Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Ázerbajdžán : Slovensko - 6. září 2019   18:30

Ázerbajdžán
Ázerbajdžán
7' Ekincier  • 90+3' Ekincier
2:1
(1:0)
Slovensko
Slovensko
82' Tupta
Ázerbajdžán
Ibrahimov – Sejdijev, Tamazov (76. Gajali), Sejlighli, Manafov – Sejdov, Hajijev (C) (90. Sulejmanov) – Nabijev (46. Maharramli), Ibrahimli (74. Jafargulijev), Ekincier – Oksuz
Dejan Jakimovksi – Nikola Karakolev, Kushtrim Lika (vš.MKD)
Dalga Stadium, Baku
Slovensko
Vantruba – Vallo, Šulek, Bednár (70. Bernát), Sluka – Herc (C), Oravec, Strelec – Kolesár (56. Almási), Tupta, Tomič (90. Koval)
Valach – Adamec, Almasi, Bernat, Kopas, Koval, Mesik, Spiriak, Švec

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:6. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:14.
Je konec. Ázerbájdžán nakonec překvapivě dokázal porazit Slovensko 2:1.
Do druhé půle vstoupili Slováci aktivněji, ale Strelec nedokázal vsítit gól v 55. minutě. To ovšem napravil v 82. minutě Tupta a zdálo se, že Slovensko má síly na otočení zápasu. Ovšem v 90+3. minutě se hostující hráč dopustil chyby, kterou následně využil opět Ekincier a vystřelil tři body Ázerbájdžánu.
90+6'
90+5'
Střela hostujícího hráče byla zblokována a následuje tak rohový kop Slovenska.
90+4'
Slovensko se sice dostalo dopředu, ale tam nedokázalo nic velkého vymyslet.
90+3'
Ekincier ještě uviděl žlutou kartu za svléknutí dresu při oslavě gólu.
90+3'
Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
Tak tohle je neuvěřitelné, jelikož domácí jdou zpět do vedení a to 2:1! Hostující hráč zachyboval a nedokázal odkopnout balón, čehož využil Maharramli, který opět na hraně ofsajdu vyslal do velké šance BARISE EKINCIERA a ten se štěstím překonal brankáře Vantrubu. Asistence: Maharramli.
90+1'
Slováci jsou opět u balónu a snaží se dostat dopředu a ke střele na bránu.
90'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Hajijev, přichází Sulejmanov.
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Tomič, přichází Koval.
89'
Nyní hosté získali rohový kop z levé strany a mají tak šanci jít do vedení a vyhrát toto utkání.
88'
Slovensko drží míč na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet směrem dopředu.
86'
Domácí si vypracovali dobrou šanci, ale střela Ekinjiera byla zblokována hostujícím hráčem!
85'
Balón skončil pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Ázerbájdžán.
84'
Exekuci standardní situace si vzal na starost Sluka, ale jeho přímý kop skončil pouze v moci Ibrahimova.
83'
Slováci chtěli rychle vstřelit druhou branku, ale domácí se dopustili faulu a hosté tak mají k dispozici přímý kop.
82'
Slovensko právě vstřelilo branku!
Hosté ke konci zápasu srovnávají na 1:1! Centr z rohového kopu letěl do vápna, kde se k míči dostal slovenský hráč, který jej vrátil před bránu a po pár odrazech nekompromisně vypálil do pravé části branky LUBOMIR TUPTA.
81'
Nyní Slovensko získalo rohový kop z pravé strany, o který se postará Tomic.
80'
A opět byl k vidění průnik Slováků do šestnáctky domácích, ovšem ten ani tentokrát nepřinesl zakončení na bránu.
79'
Slováci se sice dostali centrem z pravé strany do vápna, ale míč odvrátila domácí obrana do bezpečí.
78'
Celek ze Slovenska už je opět u balónu a pokouší se dostat do nějaké větší šance.
77'
Hostující hráč Almási se pokoušel o nůžky, ale ty mu nevyšly a stále jsme se nedočkali branky ze strany Slovenska.
76'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Tamazov, přichází Gajali.
74'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Ibrahimli, přichází Jafargulijev.
72'
Hosté v posledních minutách sice jsou častěji u balónu, ale nemohou si vypracovat žádnou větší šanci.
71'
Balón skončil pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Slovensko.
70'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Bednár, přichází Bernát.
66'
Domácí mužstvo sice získalo rohový kop z levé strany, ale nakonec přišel jen faul Sejdijeva.
64'
Posléze se dostal ke střele Oravec, ale Slovensko dnes nepředvádí dobrý výkon a tak ani tato rána nic nepřinesla.
63'
Šulek nyní uviděl kartu žluté barvy za svůj nedovolený zákrok.
62'
Ibrahimli se nyní ocitl pouze v ofsajdovém postavení a útok Ázerbájdžán tak skončil.
60'
Hodina hry je u svého konce a Ázerbájdžán stále vede nad Slovenskem 1:0.
58'
56'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Kolesár, přichází Almási.
55'
Strelec se ocitl ve velké šanci, ale jeho rána z otočky skončila na skvělém zákroku Ibrahimova a skóre tak zůstalo neměnné!
54'
Tentokrát se domácí mužstvo sice dostalo dopředu po levé straně, ale následná přihrávka byla zblokována.
53'
Následně potřeboval hráč domácího celku ošetření a na hrací ploše tak jsou lékaři.
51'
Střela hostujícího hráče skončila zblokována domácím hráčem.
50'
