Konferenční liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Omonia Nikósie : Karabach - 30. září 2021   21:00

Omonia Nikósie
40' Lecjaks (Zachariou)
1:4
(1:0)
Karabach
Karabach
52' Kady  (A. Husejnov) • 73' Šejdajev   • 79' Medveděv   • 90+4' Kady  (Bajramov)
Fabiano – Psaltis, Lang, Hubočan, Lecjaks – Zachariou (64. Ščepovič), Bachirou (30. Shehu), Jordi Gómez (C), Tzionis – Papoulis (46. Loizou), Kakoullis (64. Bauthéac).
Chorążka, Uzoho – Kiko, Yuste, Panayiotou, Shehu, Atiemwen, Bauthéac, Charalambous, Ďuriš, Loizou, Ščepovič.
Madden – Roome, Mulvanny
GSP, Nikósia
8 345 diváků
Karabach
Mahammadalijev – Bajramov, Medina, Medveděv (C), A. Husejnov – P. Andrade (85. Richard Almeida), Garajev – Zoubir, Ozobić (74. Vešović), Kady – Wadji (66. Šejdajev).
Balajev, Arazly – Mammadov, Mustafazade, Vešović, Kulijev, Richard Almeida, Panadero, Šejdajev, Gurbanli.

FK Karabach po prohraném poločase ukázal svou kvalitu a svého kyperského soupeře rozstřílle čtyřmi brankami. Jedinou branku Omonie zaznamenal Jan Lecjaks. Čtenářům onlajnů přeji dobbrou noc.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 0:10. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 10:19.
90+5'
90+4'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Po přesném pasu Bajramova má poslední slovo v tomto utkání KADY a zakončuje tak gólovou smršt Karabachu ve druhé půli – 1:4!. Asistence: Tural Bajramov.
90+3'
Ščepović se provinil opět svým ofsajdovým postavením.
90+1'
Kady se provinil faulem.
90'
Rozhodčí nastaví 5 minut!
90'
Loizou ještě stihl porušit pravidlo o ofsajdu.
89'
Vešovič si vedl obdobně nepovedeně jako před chvílí jeho spoluhráč.
88'
Husjenov netrefuje brankový prostor.
85'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Patrick Andrade, přichází Richard Almeida.
84'
Medina byl faulován útočníkem Ščepovičem.
82'
Šejdajev se provinil útočným faulem proti Tzionisovi.
80'
Následně Medveděv skvěle zamakal v defenzívě a zablokoval střelu z kopačky Loizou.
79'
Autorem branky z pokutového kopu je MAXIM MEDVEDĚV.
78'
Lang zahrál v pokutovém území rukou a sudí bez váhání odpískal pokutový kop!
76'
Následně se projevil Andrade opět faulem, ten bude mít velkou kliku jetsli dnes dohraje do konce toto utkání.
75'
Louizou byl nedovoleně zastaven Andradem.
74'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Filip Ozobić, přichází Marko Vešović.
73'
Autorem branky je RAMIL ŠEJDAJEV, který neměl žádné problémy s dorážkou – 1:2! Bez asistence.
73'
Střelu Zoubira stačil brankář Fabiano vyrazit pouze před sebe!
68'
Medveděv to zkusil, ale se svou střelou nebyl úspěšný a minul branku soupeře.
67'
Hubočan důrazně fauloval Ozobiče, ale uhlídal ho..
66'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Ibrahima Wadji, přichází Ramil Šejdajev.
65'
Ščepovič se snaží o aktivitu, ale nebyl pozorný a je mu máván ofsajd.
64'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Panyiotis Zachariou, přichází Marko Ščepovič.
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Andronikos Kakoullis, přichází Eric Bauthéac.
64'
Garajev si vyšlápl v souboji na Tzionise.
62'
Žlutou kartu dostává Panyiotis Zachariou (AC Omonia Nikósie).
62'
Abdellah Zoubir byl nepěkně faulován Zachariem.
