Konferenční liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : Mura - 30. září 2021   21:00

Tottenham
Tottenham
4' Alli  • 8' Lo Celso (Winks) • 68' Kane (Lucas Moura) • 76' Kane (Son Hung-min) • 87' Kane (Lo Celso)
5:1
(2:0)
Mura
Mura
53' Kous
Tottenham
Gollini – Doherty, Rodon, Romero, Reguilón (80. Emerson) – Alli (C) (59. Son Hung-min), Skipp (69. P.-E. Höjbjerg), Winks – Lo Celso, Scarlett (59. Kane), B. Gil (59. Lucas Moura).
Frid (ISR) – Yakobov (ISR), Barbiro (ISR)
Tottenham Hotspur Stadium, Londýn
Mura
Obradović – Karničnik, Maruško, Gorenc – Kous (75. Mandić), Lorbek (75. Ouro), Horvat (75. Lotrič), Kozar (C), Šturm – Mulahusejnović (62. Škoflek), Maroša (84. K. Cipot).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:14.
Utkání je u konci a i když to chvíli ve druhé půli nevypadalo, tak Tottenham dokráčel k vysoké výhře. Hosté předvedli dobrý vstup a ten byl v 53. minutě korunován opravdu výstavním gólem, kdy po rohovém kopu předvedl Žiga Kous parádní volej a nedal Gollinimu šanci na zákrok. Jenže poté nastoupil na trávník Harry Kane a mezi 68. a 87. minutou zaznamenal čistý hattrick. Anglický celek jeho zásluhou utekl na 5:1 a to byl i konečný výsledek. Tottenham je po dnešní výhře na prvním místě se čtyřmi body, Mura je na posledním místě bez bodu.
90+3'
90+2'
Na trávníku sedí hostující Škoflek a drží se za zadní stehenní sval. Ošetřovat se ale už nebude.
90+1'
Už se pouze čeká na závěrečný hvizd izraelského sudího.
90'
Budou se přidávat tři minuty.
89'
Zase je tu velké množství přihrávek domácích na vlastní polovině, aby pak vzápětí přišel dlouhý pas dopředu.
88'
Hosté jsou již rezignovaní, čistý hattrick v podání Kanea je poslal zcela dolů.
87'
Tottenham právě vstřelil branku!
Tak ještě jeden gól v hostující síti. Lo Celso si seběhl blíže k vápnu, odtud přihrávkou na hranici ofsajdu našel HARRYHO KANEA, ten si prvním dotekem zpracoval a druhým poslal pohotovou střelu za Obradoviće – 5:1.
86'
Centr mířil přesně do míst, kde operoval Obradović a ten jednoruč míč vyboxoval.
85'
Moura skončil u praporku, pro svůj tým vybojoval rohový kop.
84'
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Amadej Maroša, přichází Kai Cipot.
83'
Kane se málem změnil v nahrávače, hledal rozběhnutého Sona, jenž byl ovšem dobře pokrytý.
82'
Už se pouze dohrává, o vítězi je rozhodnuto. Domácí si přihrávají na vlastní polovině.
81'
Hosté se pokusili o něco podobného, jako před chvílí Reguilón, ani zde to ale ke střele nevedlo.
80'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Sergio Reguilón, přichází Emerson.
79'
Po obloučku za obranu se už do zakončení pokládal Reguilón, jenže v rozhodujícím okamžiku podklouzl a míč nezasáhl.
78'
Tottenham už je v naprostém klidu a nyní předvádí kombinaci na útočné polovině
76'
Vypadá to, že je už rozhodnuto. Domácí podnikli bleskový přesun na útočnou polovinu, po dlouhém sprintu přihrál Son Hung-min na střed, kde už HARRY KANE sklepával na branku a celkem bez potíží překonal Obradoviće – 4:1.
75'
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Nik Lorbek, přichází Samsondin Ouro.
75'
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Žiga Kous, přichází Staniša Mandić.
75'
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Tomi Horvat, přichází Mitja Lotrič.
74'
Žlutá karta na straně hostů, za faul na Mouru ji dostal Amadej Maroša.
73'
Teď to Lo Celso mohl zkusit sám, prováhal ale nejlepší okamžik pro střelu a záchrana akce příhrou nevyšla.
72'
Lo Celso se dlouhou přihrávkou snažil najít Sona, ten byl obranou Mury dobře přikrytý.
71'
A zase tu máme uklidnění na hrací ploše, domácí trpělivě drží míč.
69'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Oliver Skipp, přichází Pierre-Emile Höjbjerg.
68'
Domácí se zase dostávají do dvoubrankového náskoku. Akce pravou stranou nevypadala nijak rychle, nicméně Moura vystihl nejlepší okamžik na přihrávku do vápna, kde si naběhl HARRY KANE a křížnou ranou překonal Obradoviće – 3:1.
66'
Obradović vystartoval po centru z pravé strany a hezkou rybičkou vyboxoval mimo šestnáctku.
65'
Akce Tottenhamu skončila u pomezní čáry u Moury, jeho přihrávka byla sražena na autové vhazování.
63'
Son s Kanem oživili hru domácích a toto duo začíná obraně Mury zle zatápět.
62'
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Nardin Mulahusejnović, přichází Žiga Škoflek.
61'
Žlutá karta pro domácí tým, za skluz si ji prohlédl Oliver Skipp.
60'
Kane se hned zapojil do útočné kombinace, Son mu přiklepl do vápna, kde se ale útočník Tottenhamu střetl s Obradovićem. Z obou stran to bylo čisté, gólman Mury zabránil nejhoršímu pro svůj tým.
59'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Bryan Gil, přichází Lucas Moura.
59'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Son Hung-min.
59'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dane Scarlett, přichází Harry Kane.
58'
Následoval rohový kop, po kterém Doherty hlavičkoval vedle Obradovićovy branky.
57'
Dohertyho centr z pravého křídla obrana Mury odvrátila k Reguilónovi, svou tvrdou ranou ale trefil pouze jednoho ze soupeřů.
