Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Gibraltar : Rusko - 27. března 2018   20:00

Gibraltar
Gibraltar
0:5
(0:2)
Rusko
Rusko
39' Melkadze   • 45+1' Melkadze   • 64' Barnett (vl.)  • 69' Melkadze   • 81' Tugarev
Gibraltar
Banda – Jolley, Annesley (68. Britto), Barnett, Mascarenhas-Olivero – Torilla (C), De Los Santos – Coombes (80. Negrette), Hernandez, Isola (46. Parker) – De Barr.
Hankins – Britto, Vinet, Ballantine, Ronan, Negrette, Parker
Dimitriou – Kalogirou, Petrou (CYP)
Victoria Stadium, Gibraltar
Rusko
Obuchov – Rasskazov, Dovbňa, Černov, Šanbijev – Guljev (53. Kučajev) – Bakajev (73. Tugarev), Pantelejev, Žigulev (C), Zujev (65. Makarov) – Melkadze.
Maximenko – Lichačev, Lanin, Kučajev, Makarov, Sabolev, Tugarev.

Fotbalisté Ruska přehráli fotbalového trpaslíka z Gibraltaru o pět gólů a získali tak povinné tři body, kterými si zase více upevnili druhé místo v tabulce skupiny. Dva góly favorit utkání vstřelil v prvním poločase, ve druhém pak přidal další tři. Hattrickem se na ruské výhře podílel útočník Georgi Melkadze.
90+4'
90+3'
Jayce Mascarenhas-Olivero ještě zbytečně sestřelil Melkadzeho a dostává za to žlutou kartu.
90+2'
Domácí odkopli míč až k brankáři Obuchovovi a tím duel zřejmě skončí.
90+1'
Rozhodčí zápas prodlouží o dvě minuty.
90'
Na pravé straně byl rozběhnutý Tjay De Barr. Ten se ale nedočkal přesné přihrávky.
89'
Z levé strany centroval do ruské šestnáctky De Los Santos.Nalezl ale jen obránce soupeře.
88'
Domácí se dostávají k míči po ruském faulu ve středu hrací plochy.
87'
Zápas se už spíše jen dohrává. Rusové jsou s pětigólovým vedením spokojeni.
84'
Žlutou kartu obdržel Tjay De Barr. Domácí útočník sundal Kučajeva.
83'
Opět se hnal do šance Roman Tugarev. Tentokrát byl v ofsajdu.
81'
Rusko právě vstřelilo branku!
Domácí inkasují pátý gól! Ilja Žigujev poslal míč do šestnáctky na rozběhnutého ROMANA TUGAREVA, který zblízka nezaváhal – 0:5.
80'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Jamie Coombes, přichází Michael Negrette.
79'
Další nebezpečí pro domácí bránu táhl Žigujev. Jeho přízemní střelu pokryl Bradley Banda.
79'
Už se opět pokračuje. Kapitán Gibraltaru je v pořádku.
77'
Graeme Torilla zůstává ležet na hrací ploše a potřebuje ošetření. Hra je tedy přerušena.
76'
Pantelejev zahrával rohový kop Ruska. Jeho centr si stáhl ze vzduchu brankář Banda.
73'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Zelimchan Bakajev, přichází Roman Tugarev.
71'
Další velká šance Rusů! Nikolaj Rasskazov postupoval sám na bránu, ale zamířil vedle vzdálenější tyče!
69'
GEORGI MELKADZE zkompletoval hattrick! Makarov ho našel zpětnou přihrávkou a Melkadze zamířil po zemi ke vzdálenější tyči brány Gibraltaru.
68'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Louie Annesley, přichází Ethan Britto.
65'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Alexandr Zujev, přichází Alexandr Makarov.
64'
Hosté skórují potřetí! Alexandr Zujev posílal míč před bránu a ERIN BARNETT si ho ve skluzu srazil do vlastní sítě – 0:3.
64'
Andrew Hernandez zezadu fauloval Melkadzeho a obdržel za to žlutou kartu.
62'
Opravdu to byla jen chvilka. Další útočnou akci zakládají hráči Ruska.
62'
Tjay De Barr byl ve středovém kruhu dohrán dvojicí soupeřů příliš důrazně. Domácí se tak alespoň na chvíli ujmou míče.
61'
Za námi je hodina zápasu. Rusové vedou 2:0 a směřují k výhře.
59'
Tjay De Barr si naběhl na přihrávku za obranu. Neměl ale dost rychlosti, aby utekl ruským obráncům.
58'
S centrem Pantelejeva na bližší tyč si poradila defenziva domácích.
58'
Bakajev si vyměnil míč s Rasskazovem a jeho centr byl sražen na roh.
56'
Odražený balón napálil vedle domácí brány Bakajev. Hraje se jen na polovině Gibraltaru.
55'
V šestnáctce se snažil protlačit k zakončení Ilja Žigujev, ale po souboji s obráncem skončil na zemi. Poté ještě střílel Georgi Melkadze, jehož pokus byl zablokován.
53'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Ajaz Gulijev, přichází Konstantin Kučajev.
52'