60'
Přesně hodinu hry tohoto utkání zakončil nepřesnou střelou Kady.
58'
Dva rohové kopy Omonie v rychlém sledu po sobě nevedly k žádné zajímavé situaci.
56'
Jordi Gómez narazil ve středu hřiště na tvrdou skálu jménem Filip Ozobič.
52'
Husejnov měl prsty v celé akci a těžil z toho přesným zásahem KADY a srovnává na 1:1! Asistence: Abbas Husejnov.
51'
Zachariou se provinil ofsajdem.
48'
Wadji opět zakončoval a opět netrefil brankový prostor.
46'
Medina hned poznal na vlastní kůži jakou muziku vyznává Loizou.
46'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Fotis Papoulis, přichází Loizos Loizou.
46'
Po rozehrání přímého kopu vedení kyperskému týmu zařídil svou trefou český obránce Jan Lecjaks!
45+3'
45+2'
Kadyho střelu zblokoval maďarský obránce Lang.
45+1'
Hubočan poslal nedovoleným způsobem na zelený pažit Wadjiho.
45'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
45'
Kakoullis si nepohlídal ofsajd, který byl posléze odpískán.
44'
Abdullahi Shehu byl nekompromisně faulován Husejnovem.
40'
Omonia Nikósie právě vstřelila branku!
Po cnetru z přímého kopu Zacharia se přesně trefuje a získává vedení svému týmu český obránce JAN LECJAKS – 1:0! Asistence: Panyiotis Zachariou.
40'
Husejnov fauloval nedovoleným způsobem Papoullise.
39'
Střetli se dva techničtí hráči a překvapivě Jordi Gómez fauloval Kadyho, který umí hrát i pořádně od podlahy.
37'
Žlutou kartu dostává Patrick Andrade (FK Karabach).
37'
Andrade dohrál nevybáíravě Kakoullise a skotskému sudímu již došla trpělivost s hrou Andradeho.
32'
Lang nedokázal při svém zakončneí překonat brankáře ázerbajdžánského týmu.
31'
Kady si pomohl v souboji s Tzionisem faulem.
30'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Fouad Bachirou, přichází Abdullahi Shehu.
29'
Kadyho střelu výtečně v pravý čas zablokoval český obránce Jan Lecjaks.
28'
Husejnov možná příliš zbytečně dohrál slovenského obránce Hubočana.
25'
Wadji nedokázal při své koncovce ohrozit nebezpečně branku soupeře, protože jí minul.
23'
Psaltis byl pro změnu faulován útočníkem Ibrahimou Wadjim.
21'
Zoubir použil až příliš důrazu v osobním souboji.
19'
Ozobič si v souboji pomohl nedovoleně proti soupeři.
18'
Patrick Andrade si jako defenzivní štít nehezky vyšlápl na Zacharia.
17'
Zoubirovo zakončení v poslední chvíli zablokoval obránce Psaltis svým tělem.
15'
Hostující Wadji kyperské zařízení svou střelou neohrozil.
12'
Kadyho ubránil jen za použití donucovacího prostředku obránce Jan Lecjaks.
10'
První rohový kop hostí rozehraje Filip Ozobič.
8'
Psaltis nedovoleně dohrál v oosbním souboji technicky založeného Ozobiče.
7'
Kadyho střela byla zanblokována obětavou obranou soupeře.
6'
Následně se Kakoullis ocitl v ofsajdu.
5'
Husejnov nedovoleně atakoval Tzionise.
4'
Fabiano zneškodnil střelu Bajramova, která mířila mezi tři brankové tyče.
3'
Mahamamdalijev musel prokázat své kvality při likvidaci střely Kakoulise.
2'
Útočným faulem se provinil Kady na českém obránci Lecjaksovi, který hraje za Omonii.
2'
Fabiano musle být velmi pohotový a pozorný při likvidaci střely vyslané Ozobičem.