55'
Domácí se ovšem z tlaku vymanili a dopředu se už hnal aktivní Alli. Pas na něj byl ale až moc prudký a skončil u Obradoviće.
55'
Vypadá to, že hosté ožili, už se zase hraje u pokutového území Tottenhamu.
53'
Mura právě vstřelila branku!
No a pozor, máme sníženo! Hosté rozehráli rohový kop, obranná hlavička dolétla pouze na hranici pokutového území, kde se do parádního voleje opřel ŽIGA KOUS a trefil se přesně k tyči. Gollini se mohl pouze ohlédnout a je to 2:1.
52'
Na opačné straně se kličkami uvolňoval Kous, ale ani on se na dostřel nedostal.
51'
Reguilón předvedl obětavost při pokusu vybojovat takřka ztracený míč, u čáry skluzem hledal Winkse,, ten už byl pokrytý.
49'
Na levé straně sprintoval Alli, tohle ale bylo i nad jeho síly.
47'
V úvodu druhé půle se dopředu snažil projít Horvat, toho nedovoleně zastavil Winks.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
První poločas je u konce a domácí tým si v poklidné hře vybudoval dvoubrankový náskok. Už ve čtvrté minutě proměnil Dele Alli pokutový kop za faul na vlastní osobu a v osmé minutě přidal pěknou křížnou ranou druhý gól Giovani Lo Celso. Pak přišel pokles tempa, Tottenham si hlídal svůj náskok a sem tam zahrozil pěknou akcí. Další gól už však nepadl a do kabin se odešlo za stavu 2:0.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45'
Karničnik neprošel levou stranou, u rohového praporku byla dvojice obránců nad jeho síly.
43'
Už to vypadá, že oba celky budou chtít dohrát první půli v klidu a bez výraznějších akcí.
42'
U pokutového území upadl domácí Lo Celso, rozhodčí hned ukazoval, že tohle faul nebyl.
40'
No, trochu nepovedená malá domů na Golliniho, ten musel bleskově vystartovat z brankové čáry, aby včas odkopl.
39'
Po delší době jsme viděli opravdu velkou šanci domácích. Oliver Skipp vystihl rozehru Mury, dostal se na dostřel a jeho rána po zemi prolétla jen kousíček vedle pravé Obradovićovy tyče.
37'
Po centru z pravé strany na zadní tyč hlavičkoval na chvíli volný Dele Alli, slabá hlavička však Obradovićovi nemohla nadělat problémy.
35'
Už je po akci, pískalo se proti hostujícímu celku, po vzdušném souboji zůstal na zemi ležet Harry Winks.
34'
Rohový kop pro hostující tým, po delší době se zase vše stěhuje před Golliniho.
32'
Tohle už bylo o mnoho lepší, pravačkou napřáhl Alli, jeho jedovka mířila k tyči, kde si Obradović připsal opravdu povedený zákrok!
31'
Hodně nepřesná střela domácích zpoza pokutového území, Obradović ji pouze sledoval pohledem.
29'
Z levé strany centroval Reguilón, slabý míč doskákal pouze k brankáři Obradovićovi.
28'
Lo Celso se v pokutovém území snažil obtočit okolo obránce a vystřelit, v rozhodujícím okamžiku mu ale míč odskočil od kopaček.
27'
Míč je u Golliniho, ten zatím nemá moc práce, po velké malé domů se už chystá k odkopu.
26'
Domácí Rodon zastavil rodící se výpad hostujícího celku, je z toho pouze autové vhazování pro Muru.
24'
Na centr si nabíhalo hned několik hráčů, gólman Gollini byl ale vítězem celého souboje a míč si stáhl do rukavic.
23'
Přímý kop pro hostující tým z pravé strany, u míče je už připravený Tomi Horvat.
22'
Horvat v souboji nepřekonal Reguilóna, jeho odvrácení ale skončilo v autu, Gil na míč nedosáhl.
20'
Na opačné straně se snažil Kous a Horvat, ale ani zde z toho míč pře gólmana nebyl.
19'
Změnit to chtěla zase dvojice Winks – Alli, jejich prostrkávačka skončila na hranice šestnáctky.
17'
Lehce nám opadla i atmosféra na tribunách. Na trávníku sledujeme kombinace hlavně ve středu hrací plochy.
15'
Alli si chtěl narazit se Scarlettem, obrana Mury to na poslední chvíli zvládla vyřešit.
14'
Domácí trochu zpomalili, obrana hostujícího celku si navíc dává větší pozor na výpady.
12'
První akce Mury, Lorbek hledal centrem Mulahusejnoviće, ten se po míči vrhl rybičkou, ale jeho hlavička skončila poměrně o velký kus vedle branky.
10'
Nedovolený zákrok hostů u půlící čáry, Tottenham rychle rozehrává, chce využít rozhozenější obrany.
9'
Aby toho nebylo málo, Mura je i nadále pod obrovským tlakem a prakticky se ještě nepotkala s míčem.
8'
Akce Tottenhamu ale pokračovala, na levé straně přihrál Winks na GIOVANIHO LO CELSA, ten se prosmýkl kolem Maruška a tvrdou ranou do vzdálenějšího horního rohu překonal Obradoviće – 2:0.
7'
Další pád v pokutovém území hostů, tentokrát ale sudí hned ukázal, že tohle bylo jen podklouznutí.
6'
Už se zase vše hrnulo na branku Mury, Reguilón však ve své snaze skončil ještě před vápnem.
5'
Jak vidno, domácí si dnes nechtějí dělat žádné potíže a rádi by co nejdříve rozhodli.
4'
Míč si na penaltový puntík postavil sám faulovaný DELE ALLI a i když gólman Obradović vystihl směr jeho střely po zemi, zaplula rána do sítě a Tottenham tak brzy vede 1:0.
3'
Matko Obradović navíc za svůj zákrok dostal žlutou kartu.
3'
Penalta pro Tottenham! Domácí podnikli další útok, přihrávka do vápna našla Dele Alliho a ten byl ve střetu s brankářem Obradovićem jasně faulován. Rozhodčí neváhal ani okamžik a ukázal nabílý bod.
2'
Domácí se pokusili o první útočný výpad, přihrávka na levou stranu na Reguilóna ale byla až moc prudká.
1'

