácí AC Amonia Nikósie ani v odvetném zápase nevyzrála na papírově lepší FC Basilej. Zápas, ve kterém sice hosté měli dění na hřišti pod kontrolou skončil nakonec remízou 1-1, což bude mrzet hlavně domácí celek, který si nepohlídal svůj náskok v úvodu utkání a na postup ze skupiny už nemůže pomýšlet.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:18.
90+3'
90+3'
Hlavní sudí odpískal konec utkání ve chvíli, kdy hostující Basilej pouze kombinovala na své polovině.
90+2'
Ačkoliv se hráči na obou stranách snaží vymyslet něco, čímž by poslali svůj kádr do vedení, tak už to nejspíše nestihnou, protože nastavený čas za pár desítek vteřin vyprší.
90'
Arthur pokusil poslat svůj tým do vedení střelou, která však letěla absolutně mimo hrací plochu.
86'
Závar v šestnáctce AC Amonia nakonec skončil dobře pro domácí díky netrefenému míči jednoho ze soupeřů.
85'
Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Liam Millar, přichází Valentin Stocker.
81'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Andronikos Kakoullis, přichází Loizos Loizou.
80'
Zachariou, ačkoliv neměl podporu od svého týmu v útočné fázi, tak i přes to vybojoval míč a střelou mimo z hranice šestnáctky ohrozil soupeřovu bránu.
77'
Autor nadýchaného centru M. Palacios našel pouze hlavu jednoho ze stoperů domácích.
74'
Nahrávka do šestnáctky domácích sice našla jednoho z hráčů Basileje, ten si ale nedokázal s míčem poradit kvůli připravené obraně domácích.
68'
Zajímavá mezihra hostů na středu hřiště skončila nakonec za autovou čarou po nepřesném přenesení hry.
67'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Charalambos Charalambous, přichází Mix Diskerud.
65'
Žlutou kartu dostává Eray Cömert (FC Basilej).
64'
Celá snaha domácích u rohového praporku skončila pouze odevzdaným balónem kvůli zbytečnému nedorozumění.
61'
Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Tomás Tavares, přichází Raoul Petretta.
60'
Žlutou kartu dostává Joelson Fernandes (FC Basilej).
58'
Žlutou kartu dostává Charalambos Charalambous (AC Omonia Nikósie).
57'
Basilej právě vstřelila branku!
Autorem branky je LIAM MILLAR, který obdržel přihrávku od svého spoluhráče si navedl míč na svou silnější levou nohu, čímž se zároveň uvolnil, a poté krásně umístil míč k pravé tyči, kam se mohl brankář domácích jen marně natahovat. asistence: Darian Males
54'
Gómez se pokusil lobem za obranu vyslat svého spoluhráče, nahrávka se mu však vůbec nepovedla a brankář hostů mohl celou situaci uklidnit.
50'
Nepříjemná střela z hranice šestnáctky vypadla brankáři domácích z rukavic, na což musela reagovat pohotově obrana, která míč odkopla.
46'
Centr po zemi z levé strany hned v úvodu druhé půle byl zblokován jedním ze stoperů domácích.
46'
46'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Fabiano, přichází Francis Uzoho.
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Iyayi Atiemwen, přichází Marinos Tzionis.
Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Wouter Burger, přichází Darian Males.
Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Pajtim Kasami, přichází Matías Palacios.
Navzdory tomu, že v prvním poločase spíše určovala tempo hry hostující Basilej, tak se domácím jako prvním podařilo otevřít skóre zápasu. Utkání nám nabídlo šance na obou stranách a pokud budou oba celky pokračovat ve druhém poločase stejně tak, jak tomu bylo v první půli, tak se rozhodně můžeme těšit na zajímavý fotbal. Druhý poločas začne za pár okamžiků.
45'
45+3'
Hosté se pokusili rychlým brejkem dostat aspoň za soupeřovu polovinu, to se jim bohužel nepovedlo a hlavní rozhodčí odpískal konec prvního poločasu.
43'
Domácí zahráli rohový kop, ten však skončil v brankářových rukavicích a může se pokračovat dále.
40'
Domácí po dlouhém trápení na jejich vlastní půli ukázali, že umí taky vystřelit, střela ale skončila těsně nad brankovou konstrukcí
36'
Celá situace vyvrcholila střelou k levé dolní tyči a gólman Omonia měl se střelou co dělat.
34'
Červenomodří teď nebezpečně kombinují na hranici šestnáctky a ze hry mají opravdu více než jejich soupeř.
32'
Nepovedené přenesení hry skončilo odkopem od brankáře Lindnera.
30'
Dlouhým odkopem konečně osvobodil svůj tým jeden ze stoperů Omonia.
28'
Basilej kombinuje na polovině soupeřovy půli a snaží se postupně dostat k zakončení.