Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Irsko : Lucembursko - 24. března 2019   18:00

Irsko
Irsko
34' Idah  • 38' Farrugia  • 68' Idah
3:0
(2:0)
Lucembursko
Lucembursko
Irsko
Kelleher – Leahy, Oshea, Masterson, Oconnor – Farrugia(93. Drinan), Coventry, Molumby (C)(78. Lennon) – Ronan(86. Mandroiu) , Idah(91. Kavanagh), Elbouzedi(93. M. O'Connor)
Bazunu, Ndaba, Cotter, Lennon, Mandroiu, M. Oconnor, Drinan, Scales, Kavanagh
T. Christofi – C. Charalambous, C. Georgiou
Tallaght Stadium (Dublin)
Lucembursko
Ottele – Brandenburger, Simon, D'Anzico, Held – Duarte, Duriatti (C)(88. Kuete), Ostrowski, Avdusinovic(61. Schaus) – Prudhomme – Olesen(69. Tinelli)
Machado, Coopmans, Tinelli, Kuete, Schaus, Heinz, Semedo Monteiro

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:6.
Je konec. Irové si díky skvělému závěru v prvním poločase udrželi vedení. V 68. minutě skóre ještě upravil druhým gólem Idah a domácí si tak připisují zasloužené tři body do tabulky. I přesto že hosté byli velký outsider, tak předvedli skvělý výkon. Hráčem utkání byl zvolen střelec dvou branek IDAH.
90+5'
90+4'
Čerstvě vystřídaný Drinan ještě otestoval kvalitu míče a brankáře Otteleho. Ottele jeho technickou střelu lapil.
90+3'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90+2'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Farrugia, přichází Drinan.
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Elbouzedi, přichází M. O'Connor.
90+1'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Idah, přichází Kavanagh.
89'
Hráči Lucemburska opravdu touží po té jedné brance. Z poměrně velké dálky se o překvapení pokusil Schaus, jeho dalekonosný pokus letěl nad.
88'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Duriatti, přichází Kuete.
86'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Ronan, přichází Mandroiu.
84'
Domácí se ještě snaží o čtvrtou branku, momentálně se drží na polovině hostů.
81'
Je před námi poslední desetiminutovka, uvidíme zda se ještě dočkáme nějaké branky.
79'
Lucemburčané zahrávali přímý kop. Prudhomme to zkusil rovnou na bránu, míč však skončil pouze v obranné zdi.
78'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Molumby, přichází Lennon.
77'
Hra se potřebuje uklidnit. Ronan nyní zbrkle fauluje. Je tu volný kop pro hosty.
76'
Hra se začala konečně rozjíždět a Irové založili rychlý protiútok. Kapitán Molumby nadvakrát ohrozil branku hostů, ale dvakrát jeho střelu lapnul Ottele.
74'
Lucemburčané začali hrát velmi aktivně a znovu se dostali až do zakončení. Prudhomme dlouho váhal zda vystřelí, nakonec se odhodlal, ale branku těsně minul.
72'
Vzápětí na to se hosté znovu tlačili do útoku. Ve vápně byl skoro osamocený Tinelli, jeho pozemní pokus byl ale zblokovaný.
70'
Hráči Lucemburska se snažili o snížení a dlouho kombinovali na hraně vápna. Míč dostal na kopačku Ostrowski, ale bránu netrefil.
69'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Olesen, přichází Tinelli.
68'
Irsko právě vstřelilo branku!
Irové vedou 3:0 ! Aktivita se jim výrazně vyplatila a ADAM IDAH se dnes trefuje již podruhé.
67'
Irové nevyužili obrovské šance. Ronan nejdříve minul branku, vzápětí na to vypálil znovu, jeho pokus už ale vyrazil brankář Ottele.
65'
Přímý kop byl zahrán skvěle. Molumby hledal ve vápně Idaha, ten stál ale v ofsajdovém postavení.
64'
Domácí budou zahrávat přímý kop.
64'
Žlutou kartu dostává D'Anzico (Lucembursko).
63'
O'Shea už žlutou kartu dostal, nyní však fauluje, rozhodčí ale zůstává klidný.
61'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Avdusinovic, přichází Schaus.
59'
Vzápětí na to se domácí ocitli opět v obrovské šanci. O'Shea přenechal míč Molumbymu a ten bez přípravy vystřelil tvrdou pumelici. Nakonec trefil pouze břevno! Ottelovi do teď musí zvonit v uších.
58'
Farrugia byl blízko druhé brance v utkání, jeho dobrý a nebezpečný pokus však zlikvidoval brankář Ottele.
56'
Žlutou kartu dostává O'Shea (Irsko).
56'
Po přímém kopu se nic závažného nedělo, místo toho si za útočný faul odnáší žlutou kartu O'Shea
55'
Simon fauluje v blízkosti vápna. Irové budou zahrávat nadějný přímý kop.
53'
Tentokrát faulují domácí. Hosté budou zahrávat přímý kop.
51'
První šanci v druhém poločase si vytvořili domácí. Do zakončení se pustil Molumby ale branku pouze minul.
48'
Lucemburčané faulují. Irové budou zahrávat volný kop.
46'
Je za námi konec prvního poločasu. Irové se díky skvělému závěru dostali do vedení 2:0. V úvodu se domácí výrazně tlačili dopředu, ale jejich nepřesné zakončení jim nedovolilo vstřelit branku. Poté jak kdyby úplně polevili a hosté se též začali dostávat do šancí, zejména po přímých kopech. Ve 34. minutě se po rohovém kopu domácí konečně dočkali a o tři minuty později to bylo o dvě branky. V úplném závěru neudržel nervy Masterson a dostal žlutou kartu. Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
45+2'
45+1'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Žlutou kartu dostává Masterson (Irsko).
42'
Irům to nestačilo a znovu se tlačili do útoku. Elbouzedi utekl dvěma obráncům a poté vypálil zpoza vápna, jeho pokus těsně míjel branku.
40'
Irové se konečně dostali do své hry a během tří minut vsítili dvě branky.
38'
To byla rychlost ! Ronan našel ve vápně volného NEILA FARRUGIU a ten nádhernou střelou umístil míč k tyči.
37'
Domácí se konečně dočkali, nyní však faulují a je tu přímý kop pro hosty.
34'
A je to konečně gól. První roh nevyšel, následně se zahrával druhý, ten kopal Farrugia, míč poslal do středu vápna a nejvýše si vyskočil ADAM IDAH, ten nedal brankáři šanci.
33'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
30'
Hra se opět uklidnila, domácí se stále trápí v zakončení a na gól stále čekáme.
26'
Volný kop nebyl dobře zahraný. Míče se v momentně zmocnili Irové a postupovali směrem na bránu. Ronan dostal skvělou a přesnou přihrávku, zpoza vápna zkusil tvrdou ránu, branku ale těsně minul.
24'
Je tu opět faul od Idaha. Volný kop pro hosty.
21'
Další povedený přímý kop hostů, zahrozil v obraně. Held akci rozehrál na krátko, předal míč Duartemu a ten tvrdou ránou zkusil prostřelit domácí obranu. Ta mu jeho pokus na poslední chvíli zblokovala.
20'
Přesto že byli Irové velcí favoriti, zatím se v utkání poměrně trápí. Hosté si nyní vybojovali přímý kop.
16'
Domácí byli natlačeni u vápna hostů, ovšem Farrugia omylem srazil k zemi jednoho z obránců a je pískán faul.
15'
Rohový kop zahrával Ronan, míč pronikl až na zadní tyč, ale žádný hráč v zeleném se míče nezmocnil.
14'
Domácí budou zahrávat první rohový kop v utkání.
12'
Hosté si vzali z Irů příklad a přímý kop zahráli o dost lépe. Duarte našel volného Avdusinoviče na hranici vápna a ten bez přípravy vypálil na bránu, cíl však minul.
11'
Přímý kop nebyl zahrán podle plánu. Následně se dopředu dostali hosté a vybojovali si též přímý kop.
9'
Irové se nemusí stahovat do obrany, páč budou zahrávat přímý kop. Brandenburger neudržel nervy a zbytečně fauluje na své polovině.
8'
No a jako bych to zakřikl. Domácí se konečně odhodlali vystřelit, míč dostal na kopačku Idah, branku však minul o dost velký kus.
7'
Zatím sledujeme klidné utkání, ani jeden tým se do první akce moc nežene. Míč si ale drží Irové.
4'
Místo zakončení je tu faul od Irského Coventryho. Hosté budou zahrávat volný kop.
3'
Irové se stále drží na polovině hostů a hledají dobré místo pro zakončení.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí hráči. Ti se ihned pokusili o nákop dopředu a nyní se drží na polovině Lucemburska
1'