Po zmatcích v domácím malém vápně se míč odrazil k Zelimchanovi Bakajevovi, který ho uklidil jen do rukavic brankáře Bandy! Hosté ještě reklamují ruku jednoho z hráčů Gibraltaru, ale sudí nic takového neviděl.
50'
Z velké dálky to zkusil Graeme Torilla. Šlo o vyloženě propagační střelu, se kterou neměl Obuchov nejmenší problém.
49'
Pantelejev rozehrál nakrátko přímý kop. Rusové trpělivě drží míč.
47'
Domácí přestáli rohový kop soupeře.
46'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Thomas Isola, přichází Alan Parker.
46'
Ve statistikách naskočila žlutá karta pro Ajaze Guljeva. Ruský kapitán ji zřejmě dostal za nějaký prohřešek při odchodu do kabin.
46'
Fotbalisté Gibraltaru odolávali Rusům 39 minut. Pak se však z bezprostřední blízkosti prosadil Georgi Melkadze a stejný hráč se pak v nastavení první půle trefil ještě jednou. Rusko tedy vede 2:0 a míří za povinnými třemi body.
45+2'
45+1'
Přeci jen se Rusové ještě jednou prosazují! Ilja Žigulev vysunul GEORGIHO MELKADZEHO a ten zakončil do protipohybu gólmana Bandy – 0:2.
45'
Navýšit ruský náskok mohl opět Georgi Melkadze! Na brankáře Bandu zblízka nevyzrál!
44'
Fotbalisté Gibraltaru se nyní vydali dopředu. Centr z pravé strany ale ruskou bránu neohrozil.
41'
Rusové se potřebovali dostat do vedení. Teď už mohou hrát proti úporně bránícímu soupeři ve větším klidu.
39'
Teď už se GEORGI MELKADZE nemýlil! Od brankové čáry mu předložil míč Zujev a Melkadze ho z malého vápna doklepával do sítě.
38'
Georgi Melkadze teď zakončoval z velmi dobré pozice. Z pravé strany šestnáctky ale nepropálil Bandu!
37'
Ruští fotbalisté stále marně hledají mezery v domácí obraně. Gibraltar je na utkání dobře připraven.
36'
Z pravé strany centroval Zujev. Balón skončil v rukavicích gólmana Bandy.
34'
Georgi Melkadze chtěl nasimulovat penaltu. Bylo to ale příliš okaté a rozhodčí mu udělil žlutou kartu.
32'
Vladislav Pantelejev si narazil míč se spoluhráčem a z levé strany vlétl do pokutového území. Bránící Barnett mu však do balónu lehce píchl a to byl důvod, proč ruský fotbalista vystřelil hodně nepřesně.
31'
Jeden z domácích hráčů poslal z pravé strany míč do šestnáctky. Tam byl ale jen ruský brankář Obuchov.
30'
Centr Zelimchana Bakajeva byl sražen do zámezí. Míč šel navíc zřejmě ještě přes něho, protože se jen kope od domácí brány.
29'
Šanbijev byl na levé straně faulován. Rusové rozehráli standardku nakrátko a drží míč na útočné polovině.
28'
Zápasu scházejí vyložení šance. Bakajevovu střelu zablokovali obránci Gibraltaru.
26'
Melkadze se vydal napadat rozehrávku domácího gólmana Bandy, který balón nakopl přímo do něho. Odrazil se však jen do zámezí.
24'
Centr Pantelejeva z rohového kopu zpacifikovala domácí obrana. Ta si zatím počíná velice solidně.
21'
Domácí se po delší době dostali k balónu. Po faulu ruského hráče budou rozehrávat z poloviny hřiště.
19'
Vladislav Pantelejev zahrával přímý kop ze zajímavé pozice. Zamířil ale pouze do zdi.
18'
Domácí jsou zataženi na vlastní polovině. Ruskou rozehrávku stínuje pouze De Barr.
16'
Po přihrávce z pravého křídla se dostal do zakončení Ajaz Guljev. Jeho střela však skončila nad bránou.
15'
Na polovině hřiště byl faulován Šanbijev. Hosté tak zůstanou u míče.
14'
Ruští fotbalisté kombinují ve středu hrací plochy a snaží se Gibraltar vytáhnout z obranné ulity.
12'
Po něm se domácí reprezentanti ubránili.
12'
Standardní situace Ruska. Pantelejev posílal míč na zadní tyč, domácí obrana odvrací na roh.
10'
Mascarenhas-Olivero nedokázal zpracovat těžkou přihrávku spoluhráče. Rusové budou vhazovat.
9'
Také domácí se osmělili. Po rohu De Los Santose zakončoval Graeme Torilla. Míč skončil v rukavicích gólmana Igora Obuchova.
8'
Vladislav Pantelejev to zkusil přímo. S jeho pokusem si ale brankář Banda poradil.
7'
Zelimchan Bakajev byl faulován a hosté tak budou zahrávat standardní situaci.
6'
Tjay De Barr skončil po souboji s ruským obráncem na trávníku. Hra pokračuje.
4'
Domácí pouze odkopli míč na polovinu soupeře. Tam se ho znovu ujímají ruští fotbalisté.
3'
Rusové jsou od začátku podle očekávání aktivnější a drží míč na svých kopačkách.
1'

