Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Djurgården : Rijeka - 28. července 2022   19:00

Djurgården
Djurgården
55' Hien  • 85' Banda
2:0
(0:0)
Rijeka
Rijeka
Djurgården
Widell – Johnsson, Hien, Ekdal, Bengtsson – Finndell (74. Banda), Schuller (88. Andersson), Eriksson – Asoro (74. Wikheim), Edvardsen (90+4 Doumboya), Radetinać
Rijeka
Labrović – Smolčič, Krešič, Pavlovič, Vukčevič – Liber (58. Obregon) – Frigan (58. Bušnja), Selahi (88. Alvárez), Hodž, Ampem – Vučkič (88. Karrica)

90+5'
90+4'
Střídání v týmu Djurgårdens IF:
ze hřiště odchází Edvardsen, přichází Doumbouya.
89'
Střídání v týmu HNK Rijeka:
ze hřiště odchází Vučkič, přichází Karrica.
ze hřiště odchází Selahi, přichází Alvarez.
88'
ze hřiště odchází Schuller, přichází Andersson.
85'
Djurgården právě vstřelil branku! Domácí celek si definitivně pojišťuje vítězství! Prosadil se čerstvý EMMANUEL BANDA!
76'
Žlutá karta pro tým Djurgårdens IF (Edvardsen).
74'
ze hřiště odchází Finndell, přichází Banda.
ze hřiště odchází Asoro, přichází Wikheim.
67'
Žlutá karta pro tým Djurgårdens IF (Schuller).
58'
ze hřiště odchází Frigan, přichází Bušnja.
ze hřiště odchází Liber, přichází Obregon.
55'
Djurgården právě vstřelil branku! Švédský celek se deset minut po změně stran dokázal prosadit a přibližuje se k postupu! O branku se postaral ISAK HIEN!
46'
45'
30'
Žlutá karta pro tým Djurgårdens IF (Asoro).

Žlutá karta pro tým HNK Rijeka (Hodža).
1'

Djurgårdens IF: Widell – Johnsson, Hien, Ekdal, Bengtsson – Finndell, Schuller, Eriksson – Asoro, Edvardsen, Radetinać
Náhradníci: Andersson, Banda, Cornic, Doumbouya, Holmberg, Lofgren, Odhiambo, Picornelt, Vasjutin, Wikheim

HNK Rijeka: Labrović – Smolčič, Krešič, Pavlovič, Vukčevič – Liber – Frigan, Selahi, Hodž, Ampem – Vučkič
Náhradníci: Alvárez, Braut, Bušnja, Halilovič, Jurišič, Karrica, Lepinjica, Obregon, Vlasenko, Vrančič, Vuk, Zlomislič.
Švédský Djurgarden v úvodním duelu na půdě chorvatského soupeře překvapil a vybojoval si lepší pozici pro dnešní odvetu. Švédský celek tak může vyřazením Rijeky pomoci českému koeficientu. Na půdě sice rychle prohrával, ale díky brankám Findella a Edvardsena bude útočit na postup.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.