Ázerbájdžán získal balón a z levé strany se dostal ke střele domácí hráč, ovšem ta skončila v moci gólmana.
48'
Slovensko nyní drží balón na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.
46'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Nabijev, přichází Maharramli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
První poločas je u svého konce a Ázerbájdžán vede v domácím prostředí nad Slovenskem 1:0. Už v 7. minutě totiž poslal domácí mužstvo do vedení Baris Ekincier. Ve 24. minutě to bylo málem 2:0, ale Vantruba předvedl skvělý zákrok. Ve 33. minutě si Ázerbájdžán vypracoval další velkou šanci, ale ani střela Oksuze neskončila gólem.
45+1'
45'
Ázerbájdžán ještě získal rohový kop, ale ten nic velkého nepřinesl.
44'
A další faul, tentokrát to byl hráč Slovenska a vypadá to, že se už v první půli nedočkáme nějaké šance.
43'
Kolesarova střela byla zblokována do zámezí a Slováci tak mají k dispozici rohový kop.
42'
Tentokrát se domácí hráč dopustil nedovoleného zákroku, kterým přerušil útok hostujícího mužstva, ale žluté varování neuviděl.
41'
Po chvíli už přišel centr do vápna, kde se dostal do zakončení z voleje Ekincier, ale jeho střela byla zblokována.
40'
Domácí se pokoušeli něco vymyslet po levé straně, ale zblokovaný centr skončil v zámezí a následuje autové vhazování.
38'
Hodně nepovedený zákrok nyní předvedl domácí brankář Ibrahimov, ale Slovensko toho nedokázalo využít.
37'
Slováci se tentokrát snažili něco vymyslet, ale ani tentokrát nepřišla střela na bránu a Ázerbájdžán je v prvním poločase lepším týmem.
36'
Nyní přišla rána hostujícího hráče, která ale letěla několik metrů nad svatyni Ázerbájdžánu.
34'
Posléze sice Ázerbájdžán získal dva rohové kopy v krátké době, ale ani jeden nic velkého nepřinesl.
33'
Oksuzova střela byla vynikající, ale míč se nakonec odrazil od tyče do zad brankáře Vantruby a následně skončil těsně vedle levé tyče! Neuvěřitelné štěstí mělo nyní Slovensko.
31'
Strelec se sice snažil dostat k míči uvnitř vápna soupeře, ale Hajijev si jej pohlídal a přišel tak faul slovenského hráče.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a Ázerbájdžán stále vede nad Slovenskem 1:0 no a nutno dodat, že zaslouženě.
29'
A nyní se Vallo dostal ke střele z dálky, ale jeho pokus letěl pouze nad svatyni Ázerbájdžánu.
28'
Faul Valla na polovině Ázerbájdžánu zastavil slovenskou akci a stále jsme se tak z hostující strany nedočkali ničeho vážnějšího.
26'
Sejdijev se dopustil faulu na své polovině a rozhodčí Dejan Jakimovksi poprvé vytáhl žlutou kartu.
25'
Tupta se tentokrát ocitl pouze v ofsajdovém postavení a další akce Slovenska je u konce.
24'
No a málem to bylo 2:0 pro domácí! Ibrahimli dostal nabito a vypálil tvrdou střelu k levé tyči, ovšem Vantruba předvedl skvělý zákrok!
23'
Nenápadná střela Oravece z velké dálky nepříjemně skákala, ale nakonec skončila jen vedle levé tyče.
22'
Už to vypadalo, že přijde zajímavá přihrávka dovnitř vápna Ázerbájdžánu, ale ta byla tečovaná a skončila v rukou brankáře Ibrahimova.
21'
Slovensko v tomto zápase je favoritem a pomalu se dostává do zápasu a nyní drží balón na polovině soupeře.
19'
Roh byl rozehrán nakrátko a následně přišel centr do vápna, kde se ale slovenský hráč dopustil pouze nedovoleného zákroku.
18'
Hosté ale zabojovali a nakonec vybojovali rohový kop z levé strany.
17'
Slováci sice dostali míč do vápna centrem z pravé strany, ale následná střela Sluky byla rovněž zblokována.
15'
Oravecova přihrávka adresáta nenašla a skončila jen v moci obrany domácích.
14'
Další akce Ázerbájdžán skončila neúspěšně, jelikož se Sejdijev ocitl pouze v ofsajdovém postavení.
13'
Slovensko se zatím nemůže dostat do zápasu a domácí celek je lepším týmem.
12'
Tak to bylo fantastické sólo Ekinciera, který se snad z poloviny hrací plochy dostal až ke střele, ale ta byla zblokována.
11'
Po centru do vápna se sice dostal do krkolomného zakončení Oravec, ale jeho pokus skončil pouze vedle pravé tyče.
10'
Sejdov parádním skluzem zamezil proniknutí hostujícího hráče po levé straně. Po chvíli ale přišel faul Sejdijeva a Slováci mají k dispozici volný kop.
9'
Tentokrát se Šulek dopustil faulu na své polovině a Ázerbájdžán získal volný kop z levé strany.
7'
Tak to je šok, jelikož domácí mužstvo jde do vedení! Přízemní centr Oksuze z levé strany letěl do vápna, kde z hraničního ofsajdu na hranici malého vápna zakončil mezi nohy brankáře BARIS EKINCIER. Asistence: Oksuz.
5'
Úvod zápasu nám zatím nepřináší nic velkého a hraje se především ve středu hrací plochy.
4'
Kolesar se snažil procpat dopředu středem hrací plochy, ale Hajijev jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
3'
Ovšem po centru z rohu přišel jen faul domácího hráče a Slovensko bude u balónu.
2'
Ázerbájdžán se vydal do útoku po pravé straně, ale následný centr byl zblokován do zámezí a domácí tak budou rozehrávat rohový kop.
1'