Gibraltar: Banda – Jolley, Annesley, Barnett, Mascarenhas-Olivero – Torilla (C), De Los Santos – Coombes, Hernandez, Isola – De Barr.
Náhradníci: Hankins – Britto, Vinet, Ballantine, Ronan, Negrette, Parker

Rusko: Obuchov – Rasskazov, Dovbňa, Černov, Šanbijev – Guljev – Bakajev, Pantelejev, Žigulev (C), Zujev – Melkadze.
Náhradníci: Maximenko – Lichačev, Lanin, Kučajev, Makarov, Sabolev, Tugarev.

Rozhodčí: Dimitriou – Kalogirou, Petrou (CYP).
První vzájemné utkání skončilo výhrou Rusů 3:0. Domácí se ale poměrně nečekaně trápili. Skóre zápasu otevřeli až minutu před koncem prvního poločasu a definitivně soupeře zlomili dvěma trefami v závěrečné dvacetiminutovce.
Gibraltar:
Gibraltar absolvuje v této věkové kategorii svou premiérovou kvalifikaci. Pro fotbalového trpaslíka je tak každý zápas velkou školou. Mladíci z maličké země už dokonce dokázali jednou zvítězit, na domácí půdě udolali 1:0 Makedonii. Za zmínku pak stojí i solidní výkon v Arménii, kde Gibraltar prohrál nejtěsnějším rozdílem. Naposledy si gibraltarští fotbalisté zahráli proti Srbsku, od kterého doma schytali debakl 0:6.
Rusko:
Fotbalisté Ruska uhráli v šesti zápasech 13 bodů a v tabulce skupiny jim patří druhá příčka. Na suverénní Srbsko ztrácejí pět bodů, na třetí Rakousko naopak mají čtyři k dobru. V tomto mezinárodním okně se už představili v Makedonii, kde dokázali zvítězit 4:3.
Vítám tu všechny fotbalové příznivce! V úterý pokračuje kvalifikace o ME do 21 let, které v příštím roce společně hostí Itálie a San Marino. V rámci 7. kvalifikační skupiny se utkají Gibraltar s Ruskem. Zatímco domácí jsou fotbalovým trpaslíkem, tak Rusové bojují o postup do baráže ze druhého místa tabulky skupiny.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.