Irsko: Kelleher – Leahy, Oshea, Masterson, Oconnor – Farrugia, Coventry, Molumby (C) – Ronan, Idah, Elbouzedi
Náhradníci: Bazunu, Ndaba, Cotter, Lennon, Mandroiu, M. Oconnor, Drinan, Scales, Kavanagh

Lucembursko: Ottele – Brandenburger, Simon, D'Anzico, Held – Duarte, Duriatti (C), Ostrowski, Avdusinovic – Prudhomme – Olesen
Náhradníci: Machado, Coopmans, Tinelli, Kuete, Schaus, Heinz, Semedo Monteiro

Rozhodčí: T. Christofi.
Lucembursko

Úplný outsider skupiny, trpasličí země Lucembursko. Po dvou letech se jim konečně podařilo vyhrát a to v říjnu na Bulharskem 1:0. Dnes je čeká Irsko, ale jelikož se ještě nikdy nepotkali, neví co čekat. Páč je Lucembursko nejslabší ve skupině, Arménii či Island, by potrápit mohli. Ovšem nebudeme je hned odepisovat, dnešní zápas může dopadnout jakkoliv.
Irsko

Irové se dnes poprvé v historii postaví hráčům z Lucemburska. Poslední zápasy Irům nehráli do karet, mají tři prohry v řadě a dnes si budou chtít zpravit chuť. Ve skupině mají Island, Itálii, Švédy a Arménii a dnešní soupeř Lucembursko. Šance na hlavní turnaj tam jsou, ale Italové a Švédi budou těžký soupeři. Irové svůj zápas odehrají v Dublinu, návštěva se očekává poměrně hojná.
Dobrý den, vítám Vás u prvního střetu kvalifikace na ME do 21 let. Dnes se podíváme na zápas Irsko – Lucembursko. Irové jsou jasnými favority, ovšem hosté z malé země mohou překvapit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.