Tottenham Hotspur: Gollini – Doherty, Rodon, Romero, Reguilón – Alli (C), Skipp, Winks – Lo Celso, Scarlett, B. Gil.
Náhradníci: B. Austin – P.-E. Höjbjerg, D. Sánchez, Son Hung-min, Kane, Emerson, Dier, Tanganga, Lucas Moura, Ndombèlé, White, Omole.

NŠ Mura: Obradović – Karničnik, Maruško, Gorenc – Kous, Lorbek, Horvat, Kozar (C), Šturm – Mulahusejnović, Maroša.
Náhradníci: Erjavec, Zalokar – K. Cipot, Pucko, Karamarko, T. Cipot, Škoflek, Ouro, Lotrič, Mahimić, Klepač, Mandić.

Rozhodčí: Frid (ISR) – Yakobov (ISR), Barbiro (ISR).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Tottenham Hotspur Stadium začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Yigal Frid, kterému budou na pomezí asistovat Matityahu Yakobov a Pmer Barbiro. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Daniel Bar Natan. Všichni pánové jsou z Izraele.
Tottenham Hotspur

Domácí tým neměl do skupiny ten nejideálnější vstup, na půdě francouzského Rennes se sice dostali brzy do vedení, když si vlastní gól dal Badé, ale za malou chvíli srovnal Tait a v 71. minutě otočil výsledek Laborde. Tottenham se ale nevzdal a v 76. minutě na konečných 2:2 srovnal Højbjerg.

NŠ Mura

Slovinský klub měl ale ještě horší vstup. Hrál doma proti Vitesse, nedokázal skórovat, naopak hned dvakrát inkasoval. Ve 30. minutě se trefil Tronstad a po přestávce dal v 69. minutě pojistku Doekhi. Mura tak má co dohánět, jednoduché to ale mít dnes rozhodně nebude.
Dobrý večer u Evropské konferenční ligy. Společně se podíváme na utkání skupiny G mezi týmy Tottenham Hotspur a NŠ Mura.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.