Ázerbájdžán: Ibrahimov – Sejdijev, Tamazov, Sejlighli, Manafov – Sejdov, Hajijev (C) – Nabijev, Ibrahimli, Ekincier – Oksuz
Náhradníci: Zakijev – Atlam, Bajramli, Gajali, Gurbanli, Jafargulijev, Maharramli, Muradov, Sulejmanov

Slovensko: Vantruba – Vallo, Šulek, Bednar, Sluka – Herc (C), Oravec, Strelec – Kolesar, Tupta, Tomic
Náhradníci: Valach – Adamec, Almasi, Bernat, Kopas, Koval, Mesik, Spiriak, Švec

Rozhodčí: Dejan Jakimovksi – Nikola Karakolev, Kushtrim Lika (vš.MKD).
V dalším zápase kvalifikace na ME U21 ve skupině 2 se proti sobě utkají Ázerbájdžán a Slovensko. Naposled se spolu tato mužstva střetla rovněž v kvalifikaci, ale v roce 1999 na půdě Ázerbájdžánu, kde zvítězilo Slovensko 3:0. Dnes se bude bojovat na Dalga Stadium v Baku. Tento stadion nabídne kapacitu pro 6 500 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Dejan Jakimovksi a jeho asistenti Nikola Karakolev a Kushtrim Lika (vš.MKD). Úvodní výkop je naplánován na 18:30.
Ázerbájdžán už má za sebou jeden zápas, když zavítal na půdě Lichtenštejnska, odkud si ovšem překvapivě přivezl prohru 0:1. Pro Slovensko to bude dnes teprve první zápas ve skupině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.